Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 227468 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1710 : 29.09.2016. 22:58:50 »
Odlicna druga

Spoiler for Hiden:
Dinamicna citava epizoda.Oba plemena odlicna u izazovu na kraju Gen X pobijedilo,zasluzeno.Svidja mi se Ken,lijepo je slozio kockice,za sad je njih 3 ali vjerujem da ce preokrenuti stvari.Millenialsi potpuno ludi,ali igraju vrlo dobro.Michelle je u ovu epizodu odlicno odigrala i spasila Figgy.Figgy,Taylor i Hannah su razocarali nisu nesto mnogo bistri ali ih je Michelle spasila ovaj put.Odlican je bio TC puno dinamike i toga jos da rasprava,zao mi je sto je Mari ispala nije zasluzila da ispane,mislim da nije pokazala pravu sebe i mislim da je imala mnogo toga jos da pruzi.Michaela je takoodje dobra,ostra na odgovorima i u raspravama vidjecemo dokle ce dogurat nije slucajno pozvana za 34.sezonu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1711 : 02.10.2016. 21:54:17 »
Druga puno bolja od prve. I meni je Ken trenutno najbolji po prikazanoj igri. Jebote, čovjek je stvarno po ovome stvoren za Survivor. Jako podsjeća na Robfathera po pitanju vođe i ostalih vještina. On će daleko jer većna iz njegovih plemena ne shvaćaju kakva je opasnost. Doći će do mergea i ako su ostali pametni (čitaj drugo pleme), izbacit će ga odmah.

Iz drugog plemena Jay i nije toliko glup koliko sam mislio. Novi Ozzy? Nije, ali je dobar i vidjet dokud će dogurati.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1712 : 06.10.2016. 15:55:14 »
Solidna treca,cini mi se da je ova epizoda bila kao zatisje pred buru,svidja mi se za sad sezona i mislim da ce ici samo na bolje.I dalje su tu nekih par igraca kojih izdvajam kao sto su Ken i Michela ali ima tu jos kandidata.

Spoiler for Hiden:
Ispao Paul i neka je,slab je bio,ocajan izbor rijeci i odmah se okrenule zene protiv njega.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1713 : 06.10.2016. 18:05:52 »
Nije mogla bolja osoba da ispadne... clapp
Spoiler for Hiden:
Navijam za Ken-a i Dejva, tako da je ovo najbolji scenario za njih. Gen-X, bar muski deo, mnogo zanimljiviji od mladuncadi. Nadam se da sledeca ispada Figgy, ta cela druzina mi ide na zivce.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1714 : 06.10.2016. 19:42:48 »
Moze ispasti dobra sezona iako mi nije jasan potez Gen-Xa koliko god volim blindsideove.


Spoiler for Hiden:
Ne vidim logiku ove tri u GenX da izbace Paula, imas cvrst top6 gde si u odnosu snaga 3-3 i ti to rusis jer hoces da imas majority a ne razmisljaju da to moze da im se obije o glavu i da npr. sad ovi autsajderi se priklone dvojici muskaraca i da ove tri vise nemaju nikakvu vecinu. Glup potez sa takticke strane a tog Paula su mogli izbaciti i u mergeu ako ostvare vecinu sa 7-8 igraca. 


Sto se mladjih tice, tu niko nista ne igra, havarija prava:


Spoiler for Hiden:
Power couple ima dil sa Jayom i Michellle i tu je ovaj klinac, njih 5 imaju majority i sumnjam da ce se nesto znacajno promeniti, jedino da klinac izadje iz alijanse ali sumnjam po profilu licnosti. Veliku glupost su napravile Hana i ova glupa Michaela tako da ako ne nadju HII donji su.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1715 : 13.10.2016. 15:13:12 »
Kakva epizoda... :neverovatno:
Spoiler for Hiden:
Da li je bio dobar potez Dejva, pitanje je sad? Verovatno je prosirio svoju grupicu na 4 clana, ali sad kad ih pomesaju a on bez imuniteta, bice zeznuto. Jessica je toliko bila iznenadjena, da joj zamalo ne ispadose oci. Ken jos pokusava da je upozori, ona slepac teski. Nadam se da mesanje nece da pokvari Dejvove i Kenove planove  :drugari
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1716 : 14.10.2016. 01:47:25 »
SURVOVOR AUSTRALIA sezona 3. je po svemu bolja od ove tekuće američke, za sad, iritantne igračima sezone ( ne svima ).

