Autor Tema: Doctor Who (2005)  (Posjeta: 162948 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DarbyOGill

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #660 : 04.02.2017. 14:20:18 »
Taman se naviknem da jednog oni ga promene, ko li će sada zauzeti sedlo  ;)
Najozbiljnije želim Idrisa Elbu.

Pretpostavljam da su engleske kladionice dobro obaveštene, pa evo njihovih favorita:

Po William Hill kladionici, glavni favorit za naslednika je Ben Whishaw, za njim Richard Ayaode, pa Rory Kinnear i Miranda Hart.

Betfair-ov glavni kandidat je Andrew Scott, za njim Ben Daniels i Lara Pulver.

1st: Mm? What’s that, my boy?   2nd: When I say run, run. (pause) RUN!   3rd: Reverse the polarity of the neutron flow.   4th: Would you care for a jelly baby?   5th: Brave heart, Tegan.   6th: Mmm I wonder…Aha!   7th: I'm fine!   8th: Who am I?   9th: Fantastic!   10th: I’m sorry. I’m so sorry.   11th: Bow ties are cool.   12th: Shut up. Shuttity up up up!   13th: Chop, chop!

Offline DarbyOGill

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #661 : 04.02.2017. 21:31:55 »
Još jedan update. Kris Maršal je "na naglo" objavio da napušta Death in Paradise samo par dana posle Kapaldijeve objave i izbio na prvo mesto među svim Radio Milevama koje se bave Doktorom.

Ima smisla, s obzirom da su današnji ozbiljni glumci obično bukirani godinu dana unapred, a BBC nije neozbiljna kuća da Kapaldi objavi odlazak a da već nemaju ugovorenu zamenu (sa dugačkim non-disclosure periodom u ugovoru). Mada, ako su već uzeli glumca iz My Family, in my humble opinion Robert Lindzi bi bio mnogo bolje rešenje.   ;D

1st: Mm? What’s that, my boy?   2nd: When I say run, run. (pause) RUN!   3rd: Reverse the polarity of the neutron flow.   4th: Would you care for a jelly baby?   5th: Brave heart, Tegan.   6th: Mmm I wonder…Aha!   7th: I'm fine!   8th: Who am I?   9th: Fantastic!   10th: I’m sorry. I’m so sorry.   11th: Bow ties are cool.   12th: Shut up. Shuttity up up up!   13th: Chop, chop!

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #662 : 05.02.2017. 10:48:25 »
Taman se naviknem da jednog oni ga promene, ko li će sada zauzeti sedlo  ;)
Najozbiljnije želim Idrisa Elbu.

Pretpostavljam da su engleske kladionice dobro obaveštene, pa evo njihovih favorita:

Po William Hill kladionici, glavni favorit za naslednika je Ben Whishaw, za njim Richard Ayaode, pa Rory Kinnear i Miranda Hart.

Betfair-ov glavni kandidat je Andrew Scott, za njim Ben Daniels i Lara Pulver.

Ja sam daleko od seksista, ali ne želim ženskog Doktora. Eto.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #663 : 13.03.2017. 22:51:53 »

Offline DarbyOGill

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #664 : 07.04.2017. 11:18:02 »
Nova, deseta (ili, ko više voli, trideset šesta) sezona Doktora kreće u subotu. Novosti počinju da se gomilaju, a najnovija je da ćemo u ovoj sezoni imati dva Mastera, jer se pored Mišel Gomez u seriju vraća i Džon Sim:

http://www.bbc.co.uk/blogs/doctorwho/entries/9ecdaaa1-10e1-45a7-a266-bdd7a1adcdf2

1st: Mm? What’s that, my boy?   2nd: When I say run, run. (pause) RUN!   3rd: Reverse the polarity of the neutron flow.   4th: Would you care for a jelly baby?   5th: Brave heart, Tegan.   6th: Mmm I wonder…Aha!   7th: I'm fine!   8th: Who am I?   9th: Fantastic!   10th: I’m sorry. I’m so sorry.   11th: Bow ties are cool.   12th: Shut up. Shuttity up up up!   13th: Chop, chop!

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #665 : 08.04.2017. 00:11:31 »
Nova, deseta (ili, ko više voli, trideset šesta) sezona Doktora kreće u subotu. Novosti počinju da se gomilaju, a najnovija je da ćemo u ovoj sezoni imati dva Mastera, jer se pored Mišel Gomez u seriju vraća i Džon Sim:

http://www.bbc.co.uk/blogs/doctorwho/entries/9ecdaaa1-10e1-45a7-a266-bdd7a1adcdf2
Zbog Johna Simma ne mogu biti sretniji, ali
Spoiler for Hiden:
sam ljut u pm na BBC što su otkrili i Cybermene, i da se Missy vraća, i da je companion lezbijka, a pogotovo evo i ovu vijest.
Užasno, užasno me živciraju s tim otkrivanjima jer doslovno spoilaju seriju.

Nadam se da kad dođe Chibnall da će stvari biti drukčije jer i sami znamo koliko je dobro on očuvao tajne Broadchurcha...

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #666 : 18.04.2017. 10:45:23 »
Malo tromi početak. Nikako mi se ne sviđa Nardole, jako antipatičan. Bill je ok: realna je, solidna gluma. Neki dijalozi jako loše napisani. Mislim, osjetio sam početak nečeg novog i kao postava je bila čisto solidna epizoda, ali Doctor Who zaista može bolje. O VFX da ne pričam... Strašno.

Jedva čekam da se pozdravimo s Moffatom. Neke njegove odluke su mi stvarno loše. Moram jedino priznati da mi se sviđa što dolazi, tj. što smo sve vidjeli u traileru za cijelu sezonu.

Offline DarbyOGill

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #667 : 21.04.2017. 09:54:02 »
Prema pisanju Mirror-a, na kraju ove sezone ćemo se, pored Mofata i Kapaldija, oprostiti i od Perl Makki, tj. Bil Pots. Na osnovu prve epizode, nje mi i neće biti nešto žao, ali joj dajem mogućnost da se popravi do kraja sezone.

U istoj vesti, u ovogodišnjem Božićnom specijalu će se pojaviti i Prvi Doktor, u tumačenju Dejvida Bredlija, koji je glumio Bila Hartnela i u An Adventure in Space and Time.

Opširnije na http://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/first-time-lord-joining-peter-10244835

1st: Mm? What’s that, my boy?   2nd: When I say run, run. (pause) RUN!   3rd: Reverse the polarity of the neutron flow.   4th: Would you care for a jelly baby?   5th: Brave heart, Tegan.   6th: Mmm I wonder…Aha!   7th: I'm fine!   8th: Who am I?   9th: Fantastic!   10th: I’m sorry. I’m so sorry.   11th: Bow ties are cool.   12th: Shut up. Shuttity up up up!   13th: Chop, chop!

Offline Macheta

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #668 : 22.04.2017. 02:00:24 »
Zdravo svima,moze link od prve epizode sezone 10? Trazio sam po netu ali nisam mogao naci.

Offline Aleksandar Coa Zdravković

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
    • Superlative Сasual Dating - Live Women
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #669 : 22.04.2017. 14:51:17 »
Nemoguce da nisi nasao, ako skidas preko torenta nema sanse da nisi mogao da pronadjes

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #670 : 22.04.2017. 14:54:22 »
Samo Pirate Bay, bajo moj.
Mrzim lopatare i limune

Offline Aleksandar Coa Zdravković

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
    • Superlative Сasual Dating - Live Women
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #671 : 22.04.2017. 14:55:43 »
Pa to, sto se mene tice ja preko bugara skidam rarbg.to  ;D

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #672 : 23.04.2017. 21:11:40 »
Meni je ova prva epizoda desete sezone bila baš dobra. I Bill i Nardole su mi ok. No takve su sve epizode gdje upoznajemo nove pratitelje.

Offline C0a1209

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #673 : 04.06.2017. 02:36:45 »
Ocekivao sam vise od Monk-ova 
Spoiler for Hiden:
isti princip kao kod silence-a, cim sam video broadcast foru na koju vladaju ljudima znao sam sta ce da urade

Cekamo kraj sezone da vidimo sta su smislili na dalje.
Spoiler for Hiden:
Negde sam video da se vraca i stari Master, mozda spremaju nesto, a mozda sam i lose video (monkovi mi pomutili um  :neverovatno:

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #674 : 05.06.2017. 21:02:28 »
Ah... Okej su bile epizode do sad. Puno previše stvari koje smo već vidjeli u Doctor Who-u, iste, identične formule. Svugdje.
Nadam se da zadnje dvije epizode poprave sve.

Offline DarbyOGill

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #675 : 24.06.2017. 23:04:21 »
Uf, kako dobra epizoda, uf, uf, uf... nadam se da neće zabrljati finale, bilo bi stvarno šteta posle ovako dobrog setup-a.

Spoiler for Hiden:
A da nisu spoil-ovali povratak originalnih Sajbermena i još više Džona Sima, bilo bi sto puta efektnija. Ali onda ne bi bilo toliko klikova...

1st: Mm? What’s that, my boy?   2nd: When I say run, run. (pause) RUN!   3rd: Reverse the polarity of the neutron flow.   4th: Would you care for a jelly baby?   5th: Brave heart, Tegan.   6th: Mmm I wonder…Aha!   7th: I'm fine!   8th: Who am I?   9th: Fantastic!   10th: I’m sorry. I’m so sorry.   11th: Bow ties are cool.   12th: Shut up. Shuttity up up up!   13th: Chop, chop!

Offline C0a1209

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #676 : 25.06.2017. 00:28:46 »
Ko ce sad da ceka nedelju dana...
Sto se tice regeneracije posto citam da jos uvek nisu doneli odluku sto bi znacilo da nas regeneracija ceka tek za Bozic, i po meni novi Doktor nikako ne bi trebao biti zensko.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #677 : 25.06.2017. 17:48:26 »
Spoiler for Hiden:
A da nisu spoil-ovali povratak originalnih Sajbermena i još više Džona Sima, bilo bi sto puta efektnija. Ali onda ne bi bilo toliko klikova...
Da, da i da. Ali tužno je da je BBC-ju gledanost > zadovoljstvo fanova. Epizoda je bila super ali nisam gotovo ništa uživao u njoj znajući gotovo sve, i to ne zbog toga što sam tražio spoilere (jer nisam) nego zbog toga što followam Doctor Who na društvenim mrežama. Jebiga.
Ko ce sad da ceka nedelju dana...
Sto se tice regeneracije posto citam da jos uvek nisu doneli odluku sto bi znacilo da nas regeneracija ceka tek za Bozic, i po meni novi Doktor nikako ne bi trebao biti zensko.
Russell T Davies je u intervjuu bio rekao da on zna tko je novi Doktor, znači da donijeli odluku jesu, ali je skrivaju (ajde barem nešto uspijevaju ne izreći). Od svih stvari meni je najžalosnije to što smo scenu vidjeli, ali najvjerojatnije ćemo njen kraj vidjeti tek za (točno!) pet mjeseci.

Offline DarbyOGill

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #678 : 05.07.2017. 18:54:31 »
Gotov prevod sezone, možete zapakovati.

Dobra, baš dobra sezona. Odlične početne epizode, mali pad u finišu trilogije o Kaluđerima, finale baš kako treba. Sezonu nosi fantastični Kapaldi, Mat Lukas kao Nardol krade svaku scenu i tu je taman toliko koliko treba.

Perl Maki je nažalost još jedan bezličan pratilac u ravni Marte Džons ili Tegan Jovanke, tu samo da popuni prostor i progura neke politički korektne ideje. Prave samosvesne pratioce koji mogu sami da nose epizodu kao što su bili Jan Česterton, Sara Džejn Smit ili Dona Nobl ove sezone nismo videli.

Ufur za Božićnu epizodu je takođe odličan i lepo povezan sa prvim serijalom Sajbermena, The Tenth Planet. Kako će se razviti, saznaćemo tek za šest meseci...

1st: Mm? What’s that, my boy?   2nd: When I say run, run. (pause) RUN!   3rd: Reverse the polarity of the neutron flow.   4th: Would you care for a jelly baby?   5th: Brave heart, Tegan.   6th: Mmm I wonder…Aha!   7th: I'm fine!   8th: Who am I?   9th: Fantastic!   10th: I’m sorry. I’m so sorry.   11th: Bow ties are cool.   12th: Shut up. Shuttity up up up!   13th: Chop, chop!

Offline DarbyOGill

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #679 : 14.07.2017. 21:06:50 »
BBC objavljuje ko će biti novi, 13. Doktor u nedelju, odmah posle finala Vimbldona:


1st: Mm? What’s that, my boy?   2nd: When I say run, run. (pause) RUN!   3rd: Reverse the polarity of the neutron flow.   4th: Would you care for a jelly baby?   5th: Brave heart, Tegan.   6th: Mmm I wonder…Aha!   7th: I'm fine!   8th: Who am I?   9th: Fantastic!   10th: I’m sorry. I’m so sorry.   11th: Bow ties are cool.   12th: Shut up. Shuttity up up up!   13th: Chop, chop!

Offline misho_hrnjak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #680 : 16.07.2017. 18:05:57 »
Eto, i nakon 50 godina smo i dobili prvu ženu kao Doktora. Budemo vidjeli...


Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #681 : 16.07.2017. 23:58:48 »
Ne znam sto svi sad hejtuju,po internetu sto je zena.Mozda bas bude extra sezona,jer ovo niko nije ocekivao

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #682 : 20.07.2017. 03:14:42 »
Propaganda u ovom svijetu se i dalje širi. Sve dok ljudi odobravaju neke liberalne propagande bit će tako (i uopće ništa protiv žena) zna se točno zašto to oni rade i nažalost žene su u ovom slučaju još jednom iskorištene.

Offline DarbyOGill

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #683 : 24.07.2017. 08:54:37 »
Izašao je trailer za ovogodišnji Božićni specijal, koji će se zvati "Twice Upon a Time". Izgleda zanimljivo  ;D


1st: Mm? What’s that, my boy?   2nd: When I say run, run. (pause) RUN!   3rd: Reverse the polarity of the neutron flow.   4th: Would you care for a jelly baby?   5th: Brave heart, Tegan.   6th: Mmm I wonder…Aha!   7th: I'm fine!   8th: Who am I?   9th: Fantastic!   10th: I’m sorry. I’m so sorry.   11th: Bow ties are cool.   12th: Shut up. Shuttity up up up!   13th: Chop, chop!

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #684 : 17.11.2017. 21:29:53 »
Biće zabavno i tužno ovog Božića
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #685 : 27.12.2017. 10:05:13 »
Lijepih 12 godina i uvijek ce mi biti najdraza serija, ali sinoc se za mene serija zavrsila  :'(  cry1

Fenomenalni Capaldi stavio tacku na ovu ulogu.

Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #686 : 27.12.2017. 17:27:12 »
Odgledah specijal,extra odradjen,nema greske.I mogu reci radujem se 11-oj sezoni,i bas mislim da ce Jodie da legne uloga vrhunski,i dalje mi nije jasno zasto hejtuju,ali dobro,njihov izbor kome se ne svidja nek ne gleda vise i to je to.;)

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #687 : 27.12.2017. 20:16:47 »
Baš dobra epizoda i prelazak na 13. doktora. Jedva čekam nastavke. Jodie će donijeti dašak svježine serijalu.

Offline DarbyOGill

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #688 : 28.12.2017. 16:49:25 »
Okačen prevod Božićnog specijala. Uživajte  :nnc:

1st: Mm? What’s that, my boy?   2nd: When I say run, run. (pause) RUN!   3rd: Reverse the polarity of the neutron flow.   4th: Would you care for a jelly baby?   5th: Brave heart, Tegan.   6th: Mmm I wonder…Aha!   7th: I'm fine!   8th: Who am I?   9th: Fantastic!   10th: I’m sorry. I’m so sorry.   11th: Bow ties are cool.   12th: Shut up. Shuttity up up up!   13th: Chop, chop!

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Doctor Who (2005)
« Odgovor #689 : 02.01.2018. 15:58:19 »
Najbolji Christmas Special u dugo vremena, ako se mene pita. Fora twistovi, decentna gluma, šale su mi bile super i jedva čekam Jodie!

Jedino što mi se ne sviđa je
Spoiler for Hiden:
kraj, kada 13. Doktor biva izbačen iz TARDIS-a, jer to smo već vidjeli kod 11. i ta napetost nakon ovakvog cliffhangera je grozna. Ali vidio sam komentar negdje da bi to moglo označavati kako Chibnall izbacuje sve Moffatovo i sve ponovno kreće od početka, on je šef.

Tags: