Autor Tema: Prison Break  (Posjeta: 259484 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Prison Break
« Odgovor #600 : 25.04.2009. 22:50:15 »
Miljan i Ivan   ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #601 : 25.04.2009. 23:16:01 »
Ma legende su.
Bukvalno me svaka njihova rec nasmeje.
Kad pocnu kao da prevode sta oni pricaju na japanskom...  LOL LOL LOL
 rofl rofl rofl rofl rofl

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Prison Break
« Odgovor #602 : 25.04.2009. 23:20:53 »
Ma legende su.
Bukvalno me svaka njihova rec nasmeje.
Kad pocnu kao da prevode sta oni pricaju na japanskom...  LOL LOL LOL
 rofl rofl rofl rofl rofl

To mi je bas smijesno, a dobro je i kad gledam sumorvace kad se takmice! Umrem od smijeha!
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #603 : 26.04.2009. 01:16:51 »
Evo odgledah napokon ovu osamnestu epizodu.
Sta reci, bila je mnogo bolja od prethodne.
Spoiler for Hiden:
Sad me bas zanima u kakvoj je vezi VS sa Kristinom.
I sto kaze scepo, bilo je dobro kad je Aleks poskidao one likove.
A tek ce biti jurnjave kada i general Kranc dodje u Majami...
Serija bi stvarno mogla da ima dostojan kraj.

Offline James-Lucas-Scott

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Budi svoj sledi svoje instinkte!
Odg: Prison Break
« Odgovor #604 : 26.04.2009. 14:06:33 »
Evo odgledah napokon ovu osamnestu epizodu.
Sta reci, bila je mnogo bolja od prethodne.
Spoiler for Hiden:
Sad me bas zanima u kakvoj je vezi VS sa Kristinom.
I sto kaze scepo, bilo je dobro kad je Aleks poskidao one likove.
A tek ce biti jurnjave kada i general Kranc dodje u Majami...
Serija bi stvarno mogla da ima dostojan kraj.
Ja mislim da je VS tata od Majkla i Linka, ali to je samo moje misljenje.
18 ep. je dosta bolja od 17 prizon postaje bolji samo da sad nesto ne zaseru, opet.
 

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Prison Break
« Odgovor #605 : 02.05.2009. 05:09:26 »
AJ da vidimo, vredi li ova ep ;) !?

Offline Downloading

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Prison Break
« Odgovor #606 : 02.05.2009. 10:43:30 »
Godly ep clapp

Da ih vidim sada kako će se izvući iz ovog sranja ;)

Christina ih je sjebala do kraja :)

Sljedeća ep će morati imati dobru gledanost ;D

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #607 : 02.05.2009. 11:25:14 »
Prijevod je na uploadu. Uživajte.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Prison Break
« Odgovor #608 : 02.05.2009. 13:12:07 »
Prijevod je na uploadu. Uživajte.
hvala na prevodu

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #609 : 02.05.2009. 14:20:46 »
Au, odgledah sad ovu epizodu i bas sam se iznenadio.
Super je! Mozda i jedna od najboljih u celoj seriji.

Spoiler for Hiden:
Kristina ih je bas sjebala, ali su previse otisli sa onim da Majkl i Linkoln nisu braca.
Sto je mnogo, mnogo je. Osim toga, epizoda je bila fantasticna.
Bas ce biti interesantno videti kako ce se sve ovo zavrsiti, i kako ce Majkl i Linkoln pobeci od onolikih policajaca.
Ovo sam cekao, da braca ponovo budu zajedno u akciji...

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Prison Break
« Odgovor #610 : 02.05.2009. 14:54:59 »
Epizoda je stvarno super. E sad
Spoiler for Hiden:
sa ovim da nisu braca su stvarno pretjerali, ali bar znamo zasto se razlicito prezivaju. Linc je sad ponovo na pocetku, opet mu je smjesteno ubistvo, kao i ostaloj grupi (Aleksu, Majklu, Selfu). Teodor je stvarno hladnokrvno ubio onoga VS, i nadam se da ce i njega, i Generala, i Kristinu (koja me strasno nervira) i sve kompanijine agenta UBITI!!!
. JEdva cekam sledecu epizodu!
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Prison Break
« Odgovor #611 : 02.05.2009. 15:04:19 »
;)   >:(

Spoiler for Hiden:
Ma dajte, ovo je gore nego spanska serija ;D To sto nisu braca (ako nisu) ne smeta mi, i nije neko preterivanje, jer tacno je da se razlicito prezivaju, da su totalno drugi tipovi u svakom smislu !

ALI ono sa onim kao da smeste Linku, ma dajte..ajde sada jos jednom da ga stave u neki drugi zatvor i Majkl da udje da ga izvuce? ;) ;D

PS

Colonel Casey koji ti se lik najvise svidja u ovoj ep? Ali samo ovoj ;)

Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Prison Break
« Odgovor #612 : 02.05.2009. 15:10:46 »
general Krantz je najjaci od svih u seriji  ;D

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #613 : 02.05.2009. 15:22:50 »
Ja sam samo zaboravio da napomenem da je T-Bag legenda.
On im je jedna od svetlijih tacaka u zadnje vreme.
« Zadnja izmjena: 02.05.2009. 17:58:52 SuperSerb »

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Prison Break
« Odgovor #614 : 02.05.2009. 15:42:44 »
general Krantz je najjaci od svih u seriji  ;D

Ma Krantz je legenda, ali mislim da je Operacija iz Nikite neprevazidjen u takvoj ulozi...;)

Ja sam samo zaboravio da napomenem da je T-Bag legenda.
On im je jedna od svetlijih tacaka u zadnje vreme.

T-Bag je kralj, taj covek razvaljuje sa glumom, ako ne najbolji onda sigurno drugi, u PB !!! Najjace je sto je ovako lik totalno cool i opusten, a stalno ima takve uloge, jos davno, tipa 1997 je bio u jednoj epizodi Nikite, i naravno opet je glumio nekog psihica, otme Nikitu, i drzi je zakljucanu, pa joj kupi haljinu-vencanicu, napravi tortu, i kao da se vencaju ;D Carina!

PS
SS kaze se poslednje vreme! ;)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #615 : 02.05.2009. 15:45:23 »
Evo i mojih komentara na epizodu:
(pokušao sam biti što kraći)

Spoiler for Hiden:
Baš kad sam mislio da se situacija više ne može zakomplicirati („oživljavanje“ Christine Rose), Prison Break ponovno udara, ovaj puta najnemilosrdnije do sada, ovaj puta iznenađenje i šokantne informacije, i dakako, još više komplikacija što se može malo kome dopasti. Braća sada navodno nisu braća. Kažem navodno, jer smo to čuli od Christine koja je u tom trenutku bila vezana i razmišljala kako da se što prije vrati svom planu pa je moguće da je to bila laž, no s druge strane, dok ju je Michael slušao kako to govori izgledalo je kao da je to istina. Samo jedva čekam da čujemo Lincolnovu stranu priče - zna li on išta o tome.

No definitivno je da su sad opet zakomplicirali stvar baš kad sam mislio da kompliciranije ne može, ali ipak može. I dok sam preko „oživljavanje“ Christine prešao, preko ovoga je već malo teže prijeći. Sad mi je pomalo i žao Michaela, toliko puno toga je napravio, a na kraju se ispostavlja da Michael i Lincoln nisu u nikakvom srodstvu. Ne znam za vas, ali ja još uvijek ne vjerujem upotpunosti da Lincoln i Michael nisu braća, još uvijek vjerujem da postoji mogućnost da je to bila laž upravo zbog onoga što je Chritinin ajmo reći pomoćnik rekao njoj na samom kraju ove epizode. A ona mu odgovori: „Šuti i vozi“. Možda bi on rekao nešto što bi pojasnilo stvari.

Uglavnom, ako je FOX na ovo mislio kao fanastičan kraj sezone malo se preračunao. Ovo postaje žalosno, postaje sapunica, ne zna se više tko je kome u rodu. Ne kažem, epizode su dobre, ima svega. Čak je i priča na razini. To jest, bila je na razini sve dok nismo čuli ove šokantne potvrde iz Christininih usta.

Tužno je kad se sjetim prve sezone, kad je Aldo u zadnji čas spasio Lincolna od električne stolice, tužno je kad se sjetim kako je Alex ubio Aldu, kako su ga Linc i Michael sahranili, obojica uvjereni da im je Aldo otac, štoviše, Lincoln je bio još čvršće uvjeren u to, i onda se sad ispostavi da je to sve za badava, i sve ove sezone padaju u vodu.

Kako im je samo ta ideja pala na pamet ne znam, ali mislim da nisu trebali to raditi, razdvajati braću. Ili kako Michael kaže, „Nisu trebali tu kartu odigrati“. Serija umjesto da se „odkomplicirava“ ona se i dalje konstantno komplicira. Sve mi se više čini da će to tako biti i u sljedećoj epizodi, i da ćemo tek u onom dvosatnom finalu vidjeti pravi spektakl i rješavanje svih stvari, iako je bilo u vijestima da će jedna stvar (ne zna se koja) ostati neriješena sve do filma u kojemu će biti sređena.

Inače, ako zanemarimo one Christinine riječi epizoda je dosta solidna, vidjeli smo kako Christina planira stvari i nije nimalo loše. T-Bag je na korak do novog zaposlenika Kompanije – tko bi samo pomislio da će on tako završiti. Ne kažem, možda neće tako završiti, ima još do kraja, ali ovome se definitivno nisam nadao. U ovoj epizodi je riješio VS-a, a u sljedećoj ide u lov na Saru. Samo da se neće preforsirati, jer on ipak sve poslove obavlja jednom rukom =)

Offline Homer Simpson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Do'h
Odg: Prison Break
« Odgovor #616 : 02.05.2009. 16:11:05 »
Ja mogu reći samo 4 riječi u vezi Prison Break
Prison Break je zakon     clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Prison Break
« Odgovor #617 : 02.05.2009. 16:13:57 »
Evo i mojih komentara na epizodu:
(pokušao sam biti što kraći)

Spoiler for Hiden:
Baš kad sam mislio da se situacija više ne može zakomplicirati („oživljavanje“ Christine Rose), Prison Break ponovno udara, ovaj puta najnemilosrdnije do sada, ovaj puta iznenađenje i šokantne informacije, i dakako, još više komplikacija što se može malo kome dopasti. Braća sada navodno nisu braća. Kažem navodno, jer smo to čuli od Christine koja je u tom trenutku bila vezana i razmišljala kako da se što prije vrati svom planu pa je moguće da je to bila laž, no s druge strane, dok ju je Michael slušao kako to govori izgledalo je kao da je to istina. Samo jedva čekam da čujemo Lincolnovu stranu priče - zna li on išta o tome.

No definitivno je da su sad opet zakomplicirali stvar baš kad sam mislio da kompliciranije ne može, ali ipak može. I dok sam preko „oživljavanje“ Christine prešao, preko ovoga je već malo teže prijeći. Sad mi je pomalo i žao Michaela, toliko puno toga je napravio, a na kraju se ispostavlja da Michael i Lincoln nisu u nikakvom srodstvu. Ne znam za vas, ali ja još uvijek ne vjerujem upotpunosti da Lincoln i Michael nisu braća, još uvijek vjerujem da postoji mogućnost da je to bila laž upravo zbog onoga što je Chritinin ajmo reći pomoćnik rekao njoj na samom kraju ove epizode. A ona mu odgovori: „Šuti i vozi“. Možda bi on rekao nešto što bi pojasnilo stvari.

Uglavnom, ako je FOX na ovo mislio kao fanastičan kraj sezone malo se preračunao. Ovo postaje žalosno, postaje sapunica, ne zna se više tko je kome u rodu. Ne kažem, epizode su dobre, ima svega. Čak je i priča na razini. To jest, bila je na razini sve dok nismo čuli ove šokantne potvrde iz Christininih usta.

Tužno je kad se sjetim prve sezone, kad je Aldo u zadnji čas spasio Lincolna od električne stolice, tužno je kad se sjetim kako je Alex ubio Aldu, kako su ga Linc i Michael sahranili, obojica uvjereni da im je Aldo otac, štoviše, Lincoln je bio još čvršće uvjeren u to, i onda se sad ispostavi da je to sve za badava, i sve ove sezone padaju u vodu.

Kako im je samo ta ideja pala na pamet ne znam, ali mislim da nisu trebali to raditi, razdvajati braću. Ili kako Michael kaže, „Nisu trebali tu kartu odigrati“. Serija umjesto da se „odkomplicirava“ ona se i dalje konstantno komplicira. Sve mi se više čini da će to tako biti i u sljedećoj epizodi, i da ćemo tek u onom dvosatnom finalu vidjeti pravi spektakl i rješavanje svih stvari, iako je bilo u vijestima da će jedna stvar (ne zna se koja) ostati neriješena sve do filma u kojemu će biti sređena.

Inače, ako zanemarimo one Christinine riječi epizoda je dosta solidna, vidjeli smo kako Christina planira stvari i nije nimalo loše. T-Bag je na korak do novog zaposlenika Kompanije – tko bi samo pomislio da će on tako završiti. Ne kažem, možda neće tako završiti, ima još do kraja, ali ovome se definitivno nisam nadao. U ovoj epizodi je riješio VS-a, a u sljedećoj ide u lov na Saru. Samo da se neće preforsirati, jer on ipak sve poslove obavlja jednom rukom =)


Šta bi bilo da si pokušao reći naširoko?  ;)

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #618 : 02.05.2009. 16:52:01 »
Ja mogu reći samo 4 riječi u vezi Prison Break
Prison Break je zakon     clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp
Slažem se s tobom. Iako kompliciraju, serija je opet predobra.

Evo i mojih komentara na epizodu:
(pokušao sam biti što kraći)

Spoiler for Hiden:
Baš kad sam mislio da se situacija više ne može zakomplicirati („oživljavanje“ Christine Rose), Prison Break ponovno udara, ovaj puta najnemilosrdnije do sada, ovaj puta iznenađenje i šokantne informacije, i dakako, još više komplikacija što se može malo kome dopasti. Braća sada navodno nisu braća. Kažem navodno, jer smo to čuli od Christine koja je u tom trenutku bila vezana i razmišljala kako da se što prije vrati svom planu pa je moguće da je to bila laž, no s druge strane, dok ju je Michael slušao kako to govori izgledalo je kao da je to istina. Samo jedva čekam da čujemo Lincolnovu stranu priče - zna li on išta o tome.

No definitivno je da su sad opet zakomplicirali stvar baš kad sam mislio da kompliciranije ne može, ali ipak može. I dok sam preko „oživljavanje“ Christine prešao, preko ovoga je već malo teže prijeći. Sad mi je pomalo i žao Michaela, toliko puno toga je napravio, a na kraju se ispostavlja da Michael i Lincoln nisu u nikakvom srodstvu. Ne znam za vas, ali ja još uvijek ne vjerujem upotpunosti da Lincoln i Michael nisu braća, još uvijek vjerujem da postoji mogućnost da je to bila laž upravo zbog onoga što je Chritinin ajmo reći pomoćnik rekao njoj na samom kraju ove epizode. A ona mu odgovori: „Šuti i vozi“. Možda bi on rekao nešto što bi pojasnilo stvari.

Uglavnom, ako je FOX na ovo mislio kao fanastičan kraj sezone malo se preračunao. Ovo postaje žalosno, postaje sapunica, ne zna se više tko je kome u rodu. Ne kažem, epizode su dobre, ima svega. Čak je i priča na razini. To jest, bila je na razini sve dok nismo čuli ove šokantne potvrde iz Christininih usta.

Tužno je kad se sjetim prve sezone, kad je Aldo u zadnji čas spasio Lincolna od električne stolice, tužno je kad se sjetim kako je Alex ubio Aldu, kako su ga Linc i Michael sahranili, obojica uvjereni da im je Aldo otac, štoviše, Lincoln je bio još čvršće uvjeren u to, i onda se sad ispostavi da je to sve za badava, i sve ove sezone padaju u vodu.

Kako im je samo ta ideja pala na pamet ne znam, ali mislim da nisu trebali to raditi, razdvajati braću. Ili kako Michael kaže, „Nisu trebali tu kartu odigrati“. Serija umjesto da se „odkomplicirava“ ona se i dalje konstantno komplicira. Sve mi se više čini da će to tako biti i u sljedećoj epizodi, i da ćemo tek u onom dvosatnom finalu vidjeti pravi spektakl i rješavanje svih stvari, iako je bilo u vijestima da će jedna stvar (ne zna se koja) ostati neriješena sve do filma u kojemu će biti sređena.

Inače, ako zanemarimo one Christinine riječi epizoda je dosta solidna, vidjeli smo kako Christina planira stvari i nije nimalo loše. T-Bag je na korak do novog zaposlenika Kompanije – tko bi samo pomislio da će on tako završiti. Ne kažem, možda neće tako završiti, ima još do kraja, ali ovome se definitivno nisam nadao. U ovoj epizodi je riješio VS-a, a u sljedećoj ide u lov na Saru. Samo da se neće preforsirati, jer on ipak sve poslove obavlja jednom rukom =)


Šta bi bilo da si pokušao reći naširoko?  ;)

Bilo bi duplo više teksta nego što je sada  ;)
Jer ja inače volim opširno pisati.
Ali svejedno, pokušavam to maksmialno skratiti.
Baš će netko čitati kad vidi tonu teksta.

Offline vdunic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Prison Break
« Odgovor #619 : 02.05.2009. 17:33:28 »
Ko da smo u skoli pa nam Ivica preprica pripovetku ili lektiru, ko da mi nismo gledali seriju :)

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #620 : 02.05.2009. 17:55:05 »
Spoiler for Hiden:
Odlicna epizoda ali ipak kao i njene prethodne cela epizoda uglavnom Booooooring a na kraju se super sve zavrsi....

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #621 : 02.05.2009. 17:56:45 »
Nisam gledao epizodu pa nemam sta da napisem o tome, nego...
zadnji i poslednji su sinonimi, tako da, SS, ako si stavio zadnji umesto poslednji i obrnuto nisi pogresio (sad je vec ispravljeno pa ne znam sta je pisalo).

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #622 : 02.05.2009. 18:04:04 »
Stajalo je zadnji...
Vratio sam kako je i bilo.

P.S.

Ovi Lajnusi samo zbunjuju ljude.  ;D

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Prison Break
« Odgovor #623 : 02.05.2009. 18:05:43 »
Nisam gledao epizodu pa nemam sta da napisem o tome, nego...
zadnji i poslednji su sinonimi, tako da, SS, ako si stavio zadnji umesto poslednji i obrnuto nisi pogresio (sad je vec ispravljeno pa ne znam sta je pisalo).

slowrun, mozes malo da pogledas tamo o onoj temi gde je pisao igniss, pa da vidis sta je koristio poslednji ili zadnji ;) ;D

To NISU sinonimi, i jednom to zapamtite, zadnji-prednji, poslednji-prvi ! I da ne znas, valjda osecas da nije prirodno da kazes "prednje vreme" ! Gde god imas neki niz kaze se poslednji, poslednji u redu, poslednji izabran, poslednji izvucen, poslednji stigao, poslednje Vreme ...!

Izvinjavam se sto sam otisao sa teme !

PS
SS ti izaberi koga ces da poslusas ;)  :D

EDIT: OK SS vidim na koju si stranu otisao ! Vreme ce pokazati da li je tacna moja od omiljenih:

Antonio Montana (Al Pacino) : "I aIways tell the truth. Even when I lie. So say good night to the bad guy!" ;)
« Zadnja izmjena: 02.05.2009. 18:10:00 Jacob Linus »

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #624 : 02.05.2009. 18:06:55 »
A sto onda na pocetnoj strani sajta pise ZADNJI PREVODI?  ;D
Ne bih bas rekao da je to nepravilno.
« Zadnja izmjena: 02.05.2009. 18:11:27 SuperSerb »

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Prison Break
« Odgovor #625 : 02.05.2009. 18:12:40 »
A sto onda na pocetnoj strani foruma pise ZADNJI PREVODI?  ;D
Ne bih bas rekao da je to nepravilno.

Ja sam to jednom MilanuRS i rekao...ne znam tacno, valjda sto ovde nije samo srpski jezik pa...valjda u HR je malo nesto drugacije, u to necu da ulazim, jer ne znam! Ali ja koliko znam ti si iz..ne moram da kazem grad, ali Srbija i materni jezik ti je srpski, tako da, poslednji..:P

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Prison Break
« Odgovor #626 : 02.05.2009. 18:15:42 »
Ja koliko znam, moze da se kaze "u zadnje vrijeme", kao i " u poslednje vrijeme".
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Prison Break
« Odgovor #627 : 02.05.2009. 18:23:40 »
Četvrta sezona je super počela, ali se je sada s*ebali. Totalno.

Spoiler for Hiden:
Zašto se serija uopće zove Zakon Braće:D
E, da, umalo zaboravih, hvala na prijevodu, Ivice.
« Zadnja izmjena: 02.05.2009. 18:31:49 Riddle »

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #628 : 02.05.2009. 18:37:26 »
Žao mi je, ali vreme je na tvojoj strani samo ako u bubućnosti izmene pravopis.
Hajde da ne bude da baš izmišljam...
http://www.vokabular.org/forum/index.php?topic=1847.0
http://www.vokabular.org/forum/index.php?topic=1458.0
http://www.vokabular.org/nedoumice/doku.php?id=%D0%B7

I da, u određenoj situaciji (ovoj na primer) se ZADNJI I POSLEDNJI MOGU koristiti kao sinonimi, i ako ne znaš uvek možeš potražiti ili pitati.

Uživajte...

P.S. (Izvinjavam se na off-u, moj poslednji off post. A šta će on koristiti, njegova je stvar, samo ga ne treba dovoditi u zabludu ispravnosti i neispravnosti)


In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #629 : 02.05.2009. 18:50:05 »
Četvrta sezona je super počela, ali se je sada s*ebali. Totalno.

Spoiler for Hiden:
Zašto se serija uopće zove Zakon Braće:D
E, da, umalo zaboravih, hvala na prijevodu, Ivice.
Spoiler for Hiden:
Zato jer RTL kad je otkupljivao prvu sezonu nije znao ovo sto smo mi danas saznali :D
No svejedno ja jos uvijek mislim da je Christina tu umiješala ponešto lazi.