Autor Tema: Prison Break  (Posjeta: 259497 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Prison Break
« Odgovor #780 : 25.05.2009. 22:57:31 »
hvala na objasnjenju sad znam sta treba da radim :)

e da posto je to film hoce li prevod(ako bude prevoda za njeg) biti postavljen medju ostale prevode za PB ?
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Prison Break
« Odgovor #781 : 25.05.2009. 22:59:40 »
hvala na objasnjenju sad znam sta treba da radim :)

e da posto je to film hoce li prevod(ako bude prevoda za njeg) biti postavljen medju ostale prevode za PB ?

Vjerujem da sigurno hoće.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Prison Break
« Odgovor #782 : 25.05.2009. 23:04:45 »
cool, zato sto cu tako da se setim da skinem i film po zavrsetku serije ;D (kad vidim spisak prevoda)
a verujem da ima jos tako zbunjenih ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #783 : 25.05.2009. 23:11:03 »
a verujem da ima jos tako zbunjenih ;D

nema,,haha...zezam se:)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #784 : 26.05.2009. 01:08:36 »
e pa nisam ja gledala poslednje dve sezone .. namerno sam ostavila da skidam kad se serija zavrsi sve lepo redom..
znaci sad ima i film na kraju serije koji nesto objasnjava, da znam da skinem i njega
Nisi ništa propustila.
Čak si i viška pogledala jednu sezonu.

Nemoj nastaviti da gledas. Ako hoces, reci cu ti u 5 recenica kako ce da se zavrsi i to je to. Samo gubis vreme.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #785 : 26.05.2009. 01:16:11 »
ma nemoj tako,,možda joj se svidi,pusti te je da sama procjeni,,meni su ovi zadnji nastavci skroz ok!

Offline Vladimir

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
    • • It's just a ride! •
Odg: Prison Break
« Odgovor #786 : 26.05.2009. 01:29:54 »

Ali nazalost, jos uvijek nema engleskih prevoda, samo jevrejski... Pokusao sam napraviti engleski, pomocu Google Translate-a, pa kasnije rucno obraditi iz zvucnog zapisa, ali to je isuvise mukotrpan posao, tako da cu sacekati malo, mislim da bi se ubrzo trebao pojaviti engleski transkipt...

evo engleskog titla,  ;D

Spoiler for Hiden:
http://www.divx-titlovi.com/co-YU/divx-subtitles/download/prison_break_the_final_break/80491.aspx

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #787 : 26.05.2009. 01:33:04 »
ma nemoj tako,,možda joj se svidi,pusti te je da sama procjeni,,meni su ovi zadnji nastavci skroz ok!
Znam da joj se nece svideti pa joj zato i tako direktno kazem...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #788 : 26.05.2009. 01:36:08 »
ma nemoj tako,,možda joj se svidi,pusti te je da sama procjeni,,meni su ovi zadnji nastavci skroz ok!
Znam da joj se nece svideti pa joj zato i tako direktno kazem...

a dobro ako znaš,,pozdrav

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #789 : 26.05.2009. 01:41:23 »
jel tko pogledao film,?

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #790 : 26.05.2009. 02:06:37 »
Jesam ja.
Iskreno, ako si vec bacio gomilu sati na gledanje 2,3 i 4 sezone, odgledaj i film.
Spoiler for Hiden:
Naravno, nisu mogli da odole da jos jednom strpaju nekoga u zatvor i naravno gosn Hudini je opet izveo nemoguce i izvukao dragu mu iz zatvora.
Ako su rekli da film objasnjava nesto, ne objasnjava nista.
Serija je sa 9,5 dosla na ocenu 3,6 (licni utisak).

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #791 : 26.05.2009. 02:08:42 »
ma sigurno ću odgledati film,,je li bar ima pravi kraj film ili se nešt opet nastavlja
« Zadnja izmjena: 26.05.2009. 02:15:13 outside »

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Prison Break
« Odgovor #792 : 26.05.2009. 02:43:27 »
ma nemoj tako,,možda joj se svidi,pusti te je da sama procjeni,,meni su ovi zadnji nastavci skroz ok!
Znam da joj se nece svideti pa joj zato i tako direktno kazem...
haha ako "Majkl d gej" ili "Aj hev onli van fejs eksprešn for ol sičuejšns" nije umreo na kraju mozes da mi ispricas i u jednoj recenici ;D
A ako je muerto na konecu, onda me pusti da skinem da vidim kako su ga ucmekali ;D

ma sigurno ću odgledati film,,je li bar ima pravi kraj film ili se nešt opet nastavlja

Nadam se da se nece pojaviti najava za sledecu sezonu za nedelju dana koja pobija objasnjenje, film, dodatni film i vraca Majkla u neki novi zatvor iz koga mora da pobegne ..
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #793 : 26.05.2009. 02:47:43 »



[/quote]
Nadam se da se nece pojaviti najava za sledecu sezonu za nedelju dana koja pobija objasnjenje, film, dodatni film i vraca Majkla u neki novi zatvor iz koga mora da pobegne ..[/quote]

haha,,i tome nebi bilo kraja,,ma sve je moguće sa prison break-om
« Zadnja izmjena: 26.05.2009. 02:59:19 outside »

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #794 : 26.05.2009. 05:03:33 »
haha ako "Majkl d gej" ili "Aj hev onli van fejs eksprešn for ol sičuejšns"

 rofl rofl rofl

Offline Condor

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #795 : 26.05.2009. 11:07:48 »

Ali nazalost, jos uvijek nema engleskih prevoda, samo jevrejski... Pokusao sam napraviti engleski, pomocu Google Translate-a, pa kasnije rucno obraditi iz zvucnog zapisa, ali to je isuvise mukotrpan posao, tako da cu sacekati malo, mislim da bi se ubrzo trebao pojaviti engleski transkipt...

evo engleskog titla,  ;D

Spoiler for Hiden:
http://www.divx-titlovi.com/co-YU/divx-subtitles/download/prison_break_the_final_break/80491.aspx

Hvala, ali... Fake je u pitanju, uradjen sa Google Translate ili necim slicnim! Cekacemo jos neko vrijeme do pravog... ;)
Rebel with a reason!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #796 : 26.05.2009. 11:14:13 »
mislim da je najbolje čekati sutra kad se prikaže u engleskoj,,mislim da će biti odmah prijevod izbačen,,a mož će i slika biti bolja,,ja ću to čekati :)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #797 : 26.05.2009. 13:53:27 »
Prison Break je završio onako kako je počeo, u veličanstvenom stilu.
Teško da će ikada ijedna serija imati onako dobru prvu sezonu i ovako dobar kraj kao Prison Break.
A da se mene pita, nece niti jedna serija imati ovako napete sve 4 sezone.
Svi nesto kao pljuju radnju, a pola vas je iznenadilo dosta stvari u seriji.

Ima se Prison Break s cime pohvaliti, i mnogima ce ostati zapamcen kao jedna od najboljih serija, doduse, mnogima poput mene kao najbolja serija.

Jer razumljivo je, ovdje na forumu ima vise LOST fanova pa svi kao Lost hvale, ali recimo da skoknete na npr. moj forum, vidjeli biste kako se hvali Prison Break.

Tako da ovdje je prakticki vecina protiv Prison Breaka, a ne znaju kako je to zapravo odlicna serija.
Malo su zeznuli pred kraj cetvrte sezone, medutim, prve dvije sezone nece nikad niti jedna serija nadmasiti.

Treca sezona je kopija prve, ali sa potpuno drugim zatvorom, i ponovno pricom koja je iznenadila sve, koji su to samo bili preokreti u trecoj sezoni, ali dakako, mnogima to nije bitno, cim su vidjeli da je zatvor odmah pljuju, ali ne gledaju posteno sezonu.

Četvrta je takoder pocela fantasticno, ono skupljanje Scylle, pa odlicno.
No onda su malo zeznuli kompliciranjem price, i na kraju su sve odlicno ispravili.

Pricajte vi sto god hocete, ali Prison Break ce ostati kao jedna od najboljih serija.
Puno elemenata ima Prison Break kojih necete vidjeti u ostalim serijama.

Npr. ona odlicna pozadinska glazba, ja u zivotu nisam cuo bolje zvukove.
Savsrseno se uklapaju u seriju, onda tu je prica.
Koliko je samo bilo nevjerojatnih preokreta i iznenadnih dogadaja?
S time se nijedna serija ne moze pohvaliti.
Cak je i kraj za mnoge bio nepredvidiv.

Nadalje, tu je i odlicna gluma. Pogledajte npr. Michaela, Alexa, T-Baga - takvi glumci se ne radaju dva puta, ova trojica su savrseno odlumili kroz sve sezone kroz koje su se prikazivali.

Uglavnom, da ne duljim vise, Prison Break ce ostati zapamcen kao itekako dobra serija.
Jer ove stvari sto sam iznad naveo, to nema niti jedna serija tako dobro izvedeno.
A da ne govorim o samoj ideji serije i svim ostalim stvarima.

I kao sto rekoh, mnogi ce ovo sto sam napisao popljuvati jer ovdje vecina voli Lost, no Prison Break je daleko bolji. Imao je kriznih trenutaka (a koja serija nije?), ali bitno je da su to ispravili.
Zavrsili su posteno.

Eto toliko od mene zasada.

A sto se prijevoda za film tice, jos uvijek cekamo valjani engleski titl.
Vjerojatno ce ga biti tek kad bude premijera na Sky1.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Prison Break
« Odgovor #798 : 26.05.2009. 13:58:13 »
Slazem se sa tobom Ivice, ali mislim da su mogli da naprave da 4 sezona bude 3, a da 3 nema posto je ona bila nepotrebna.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Prison Break
« Odgovor #799 : 26.05.2009. 14:13:10 »
@by_Ivica - Meni se čini da si ti ovo shvatio previše lično, kao da je tebe lično neko uvrijedio, kao da je Prison Break tvoja serija, kao da si ti njen vlasnik. Pa svi mi imamo pravo iznositi svoja mišljenja na ovom forumu. Što god sam napisao stojim iza toga, a napisao sam realne stvari. Nakon tvoje rečenice, citiram: "Steta samo sto nemam vremena da vam ja napisem neke stvari.", jedva sam čekao da vidim šta ćeš napisati misleći da ćeš me na neki način navesti da pogledam 4. sezonu do kraja. Odmah da ti kažem da nisi, jer je očito da nemaš argumenata i činjenica za nešto takvo. I time je opet dokazano koliko je ova serija loša.

Pazi samo koliko si u slijedećim rečenicama sam sebi kontradiktoran:
I kao sto rekoh, mnogi ce ovo sto sam napisao popljuvati jer ovdje vecina voli Lost, no Prison Break je daleko bolji. Imao je kriznih trenutaka (a koja serija nije?), ali bitno je da su to ispravili.

Upravo Lost nije imao ni u jednoj sezoni kriznih trenutaka i nikada nije došlo do situacije da se odlučuje o tome hoće li se uopšte prekinuti snimati ili nastaviti, za razliku od Prison Break.

Moj savjet ti je da se malo smiriš i da ničiju kritiku serije PB ne prihvataš toliko lično. Tebi je PB vrh vrhova od svih serija i OK, poštujem to. Moje mišljenje je drugačije. A mislim da je nezahvalno upoređivati Prison Break sa Lost iz jedinog razloga jer su ovo sasvim različiti žanrovi serija, "niđe veze" između ove dvije serije.

POZDRAV
« Zadnja izmjena: 26.05.2009. 14:18:56 Almin »
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #800 : 26.05.2009. 14:21:57 »
Slazem se sa tobom Ivice, ali mislim da su mogli da naprave da 4 sezona bude 3, a da 3 nema posto je ona bila nepotrebna.

Ti mene svaki dan sve vise odusevljavas.  clapp clapp clapp clapp

Offline BrickTop

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: Prison Break
« Odgovor #801 : 26.05.2009. 14:45:26 »
Pozdrav, pohvala prevodiocima serija, uz poruku hoće li biti prijevoda za Prison Break - The Final break?

Hvala
 Pravila

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Prison Break
« Odgovor #802 : 26.05.2009. 14:47:01 »
Odgovorio ti je par postova prije by_Ivica.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Prison Break
« Odgovor #803 : 26.05.2009. 14:58:03 »
Pricajte vi sto god hocete, ali Prison Break ce ostati kao jedna od najboljih serija.
Puno elemenata ima Prison Break kojih necete vidjeti u ostalim serijama.
ja stojim kod toga,al opet kao sto si dalje u tekstu napisao,jbg ja stajem na stranu LOSTa kao najbolje serije
iako kao sto Almin kaze te dvije serije i nisu bas za usporedivanje

Nadalje, tu je i odlicna gluma. Pogledajte npr. Michaela, Alexa, T-Baga - takvi glumci se ne radaju dva puta, ova trojica su savrseno odlumili kroz sve sezone kroz koje su se prikazivali.
i to je istina,a pogotovo t-bag, *ebo majku di su njega nasli

kod nas dugo nije bilo nista zanimljivo na tv-u,e onda se pojavio PB i stvarno sam bio odusevljen serijom,
al kad sam LOST ubacio nisam spavao skoro 48 sati (taman sam bio na godisnjem)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #804 : 26.05.2009. 16:29:19 »
Pozdrav, pohvala prevodiocima serija, uz poruku hoće li biti prijevoda za Prison Break - The Final break?

Hvala
Pravila

Posto je moj dragi koleZa zkarlov bio veoma blag prema tebi, dajem ti ja jednu opomenu. 8 dana si ovde i nisi procitao pravila i onda pitas za prevod, a nekoliko postova iznad tvog je receno kada ce doticni biti.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Prison Break
« Odgovor #805 : 26.05.2009. 17:59:22 »

Jer razumljivo je, ovdje na forumu ima vise LOST fanova pa svi kao Lost hvale, ali recimo da skoknete na npr. moj forum, vidjeli biste kako se hvali Prison Break.

slazem se sa alminom da ti ovo previse licno shvatas a i ja kontam kad bi mi otisli na tvoj forum i malo popljuvali PB ti bi nama dao ban!

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #806 : 26.05.2009. 18:30:35 »
Izgleda da sam ja jedini koji kaze da su najbolje serije ikad Lost i Prison Break.... ???

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Prison Break
« Odgovor #807 : 26.05.2009. 18:49:47 »

slazem se sa alminom da ti ovo previse licno shvatas a i ja kontam kad bi mi otisli na tvoj forum i malo popljuvali PB ti bi nama dao ban!

Svi kod Majstor Bate, da pljujemo PB ;) ;D ;D


Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Prison Break
« Odgovor #808 : 26.05.2009. 19:49:09 »
Prison Break vs. Lost?[/b]  :\)

Po meni, obrnuto srazmerne serije! Prison Break je bio sjajan u prvoj sezoni, a onda svakom novom sezonom sve lošiji i lošiji, dok je Lost prve sezone bio podnošljiv, druge korektan, u trecoj dobra i konacno tek u cetvrtoj sezoni kultna serija! Jbg, petu sezonu još nisam odgledao, pa o njoj i ne mogu da sudim!  ;)

Izgleda da sam ja jedini koji kaze da su najbolje serije ikad Lost i Prison Break.... ???
Jbg, ja mislim da je Dexter bolja serija od obe gore navedene, al' opet to sam samo ja!  :P

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Prison Break
« Odgovor #809 : 26.05.2009. 19:54:55 »
Jbg, ja mislim da je Dexter bolja serija od obe gore navedene, al' opet to sam samo ja!  :P

Dexter je definitivno medu ove dvije serije!!!!