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1717 : 14.10.2016. 14:48:11 »
Ovaj potez moze biti pozitivan i negativan, ali ispasce negativan


Zbog switcha naravno...


Spoiler for Hiden:
Da su ostali u orginalnoj ekipi, ovo bi bio vrhunski, bas vrhunski potez Davea, kompletna kontrola nad plemenom. Ovako zbog switcha, em je ostao bez HII, em nece imati podrsku vecine i verovatno ce ubrzo letiti. Dobar potez je sto je uspostavio vezu sa Taylorom i ko je vec bio tada na nagradi i mozda se provuce.


A realno, Jessica nije ni zasluzila da ostane nakon sto je onako reagovala.

Offline spouk

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1718 : 14.10.2016. 23:51:12 »
E ovo se zove Survivor!!!

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1719 : 20.10.2016. 19:22:16 »
Idemo  :majstore
Spoiler for Hiden:
Dejv ponovo nasao imunitet, koji kralj. Dobro sto ga nije iskoristio na CC, iako mi je zao sto je ona ispala. Sad je u nezgodnoj situaciji, troje su protiv njega, a plame mu je najslabije u izazovima. Tesko da ce da izdrzi do merge-a ako ih ponovo ne vrate u 2 plemena.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1720 : 20.10.2016. 22:49:23 »
Pogledane 4 i 5

Spoiler for Hiden:
Odlicne epizode,posebno cetvrta pa kako luda epizoda od odlicnih izazova pa do ludog Taylora pa kako se samo izbecio ka Bretu na izazovu  rofl .Sjajan TC David dao imunitet za Jessicu da bi izbacio Lucy ne znam je li to bilo dobro ili ne ali ova sezona je vrhunska za gledanje vec je bolja od prosle sezone.Mnogo dopadljivih i zanimljivih likova.Peta epizoda je takoodje bila dobra,dobar swap otisla CC neka je.Ima par igraca koji su mi dragi kao Chris,Zeke,Ken,Jay,Michaela i Michelle je vrlo promucurna,svi oni mogu mnogo toga da prikazu,ocekujem samo jos bolje epizode :D

Gdje je jos poznavalaca ove igre,posebno Muldera koga nema odavno. :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1721 : 21.10.2016. 00:11:57 »
Evo me  ;D

Pogledana treća, četvrta i peta  :)

Dobre epizode, svaka bolja od prethodne. Puno blindsideova i iznenađujućih poteza.
Spoiler for Hiden:
Daveov potez je bio dobar, ali isto tako vidimo sad da su se riješili CC i postao je dobar sa Chrisom, a još je dobar sa Kenom i Jessicom. Nitko trenutno nema jaku četvorku + opet ima idol.

Chris me ugodno iznenadio. Ne mislim na to što je odličan u izazovima jebiga čovjek je mrcina, ali ovako kad je počeo malo više pričati, nije on glup. Shvaća igru. Najviše me se dojmila Michaela. Cura je nevjerojatna kakva volja, kakav žar. To se cijeni taj trud.

Trenutno Ken, Chris, Michaela i Dave.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1722 : 21.10.2016. 00:29:06 »
Dobar switch ipak, nadam se da ce ovako ostati do mergea mada znajuci Survivor opet ce ih mesati pre mergea.


Navijam za Michaelu, strasan fajter iako tesko moze taktizirati nesto pa i ne ocekujem da ode do kraja. Zanimljiva sezona u najavi.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1723 : 22.10.2016. 20:33:30 »
Australijski Survivor je dobio novu sezonu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1724 : 27.10.2016. 17:44:26 »
Dobra epizoda.


Koliko god da mi je drago sto je


Spoiler for Hiden:
Figgy ispala, toliko sam hteo da Ken ispadne samo zbog ocajnog editinga, mi sto gledamo ovo malo duze mozemo da pretpostavimo u startu ko leti, cela epizoda je isla tokom da ce Figgy da izleti. Bas je sve na to ukazivalo. Ocajno su igrali, nisu to Rob&Amber, samo je jedan POWER COUPLE.


Michaela mi je omiljeni zenski igrac koji je igrao Survivor, kakva kraljica  clapp Oplakah kad rece "ako se vas troje ne moze dogovoriti i treba da ispadnete". Nikakve argumente nisu Taylor i Figgy ponudili Adamu a i on bi bio kreten da nije ovako glasao.


Bice zanimljivo u nastavku, ovi GenX zeleni su izduvali ako puknu u igri, posto su ovamo ujedinjeni Millenialsi.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1725 : 27.10.2016. 18:15:44 »
Odlicna epizoda.
Spoiler for Hiden:
Figgy
ode
Spoiler for Hiden:
Figgy
ode.

Spoiler for Hiden:
Adam je dobro odlucio, moraju da se razbucaju ovi milenijalsi. Jos bitnije je sto su Ken i Dejv ostali, jedino mi je utisak pokvarila najava za sledecu, gde Dejv kaze Ziku da ima idol. u_jeeeeeeeeee
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1726 : 28.10.2016. 00:10:48 »
Dobra epizoda

Spoiler for Hiden:
Drago mi je sto je Ken ostao,nekako sam i pretpostavljao.Sad vidim potencijalnu petorku ili sestorku u mergeu u Kenu,Jessica,Adam,Zeke,Chris i David mada ce tu i Michaela uskocit ja vjerujem.Lijepo se nadogradjuje ova sezona,potezi i kulminacija ce biti tek u mergeu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1727 : 28.10.2016. 00:23:37 »
Kako ono bese, ko sve ima HII


Spoiler for Hiden:
David i Jay? Nije ga Adam nasao?

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1728 : 28.10.2016. 00:47:34 »
Imaju svo troje.

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1729 : 28.10.2016. 14:45:51 »
Znam da je nasao onaj trag za HII, ali se nisam setio da je pronasao i sam HII  ;D


Bice onda skroz zanimljivo kad su krenu koristiti. Samim time je jos i bolji njegov potez u prethodnoj epizodi.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1730 : 28.10.2016. 14:48:42 »
Slazem se.Nastavak ce biti turbulentan

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока


Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1731 : 03.11.2016. 18:19:42 »
WOW kakav sok ovo uospte nisam ocekivao  :neverovatno: :neverovatno:

Spoiler for Hiden:
Ode Michaela bas neocekivano ostao sam zatecen nakon epizode.Vjerovatno je tome doprinijelo sto sam vidio da je u castu u 34.sezoni pa nisam ocekivao ispadanje prije mergea ali svakao sokantno,kakvi pogledi Michaele i Jaya.Will se usrao hahahah.Hannah najgori lik trenutno.Los potez,sve su rekli Stephen i Rob na podcastu pa Jay je imao vrhinskih argumenata da je ostavi i on je izglasa jer je pametna i prijetnja,ona je tip igraca koji bi isao sa tobom do kraja i koja bi bila odredjeni stit.Sledece nedelje merge bit ce feste.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1732 : 03.11.2016. 19:05:28 »
Wow, prvo svaka cast produkciji, ja sam bio ubedjen da ce ovo pleme ici na TC po editingu od pocetka sezone ali isto tako je sve islo u pravcu da ce "lazljivac" da bude izbacen...


Generalno bas ocajan potez
Spoiler for Hiden:


Jaya i Willa, u situaciji kada su Millenialsi tanki sa brojevima, ti izbacujes jos jednog svog igraca, bas kratko razmisljanje + izbacujes igraca koji ima poverenje u tebe. Michaele se resis u top5-6 a ne sada, bas ogromna greska.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1733 : 10.11.2016. 20:58:07 »
Solidna epizoda.


16 dana do kraja a njih ima jos 12, znaci bice i duplih TCa u toku jedne epizode, osim ako neko ne odustane u medjuvremenu.


Solidno je i produkcija ispratila epizodu


Spoiler for Hiden:
Ja sam ocekivao da idu ka Adamu, upucivalo je na to ali dosta su sakrili konverzaciju iz plemena i to je dobro. Prvo nismo mogli naslutiti za Michaelu u prosloj epizodi a realno je sada bilo da ispadne Michelle iako nije islo u tom pravcu. Generalno dobra odluka samo njih je 9 sada u major alijansi. Bice tu svega i svacega do kraja ali ako su pametni resice se Taylora, Jaya i Willa pa igrati svoju igru mada sigurno ce neki u ovoj trojki videti priliku da stvore novu alijansu i uzmu brojeve.


Adam je


Spoiler for Hiden:
jako los igrac, bez potrebe je hteo da uvece Taylora u alijansu, ne vidim poentu uopste.


Sto se ostalih tice


Spoiler for Hiden:
Chris ja jako mudar igrac, ne istice se uopste kroz sezonu, neuporedivo je pametniji od Breta recimo i sigurno ce dogurati duze nego policajac. Prednost Chrisa je sto ima i "core" oko sebe. Recimo Zeke razume igru ali nije taj lik koji moze izvuci sezonu, sa druge strane paranoicni Dave vrhunski razume igru ali ponasanje je upitno mada stabilizovao se. Ken se drzi po strani, i on ima oko sebe jezgro, mozda i bolje nego Chris.


Long shot predvidjanje je


Spoiler for Hiden:
Da ce Chris na kraju da dobije, mozda Ken ili Jessica mada ne bih iskljucio ni Davea ako ode do kraja, ostali totalno neubedljivi.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1734 : 10.11.2016. 22:57:05 »
Dobra epizoda

Spoiler for Hiden:
Zao mi je sto je Michelle izasla cini mi se nekako da nije iskoristila svoj puni potencijal tj nije se dovoljno potrudila barem sam takav dojam stekao.Los potez Adama sto je Tayloru rekao za onu prednost ali je dobro sto mu nije rekao za idol,previse je nervozan i tu me je malo razocarao,nadam se da ce se popraviti.Ken je bio povucen ovu epizodu,Zeke dobar kao i Chris,tako da lijep pocetak mergea.

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1735 : 16.11.2016. 18:36:51 »
Gledao sam trecu sezonu Australian survivor i mogu reci da zadnja epizoda gdje se birao pobjednik, zadnji plemenski savjet gdje finalisti drze svoje govore i odgovaraju na pitanja porote ostavilo me u kompletnom soku!!  :o Odgledao sam sve sezone Usa survivor, Juzna Afrika survivor, nas survivor ... nigdje onakav obrt ne vidjeh kod jednog takmicara  :naklon: Topla preporuka svima da pogledaju Australian survivor sezona 3  smileyNO1
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1736 : 17.11.2016. 22:14:12 »
Pogledao devetu

Spoiler for Hiden:
Solidna epizoda,zanimljiv je bio TC,Taylor ispao i realno je bilo,dobro je sto je Jay sacuvao idol mozda nesto sa njim uradi.Adam od kada je nasao idol ide silaznom putanjom ima dosta gresaka koje ce ga na kraju kostati,steta jer da je zadrzao mirnocu i usta malo vise zatvorenim mogao je fino da napreduje,mada mozda se oporavi ko zna.

Offline Kladionica Samo

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1737 : 19.11.2016. 23:12:13 »
Pozdrav,zeleo bih da pocnem da gledam Survivor, ali od pocetka. Jel se mogu naci prve sezone na netu?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1738 : 21.11.2016. 00:54:49 »
Pogledana šesta, sedma, osma i deveta  :)

Pričekao sam da vidim jel Jay zbilja tako mudar i dobar igrač ili ne. Jay je bez sumnje odličan igrač i radi velike poteze. Sami editing ove sezone je dosta kamufliranja tako da pola toga ne shvatimo, ali Jay je zasad napravio vrhunske poteze
Spoiler for Hiden:
pogotovo izbacivanje Michaele koja iako se pokazala kao dobrom igračicom u izazovima i strategiji, ipak kao da nije svjesna drugih ljudi oko sebe. Ne pita nikog za savjet, ne sluša nikoga i to joj je prolazilo, ali u svakoj sezoni Survivora postoji igrač poput Jaya koji želi izbaciti takve igrače. Neki izbace, neki ne. Jay spada u ovu prvu grupu igrača. To je odličan potez jer da se dogodio merge, Jay bi imao manje šanse za F3 i to sad može nekome biti čudno jer je on izbacio Michaele (millenials) plus ispala je još jedna Millenials i Taylor (Millenials) pa kako onda ima veće šanse. Zato što bi i u toj situaciji bili na dnu, ali ovako iako su na dnu, Jay se spasio i sad može stvarati veze koje je htio. To se dobro vidi u ovom zadnjem njegovom potezu kad kaže za Taylora je je glup surfer, a da on ima ciljeve u životu. Zato i nije odigrao taj idol jer je znao da Taylor ispada i da on ostaje. Sad je izgubio troje najvernijih igrača, ali nemojte gledati kao Michaele da ne vidi okolinu oko sbee i što se događa. Jay to vidi, a to je da je Adam sad u skroz zeznutoj situaciji i da Jay sada nejde sto posto doma. Kod Gen X ima nekoliko dobrih veza u vidu Davida i one plavuše, a samim time je tu i Chris. David se isto razočarao u Adama. 

Uz Jaya i Chrisa do kraja jer osim Jaya što sam obrazložio, Chris je jedan od onih igrača poput Chrisa Daughertya (koje li slučajnosti imaju isto ime), a Chris Daughtery je najpodcjenjeniji survivor igrač u povijesti. Kao i ovaj Chris iz ove sezone izgledao je na prvi pogled glupo i zbunjeno. To su jedni od igrača koji jednostavno imaju takvu facu, ali Chris iz ove sezone je vrlo ugodno iznenađenje. Po meni najbolji strateg iz Gen X

Što se tiče Adama, lik je glup igrač. On je pak jedan od onih fanova koji su previše zabrijali na strategiju i da se moraju raditi veliki potezi pa nije svjestan kako drugi gledaju na sve to.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1739 : 24.11.2016. 05:01:37 »
Evo me posle skoro pola godine :D

Kakva sezona Survivora , neverovatno :)   Sad tek vidim kolko je prosla sezona 32 bila njesra..

Spoiler for Hiden:
Ispada Jessica izvlacenjem kamenja , to skoro nismo videli xD  E , sad su tu Zeke , Sunday , Bret ,Will i Jay , ovamo su David , Ken , Hannah i Adam.Prva cetvorka mi je sigurno jedino tu moze Jay da flipuje , dok ovamo mi nisu nesto sigurni Adam i Hannah, vidicemo sta ce biti :D  Dakle svi znaju za Jay-ev idol i Adamovu prednost , dok niko ne zna za Adamov idol i sada vec Kenovu prednost..svasta moze da se izdesava , navija se za Davida i Kena od samog pocetka :)

jos 3 nedelje do kraja  8)

Spoiler for Hiden:

 rofl
Cycling 4 life

Tags: