Autor Tema: Ahsoka  (Posjeta: 1531 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Ahsoka
« : 07.04.2023. 16:17:57 »


Opis:
Serija prati Asoku Tano jednu od malobrojnih preživelih džedaje nakon pada Imperija i imperatora Palpatina dok pokušava da se suprotstavi i omete planove velikog admirala Trona koji preuzima vlast kako bi zagospodario galaksijom.



Žanr: drama, naučna fantastika, akcija, avantura
Kanal: Disney+
Premijera: 23.08.2023.
Glumci: Rosario Dawson, Hayden Christensen, Mary Elizabeth Winstead, Natasha Liu Bordizzo, Ray Stevenson, Ivanna Sakhno...


IMDb
TVDb
Wiki






« Zadnja izmjena: 09.06.2023. 20:57:15 slaks »

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Ahsoka
« Odgovor #1 : 14.07.2023. 15:44:44 »

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Ahsoka
« Odgovor #2 : 12.09.2023. 17:24:32 »
Ovo mi je zasad (prve 4 epizode) puno bolje od The Mandalorian, The Book Of Boba Fett i Obi Wan Kenobi.
Andor je posebna liga, mada je meni emotivno Ahsoka draža.

Svi likovi su intrigantni. Pogotovo Baylan. Prava šteta što Ray Stevenson nije dočekao da vidi kako je dobro primljen od strane publike.

Jedva čekam petu večeras ili ujutro... kad god je već.

Najveća zamjerka je ponovo loš CGI (na kraju četvrte epizode):
Spoiler for Hiden:
Ono kad se Anakin pojavi. Ne znam zašto nisu mogli iskoristiti Haydena Christiansena onako kako trenutno izgleda. Mislim, očito su insistirali da bude onakav kakvog ga se Ahsoka sjeća - Epizoda III, tj. kraj Clone Warsa. Ali u onome Svijetu Među Svjetovima može biti milion razloga zašto izgleda starije. Ono za Lukea u Mandalorianu, iako je očajno, donekle mogu skontati. Nešto je bilo bolje u The Book Of Boba Fett, ali ni to nije bilo pretjerano dobro. - A ne vjerujem da će Anakin imati neku preveliku ulogu u svemu ovome, jer i loš CGI je skup. - A vidjet ćemo šta će biti od svega toga, vjerovatno u epizodi 5, ali ako je ono što mislim da jeste, OK mi je njegovo ubacivanje u reriju (pogotovo zbog Clone Wars i njihovog odnosa). Samo što su mogli staviti Haydena kako izgleda sad.

Tags: