Autor Tema: Jericho  (Posjeta: 61860 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #180 : 31.03.2013. 20:24:05 »
bitno je da ima neki kraj sad .... skida se ....

Postoji i alternativni kraj, pa pogledaj oba  :)

Offline eldoctor

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #181 : 31.03.2013. 21:32:08 »
ta druga verzija jel se secas kako se zove epizoda ili ....? u pack-u (1 i 2 sez 720p  ) koji sam skinuo nema ta druga verzija ?

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #182 : 31.03.2013. 21:58:41 »
Mislim da to ima samo na youtube, ako se ne varam...

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #183 : 31.03.2013. 22:39:26 »




U ovoj kombinaciji sam ja pre gledao. Možda nema alt. kraj u 720p verziji, ali to malo možeš odgledati i dvdrip.

Offline eldoctor

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #184 : 31.03.2013. 23:05:44 »
nasao i skinuo .... hvala vam na info . javljam utiske !

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #185 : 01.04.2013. 16:58:12 »
Nemoj gledati alternativni kraj, samo će te zbunit. Najbolje je ovako kako je završilo, nije Bog zna kakav kraj, ali može proći
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline eldoctor

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #186 : 09.04.2013. 20:04:23 »
serija je vrh !!! steta sto dalje nisu snimali ....

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Jericho
« Odgovor #187 : 09.05.2013. 21:04:25 »
Šta je ovaj specijal "Return to Jericho"? Je li to samo rezime dotadašnjih epizoda ili nešto bitno? Pretpostavljam da se gleda na kraju 1. sezone.
Mrzim lopatare i limune

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #188 : 15.07.2013. 00:15:56 »
I ja hocu da krenem sa gledanjem , pa me interesuje sta je ovaj specijal i kad se gleda , posto pise da specijal emitovan u po 1. sezone ?

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #189 : 15.07.2013. 18:13:22 »
I ja hocu da krenem sa gledanjem , pa me interesuje sta je ovaj specijal i kad se gleda , posto pise da specijal emitovan u po 1. sezone ?
Ja mislim da je to nekakav recap prve sezone ili dijela prve sezone. Nema potrebe to gledati, evo našao sam ti objašnjenje na imdb-u: "Return to Jericho
Recap of the events of the past 11 episodes, from the day the bombs exploded to the events of "Vox Populi"."
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #190 : 15.07.2013. 19:40:35 »
Hvala na odgovoru  smileyNO1

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #191 : 19.07.2013. 02:54:33 »
Cekajte ljudi , pa sta je ovo ? Procitao sam prve 2 strane o ovoj seriji i svi je hvale . Pogledao sam 5 epizoda i ovo je potpuna katastrofa . Scenarijo i dijalozi su kao da je pisalo trogodisnje dijete . Gluma na nivou Santa Barbare , a likovi kao iz Teletabisa . Cak je i kamera na nivou niskobudzetnih filmova B produkcije iz ranih devedesetih . Sam koncept zapleta je jedino zanimljiv . Moze li neki fan serije da mi objasni toliko hvaljeni kvalitet , da vidim hocu li nastavljati .
« Zadnja izmjena: 19.07.2013. 02:56:09 dark horse »

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #192 : 19.07.2013. 10:23:16 »
Evo da ti ja kratko objasnim.
Sve to što si napisao nije tačno.
To je to.
E sad, uzrok tog tvog ogromnog nezadovoljstva je nešto sasvim deseto...

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Jericho
« Odgovor #193 : 19.07.2013. 11:00:43 »
meni već dugo stoji na lageru i nikako da je odgledam, ali iskreno, sve donedavno mislio sam da je to ona slična serija s Lukom Perijem iz Beverli Hilsa

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #194 : 19.07.2013. 11:49:55 »
Serija je postala kultna, a što nekome nije legla, to je stvar ukusa, raspoloženja, očekivanja...  :om:

Ja ću je uvek maskimalno preporučiti svakome.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Jericho
« Odgovor #195 : 19.07.2013. 14:28:27 »
dark horse, ja sam skoro odustao od serije nakon par epizoda, ali nisam, nastavio sam i drago mi je sto jesam, jer mi je serija vrhunska
probaj pogledat jos koju ako ne ide, nemoj gledat i to je to.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #196 : 19.07.2013. 17:00:00 »
Evo da ti ja kratko objasnim.
Sve to što si napisao nije tačno.
To je to.
E sad, uzrok tog tvog ogromnog nezadovoljstva je nešto sasvim deseto...
Po cemu nije tacno ? I ja nisam pitao je li tacno ili ne , nego sam trazio da me neko uputi u seriju da vidim sta cu sa njom ?
E sad kad si tako pametan uzmi bilo koju epizodu od serija iz svoga potpisa (osim 4. , 5. i 8. iz gornjeg reda i 3. , 5. , i 8 . iz donjeg , jer ih nisam gledao ) pa uporedi sa prvih 5 epizoda Jericho-a pa cemo onda pricati . Ali da uporedis ono sto sam ja naveo da mi se kod Jericho-a ne svidja .
 A mrzim ljude koji napadno brane serije koje im se svidjaju . Ako ti se moj post ne svidja , trebao si ga preskociti .  Ovo sam pitao jer mi je 1. epizoda True Blood-a bila katastrofalna , a kasnije mi je postala jedna od omiljenih serija .
P. S. Izleda da u ovom topiku treba pisati samo o najavama sezona i zahvaljivati na prevodima . I hoces li me molimte prosvijetliti , pa me upoznati sa mojim uzrocima nezadovoljstva ?
« Zadnja izmjena: 19.07.2013. 17:02:35 dark horse »

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #197 : 19.07.2013. 18:38:10 »
Ne znam zašto si shvatio moj post kao napadački. Nepotrebno si se iznervirao, i nema potrebe da me mrziš.


Seriju sam gledao mnogo davno, tako da ti ne mogu reći nešto konkretno iz nje. Znam da mi je bilo jako žao kad su je otkazali, i znam da se nisam osjeććao tako kao ti. To što sam napisao da su razlozi nešto drugo je zato što vjerovatno jednostavno nije tvoj ukus serije i zdravo. To ne znači da je gluma loša, i sve ostalo što si nabrojao...


Ja gledam Bordžije, neki ljudi kažu da ne gledaju jer je gluma katastrofalna, ja opet kažem da nisu u pravu.
Ukusi su različiti. A to potvrđuje i primjer da je meni True Blood postao jedna od najgorih serija, osjećam se jako glupo dok je gledam, toliko glupih "američkih" scena ima da je to za nepovjerovati, ali i tu čast izuzecima koji su gledljivi, ali kažem, više od polovine glumaca u toj seriji, i scena koje oni glume su katastrofalne.


Za Jericho ti ne mogu pomoći, morao bih ponovo da pogledam i da ti lakše objasnim zašto nisi u pravu.


Ne sviđa ti se? Ostavi...


Ja se nikome ne žalim za True Blood, sad sam ovo napisao samo kao primjer...
« Zadnja izmjena: 19.07.2013. 18:50:00 Hajzenberg »

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #198 : 19.07.2013. 22:35:41 »
Ja sam u seriji vidjeo negativne strane , a zanimljiva mi je prica i zaplet pa nisam htio da odustanem tako lako , pa sam zato i pitao fanove da mi ukazu na prednosti serije da znam sta da ocekujem . Da sam tako odustao od True Blood-a , poslije 1. ep. koja mi se nije svidjela , iz ove sadasnje perspektive , jako bi bio razocaran . Boze sacuvaj da ja tebe mrzim , samo me je izivcirao tvoj odgovor : "nista nije kao sto ti kazes , a necu da ti kazem sta je i sto dobro u seriji" . Makar je meni tako djelovalo . Na kraju se uopste nismo razumjeli . Nije na kraju ni bitno . Sad cu pogledati do kraja , makar mi na nos izasla . Sva sreca pa nema puno epizoda . U zdravlje  drinks

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #199 : 19.07.2013. 22:40:12 »
Sve u svemu, serija je ostavila jak uticaj na serijsku industriju, a i lično na mene, pa tako neke serije u kojima se oseća uticaj Džerika  kad preporučujem ljudima da gledaju kažem: "Pogledaj, baš je onako Džerikasta" :D

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #200 : 20.07.2013. 02:06:05 »
Citat:
Sve u svemu, serija je ostavila jak uticaj na serijsku industriju
Koji?

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #201 : 20.07.2013. 08:52:48 »
Pa taj što su ubrzo posle nje počele da izlaze serije na isti kalup preživljavanja nakon katastrofe:


Survivors
The Event
Falling Skies
Revolution
Terra Nova
V
Walking Dead
Defiance
Under The Dome (King malo gledao Jericho i Simpsons movie, pa mu naletela inspiracija :D )




Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #202 : 20.07.2013. 12:08:44 »
Nisam znao da Jericho prekretnica dalje ekspanzije serija sa slicnom tematikom.

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #203 : 20.07.2013. 14:58:40 »
Ne znam zašto si shvatio moj post kao napadački. Nepotrebno si se iznervirao, i nema potrebe da me mrziš.


Seriju sam gledao mnogo davno, tako da ti ne mogu reći nešto konkretno iz nje. Znam da mi je bilo jako žao kad su je otkazali, i znam da se nisam osjeććao tako kao ti. To što sam napisao da su razlozi nešto drugo je zato što vjerovatno jednostavno nije tvoj ukus serije i zdravo. To ne znači da je gluma loša, i sve ostalo što si nabrojao...


Ja gledam Bordžije, neki ljudi kažu da ne gledaju jer je gluma katastrofalna, ja opet kažem da nisu u pravu.
Ukusi su različiti. A to potvrđuje i primjer da je meni True Blood postao jedna od najgorih serija, osjećam se jako glupo dok je gledam, toliko glupih "američkih" scena ima da je to za nepovjerovati, ali i tu čast izuzecima koji su gledljivi, ali kažem, više od polovine glumaca u toj seriji, i scena koje oni glume su katastrofalne.


Za Jericho ti ne mogu pomoći, morao bih ponovo da pogledam i da ti lakše objasnim zašto nisi u pravu.


Ne sviđa ti se? Ostavi...


Ja se nikome ne žalim za True Blood, sad sam ovo napisao samo kao primjer...
Totalno si u pravu sa ukusima,totalno se slazem,za razliku od tebe meni se svidja true blood i jericho ali nesto mi ne odgovara borgias,svako ima svoj ukus.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Jericho
« Odgovor #204 : 20.07.2013. 22:02:30 »
Nisam znao da Jericho prekretnica dalje ekspanzije serija sa slicnom tematikom.
Nije i stvarno ne znam kako može netko nabrojiti te sve serije, a ne zna pozadinu tih serija.

Aleksandrice, krenimo redom...  :P

Pa taj što su ubrzo posle nje počele da izlaze serije na isti kalup preživljavanja nakon katastrofe:
Apokalipstični/post-apokalipstični romani/serije su jedni od najpopularnijih podžanrova. Počevši od The Last Man (Mary Shelley) do Wellsovih romana.

No, knjiga koja je popularizirala taj podžanr je The Stand od Kinga. I onda je 90-ih došla mini serija koja je pokrenula sve te serije. Jerichova popularnost upravo leži u tome što spada u taj podžanr, ali utjecaja na te serije nema jer su prijašnje knjige/serije to popularizirale.

Survivors
The Event
Falling Skies
Revolution
Terra Nova

Survivors je serija koja bazirana originalu i jednoj noveli. Falling Skies i Terra Nova su serije koje su reciklaža starih filmova/serija. Revolution isto.


V
Walking Dead
Defiance
Under The Dome (King malo gledao Jericho i Simpsons movie, pa mu naletela inspiracija :D )

I sad dolazimo do stvarno čudnog dijela. Ne znam jesi li počeo bzvz nabrajati ili si to negdje pročitao. V je remake mini serije koja se prikazivala 1983. godine.

The Walking Dead je ekranizacija stripa koji se počeo izdavati 2003. godine.

Defiance, zar stvarno?  ;D kreator te serije ti je O'Bannon koji je kreirao Farscape i baš Farscape ima najveći utjecaj na Defiance.

I meni najdraži dio je ovaj s Under The Dome i nepoznavanje materije. Pa da razbimo tu mitčinu i laž koju ljudi ponavljaju kao papagaji po netu. King je jedan velik dio knjige napisao u 70-ima, a pošto se kupola otkriva jako brzo u knjizi pa... zaključi sam. I to nije nikakva kopija Simpsons filma. Originalni naziv je trebao biti The Cannibals. http://www.stephenking.com/library/unpublished/cannibals_the.html

King ti je imao dosta knjiga napisanih prije pa ih je samo završio. Pa jedan serijal poput The Dark Towera je pisao 30 godina.

A sad na pravi Jerichov utjecaj. Serija kao takva i nema velik utjecaj na ostale serije, ali ima u smislu stripova i već imaju 4 sezona stripova što je prilinčo dobro. Pa Beyond Jericho ti je bila jedna zanimljiva online kampanja. Bilo je i dosta konvencija na kojima su sudjelovali ljudi koji su razgovarali o dešavanjima poslije radnje u Jerichu, ali u stvarnosti i što bi se dogodilo. No, toga je bilo i prije za dosta sličnih serija.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #205 : 20.07.2013. 23:33:33 »
Sve ovo što si napisao uglavnom mi je poznato. I priznajem da mi je post površan do zla boga.


Ovo za Kinga je zajebancija i provokacija koja je upućena lično tebi i nikom drugom,  :P :P :P [size=78%] ali nisam se nadao da ćeš odmah da odgovoriš jer te nije bilo odavno.  [/size] rofl rofl rofl




Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Jericho
« Odgovor #206 : 20.07.2013. 23:55:45 »
Lukav si ti momak  rofl rofl

Da si dan, dva prije napisao, imao bi toliko odmora  :P

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Jericho
« Odgovor #207 : 26.07.2013. 20:33:34 »
Zavrsio sam i sad mogu definitivno reci da je ovo najveca glupost koju sam ikad pogledao . Sama ideja i nije losa , ali realizacija je amaterska i katastrofalna . Toliko mana ima da bi mogao pola sata nabrajati . Uglavnom , ovo je zadnji put da nastavim da gledam nesto sto mi se poslije par epizoda nikako nije svidjelo .

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Jericho
« Odgovor #208 : 07.08.2013. 14:04:40 »
možda su na mene utjecali konjevi postovi jer se djelomično slažem s njim.
ni meni serija nije ništa posebno. ne vidim ništa što bi je izvuklo iz nekog prosjeka. likovi su mi vrlo nezanimljivi i antipatični. glavni glumac je prilično loš.

druga sezona je mnogo bolje i zanimljivija od prve. u prvoj bi mi bilo dosta da sam pogledao tri prve  i tri zadnje epizode.

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Jericho
« Odgovor #209 : 07.08.2013. 22:34:42 »
Odgledao sam davno ovu seriju.
Ni meni nije bila nista specijalno.
Ta 1 sezona secam se da me smorila ko kera.Ustajao sam da vidim koliko ima jos do kraja epizode, pa se sa kreveta prebacim u fotelju, pa zapalim cigaretu, pa grickam nokte... Druga je bolja.Tu sam bio mirniji.
Sama ideja je zanimljiva ali realizacija i likovi su krš u principu.
Po meni jedva prosek serija

Tags: