Autor Tema: Westworld  (Posjeta: 68849 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dexter87

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #120 : 07.11.2016. 22:48:12 »
Impresivna ova sesta epizoda clapp

Maev je totalno "ukrala" ovu epizodu sto se mene tice  :)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Westworld
« Odgovor #121 : 08.11.2016. 00:38:08 »
Thandie Newton, Thandie Newton, Thandie Newton!

Ko bi rekao da ce pored ovoliko snaznih glumackih imena kreatori imati onu stvar da obrate toliko paznje na manje poznata ili gotovo nepoznata, te im daju ovoliko slobode. Jedna od njih je Thandie Newton. I razbija u svojoj ulozi. Vec sam je hvalio u prethodnim upisima, ali ovo danas je potpuno novi nivo savrsenosti.
Spoiler for Hiden:
Trenutak kada Mav seta hodnicima i dolazi do samospoznaje da je citav njen svet lazan je veoma impresivan. I momenat kada pokusava da izgovori nesto van skripte, jos je impresivniji. Te dve scene su prilicno snazne, i rekao bih srceparajuce. Iako znam da je ona vestacka inteligencija, bilo mi je veoma zao da je gledam u tim trenucima. E to je Thandie Newton uspela da iznese i da nam docara. Bravo.

Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Westworld
« Odgovor #122 : 08.11.2016. 02:10:24 »
Nema glavne smaracice  Dolores i odmah je epka vrh.


Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #123 : 08.11.2016. 10:55:49 »
Kako nepoznata ??? pa ta riba Tandi glumi u gomilu filmova

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #124 : 08.11.2016. 10:59:13 »
Nema glavne smaracice  Dolores i odmah je epka vrh.
uopste mi nije pala na pamet  ???
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mostar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Povremeni komentator
Odg: Westworld
« Odgovor #125 : 08.11.2016. 11:45:24 »
Kako nepoznata ??? pa ta riba Tandi glumi u gomilu filmova

Ja sam je upamtio iz Mission Impossible 2, i stalno njen lik vežem za taj film.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Westworld
« Odgovor #126 : 08.11.2016. 12:08:28 »
Kako nepoznata ??? pa ta riba Tandi glumi u gomilu filmova

Manje poznata. Nisi dobro procitao. A slozices se da nije u svetu kinematografije ono sto su Hopkins, Harris, Wright...
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #127 : 08.11.2016. 12:45:57 »
pamtim je iz RocknRoll-e...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Westworld
« Odgovor #128 : 08.11.2016. 13:12:08 »
Spoiler for Hiden:
ako moram sto izdvojit, a jebeno je tesko, nek bude to setnja maeve kroz sektore sa perverzno dobrim soundtrackom koji me podsjeti na Lost.

i mene, odmah sam pomislio na to! a i cijela serija me sad podsjeća na Lost.

što se epizode tiče, odlična. i dalje zapliću misteriju i ne znam što da mislim. zanimljivo mi je ono oko
Spoiler for Hiden:
Fordove robotske obitelji. Izgledaju mi malo staromodno (obitelj, ne roboti) - kao da su s početka 20 stoljeća. jako mi je to čudno bilo.

Priča s Teddyjem i ČuC-om mi postaje dosadna i ne kužim uopće zašto je Wyatt sad toliko važan
Spoiler for Hiden:
jedino ako to nije način da se Teddyja odvede daleko od njegove uobičajene petlje kako bi se njegov put opet ukrstio s Dolores.

ona mlada crnkinja
Spoiler for Hiden:
jesu li na nju mislili u prethodnim epizodama kad su rekli da je netko iz firme/odbora u Parku? valjda jesu

Alfred
Spoiler for Hiden:
kaže Ford da mu je Alfred rekao nešto u stilu: Svi veliki umjetnici kriju se među svojim djelima. to je dosta velik hint da se Alfred zaista nalazi tamo negdje, u jednom ili drugom obliku.
I ako je Alfred mogao napraviti kopiju Fordove obitelji, onda je mogao napraviti i druge robote (Dolores, možda) po uzoru na osobe iz stvarnog života.

Što Ford želi novo izgraditi i zašto je toliki fokus na onoj crkvi?

Offline Golub

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #129 : 08.11.2016. 22:22:38 »
Kad je Bernand sisao u nivo 82 u jednoj prostoriji stajao je Yul Brynner's gunslinger

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #130 : 08.11.2016. 22:47:27 »
AAAAAAAAAAAA OVA SERIJA LJUDI MOJI OVA SERIJA

uff

smiri se.

Spoiler for Hiden:
Definitivno najbolja epizoda do sad. Muzika fantastična, priča fantastična. JOŠ ZAPLETA. JOŠ ARNOLDA. AAAA

smiri se.

Jedna stvar mi je smetala: kad je Elsie nazvala Bernarda koji je bio u razgovoru s Theresom i rekla mu da je Theresa krtica - to mi se činilo klišej.

ali foRDOVA OBITELJ. I MALI ROBERT. KOJI JE UBIO PSA. "IF IT WAS DEAD, IT COULDN'T HURT ANYTHING ANYMORE." TO JE ARNOLDOVA PORUKA FORDU. MORA BITI.

smiri se. ne, ne mogu. Westworld is stepping up the game...

Offline Mostar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Povremeni komentator
Odg: Westworld
« Odgovor #131 : 09.11.2016. 13:26:24 »

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #132 : 09.11.2016. 16:41:45 »
ako nastave ovakvim tempom možda se nešto i dogodi.... u trećoj sezoni rofl

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Westworld
« Odgovor #133 : 09.11.2016. 22:38:18 »
Najjace bi bilo da ubiju Forda, jer se anthony ne zeli zadrzavati dugo na jednom projektu  rofl

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Westworld
« Odgovor #134 : 13.11.2016. 15:08:21 »
HBO u svom stilu - ulupali su brdo para na kulise i honorare glumaca, tu i tamo daju pokoji zanimljiv dijalog, priča koja može da završi na stotinu različitih načina, a mi dokoni smišljamo svoje teorije i veličamo nešto što još ne znamo ni u šta će se izroditi. Da li će nastaviti da se vrte u krug ili će priča da dobije svoj konkretniji pravac - izgleda da je tek u 6. epizodi počeo zaplet nakon uvoda od 5 epizoda. Ne kažem ništa, sudićemo nakon desete epizode o sezoni. Ali, hoću reći da sa ovakvim budžetom jednostavno ne možeš da omaneš, jer ovakvi glumci ne mogu loše da glume, scene i efekti, "kulise" za te pare ne mogu da ne oduševe. Imam blagi utisak da ćemo se na kraju svi pomalo razočarati, jer su očekivanja ogromna - toliko se o seriji pričalo, reklamiralo. Ako i ne dadnu ništa možemo se tješiti kako smo glupi i ništa ne razumijemo. Zato gledamo dalje i nadamo se da kad nešto konkretno otkriju da će biti - waaauuuu, kako je to super.
Da se razumijemo, serija je vrhunska - sa tim budžetom ne može ni biti drugačije, majstori su svog zanata. Ali, da li ćemo dobiti remek djelo?

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #135 : 14.11.2016. 09:35:30 »
Holy shit.
Ova epizoda... uff. Hypeali su ju gotovo svi glumci na Twitteru. I bome je zaslužen hype.

Spoiler for Hiden:
Ispada da je jedna od ovih povećih teorija zaista točna... I ne samo to, nego od moja dva najdraža lika - jedan je na kraju robot, a drugi postadoše najveći neprijatelj.

Ne bih se čudio da je Elsie mrtva. Ako je Ford pratio i naređivao Bernardu sve, onda ju je možda baš Bernarad poslao tamo. Uff.

Maeve mi je sad definitivno najdraži lik. Ne zanima me koliko su dečki u labosu (ne)kompetentni pa joj dopuštaju da sve to rade. Mislim da će nažalost ona nisko pasti. Za sad do kraja serije vidim samo Dolores da ostane. Čisto sumnjam da će se William zadržat svih pet sezona, a ni Ford... Vidjeli smo sad da ni "The Board" od Westworlda nije žao ubijat glavne likove.

Jedva se čeka 8. Sad nam, evo, ostaje još tri epizode do kraja sezone, i svi govore da će bit vrhunske i da uzbuđenje/pace od ove epizode do kraja sezone ne pada.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Westworld
« Odgovor #136 : 14.11.2016. 18:28:29 »
ukinuti dolores ili smanjiti njenu pricu na minut do dva po epizodi. a i william je mnogo glup decko.. bas nerviraju (slijediti primjer GoT-a i roknuti je u finalu).. epizoda za zaborav osim zadnjih 10 minuta naravno.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #137 : 14.11.2016. 19:53:51 »
Obnovljeno za drugu sezonu.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #138 : 14.11.2016. 22:11:11 »
Obnovljeno za drugu sezonu.
Tek 2018. najvjerojatnije.
Ako je to slučaj, najvjerojatnije će bit rana zima 2018. pa u proljeće 2018. zadnja sezona GoT-a ili proljeće 2018. Westworld S2 pa na ljeto zadnja sezona GoT-a.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Westworld
« Odgovor #139 : 14.11.2016. 22:27:14 »
Jos jedna izvrsna epizoda. Sad, nekome ce smetati sporija radnja i sasvim je legitimno to napomenuti kao minus, ali kod mene je to ono sto seriju cini dobrom i sto joj daje draz. Na kraju krajeva, svako gleda i vidi ono sto voli.

Vecina ljudi je bila u pravu za Bernarda.
Spoiler for Hiden:
Ja zaista nisam mislio da je Bernard robot. Ta njegova zapitkivanja Forda i sve ostalo sto se desavalo su me odaljavala od te pomisli. Eto, tu su me vesto navukli pa su me sama scena i kraj epizode ostavili bez teksta.

Gotovo sve u sta sam pokusavao da pronicnem i pogodim, ispostavilo se kao pogresnim za sada. Zato nemam pravo da vise nista nagadjam, niti to zelim. Zaista razmisljanje treba svesti na neke razumne okvire koliko god je moguce.

Jedino sto sam bio u pravu je Ford kada sam na pocetku rekao da je on nesto najblize najvecem negativcu u Westworldu. A u ovoj epizodi vidimo da je Ford ne samo negativac, vec nesto jos vece.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #140 : 14.11.2016. 23:17:13 »
Meni to najveca glupost za ovih 7 epizoda.

Spoiler for Hiden:
Bernard: "Domacini su programirani da zanemare ovo mesto - ne bi ga mogli videti ni da im je ispred nosa."
I deset sekundi kasnije na Bernardovo "Koja vrata?" ona ne skonta da on osvetljavajuci fenjerom prostoriju uopste ne vidi vrata.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #141 : 15.11.2016. 00:14:43 »
Meni to najveca glupost za ovih 7 epizoda.

Spoiler for Hiden:
Bernard: "Domacini su programirani da zanemare ovo mesto - ne bi ga mogli videti ni da im je ispred nosa."
I deset sekundi kasnije na Bernardovo "Koja vrata?" ona ne skonta da on osvetljavajuci fenjerom prostoriju uopste ne vidi vrata.
Spoiler for Hiden:
Čuj, ne znam za tebe, ali adrenalin radi na čudne načine. Nije imala vremena misliti o tome. Druga mogućnost je činjenica da dok je Theresa to rekla on je ipak bio okrenut leđima, pa je mislila da je to nešto kao "OK nije primjetio jer je bio okrenut leđima." Definitivno ima smisla u seriji i jedan jako lijepi hint nama gledateljima tek par minuta prije klimaksa epizode.

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #142 : 15.11.2016. 00:20:02 »
Spoiler for Hiden:
A tetka mi je bila jedan od najboljih likova u seriji cry1
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #143 : 15.11.2016. 00:38:05 »
Spoiler for Hiden:
A tetka mi je bila jedan od najboljih likova u seriji cry1
Spoiler for Hiden:
Oh, ne brini se, vratit će ju oni
Spoiler for Hiden:
već u sljedećoj epizodi
Spoiler for Hiden:
ne bi pomislio da će Ford sad napravit i robota od nje? Možda je baš ono tijelo koje se radilo u kući buduća robot Theresa Cullen.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Westworld
« Odgovor #144 : 15.11.2016. 11:27:27 »
najdosadnija epizoda osim fenomenalnih zadnjih 10-15 min  clapp

radnja s dolores i williamom je loša. očekujem da će se to popraviti u sljedećim epizodama.
Spoiler for Hiden:
ne bi pomislio da će Ford sad napravit i robota od nje? Možda je baš ono tijelo koje se radilo u kući buduća robot Theresa Cullen.

Spoiler for Hiden:
lako moguće. izgleda da Ford sve koji ga prokuže ili žele maknuti s vlasti ubije i od njih napravi svoje pijune. u 30 godina mogao je pola upper managementa zamijeniti. obične radnike da i ne spominjem. je li Elsie sljedeća? Mislim da ne - nju je oteo netko treći.

Vecina ljudi je bila u pravu za Bernarda.
Spoiler for Hiden:
Ja zaista nisam mislio da je Bernard robot. Ta njegova zapitkivanja Forda i sve ostalo sto se desavalo su me odaljavala od te pomisli. Eto, tu su me vesto navukli pa su me sama scena i kraj epizode ostavili bez teksta.

Spoiler for Hiden:
Bernard je stvarno puno zapitkivao, ali (skoro) svaki put bi mu Ford rekao nešto kao: Would you indulge me... Would you kindly... i Bernard bi prestao.

Spoiler for Hiden:
Jedino sto sam bio u pravu je Ford kada sam na pocetku rekao da je on nesto najblize najvecem negativcu u Westworldu. A u ovoj epizodi vidimo da je Ford ne samo negativac, vec nesto jos vece.

Spoiler for Hiden:
očito je manijak i ubojica, no treba vidjeti zašto on to radi. sam je rekao da je eksperiment Odbora propao (ili tako nešto). vjerojatno smatra da svojim djelima sprečava veće zlo koje će se dogoditi ako Odbor (ona crnkinja ih naziva 'bogovima') preuzme intelektualno vlasništvo WW-a.

bit će jako zanimljivo ponovno gledati cijelu sezonu poslije finala, kad će nam više stvari biti jasnije. nadam se.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #145 : 15.11.2016. 11:50:15 »
dolores kolko je lijepa toliko mi se hebe za njen storyline, znaci predosadna je ali oci vole da je vide, jebi ga.
ponavljam ono o cemu bruji net, ali zavrsnica bukvalno vilica do poda, trepnuo nijesam jebote  :o kakav je doktor taj entoni hopkins stvarno nerealno. jeza da te ufati od njega.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #146 : 15.11.2016. 11:56:06 »
Spoiler for Hiden:
ne bi pomislio da će Ford sad napravit i robota od nje? Možda je baš ono tijelo koje se radilo u kući buduća robot Theresa Cullen.

Spoiler for Hiden:
lako moguće. izgleda da Ford sve koji ga prokuže ili žele maknuti s vlasti ubije i od njih napravi svoje pijune. u 30 godina mogao je pola upper managementa zamijeniti. obične radnike da i ne spominjem. je li Elsie sljedeća? Mislim da ne - nju je oteo netko treći.
Spoiler for Hiden:
Ili to (ali tko? Arnold?) ili je već mrtva, a to ćemo kasnije saznati.

Vecina ljudi je bila u pravu za Bernarda.
Spoiler for Hiden:
Ja zaista nisam mislio da je Bernard robot. Ta njegova zapitkivanja Forda i sve ostalo sto se desavalo su me odaljavala od te pomisli. Eto, tu su me vesto navukli pa su me sama scena i kraj epizode ostavili bez teksta.

Spoiler for Hiden:
Bernard je stvarno puno zapitkivao, ali (skoro) svaki put bi mu Ford rekao nešto kao: Would you indulge me... Would you kindly... i Bernard bi prestao.
Nice fucking catch.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Westworld
« Odgovor #147 : 15.11.2016. 13:14:07 »
Elsie
Spoiler for Hiden:
prerano bi bilo da ostanemo bez još jednog ljudskog ženskog lika. tereza je mrtva, imamo tu novu crnkinju i mislim da je to to od živih žena.
Mora ostati neki pozitivan lik s kojim će se gledatelji poistovjetiti, a koji će pokušati otkriti koji se klinac tamo događa.

Arnold
Spoiler for Hiden:
nemam pojma šta da sad mislim o njemu. možda je stvarno mrtav, ali iza njega je ostao taj kod koji je napisao i usadio u prve domaćine pa se oni se bude. koji veći cilj je Ford htio postići novim updateom sa 'reveriesima' (sanjarenjem)

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Westworld
« Odgovor #148 : 15.11.2016. 19:44:56 »
Meni je epizoda bila vrlo dobra, mada nema sumnje da je radnja sa MIB mnogo bolja od Williamove.


Kraj epizode bas razvalio, i ja verujem da ce Ford


Spoiler for Hiden:
od Tereze da napravi robota i da je to vec radio mnogo puta u proslosti i verovatno ima potpunu kontrolu nad vecinom.

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: Westworld
« Odgovor #149 : 15.11.2016. 21:50:37 »
Neloša epizoda, prva u kojoj nisam ubio oko u sredini.