Autor Tema: Nikita  (Posjeta: 135718 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #660 : 11.05.2012. 23:32:22 »
Jeee, bila sam ubeđena da će je otkazati. :neverovatno:
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #661 : 11.05.2012. 23:40:19 »
Ja negde zimus. Onda se nekako izmedju redova moglo procitati  da ce biti 3 sezone, pogotovo zadnjih mesec  dana. Ali lepo je znati i zvanicno. Taman do jeseni da se pipreme zivci za  euforiju oko 4 sezone.

Edit-22 epizode .
« Zadnja izmjena: 12.05.2012. 00:03:43 maya- »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #662 : 14.05.2012. 20:36:26 »
Da mi je znati kakvo pomracenje   svesti sam imala  kad  sam zaboravila da ostavim ovo

Inace cini mi se da sam videla cica macu
Spoiler for Hiden:
Amandu
  >:dj

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #663 : 15.05.2012. 05:15:34 »
Inace cini mi se da sam videla cica macu
Spoiler for Hiden:
Amandu
  >:dj

Vidi, stvarno cica maca  :) Ma ovo je bre mačketina, kava cica maca  :P

Spoiler for Hiden:

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #664 : 18.05.2012. 11:08:57 »
AH kakva epizoda
O sudbini cica mace
Spoiler for Hiden:
Ziva i zdrava, ima jos koji zivot mada joj ovaj put nije bio ni  ugrozen
O ostatku epizode
Spoiler for Hiden:
Ok, usla sam im malo u mozak pa ne mogu bas toliko da me iznenade, jer  dosta toga rade em po sablonu em da zadovolje publiku i njihove zelje. Sve dobrice ostadose zivi i zdravi, i stvarno ne znam sta ce sa tolikom kolicinom dobra na jednoj strani. Naravno divizija prezivela, dobila novog gazdu  posto je stari   opet zavrsio u staklenoj kocki.. pardon na staklenoj kocki. Steta sto je njegov verni sluga ostao veran do samog kraja . Ostadoh je  bez mog omiljenog  zloce.. ALi nema veze doci ce u Srbiju ovog leta pa cu mozda da ga ganjam . Vec osecam koga cu novog  glavnog  i odgovornog divizije da mrzim sledece sezone. Lik mi lose glumi, i nema to nesto. Cak i maminog sina vise gotivim nego ustogljenog.  I lepo je sto ce Birkof imati devojcicu konacno....  :D   Jos lepse je sto je ostao ziv... Simpaticno mi je to sto ubacuju ispred kamere  ljude koji su zapravo zaduzeni za rad iza kamere-prosle nedelje Alberta- scenarista i producent a ove nedelje Kreg, glavni i odgovorni.  Mislila sam da je vislji :D
O CW- tamo definitivno rade budale. I sledece sezone  Nikita ima termin petkom, ali je pomeren umesto u 20 h na 21. Mislim tad idu isto i Fringe, Grimm ... I to jos sparise seriju sa Americkim top modelima...  Jedino je dobro sto sezonu krecu tek u oktobru pa nece imati bas toliko pauza kao ove godine ( to vazi za sve cw serije) Kako god opet ce  biti  price o losem rejtingu i sl glupostima koje idu sa terminom zvanim petak.  I nerviranja, puno nerviranja.

Offline brxxxi

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 94
  • Spol: Muški
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #665 : 19.05.2012. 18:33:14 »
Spoiler for Hiden:
Ovako....... Alex nije mogla da prezivi strujno kolo koje je zaigrala sa Roanom, ali je za buducnost serije dobro sto ga je prezivela.
Roana je trebalo da ubije Nikita i mozda da pogine u toj borbi i da sam ja scenarista Roanu bi priredio jos strasniju smrt..... tako da bi ulogu Nikite realno mogla preuzeti Alex.
Bolja je riba, uloga joj bolje stoji.... sve u svemu ovaj cw projekat je imao solidan pocetak i katastrofa zavrsetak.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #666 : 19.05.2012. 20:50:16 »
Spoiler for Hiden:
Ovako....... Alex nije mogla da prezivi strujno kolo koje je zaigrala sa Roanom, ali je za buducnost serije dobro sto ga je prezivela.
Roana je trebalo da ubije Nikita i mozda da pogine u toj borbi i da sam ja scenarista Roanu bi priredio jos strasniju smrt..... tako da bi ulogu Nikite realno mogla preuzeti Alex.
Bolja je riba, uloga joj bolje stoji.... sve u svemu ovaj cw projekat je imao solidan pocetak i katastrofa zavrsetak.
Spoiler for Hiden:
Serija se zove Nikita tako da je malte ne zagrantovano da ce taj lik biti ziv dok god serija traje. Plus na stranu ko je bolja riba ili frajer posto je to stvar licnog ukusa, vecina koja prati seriju zaista obozava Maggie Q te bi njen izlazak iz serije znacio i kraj serije.  Scenaristi dosta izlaze u susret fanovima ( naravno u granicama zdravog razuma tj koliko scenario dozovoljava.  Kad smo kod vec kod kolceta, u nekim spojlerima je ostavljena mogucnost da on ipak nije mrtav mrtav, mada ne vidim svrhu Roanovog postojanja ako je vec ostao bez gazde.

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #667 : 20.05.2012. 18:33:08 »
Da l' su mogli da prikažu Amandu još kraće?  >:dj  >:dj  >:dj Nije fer  >:(

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #668 : 20.05.2012. 21:34:34 »
Spoiler for Hiden:
Budi srecan da je nisu ubili.Bice je i u sledecoj sezoni
Hvala na prevodu

Offline markusx13

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #669 : 20.05.2012. 23:53:52 »
Hvala za prevode !

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #670 : 22.05.2012. 22:16:39 »
Meni nekako zao
Spoiler for Hiden:
sto ubise Persija, ne znam sta misle kako njega da nadoknade ... davao je seriji neki jedinstven shmek  ;D


Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #671 : 25.05.2012. 00:27:55 »
ocekivao sam da nikita
Spoiler for Hiden:
preuzme odsek ali sta je tu je, sada posto nema persija trebalo bi da se pojavi jos neki negativac osim amande, mozda naprave da roan ostane ziv pa se udruzi sa njom ko zna...

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #672 : 25.05.2012. 01:24:13 »
ocekivao sam da nikita
Spoiler for Hiden:
preuzme odsek ali sta je tu je, sada posto nema persija trebalo bi da se pojavi jos neki negativac osim amande, mozda naprave da roan ostane ziv pa se udruzi sa njom ko zna...
Spoiler for Hiden:
Bilo bi jako glupo da Roan preživi i po drugi put.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #673 : 25.05.2012. 01:34:01 »
ocekivao sam da nikita
Spoiler for Hiden:
preuzme odsek ali sta je tu je, sada posto nema persija trebalo bi da se pojavi jos neki negativac osim amande, mozda naprave da roan ostane ziv pa se udruzi sa njom ko zna...
Spoiler for Hiden:
Roan je super kao operativac, ali ne  i  kao mozak. A tesko da bi se pridruzio Amandi, tako da i pored zelje da ga vidim kako  je ziv , bez Persija  ni njegovo postojanje nije bitno vise. Kazu da je dobar otac u LA kompleksu. Inace, ako  sam dobro citala izmedju redova  sledecu sezonu su zamislili da imaju    malo vise suparnika a ne samo  Amandu. Bice tu sigurno i onaj  tip sa kojim je Persi posusao da napravi neki dogovor. Moguce je da ce i malo  cuvati svet od kojekakvih teroristickih organizacija...  Videcemo.. Uglavnom  bice to nova serija na neki nacin.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #674 : 04.06.2012. 00:30:58 »
Hvala savici na HR prevodima clapp

Offline Zlatkohmmm

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 87
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #675 : 23.06.2012. 07:36:24 »
mislim da su posle prve sezone trebali da stanu....ova druga mi je zestoka glupost

Offline djgavra

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #676 : 24.06.2012. 17:23:34 »
Spoiler for Hiden:
Ziv je Roan, dolazi u Beograd uskoro na premijeru njegovog dokumentarca  ;)

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #677 : 29.06.2012. 22:23:53 »
Malo novosti o 3. sezoni ;)

Nikita will actually work to the department, not Ryan in season 3. While Ryan will do the work in the office, Nikita takes more drastic measures to keep the show interesting. Ryan is the ideal person to lead the department, and whether he will corrupted a really interesting question, and we will see. Villainess Amanda will certainly be back next season and will be more dangerous than ever. Amanda is a vindictive person, and she is offended by being expelled from the department. In addition, Alex and Sean continue to explore their romantic relationship.

Offline Dzoole

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 215
  • Spol: Muški
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #678 : 30.06.2012. 14:59:40 »
Mnogu su isprevrtele nastani u serija. Cak i zaboravas da su se neke stvari desile.

Offline Dzoole

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 215
  • Spol: Muški
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #679 : 01.07.2012. 20:43:14 »
Procitao sam negde da na 19 oktomvri/listopad je premijera treca sezona ???

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #680 : 01.07.2012. 20:55:04 »
Aha.... Krecu kao zadnja cw serija. Bar nece imati sulude pauze  kao ove sezone.  Snimanje krece za 2 nedelje. 

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #681 : 05.07.2012. 17:44:40 »
Malo o trecoj sezoni. Inace prva epizoda ce imati sledeci naziv- 3.0 ( kreativno samo tako  :dash )
Spoiler for Hiden:
Sheesh! Well, at least you said please. In the season three premiere, Nikita and Michael will come face-to-face with Martin, an ex-Division agent who is ruthlessly dangerous, but also handsome with an "evil sexuality." Martin has been working in Hong Kong as an undercover fashion photographer, but once Percy died and Division gained new leadership, he cut out his tracker (ouch!) and went rogue. Now Martin is working with Hong Kong Intelligence Agent Li Bai, leaving a trail of dead CIA members who all had horrible "accidents." Note to self: Don't go to lunch with Martin. http://uk.eonline.com/news/watch_with_kristin/spoiler_chat_glee_season_four_role_call/327477?cmpid=sn-000000-twitterfeed-365-kristinutm_source=dlvr.itutm_medium=twitterutm_campaign=twitterfeed_kristindlvrit=51396
tweegy
Spoiler for Hiden:
Negde sam procitala da ce Amanda "biti jaka kao nikada do sad" Unapred se radujem.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #682 : 05.07.2012. 20:04:42 »
Malo novosti o 3. sezoni ;)

Nikita will actually work to the department, not Ryan in season 3. While Ryan will do the work in the office, Nikita takes more drastic measures to keep the show interesting. Ryan is the ideal person to lead the department, and whether he will corrupted a really interesting question, and we will see. Villainess Amanda will certainly be back next season and will be more dangerous than ever. Amanda is a vindictive person, and she is offended by being expelled from the department. In addition, Alex and Sean continue to explore their romantic relationship.

Verovatno si ovde procitala za Amandu  ;D ;D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #683 : 05.07.2012. 20:24:58 »
Da, mislim da je to to  ;D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #684 : 13.07.2012. 04:18:14 »
Koga zanima sta ce biti u 3 sezoni, ovde ima dosta informacija sa Comic Con.
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/comic-con-2012-nikita-season-3-spoilers-348710
Uglavnom koliko ja vidim, imaju dovoljno likova i materjala za ne jednu nego za 10 sezona.

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #685 : 14.07.2012. 01:01:30 »
tweegy
Spoiler for Hiden:
Negde sam procitala da ce Amanda "biti jaka kao nikada do sad" Unapred se radujem.

Hvala ti. Baš si me obradovala ovim.  Sada će ona da bude glavna zverka.  >:dj

E, da... Hoće li biti i nekog seksa? Nikako da se kresne neko u seriji?

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #686 : 14.07.2012. 01:07:53 »
Ja msm tweegy da ces se morati zadovoljiti onom 17. epizodom iz 1. sezone, tu bar ima nekakvog sexa, inace sve ove ostale epizode mozes baciti u vodu  rofl rofl

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #687 : 14.07.2012. 01:13:12 »
tweegy
Spoiler for Hiden:
Negde sam procitala da ce Amanda "biti jaka kao nikada do sad" Unapred se radujem.

Hvala ti. Baš si me obradovala ovim.  Sada će ona da bude glavna zverka.  >:dj

E, da... Hoće li biti i nekog seksa? Nikako da se kresne neko u seriji?
Spoiler for Hiden:
Da , da glavna zverka, pobesnela sa novim izgledom. Izgleda da planiraju da celu sezonu vrte oko njenog odnosa sa Nikitom.  Uz 30 odbeglih agenata.  Inace  Amanda se nece pojavljivati do 4 epizode. Melinda valjda ima ugovor na 18 epizoda  po sezoni. Creg je  obecao seksi tus cenu u nekom momentu, na insistiranje publike. Samo jos da smisli kako to da snime (ispada da je to neki tehnicki problem)
Ako te zanima jos nesto prepuna sam spojlera posto sam cini mi se procitala i pogledala sve novo sa Comic-a

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #688 : 14.07.2012. 01:15:02 »
To za mene nije seks... što se njih dvoje probudili zajedno...
Šta smo videli? Pa nije serija snimana u pretprošlom veku.

Šteta da onoliko lepe žene budu "netaknute"  rofl rofl rofl
Treba da preusmere akciju malo više u drugom pravcu  :P

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Nikita (2010)
« Odgovor #689 : 14.07.2012. 01:16:48 »
Ja msm tweegy da ces se morati zadovoljiti onom 17. epizodom iz 1. sezone, tu bar ima nekakvog sexa, inace sve ove ostale epizode mozes baciti u vodu  rofl rofl
A kad se setim da im je reklamna parola na pocetku bila - Izgled ubija ili tako nekako sa Q u izazovnim  haljinama.  Imalo je nekih nagovestaja   u pilotu. A onda ih je CW uzeo pod svoje. Eh kakva bi ovo bila serija na nekoj kablovskoj tv.

Tags: