Razno > Offtopic

In memoriam

<< < (3/199) > >>

drazen:
Nažalost, ponovo "moram" pisati u ovaj topic.
Svjetski mediji javljaju: Amy Winehouse pronađena mrtva
Pjevačicu su mrtvu pronašli u njenom domu u sjevernom dijelu Londona. Uzrok smrti 27-godišnje pjevačice još nije poznat. Pronašli su je mrtvu u 16:00 sati

iako su ju svi popljuvali nakon nedavnog koncerta u Srbiji, ruku na srce bila je veliki talenat. Njene pjesme će se još dugo slušati...


Rest In Peace




http://www.nme.com/news/amy-winehouse/46330

Dacia:
http://en.wikipedia.org/wiki/27_Club

Šubi:

--- Citat: ---Britanska pevačica Ejmi Vajnhaus pronađena je mrtva u svom stanu u Londonu
Za sada nema detalja o uzrocima smrti 27-godišnje pevačice. Kako prenose mediji sa Ostrva, hitna pomoć je u 3:54 pronašla pevačicu u stanu, ali nije mogla da spase njen život.
--- Kraj citata ---

 :o :(

Maddox:
Jbga, sama je svoj put izabrala...   :( Sad citam po  B92, velika vecina se izvinjava za zvizdanje na koncertu, koji smo mi glupaci Boze... Niko od nas nije kriv sto se ona razbila i valjala po bini, i svakako da takav nastup treba da se bojkotuje, jer ipak ljudi koji su platili tolike pare su dosli da uzivaju u muzici, nastupu, atmosferi a ne da gledaju onako nesto... Sad ispada da smo mi krivi  u_jeeeeeeeeee Jos jedan komentar, kao Dacicu, podhitno ispitaj ko je prodao dop Amy  u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee Inace zao mi je, jer je jako mlada umrla, ali opet, izabrala je svoj put, samo je bilo pitanje vremena  :(

U svakom slucaju R.I.P

Dacia:

--- Citat: Maddox - 23.07.2011. 19:29:34 --- Jos jedan komentar, kao Dacicu, podhitno ispitaj ko je prodao dop Amy

--- Kraj citata ---

Pa to pitanje i jeste namerno izbegnuto pa su mediji danima pričali kako je bila pijana iako je bilo jasno da se nadrogirala. Jer da su pričali da je nadrogirana policija bi stvarno morala da objasni kako je droga ušla u zemlju ili kako je došla do nje. Ovako, zvanično, bila je pijana.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju