Autor Tema: Heroes  (Posjeta: 305511 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1200 : 25.01.2010. 13:38:56 »
Ja cekam jos te 3 epizode pa cu onda odgledati, ovako me uopste ne vuce da ih odgledam...dotle su spali.

Offline Arya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Ženski
Odg: Heroes
« Odgovor #1201 : 26.01.2010. 13:20:31 »
iskreno, nekako me strah gledati novu epizodu... :'(

Offline Blaza

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Heroes
« Odgovor #1202 : 26.01.2010. 22:39:09 »
Jel gledao tko? jel cemu?

Offline svarto

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1203 : 26.01.2010. 22:45:56 »
heheh izgleda da se svi boje pogledat :D

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1204 : 26.01.2010. 22:52:28 »
A da se kladimo da ce meni da se dopadne? ;D
Naravno, kad stignem da pogledam... :-\

Offline slaven7

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1205 : 26.01.2010. 23:56:05 »
pogledao :)

Offline Arya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Ženski
Odg: Heroes
« Odgovor #1206 : 27.01.2010. 12:48:52 »
I? Je li čemu?

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1207 : 27.01.2010. 15:18:43 »
Na uploadu heroes.s04e17.hdtv.xvid-2hd , zamolio bih admine da ne stoji dugo na verifikaciji.  :)

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1208 : 27.01.2010. 15:30:38 »
Pogledao 17. ima pomaka na bolje. Mislim, izvući seriju iz one gabule u koju su je bacili je stvarno umetnost, ali po meni, Heroji opet obećavaju. Do duše, Sylar (sa razblaženim Nathanom u sebi) će verovatno postepeno preći na našu stranu (ovo je pretpostavka, a ne spoiler). Jer je novi Glavni negativac, detinitivno Čovek Leptir, što bi rekao Hiro.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Arya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Ženski
Odg: Heroes
« Odgovor #1209 : 27.01.2010. 15:49:11 »
hvala na prijevodu!  clapp

Offline Legolas

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1210 : 27.01.2010. 18:49:59 »
Meni je serija sve gora i gora, pa zadnje dvije epizode sam se vise vrtio po sobi okolo nego gledao, katastrofa!! Ovo je sada cista drama, scene s mocima i njihovim koristenjem gotovo neznatne, c c c... pogledat cu samo ove dvije zadnje jer sam gledao sve do sada, i pogotovo samo jer se nadam da nece dobiti novu sezonu... a ako dobije, ja to dalje ne gledam pa makar 100 ljudi ovdje govorilo da je opet drama, eto koliko me je ova sezona smorila...!  >:(
We are not born to be, we only become!!

Offline svarto

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1211 : 27.01.2010. 18:54:41 »
ajd ova je epizoda jos donekle u redu

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1212 : 27.01.2010. 22:05:48 »
Dobra  je epizoda, ko ne gleda dođe mi pivo  :P

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1213 : 27.01.2010. 22:52:38 »
Dobra je epizoda a i prevod je dobar, svaka cast i hvala smileyNO1

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1214 : 27.01.2010. 23:30:56 »
"Ovo je sad postala cista drama..."
Pa sta ako jeste, dobra je...

Svi ovde nesto pljuju i kukaju, nema potrebe za tim,
kome se ne svidja ne mora da gleda i gotovo...

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1215 : 28.01.2010. 00:51:07 »
E moj Wenen, pa Heroji su trenutno serija koja itekako zasluzuje da se pljuje po njoj. Ima potrebe za kukanjem jer ako sad krenes gledati prvu sezonu vidjet ces koliko se serija srozala. A kad se srozala, zasto ne bi smjeli pljuvati po njoj? Nije to da je ona losa od pocetka, nego svjestan si koliko su dobri bili, pa jednostavno nije jasno kako su se ovoliko mogli srozati.

Nije to slucaj da se nekome srozala, nekome nije, nego je se svima srozala, osim tebi, cak je i gledanost rekordno niska i nikad se nije vise o tome pricalo da ce ovo biti zadnja sezona. Apsolutno svuda se govori o slaboj gledanosti i tome kako je serija postala nevjerojatno losa, ne pojedincima, nego velikoj vecini.

Jedino sto si dobro rekao je ovo:
"kome se ne svidja ne mora da gleda i gotovo..."

Jer toga se ameri uveliko drze, od pocetka ove sezone gledanost je oslabila za duplo, cini se da oni stvarno odustaju od Heroja polako.

No evo sad bas pogledah 17 epizodu, jedna od boljih ove sezone, vidi se da se blizi kraj sezone, doduse, jos su samo ostale 2 epizode do kraja. Bio je red da se malo poprave. Izgleda da ce se radnja malo pomaknuti napokon.

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1216 : 28.01.2010. 02:40:17 »
Poenta je sto svi od Heroesa ocekuju koriscenje moci i akciju,
i cim toga nema, nikome se ne svidja, a to ne znaci da je serija losa i da se srozala,
samo da ljudi imaju unapred definisana ocekivanja i predrasude...
« Zadnja izmjena: 28.01.2010. 02:43:31 Wennen »

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1217 : 28.01.2010. 03:16:37 »
Ma pusti Ivicu, on ko oni iz Brainiaca, ako nema eksplozija, nije zanimljivo.

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: Heroes
« Odgovor #1218 : 28.01.2010. 04:27:30 »
sta sad vi hocete reci da su heroji dobri?ma pustite vas,nek i nema eksplozija,al nek bar bude pristoja serija za gledati a ne da se smoris gledajuci i da samo cekas kraj da mozes reci da si odgledo,,,heroje od trece sezone ne vrijedi gledati,pa se vi prepucajite koliko god hocete!!!

Offline Blaza

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Heroes
« Odgovor #1219 : 28.01.2010. 08:35:14 »
sta sad vi hocete reci da su heroji dobri?ma pustite vas,nek i nema eksplozija,al nek bar bude pristoja serija za gledati a ne da se smoris gledajuci i da samo cekas kraj da mozes reci da si odgledo,,,heroje od trece sezone ne vrijedi gledati,pa se vi prepucajite koliko god hocete!!!

Niti prison break poslije prve  ;D

A pogledat cemo Heroese do kraja pa makar operu svirali te tri epizode  ;)

Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: Heroes
« Odgovor #1220 : 28.01.2010. 08:49:56 »
sta sad vi hocete reci da su heroji dobri?ma pustite vas,nek i nema eksplozija,al nek bar bude pristoja serija za gledati a ne da se smoris gledajuci i da samo cekas kraj da mozes reci da si odgledo,,,heroje od trece sezone ne vrijedi gledati,pa se vi prepucajite koliko god hocete!!!

Niti prison break poslije prve  ;D

A pogledat cemo Heroese do kraja pa makar operu svirali te tri epizode  ;)

+1  smileyNO1

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1221 : 28.01.2010. 11:51:11 »
sta sad vi hocete reci da su heroji dobri?

Dobro si shvatio  ;)

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Heroes
« Odgovor #1222 : 28.01.2010. 13:28:49 »
sta sad vi hocete reci da su heroji dobri?

Dobro si shvatio  ;)

 ;D

Odlicni su! Al sta ces kad ljudi nemaju ukusa... ;)

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1223 : 28.01.2010. 14:04:00 »
 ;D o ukusima ne vredi raspravljati(kako je to izlizana recenica) u_jeeeeeeeeee

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1224 : 28.01.2010. 15:41:38 »
Ma ne mora biti akcije, ajme, tko je spominjao akciju, moci?
Problem je sto je prica jadna.
Ono osnovno u seriji, ono glavo - prica.
Ona je jadna. Apsolutno nezanimljiva.

Pa kad su Heroji imali akcije na bacanje? Nikada. Ali su pokazali da mogu imati dobru sezonu bez neke prevelike akcije - primjer je prva sezona.

A sada nemaju apsolutno nista vrijedno.
Naravno da su se srozali.
U to uopce nema sumnje.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1225 : 28.01.2010. 16:14:56 »
Suština svega ovoga do sada... Heroji su u zadnjoj sezoni imali katastrofalnu gledanost, pa ipak se razmišlja o nastavku. Zadnja epizoda je bila bolja od prethodnih jer je bilo čak dve malo teže predvidive situacije.
Spoiler for Hiden:
Način na koji će čovek Leptir preokrenuti situaciju u svoju korist i Situacija Sylar/Parkman/Petrelli
Nije da je bilo teško pogoditi ali ipak je trebalo biti malko kreativniji nego do sada. Ima u seriji dosta materijala da se može od toga napraviti dobra serija, još uvek se nadam tome u Novoj sezoni. Meni je Ivanek bio kamen spoticanja, mislio sam da zbog njega prestanem da gledam, ali ubiše ga kad su shvatili. Sve u svemu, ja sam zadovoljan (3+).
@ by_Ivica: Nisu Heroji nikada imali priču. Mislim, nije neka priča, "neodređeni broj ljudi je spoznao da ima neuobičajene moći i nije znao kako da se prilagodi u društvu" to je bila suština prvih par epizoda. Sad razvlače tu ideju, jer nema nikoga ko će da ih konsoliduje. Niko do sada nije pokušao organizovati "heroje", uvek su se organizovali samo "zlikovci" i/ili oni koji u ljudima sa moćima vide samo "zlikovce"
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1226 : 28.01.2010. 16:42:49 »
Ma ako ne beže iz zatvora ili ne ganjaju teroriste njemu je sranje. Džaba si toliko kuckao  rofl

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1227 : 28.01.2010. 16:45:22 »
Nadam se da neće biti uklonjeno jer je Offtopic ali hteo sam sa vama da podelim dve slike Hayden Panettiere koje su mi se svidele. Stavljam u Spoiler da ne mora da učitava onaj koga ne zanima.
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 28.01.2010. 16:48:59 vladimirmarkoviccovenant »
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1228 : 28.01.2010. 17:01:35 »
Da, dobro si to rekao.

Ali prva sezona je imala lijepu pricu - Heroji su se polako upoznavali, razvijali moci, znalo se da ce doci do eksplozije, ali i nista vise od toga, i kako su epizode odmicale tako se otkrivalo, i bogme je bila dobra prica, dosta iznenadenja. Druga sezona je isto bila dobra, Peter je pokusavao shvatiti kao je dospio tu gdje je dospio, islo se korak dalje. E sad, treca je opet isla na isti kalup kao i prva ali je bila opet dobra do polovice. Medutim, od polovice trece sezone kada se u teoriji cinilo da ce biti dobro - hvatanje svih heroja i to, zapravo je postalo dosadno, bez iznenadenja i pomaka, na kraju se sve predvidivo zavrsi. I sad je ista stvar u novoj sezoni, nemaju neku glavnu pricu, opet se vrte u krug.

Eto ja sam se bas ponadao da ce Samuel spasiti stvar, predobro glumi i opcenito je ta stvar s karnevalom super zamisljena, on skuplja ljude kako bi jacao, ali su u teoriji to slabasno izveli, dobili smo sezonu u kojoj je bilo vise losiji nego boljih epizoda, dobili smo sezonu u kojoj se radnja vrlo slabo pomicala, eto, napredak se vidi u ovoj 17. epizodi, sto je ocekivano jer ce sada kraj sezone. No sto oni misle, sa zadnje tri nesto bolje epizode popraviti gorak dojam koji su ostavile sve ostale epizode u sezoni?

I ja sam se ponadao da ce se ove sezone vratiti na pravi put, ali to se nije dogodilo. Ako bude pete sezone, opet cu se nadati boljoj sezoni. I mozda ce to opet zvucati dobro ovako, ali realizacija im je losa. Doduse, stvarno bi me zacudilo da bute pete sezone pored ovako jadne gledanosti.

Offline svarto

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Heroes
« Odgovor #1229 : 28.01.2010. 17:25:43 »
e bas to
samuel i to sve s cirkusom je super i lydia mi je zakon bila kao i lutkar(koji se nazalost rijetko pojavljuje) ali je to sve dosta lose realizirano. previse tu ima nekih nevaznih detalja kao npr samuelova ta bivsa cura, onda claire i ona njena "kolegica" i tak jos nekoliko sitnica...
volio bi da se prestane snimati al opet,neznam, nekako ce mi faliti poslije a i ocekujem u zadnjoj sezoni neki fight izmedju saylera i petera(a da nije iza zatvorenih vrata) i heroji vs ljudi (plus mozda neki heroji koji zele suzivot su ljudima)