Autor Tema: NCIS  (Posjeta: 264600 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: NCIS
« Odgovor #1050 : 16.04.2012. 15:05:38 »
kakav je to format x264-lol, upotrebljavam BS player, nije zvuk sinhronizovan sa slikom ni prijevodi niso pravi

Meni su to neki fajlovi radili u SW-u, nova verzija Haali Media Splittera rješava problem.
 :)
« Zadnja izmjena: 16.04.2012. 16:46:51 mijau »
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1051 : 16.04.2012. 15:35:37 »
Evo, ja sam na brzinu sredio titlove koje je Znidy postavio za 19. i 20.epizodu a koji  nisu odgovarali za verzije koje sam skinuo. Za 19. epizodu je za verziju HDTV .XviD-FQM verzija a za 20.epizodu HDTV.XviD-2HD verzija pa ako nekom nešto čini ja sam ih postavio ...

Hvala....

Offline sfilipin

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: NCIS
« Odgovor #1052 : 12.05.2012. 20:54:33 »
Molio bih Vas pomoć. Naime imam NCIS epizode DVD RIP ali prijevodi sa ove stranice ne odgovaraju. Fajlovi su nazvani ovako NCIS Season 1 Episode 2.m4v
Može li mi pomoći netko da mi pošalje link gdje mogu skinuti titlove za ovo izdanje.

Ispričavam se ako sam fulao post.

Offline danny75

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1908
  • Spol: Ženski
Odg: NCIS
« Odgovor #1053 : 12.05.2012. 22:36:38 »
Skineš prevode sa stranice, onda dobro proučiš ovo uputstvo

Usklađivanje titlova

i uskladiš ih prema epizodama koje si skinuo.

Pozdrav  :).

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: NCIS
« Odgovor #1054 : 22.05.2012. 22:24:40 »
Kraj je bezveze ...
Spoiler for Hiden:
bar da ce riknut Daki, ali nece ... valda ce neko poginut  ;D (zvuci grozno al ovo je ipak serija  :sef: ) sve isti likovi smorili su nekako, valda ce neko novi doc da razbije monotoniju
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline JethroTHR

  • Magnum
  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • Ignorantia iuris nocet
Odg: NCIS
« Odgovor #1055 : 22.05.2012. 23:28:52 »
Da je kraj mogao biti malko bolji, mogao je, no dovoljno da nas drži do početka sljedeće sezone.

A vezano uz to znaš kako se kaže: De gustibus non est disputandum.

;)
Thick As A Brick

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: NCIS
« Odgovor #1056 : 27.09.2012. 23:18:58 »
odgledah prvu 10e sezone...razocaran


znaci ja ne mogu da verujem koliko patetike...bas mi je onako ljigavo ispalo + zbrzan kraj jako...stvarno sam se nadao necem boljem....izgleda da im ponestaje ideja...
> dum spiro spero <

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: NCIS
« Odgovor #1057 : 28.09.2012. 20:13:26 »
odgledah prvu 10e sezone...razocaran


znaci ja ne mogu da verujem koliko patetike...bas mi je onako ljigavo ispalo + zbrzan kraj jako...stvarno sam se nadao necem boljem....izgleda da im ponestaje ideja...
Ponestaje im ideja i to odavno, meni je dosadila odavno ali gledam po nekad da vidim ko će kad da ode ;D Imala je vrh sezone sa Kate, Ari, Jenny, Le Frog itd. Ovo što sad ide je glupost i razvlačenje do 20tu sezonu ako se može. Ncis La je odlična zamena za sad. clapp

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: NCIS
« Odgovor #1058 : 29.09.2012. 01:47:22 »
Ncis La je odlična zamena za sad. clapp

nisam ovo jos krenuo da gledam...kad mi ponestane serija, krenucu i nju :) znaci nije losa?
> dum spiro spero <

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: NCIS
« Odgovor #1059 : 29.09.2012. 12:00:51 »
Tacno ovaj NCIS toliko je los postao, ja nemam rijeci  :ccc: bolje  katanaz nego kvarit reputaciju ... a sto su zbrzali radnju i zaglupili kraj price ...

Sa druge strane Ncis LA sve bolji i bolji i sad radije njih gledam nego ove druge  ;D samo jos da
Spoiler for Hiden:
baba hoce umret, nadam se tome od polovine prve sez al nesto ne ide  :facepalm
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1060 : 14.12.2012. 21:43:21 »
Jos odavno sam odgledao prvu sezonu NCISa i evo nocas posle dugo vremena nastavljam dalje, krece maraton druge sezone.  ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1061 : 03.01.2013. 21:44:52 »
Evo pogledah drugu sezonu. Odlicna je bila. Po meni mnogo bolja od prve sezone.


Najvise su mi se svidjele one epizode koje su bile licne za neke likove, pogotovo ona sa Dakijem i djelovima tijela.


Kraj me je iznenadio, cak sam se i najezio kad se desilo ono sto se desilo iako odavno znam za to.
Spoiler for Hiden:
Nedje ranije sam gledao seriju na preskoke pa sam i vidio da Kejt umire i dolazi Ziva i dosta drugih stvari bla, bla...  Ali sam gledao na preskoke, malo prva, malo druga, malo peta sezona i tako.

Odma nocas pocinjem sa trecom sezonom, ovu seriju obozavam.  ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline JethroTHR

  • Magnum
  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • Ignorantia iuris nocet
Odg: NCIS
« Odgovor #1062 : 03.01.2013. 23:25:46 »
Kao redovni i veliki pratitelj serije mogu samo reći da je NCIS dobra serija samo se mora pratiti otpočetka i pokušati shvatiti da to nije obična serija nego prati likove i karaktere pa stoga nekome može biti i dosadna.. Jer treba gledati i shvatiti i ono ispod površine (slike na ekranu).

U svakom slučaju da je loša nebi se emitirala u ovoliko sezona a nadam se da će potrajati barem još dvije. :D

Što se tiče NCIS LA to je sasvim druga priča.. Fenomenalna i zabavna s nešto manje "dubokih" veza ;D

Čak i od najavljene treće serije očekujem dosta ali neću biti razočaran ako je precijenim rofl rofl ... Jednostavno zbog tračeva ne može biti loše. :D
Spoiler for Hiden:
Navodno će biti nešto kao Flashpoint na NCIS način...
Thick As A Brick

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1063 : 04.01.2013. 02:34:00 »
Ja sam pogledao 2-3 epizode NCIS LA, nesto mi je bezveze bilo. Nije mi ozbiljna kao ova, nisam navikao na onakav rad, sve je drugacije i nema nikoga da ih sklapa po glavi.  ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline JethroTHR

  • Magnum
  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • Ignorantia iuris nocet
Odg: NCIS
« Odgovor #1064 : 04.01.2013. 14:24:34 »
Kao što sam već napisao (negdje) o ukusima se ne raspravlja ali ako se osobna očekivanja prema nekoj seriji ne postave previsoko i ako se ne uspoređuje s nekim osobnim favoritom rezultati mogu biti fantastični. ;)

NCIS sam počeo gledati "direktno" iz JAG-a i bio sam oduševljen na prvi pogled...

Uglavnom prvo pogledam pilot pa razmislim i pogledam dalje bez očekivanja. Obično tražim od serije da u meni izazove "ono nešto" zbog čega bih je pratio. (ima li neki smajlić za iznenađenje? :suprise: ?) rofl rofl

« Zadnja izmjena: 04.01.2013. 14:27:23 JethroTHR »
Thick As A Brick

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: NCIS
« Odgovor #1065 : 04.01.2013. 18:55:21 »
Ja sam pogledao 2-3 epizode NCIS LA, nesto mi je bezveze bilo. Nije mi ozbiljna kao ova, nisam navikao na onakav rad, sve je drugacije i nema nikoga da ih sklapa po glavi.  ;D
U obe serije ima humora. Ni jednu ne mozes da shvatis kao ozbiljnu. U NCIS-LA ima vise akcije, ovde vise istrage. Ja ovu odavno ne pratim, dok LA pratim ali mi idu i oni na zivac, narocito Erik i Nel, ko deca su. Verujem da ce ti i ova dosaditi kad odu dosta bitni likovi, tamo krajem 5 ili 6 sezone, tojest kad su promenili scenaristu.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1066 : 05.01.2013. 18:01:52 »
Sto je sa prevodom za 3x08, uopste ne odgovara epizodi?
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline JethroTHR

  • Magnum
  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • Ignorantia iuris nocet
Odg: NCIS
« Odgovor #1067 : 06.01.2013. 13:46:37 »
Moguće je da nemaš dobru epizodu.. Tada su se pojavile 2 verzije za skinuti, jedna cijela i jedna bez uvoda tako da ne paše titl koji je za cijelu epizodu :) .
Ispravnu epizodu se može naći u velikim packovima na privatnim trackerima. Ako ne nađeš, svašta se može dogovoriti. rofl
Thick As A Brick

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: NCIS
« Odgovor #1068 : 12.01.2013. 17:03:18 »
Uzeo sam gledati ovo od početka i sad sam na početku 8. sezone. Prije sam imao malo biše mišljenje o seriji, iako mi je i sad dobra. Malo su mi slabije sezone 1-4, posebno ovaj dio gdje se pojavljuje Lauren Holly. Nikako joj ne leži uloga vođe neke organizacije, ona je ipak za filmove gdje se Jim Carrey zaljubljuje u nju i da priča samo sladunjave dijaloge (ni to previše). Čačkalica je bolji šef. Sezone 5-7 su mi vrhunac, dok mi je ovo s početka 8. isto malo slabije.
Mrzim lopatare i limune

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1069 : 12.01.2013. 22:40:47 »
Za ovu 8 epizodu su mi falila prva minut-dva, ali sredio sam to.  :)


Nego, zavrsio sam i 3 sezonu. Nije bila losa, ali dosta slabija od druge. Ona epizoda oko Abby bila je po meni preglupa, bas bezveze, mozda i najgora epizoda u seriji, potpuno debilna radnja. Ovo za Holly se slazem, meni se ona nikako ne dopada. Meni je jedino zao sto Alan Dale nije imao vecu ulogu.

Dvije zadnje epizode su mi se bas svidjele, to je najveci plus za sezonu. A jos jedna stvar koju volim da vidim je kad Tony sefuje, tu se vazda presmijem odnosu njega i Tima, to obozavam.  ;D Ali najbolja stvar su njegove reference iz filmova, tu smo isti.  ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline marylou

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: NCIS
« Odgovor #1070 : 11.04.2013. 21:22:01 »
Hvala Znidy na prijevodu clapp clapp

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: NCIS
« Odgovor #1071 : 08.05.2013. 22:59:55 »
Pozdrav!
Molio bi za pomoć i unaprijed se zahvljujem.
Može li netko postaviti link za download 1. sezone, link ili ako je dozvoljeno torrent?

Offline danny75

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1908
  • Spol: Ženski
Odg: NCIS
« Odgovor #1072 : 08.05.2013. 23:01:56 »
Zabranjeno je postavljati linkove ka piratskom sadržaju. Eventualno može neko da ti pošalje putem privatne poruke.

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: NCIS
« Odgovor #1073 : 08.05.2013. 23:15:41 »
Zabranjeno je postavljati linkove ka piratskom sadržaju. Eventualno može neko da ti pošalje putem privatne poruke.
Hvala na upozorenju!
Može i u privatnu poruku.

Offline Dweomer

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • Bubble/HS
Odg: NCIS
« Odgovor #1074 : 17.05.2013. 01:56:15 »
NCIS - 10x19 - Squall HDTV-720š HR.rar
HDTV.x264-LOL / 720p.HDTV.x264-DIMENSION / HDTV.XviD-AFG

Link za ovaj prevod nije ispravan... ne znam da li je do onog slova Sh koje je verovatno umesto p, ali ako nekom znaci moze da pogleda da sredi link.
*thumbsup*
Bubble/HS

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1075 : 17.05.2013. 17:55:07 »
Poceh 4. sezonu da gledam, standardno dobra za sada. Pogledao sam prve 4 epizode. Lik Jenny mi je abs suvisan, jednostavno mi smeta u seriji. I ne svidjaju mi se Gibsovi brkovi, grdno mu stoje.   ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1076 : 18.06.2013. 16:26:14 »
Zavrsih i 4. sezonu. Definitivno najbolja do sada. Mislim da nije bila nijedna dosadna epizoda. Svidja mi se ovo sto su se i fokusirali malo na privatne zivote likova i ovi sub-plotovi su mi super takodje.

U proslom postu sam blatio Jenny, ali vec sam promijenio misljenje. Nije toliko losa, na kraju, mada me opet nervira njena pojava ponekad.

Spoiler for Hiden:
A bas sam se sokirao kad je Kasidi poginula. Bila mi je super lik i iznenadila me njena smrt, i to bas. I ona afera izmedju Palerma i Lee mi je bas super.   ;D

Kraj mi se svidio isto, sad mala pauza pa od jula 5. sezona.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: NCIS
« Odgovor #1077 : 19.06.2013. 11:53:30 »
To ti zamišljaš kao da se tek prikazuje pa pratiš jednu tjedno :)
Mrzim lopatare i limune

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NCIS
« Odgovor #1078 : 19.06.2013. 14:15:49 »
To ti zamišljaš kao da se tek prikazuje pa pratiš jednu tjedno :)
Ako mislis ovo na mijenjanje serija, da.  ;D Sezona jedne pa sezona druge i sve tako.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: NCIS
« Odgovor #1079 : 24.07.2013. 18:19:05 »
Mrzim lopatare i limune