Autor Tema: Heroes  (Posjeta: 305511 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1230 : 28.01.2010. 19:13:54 »
Ivanek je smorio... smileyNO1


A sto se tice toga sto se svi nadaju da ce Heroji da "izadju na pravi put"
ja ne znam koja je vasa definicija "pravog puta", to sto se vama pojedincima ne svidja
ne znaci da se ne svidja nikome, ni da su na "pogresnom putu"...

Online svarto

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1231 : 28.01.2010. 19:34:18 »
pojedinci? ja bi prije rekao deset milijuna ljudi koji su prestali gledat seriju :D

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1232 : 28.01.2010. 19:45:14 »
Blago njima... smileyNO1

Offline Legolas

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1233 : 28.01.2010. 20:47:40 »
Ja sam seriju poceo gledati kad sam shvatio kako je to serija koja bi mi mogla liciti na x-men, i to je bio jedini razlog zbog cega sam ju poceo pratiti - tocka. I prva sezona mi je ispunila ocekivanja, nije tu bilo puno neke akcije, ali si imao ljude s razlicitima mocima i prikazivali su ih, ja te moci volim i sta cu... :) uz to su imalu glavnog zlikovca koji ima konkretan cilj, imali su katastrofu koju su trebali sprijeciti i zato je bilo dobro... cak je i druga sezona bila dobra, najvise akcije u njoj po meni, a i Hiro u drevnom Japanu mi je bio ekstra zanimljiv i ponovo su imali tu jednu glavnu nevolju koju moraju sprijeciti (onaj virus)... a od trece to sve samo pada i pada i pada, svaka epizoda gluplja od gluplje, na kraju dobijes ovu cetvrtu sezonu u kojoj ne znaju sto bi radili sa serijom, pa za Claire dovedu curu i nju pokazuju po fakultetu (koga to zanima molim te?), uostalom Claire uvijek nesto kao glumi ona ce nesto rijesiti a moc joj je takva da ne moze zapravo nista, od Hira su napravili-nista, samo ga vrte po raznoraznim stvarima i nigdje nista, skontali da ne moze Sylar bit glavni zlikovac kroz sve sezone pa i njega vrte u krug, me bezveze, meni nema nikakvog napretka ni ova 17-a niti bilo koja druga epizoda, i 10 milijuna ljudi u Americi se slazu sa mnom kao i vecina sa svih nasih foruma, jer prije godinu-dvije o Herojima se pricalo na kavi, a sada nikog nije ni briga za tu seriju gotovo...! ja sa nadam da ce je otkazati i to je vise nego zasluzeno, jer zamislite da Herojima daju novu sezonu a sa Chuckom se budu mislili sto godina kao prosli put???
We are not born to be, we only become!!

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1234 : 28.01.2010. 20:54:32 »
Nije da ne volim X-men, ali sto se Heroesa tice, ne svidja mi se kad pocnu da vuku na X-men...
Sto mi je vise licilo na X-men, to mi se manje svidjala serija, srecom nije bilo mnogo toga...

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1235 : 28.01.2010. 22:09:12 »
A sto se tice toga sto se svi nadaju da ce Heroji da "izadju na pravi put" ja ne znam koja je vasa definicija "pravog puta", to sto se vama pojedincima ne svidja ne znaci da se ne svidja nikome, ni da su na "pogresnom putu"...

Wennen, nemoj mi reci da jos uvijek nisi shvatio da se samo pojedincima svida trenutna sezona, a da se vecini ne svida. Kako to ne mozes shvatiti? Trenutna sezona se samo POJEDINCIMA svida, a VECINI ne - napisao sam jos jednom za svaki slucaj, jer nije mi jasno kako nakon toliko epizoda u ovoj sezoni i toliko postova ovdje tebi i dalje nije jasno da si ti trenutno u manjini i jedan od rijetkih ako ne i jedini kojemu su Heroji jos na razini.

Pod "izaci na pravi put" podrazumijevamo to da se vrate na kvalitetu na kojoj su bili u 1. i 2. sezoni. Nemoj mi opet valjda reci da ne vidis koliko su se srozali spram 1. i 2. sezone. To svi vidimo, samo ti ne. A mozda ti je tesko se suociti sa stvarnoscu.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Heroes
« Odgovor #1236 : 28.01.2010. 22:38:22 »
Ljudi nemojte samo da ovo bukne u raspravu većih razmjera.
I serija kao serija, bit će ih još, ponašate se kao da vlada vama
i da vam je od životne važnosti. Samo polako.  8)

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Heroes
« Odgovor #1237 : 28.01.2010. 22:44:34 »
ivice meni nije onda samo jasno zasto si prevodio ovu 4 tu sezonu tj tih prvih 11 12 epizoda kad ti je ova sezona toliko losa!

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1238 : 28.01.2010. 22:58:24 »
Manite se vise tih rasprava, mislite na ove slike iz spoilera ;D

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1239 : 28.01.2010. 23:03:34 »
Manite se vise tih rasprava, mislite na ove slike iz spoilera ;D
Tako je! :)



Osim toga... Krajnje je nebitno ko je u vecini a ko u manjini... ;D

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1240 : 28.01.2010. 23:25:05 »
ivice meni nije onda samo jasno zasto si prevodio ovu 4 tu sezonu tj tih prvih 11 12 epizoda kad ti je ova sezona toliko losa!
Pa nisam ja takav. Ne gledam ja hocu li seriju prevoditi po tome je li ona meni dobra ili ne. Nego konkretno sto se Heroja tice, bas mi se prevodilo a to je bila jedina serija od onih koje sam pratio tada a vidim da nitko ne prevodi, pa rekoh da prevodim. S te strane me bas briga je li serija odlicna ili shit, ako mi se prevodi, prevodi mi se.

Ja nisam tip sad da cu branit ono sto prevodim. Nego ako mi se svida, to branim, ako ne, onda ne. To sto prevodim nema veze.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Heroes
« Odgovor #1241 : 28.01.2010. 23:34:57 »
oke, samo sam pitao. meni je bilo super dok si ti prevodio a sad kad sam video da si odustao nisam ni gledao dalje ove nove epizode!

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1242 : 29.01.2010. 03:32:27 »
oke, samo sam pitao. meni je bilo super dok si ti prevodio a sad kad sam video da si odustao nisam ni gledao dalje ove nove epizode!

E, zajebao si se, sad su prevodi bolji

Offline argonaut

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Heroes
« Odgovor #1243 : 29.01.2010. 09:02:55 »
oke, samo sam pitao. meni je bilo super dok si ti prevodio a sad kad sam video da si odustao nisam ni gledao dalje ove nove epizode!

E, zajebao si se, sad su prevodi bolji

Samo sto su po principu ako dodju dobro dodju, ako ne jbga.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Heroes
« Odgovor #1244 : 29.01.2010. 09:08:49 »
oke, samo sam pitao. meni je bilo super dok si ti prevodio a sad kad sam video da si odustao nisam ni gledao dalje ove nove epizode!

E, zajebao si se, sad su prevodi bolji
smileyNO1
Dobri su dobri, pogotovo za 17.-tu ;)
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Heroes
« Odgovor #1245 : 29.01.2010. 09:28:45 »
kao sto rekoh nisam gledao!

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1246 : 29.01.2010. 11:51:24 »
Generalno meni se serija sviđa. Za razliku od Merlina i Legend of the Seeker-a i dalje je gledam i radujem se svakoj novoj epizodi kao dete novoj igračci. Samo sam jednu epizodu (prvi put) odgledao sa našim titlovima (i to jer nisam stigao ranije) ostale sam u glavnom gledao bez titla ili sa eng. Žao mi je što je serija popustila sa kvalitetom (prema mišljenju velikog broja razočaranih gledaoca) ali meni lično izgleda i dalje dobro (ocena 3+). Ne volim kad je u pitanju plagiranje X-men franšize i baš mi se sviđa to što konstantno imaju svoj pravac ali mi fali "kompanija" koja se svela na troje ljudi.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1247 : 29.01.2010. 12:08:15 »
Bilo kakva slicnost sa X-menom mi se nije dopala, najvise ih je bilo u 3. sezoni...
Isplagirali su Magneta, i Colossusa, i jos neke cini mi se, nimalo mi se nije svidelo...
Neke stvari su bile krajnje nelogicne i neprihvatljive u toj trecoj sezoni, istina je
da su bili daleko bolji u pocetku, ali nisu se "srozali" do te mere da ih ne gledam
i ne uzivam vise u seriji, i takodje se radujem novim epizodama...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Heroes
« Odgovor #1248 : 29.01.2010. 13:07:20 »
Hvala za poslednja dva prevoda, jako su dobri.

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1249 : 29.01.2010. 13:53:35 »
Nema na cemu... smileyNO1

I hvala Helleru za poslednju, dugo nisam pogledao epizodu Heroesa
sa dobrim domacim titlom... Bas sam uzivao... :)

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1250 : 29.01.2010. 14:02:22 »
Nema na cemu... smileyNO1

I hvala Helleru za poslednju, dugo nisam pogledao epizodu Heroesa
sa dobrim domacim titlom... Bas sam uzivao... :)
+1

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1251 : 29.01.2010. 14:34:06 »
oke, samo sam pitao. meni je bilo super dok si ti prevodio a sad kad sam video da si odustao nisam ni gledao dalje ove nove epizode!
Hvala, bilo je mnogima super, dobivao sam dosta pohvala ali i kritika, prijevod je dosta brzo stizao, mada je imao nekih sitnih pogreskica, ali opcenito je bio dosta dobar, i namjeravo sam ja do kraja sezone prevoditi, medutim, sad su pocele serije 24 i Human Target, za potonju sam odmah cim sam vidio najavu prije pola godine rekao da cu prevoditi, za 24 radim HR obrade, i jos Heroji bi mi bili previse, pa je nesto moralo otpasti. Jos je najgore sto sve to bude utorkom dostupno za download, pa bi imao tri serije u jednom danu, tako da su Heroji ispali. Ali vidim da heller radi dosta dobre prijevode.


Nema na cemu... smileyNO1
I hvala Helleru za poslednju, dugo nisam pogledao epizodu Heroesa
sa dobrim domacim titlom... Bas sam uzivao... :)
Bogme nisam ni ja dugo pogledao neku epku Heroja sa dobrim domacim titlom jos od onog svojeg za proslogodisnju epizodu, eto ovaj hellerov za posljednju izaslu epizodu je dosta dobar, a ovi prije njega nisu bili losi samo jako puno gramatickih nepravilnosti.

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1252 : 29.01.2010. 14:41:39 »
Sta ti vredi da gledas sa svojim titlovima kad si prevodio i znas svaku scenu napamet? ;D

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1253 : 29.01.2010. 16:12:38 »
Svima bi trebalo ući u naviku da nakon što se epizoda prevede ista i pogleda, pa neće biti grešaka u prijevodu. A onda i gradivo dobro sjedne i neće za par dana biti pitanje "joj što je ono bilo u toj epizodi" ;D
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1254 : 29.01.2010. 16:51:51 »
Pa odgledam ja da bih proverio da li je sve ok,
ali onda nema tog zadovoljstva jer si vec sve video... :-\

Offline Legolas

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1255 : 29.01.2010. 19:14:47 »
Svima bi trebalo ući u naviku da nakon što se epizoda prevede ista i pogleda, pa neće biti grešaka u prijevodu. A onda i gradivo dobro sjedne i neće za par dana biti pitanje "joj što je ono bilo u toj epizodi" ;D

Naravno, ja recimo kad prevodim prevedem 10-ak minuta epizode pa provjerim, i tako 4 puta dok je cijelu ne prevedem i provjerim i onda na kraju jos jedno zavrsno gledanje kompletne epizode i popravljanje eventualnih sitnih greskica i voila - prijevod bude odlican, a epizoda naucena do u detalj i nema potrebe gledati je vise ponovo dugo vremena... ;)
We are not born to be, we only become!!

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1256 : 31.01.2010. 12:29:40 »
Jel ima neko drugu epizodu Slow Burn-a koja radi?

Offline morpheus86

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 272
  • Spol: Muški
  • free your mind
    • Rulet srca i druge misterije
Odg: Heroes
« Odgovor #1257 : 02.02.2010. 23:21:46 »
napokon dobra epizoda ali stvarno dooobra gdje su bili do sad prvi put posle duuuuugoe vremena jedva cekam sledecu epku.heroji su ponovo u modi  ;D
KK Partizan sampion evrolige za sezonu 09/10

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1258 : 03.02.2010. 01:03:28 »
Sljedeca epizoda je zadnja epizoda u ovoj sezoni.
Da li zadnja u seriji, to cemo saznati uskoro.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1259 : 03.02.2010. 03:20:20 »
Uploadovao sam prevod poslednje epizode na srpskom ;)