Autor Tema: Prison Break  (Posjeta: 259482 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Prison Break
« Odgovor #810 : 26.05.2009. 19:58:56 »

Dexter je definitivno medu ove dvije serije!!!!

Potpisujem!!!

PB je dobra serija, da ne ispada da smo je totalno ocrneli ! Hocu reci bolja je od vecine drugih...ali shit je jer su pokazali da mogu dobro a onda ustrali ! Dexter definitivno bolji od PB !!!

Ne moras cak ni da gledas seriju, niti bilo sta da znas o njoj, dovoljno je da pogledas kako idu epizode po sezoni, tj broj !

Ako je uvek isti, ili promenjeno nesto sa jakim razlogom, onda mozes da pomislis da je dobra! A cim se menja broj ep po sezoni, tu nesto smrdi ! ;) ;D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Prison Break
« Odgovor #811 : 26.05.2009. 21:05:33 »
Anubise pusti ljude koji vole Prison Break da razgovaraju o toj seriji u ovoj temi.
Mislim da si pokazao da ti se ne sviđa ova serija u svom prvom postu i to je bilo dovoljno.
Uostalom i Lostu je broj epizoda varirao od 14-23, znači po tebi i tu nešto smrdi.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Prison Break
« Odgovor #812 : 26.05.2009. 21:11:19 »
Anubise pusti ljude koji vole Prison Break da razgovaraju o toj seriji u ovoj temi.
Mislim da si pokazao da ti se ne sviđa ova serija u svom prvom postu i to je bilo dovoljno.
Uostalom i Lostu je broj epizoda varirao od 14-23, znači po tebi i tu nešto smrdi.

Ali sam stavio onaj detalj, Sa razlogom promenjen! :P ;) ;D

Ostavili su isti broj ep, samo ih drugacije podelili !

Dok je sa PB druga prica, treca ima 13, jer je bila shit pa nije bilo poente da snimaju! A cetvrta, ni sami nisu imali pojma koliko ce snimiti !

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #813 : 26.05.2009. 21:17:31 »
Ako nastavis da palamudis i pametujes na ovoj temi brisacu ti postove. 100 puta ponavljas i dokazujes zasto je serija losa. Kao sto kaze zkarlov, rekao si svoje i dosta je.

Offline zizu1109

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 146
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #814 : 26.05.2009. 21:30:57 »
retko da je postojao neko koga poznajem da nije na mah pogledao prve dve sezone...ostalo bas i nije vredno pomena, previse palamudjenja bez razloga ("uskrsnuce" lepe doktorke na koju se lozila masa je bio pocetak)....suma sumarum, svaka cast na lepoj razbibrizi, sta je bilo-bilo je, nema vise...a kazu mudri ljudi - o "pokojniku" sve najlepse...  ende.

Offline livada

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 154
  • http://livada.pondi.hr
    • Lektire - Wallpaperi - Tutoriali - Igre
Odg: Prison Break
« Odgovor #815 : 26.05.2009. 22:23:25 »
hi
Hoce mi neko samo pojasnit dal je ovaj film nastavak srrije ? zasebna cijelina? ili sazetak cijele serije? ili nesto trece ?

Hvala

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #816 : 26.05.2009. 22:24:37 »
Nastavak (kraj) serije.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #817 : 26.05.2009. 22:25:10 »
Ide poslednja epizoda i jedno 5 minuta pred kraj te epizode, je sadasnje vreme. Odjednom se serija pomera 4 godine u napred i gledamo neko desavanje. Ovaj film je ono sto se desavalo u tih 4 godine.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #818 : 26.05.2009. 22:30:48 »
Onda ću ja tako gledati, kad dođem do te situacije u epizodi, pogledaću film pa onda epizodu do kraja ;D

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Prison Break
« Odgovor #819 : 26.05.2009. 22:56:29 »
Samo da se nadovežem da raspravu Lost\Dexter \Prison break
Lost i Dexter nisu dopustili da se kvaliteta nakon prve sezone sroza na .... sigurno pola ako ne i više
Dapače zadržali su kvalitetu ako ne i poboljšali.
Vidi se da su scenaristi i producenti razmišljali više od jedne sezone unaprijed(pogotovo lost), Dexu je tu bilo lakše scenaristički to izvesti
Dok je PB bio zamišljen kao što mu ime i kaže kao BIJEG IZ ZATVORA ( jedna sezona),
ali nakon velikog uspjeha serije je pretvoren u borbu protiv nekakve fiktivne kompanije odnosno klon nekakvih drugih sličnih serija (npr.Nikita, alias, i slične gdje nekakve kompanije kontroliraju sve živo na ovom svijetu)
Šteta, stvarno šteta.


Offline Chilli

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Prison Break
« Odgovor #820 : 26.05.2009. 23:47:56 »
Slažem se s parazitom i osjecam se kao jedan... Dexter je imba serija,ali sve bi da da Braća zavrse u zatvoru ponovo i da ih tamo dobro nauce zurit u sunce iza rešetaka, i naravno beskonacno mnogo pokusaja bjega... Serija je bila super dok nije zavrsila, tako jednostavno... Jadan Bellick!

Offline Cipa

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: Prison Break
« Odgovor #821 : 27.05.2009. 10:23:47 »
Stavio sam prevod na upload za Prison Break - The Final Break. Nisam ga ja preveo, vec Dallape!
« Zadnja izmjena: 27.05.2009. 10:30:02 Cipa »

Offline Condor

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #822 : 27.05.2009. 10:48:50 »
Stavio sam prevod na upload za Prison Break - The Final Break. Nisam ga ja preveo, vec Dallape!

Svaka cast, momci, ovo je bilo dosta brzo! Sve pohvale...
Rebel with a reason!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Prison Break
« Odgovor #823 : 27.05.2009. 19:41:17 »
Il ima neko kakav info hoće se pojaviti neki HDTV snimak za ovaj film..ne gleda mi se PDTV verzija..ako neće skoro skinuću onda tu verziju..
iShare, noProfit


Offline Cipa

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: Prison Break
« Odgovor #824 : 27.05.2009. 19:46:39 »
Il ima neko kakav info hoće se pojaviti neki HDTV snimak za ovaj film..ne gleda mi se PDTV verzija..ako neće skoro skinuću onda tu verziju..
Pojavice se, do sutra ujutru.
Ali skinu PDTV, odlican je snimak!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #825 : 27.05.2009. 19:58:42 »
Il ima neko kakav info hoće se pojaviti neki HDTV snimak za ovaj film..ne gleda mi se PDTV verzija..ako neće skoro skinuću onda tu verziju..
Pojavice se, do sutra ujutru.
Ali skinu PDTV, odlican je snimak!

čekaj jel se danas prikazuje u eng,,a jel dobar prijevod,,

Offline Cipa

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: Prison Break
« Odgovor #826 : 27.05.2009. 20:01:31 »
Danas uvece u 10 po nasem vremenu se prikazuje na sky1 (branskoj televiziji)
A prevod za PDTV verziju je odlican!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #827 : 27.05.2009. 20:04:49 »
Danas uvece u 10 po nasem vremenu se prikazuje na sky1 (branskoj televiziji)
A prevod za PDTV verziju je odlican!

ok,,hvala,,sutra ću skinuti film,,pa vidjeti kakav je,,,pozdrav

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #828 : 28.05.2009. 12:05:04 »
ako mislite da su 3. i 4. sezona lose, pogledajte film! :-[

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Prison Break
« Odgovor #829 : 28.05.2009. 12:22:10 »
ako mislite da su 3. i 4. sezona lose, pogledajte film! :-[

U potpunosti se slazem ... film je toliko lose odradjen da nemam reci  :(

Spoiler for Hiden:
Sve je zbrzano ... narocito mi je smesan ulazak majklov u zatvor (kad oslobadja Saru), kao da ulazi u prodavnicu da kupi sok  ;)  a ne u zatvor kako oni kazu "maksimalnog obezbedjenja" ... malo ima i nelogicnosti u samim desavanjima ... nije mi jasno kako kad neko bezi iz zatvora valda se opkoli ceo zatvor a ne samo glavni ulaz ... i kad Sara ono izadje oni ne beze odmah nego zastaju i pricaju 5 min!?! a policije nigde nema   ???


dakle da rezimiram ... prva sezona odlicna, druga vrlo dobra, treeca i cetvrta sezona smaranje znaci 2- ocena a film je cista jedinica po meni ...
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #830 : 28.05.2009. 13:20:28 »
Nije mi  jasno sto toliko ispljuvaste seriju.Kad vam je treca sezona bila krsina ,sto ste nastavili da gledate dalje.Meni to nije logicno ,recimo.Ako mi se nesto ne dopada ili me razocara ,necu vise gledati.Jednostavno.
Cinjenica jeste da su podbacili,treca sezona je najlosija ,4 je skroz ok .A 1 i 2 su odlicne po meni. Cak ni ovaj film nije uopste los.Bolji mi je od finalne epizode,recimo.A ima more serija koje su totalno bezveze i bespoentne ,koje dobijaju po 4,5,6,7 ..sezona i tako u nedogled .Cak se i prevode neke gluposti ,a serije koje zasluzuju vise ,ne.
Ali u ostalom sve je stvar ukusa .Ne treba se toliko zucno unositi u sve to.....

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #831 : 28.05.2009. 13:28:57 »
Cak se i prevode neke gluposti ,a serije koje zasluzuju vise ,ne.

Ovde svako prevodi dobrovoljno, i NIKO NIKOME NE MOZE DA ODREDJUJE STA CE DA PREVODI.
Ako po tebi neka serija nije prevedena, a mislis da to zasluzuje, tastaturu u ruke i molim lepo.

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #832 : 28.05.2009. 13:33:16 »
Ne secam se da sam nekom odredio da nesto prevodi,niti sam to pomenuo uopste.Izvlacis iz konstatacije ono sto tebi odgovara,a to nije ok.Neka prevodi ko sta hoce i zeli.To je sasvim normalno.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #833 : 28.05.2009. 13:39:24 »
A sto bi meni to odgovaralo?
Meni je samo cilj da na forumu sve bude u najboljem redu, i da se ne krse pravila.
Dosta vise off-topica.
Ako imas jos nesto da kazes, uradi to preko PM-a.

Offline Condor

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #834 : 28.05.2009. 14:05:17 »
Film je bas los! :(
Prilicno neslavno zavrsi jedna od boljih serija ovog zanra...

P.S. Nemam namjeru da ikoga prozivam, ovo je samo moje misljenje!

Poz
Rebel with a reason!

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Prison Break
« Odgovor #835 : 28.05.2009. 14:06:31 »
Za koju verziju je prevod?
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #836 : 28.05.2009. 14:08:03 »
Ja ne mogu da verujem da se ljudi bune jer ima dosta nas kojima je serija losa i kazemo da je losa. Alo bre...

Za koju verziju je prevod?

Imas i za onu sto je izasla pre nekoliko dana i za ovo sto je izaslo jutros, BiA.

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Odg: Prison Break
« Odgovor #837 : 28.05.2009. 15:34:07 »
Ja još nisam pogledala 4 sezonu, inače prva mi je bila stvarno super, druga onako, a treća mi je bila skroz loša. Namjerno sam čekala da se prikažu svi nastavci tako da odgledam u komadu, ono kad sam već pogledala tri sezone onda ću i ovu  :).

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Prison Break
« Odgovor #838 : 28.05.2009. 16:27:49 »
Nije mi  jasno sto toliko ispljuvaste seriju.Kad vam je treca sezona bila krsina ,sto ste nastavili da gledate dalje.Meni to nije logicno ,recimo.Ako mi se nesto ne dopada ili me razocara ,necu vise gledati.Jednostavno.
Cinjenica jeste da su podbacili,treca sezona je najlosija ,4 je skroz ok .A 1 i 2 su odlicne po meni. Cak ni ovaj film nije uopste los.Bolji mi je od finalne epizode,recimo.A ima more serija koje su totalno bezveze i bespoentne ,koje dobijaju po 4,5,6,7 ..sezona i tako u nedogled .Cak se i prevode neke gluposti ,a serije koje zasluzuju vise ,ne.
Ali u ostalom sve je stvar ukusa .Ne treba se toliko zucno unositi u sve to.....

Mislim da mi koji smo odgledali sve sezone serije imamo pravo da kazemo sta mislimo o seriji ...

1. ja licno sam gledao te sezone (3i4) jer me je zanimalo kako ce zavrsit radnja serije ...
2. Film je los naspram prve i druge sezone (radnja filma)
3. kazes neke serije imaju po 5,6,7 sezona ... pa verovatno im radnja serije to dozvoljava ... dok ovde sam naziv serije govori sve ...
4. slazem se
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: Prison Break
« Odgovor #839 : 28.05.2009. 18:17:55 »
Konacno je sve zavrseno i kao sto znamo vise nema nastavka serije (valjda) jer...
Spoiler for Hiden:
...ne vidimo trenuatak kada je Majkl poginuo, vidimo iskre od struje, a u tom trenutku je i policija usla u prostoriju i ako je mrtav kako u zadnjoj epizodi idu na njegov grob i  to u Panami jer ako je poginuo u zatvoru, znaci izvrsio je napad na zatvor, ucinio je prekrsaj za koji bi odgovarao i dobio veliku robiju, pa bez obzira ako je poginuo ne znam bas da li bi se telo predalo i jos odnelo u Panamu, to je ono kako kada se covek osudi ne na dozivotni zatvor nego na 150 godina robije, nakon njegove smrti, sahranjuje se na zatvorsko groblje u neoznaceni grob do isteka tih 150 godina.

A film kao film mi je...
Spoiler for Hiden:
bas suvisan i pomalo smesan. Ajde, serija se zove Prison Break, pa kao opet izbavlja nekog iz zatvora, ali zenski T-Bag, dajte molim Vas, bar da su taj lik osmislili da ima drugacije gestikulacije pa da i to razumem.

Serija je pocela gubiti na kvaliteti u 3. sezoni, da bi se u 4. kvalitet malo vratio. Odgledao sam je do kraja jer sam je gledao od pocetka i nisam hteo da prekinem, jednostavno hteo sam da je ispostujem. Bolje bi bilo da je zavrsena sa 2. sezonom (cini mi se da je do tada prica bila napisana odjednom pa su je poceli na kraju prekrajati da bi imali materijal za nastavak), ovi sto su bili posteniji da su ostali zivi i ziveli srecno i dugovecno (a sa ovim nastavcima su pokvarili pricu pa sam u jednom od prethodnih postova napisao da zelim da svi poginu osim Mahonea), ovi zli da su pobijeni i kraj. Ostala bi kultna kao jedna od najboljih serija ikada i bas zato sto bi trajala 2 sezone, ali pare ljude kvare  :)