Autor Tema: Orange Is The New Black  (Posjeta: 68637 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #210 : 10.05.2016. 20:33:25 »

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #211 : 10.05.2016. 23:27:47 »
Deluje prilicno dobro.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #212 : 17.06.2016. 15:27:20 »
Došla nova ep » Orange.is.the.New.Black.S04E01.720p.WEBRip.x264-FLEET   

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #213 : 17.06.2016. 18:36:27 »
Pojavilo se za sada 7 epizoda  ;D

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #214 : 17.06.2016. 20:23:50 »
Hvala za info.Meni je serija sve bolja i bolja,steta sto niko ne prevodi... drinks

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #215 : 20.06.2016. 00:20:54 »
Ladno me pre neki dan sestra pita ''kad će nova sezona'' a moj odgovor ''ma ima jooooš, na leto uvek izlazi''....  :facepalm već je jun  :o
P.S. nađoh celu sezonu za skidanje  njam-njam
« Zadnja izmjena: 20.06.2016. 00:22:31 wooshoo »

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #216 : 20.06.2016. 22:26:42 »
Dakle završio s četvrtom sezonom danas.
Meni najbolja sezona do sad.
Spoiler for Hiden:
  • Obožavam kako su otišli full dark mode
  • Emocije jače no ikada
  • Back-storyji likova bili uglavnom odlični, super su ih iskombinirali u epizode (jedino mi je Healyjev bio malo čudan ali valjda potreban kako više nije 100% u Litchfieldu)
  • Piper mi je bila prečudna ove sezone, kao da ju je bilo puuuuuno manje no inače i bezveze emocije, nevažne stvari, nema svoju priču osim toga što se umišljeno pokušava lažno prikazati pred novima ... sve dok ju nisu označili. Od tog trenutka njen storyline se opet počinje osjećati kao važni dio serije (ipak je serija najvećim dijelom u vezi nje).
  • Smeta mi, ne znam jesu li neki primjetili, što se dosta poznatijih likova (npr. Boo, Daya) pojavljuje svaku treću epizodu. Vjerojatno zbog budžeta kako sad ljudi ima puno više, treba puno extras... i onda se reže na likovima, ali dobro.
  • Zadnja sekvenca sezone bila je savršena. Ne samo plot-twist, nego ultimativni tribute Poussey. Onaj smješak... I onda narančasta... Uz onu glazbu... Ja sam se stvarno naježio.
  • Što se plot-twista tiče, ok je. Sumnjam da će Daya to napraviti zato jer bi to imalo grozne posljedice. Kraj treće sezone bio je sretan te je dočekati četvrtu sezonu bilo puno lakše, ali nema veze, dočekat će se i peta sezona. Pogotovo uz sve te (nove) serije koje nas očekuju u sezoni 2016./17.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #217 : 21.06.2016. 17:10:59 »
Svaka cas za seriju,posle Breaking Beda i Californikacije najbolja drinks Sve je bolja i bolja,da su ovim tempom krenuli pokidali bi,svaka cast autorima clapp

p.s. steta sto nema prevoda rofl

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #218 : 24.06.2016. 17:43:02 »
I ja sam danas, posle nedelju dana, zavrsio sa cetvrtom sezonom. Ne znam, mozda je ovo i najbolja sezona do sada. Skoro da sam zaboravio prvu pa jos uvek nisam bas rascistio, ali nije ni bitno na kraju krajeva. Cetvrta sezona je stvarno odlicna.
Spoiler for Hiden:
Pajper nesto manje u fokusu u odnosu na prethodne sezone, ali OITNB ima toliko dobrih likova da je u sustini veliki problem sve uklopiti u epizodu i sezonu.

Ono sto me je sokiralo je naravno smrt male Po. Nisam ocekivao i mnogo mi je zao. Mislim da sam prvi put pustio suzu za jednim imaginarnim ili fiktivnim likom. Mocno je izgledalo.

Scenaristi su pokazali kako se resavaju takve stvari, da nose odredjenu tezinu a ne da se neko tek onako odstrani. Poslednja epizoda je to poduprela, i sama pozadinska prica. Sigurno najlepsa pozadinska prica u citavoj seriji.

Sto se tice poslednje scene, imao sam utisak da ce Daja pucati. Ne utisak, nego sam bio uveren da ce se zacuti pucanj. A onda kad su ostavili pilot tvist, vise deluje kao da nece pucati.

Videcemo, treba sada docekati petu sezonu. Zao mi je sto nisam duze rastezao epizode, ipak nisam uspeo koliko god pokusavao. Jedna guta drugu, kad pocnes ne mozes da prestanes.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Cydonia

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Ženski
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #219 : 27.06.2016. 00:37:50 »
Upravo i ja završila.  Moja osjećanja su pomiješana.

Spoiler for Hiden:
Nisam sad sigurna ali mislim da su svi likovi imali neke loše strane, što je i realno s obzirom da su u zatvoru. Svi osim Poussey.
Zato mi je pretužno. Naježila sam se na scenu sa Dayom, a posljednja sa P je bila  :zbogom

Imala sam osjećaj da je lošija sezona, ali osjećaj na kraju nadvlada komplet.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #220 : 27.06.2016. 16:02:14 »
Brutalna sezona... Ostavlja te s onim, "zeludacnim" osecajem nelagodnosti. Socijalna pitanja su uvek bila deo serije, ali poslednje dve epizode u ovoj sezoni su jezivo bliske stvarnim dogadjajima u americkim zatvorima zbog cega i nose posebnu tezinu.
Spoiler for Hiden:
Nekako bas zato sto je Poussey ubijena koja je bila jedan od omiljenih likova i bas zato sto ju je ubio najbolji medju onim idiotima od cuvara me skroz ubilo u pojam.
Maritza i mis-  :o
Ne posebno upadljiva cele sezone, ali Danielle Brooks kao Taystee na kraju pretposlednje epizode je bila maestralna. Najezila sam se...
Takodje, is sezone u sezonu mi je Piper sve dosadnija. Najgori lik.

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #221 : 30.06.2016. 00:26:28 »
Znači moram da pogledam što pre :)

Iskreno, treću sam onako i zaboravila (mada naravno znam događaje).

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #222 : 08.02.2017. 16:15:51 »
Nova sezona počinje 9. 6. 2017.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #223 : 08.02.2017. 16:26:03 »
Brzo ce to.

Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #224 : 11.04.2017. 17:31:28 »
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #225 : 11.04.2017. 18:14:22 »
 smileyNO1 Bice ovo dobra sezona,obozavam Aleks,steta za Larija,bio mi je gotivan... drinks

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #226 : 29.04.2017. 20:14:09 »
Hiljadu mu gralova, procurele su prvih 10 epizoda 5-te sezone OITNB!
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #227 : 29.04.2017. 20:17:00 »
Hiljadu mu gralova, procurele su prvih 10 epizoda 5-te sezone OITNB!


Jeste.


Evo i zbog čega  :-X  :-X  :-X http://deadline.com/2017/04/orange-is-the-new-black-hacker-blackmail-netflix-1202079534/





Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #228 : 29.04.2017. 20:22:57 »
Imamo dobru stvar sa torentima i serijama. Prvo se desilo GoT-u, sada OITNB. Ne znam sad iz glave, mozda i jos nekim vecim serijama, i to moze da bude lose. Ko zna kakve represivne mere bi mogli da potegnu.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #229 : 03.05.2017. 16:50:34 »
Obožavam ovu seriju, ali ne podržavam to curenje. Iako većina nas skida torrente, ovo može da im ozbiljno naškodi s profitom, a to može negativno da utiče na sve nas. Novu sezonu ću gledati kad zvanično izađe.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #230 : 17.07.2017. 00:38:27 »
Sad vidim da na Netflixu imaju hrvatski titlovi za sve sezone. Svaka čast  clapp . Trude se ubacivati sve više lokaliziranih serija.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #231 : 24.11.2017. 17:00:33 »
Postavio sam ovih dana 8., 9. i 10. epizodu treće sezone. Kako nema prevoda ni za četvrtu ni petu paralelno ću raditi i jednu i drugu sezonu kad završim treću. Kao i do sada vjerojatno neće bit jako brzo.  ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #232 : 24.11.2017. 23:00:37 »
Unaprijed hvala za 5 sezonu clapp clapp clapp. Za 4 ima na Netflixu, pa se može izvuć, ali za petu baš nema nigdje.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #233 : 25.11.2017. 11:51:33 »
Bolje ista nego nista drinks Hvala clapp

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #234 : 08.12.2017. 21:26:22 »
Postavljena i 13 epizoda sezone pa se može upakirat.  :)

Nisam lud, majka me testirala!

Offline lupar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #235 : 16.12.2017. 17:42:59 »
Fenomenalna serija, otkrio sam je prije mjesec dana i 4 sezone pogledao u hipu. Šteta šta se ne prevodi peta.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #236 : 04.01.2018. 14:08:10 »
Postavljena 1. epizoda pete sezone.  ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Offline PedjaCh

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 115
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #237 : 04.01.2018. 14:27:27 »
Ova 5. sezona čeka me na disku već 6 meseci.
Izuzetna serija, ali ne usuđujem se da je gledam bez naših titlova.
Hvala na prevodu nebojša66  clapp

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #238 : 04.01.2018. 15:45:22 »
Postavljena 1. epizoda pete sezone.  ;D

 clapp clapp clapp

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Orange Is The New Black
« Odgovor #239 : 12.01.2018. 17:47:56 »
Druga.  :)

Nisam lud, majka me testirala!