Serije > O serijama

Criminal Minds: Suspect Behavior

(1/9) > >>

skalice.united:

Opis:
Criminal Minds: Suspect Behavior je američka policijska drama i spin-off uspješne serije Criminal Minds koja je premijerno prikazan 2005. Ovo je također serija o timu profilera koji radi za FBI. U travnju 2010. u epizodi Criminal Minds, originalni tim susreo je novi tim i radio s njima kako bi pronašli serijskog ubojicu.

Žanr: drama, kriminalistička

IMDb
Wikipedia

Titlovi

drazen:
Rezervirao sam za sada samo pilot:
Criminal Minds Suspect Behavior - 01x01 - Two of a Kind.HdtV.XviD.LoL_720p.DIMENSION
Vidjet ćemo poslije kako dalje......

drazen:
Postavljen prijevod za:
Criminal Minds Suspect Behavior - 01x01 - Two of a Kind.HdtV.XviD.LoL_720p.DIMENSION
u Piloti seirja: sezona 1 epizoda 22

MilanRS:
Hvala za prevod.

Da li radnja epizode ima veze sa serijom Criminal Minds, treba li epizodu gledati poslije određene epizode serije CM ili mogu da je gledam odmah iako sam sa CM tek na s05e01?

drazen:
možeš ju odmah gledati, jedini lik koji se pojavljuje i u ovom novom serijalu a da ima i u klasičnom CM je "čarobnjakinja" za računarom. Radnja nije povezana sa CM ali mi po ovoj pilot epizodi izgleda kao da će ju malo "naoštriti". Ja, osobno, sam zadovoljan sa početkom, vidjet ćemo kako će se dalje odvijati, posebice kada nam mijau javi za gledanost u USA.......

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju