Razno > Offtopic

NLO - Nepoznati leteći objekti

<< < (2/7) > >>

PO team:
Ima znači još slučajeva, drago mi je da ipak nisam poludio :), bar ne u ovom slučaju.
 Nedavno sam isto vidio na nebu nevjerojatno brz avion, ali mislim da su to ipak bili ljudi, jer je tako izgledao. Imao je sve oznake kao naši avioni.

@Mulder, napiši neki dobar dokumentarac za koji znaš, ili film po istinitom događaju. Gledao sam je neke, samo sam zaboravio imena.

Mulder:
Od dokumentaraca obavezno pogledati:

Out of the Blue - jedan od najboljih na tu temu. Opširno istraživanje, brdo različitih svjedoka od vojnika različitih vojski do civila. Arhivske snimke, slike, svjedočenje poznatih ljudi. Pokrili su Britaniju, Ameriku, Francusku...

U.F.O DISCLOSURE PROJECT - za mene nema boljeg iako je Out of the Blue odmah blizu. Nikad prikazan u medijima. Sadrži isto puno svjedočenja od časnika, vojnika, čak i bivših špijuna, a na neke od njih je izvršen i atentat. Pikazuje različite dokumente koji su bili skriveni godinama od javnosti. Isto ima snimaka, sve kroz modernu povijest. Baš pun kredibiliteta. Neki su svjedoci spremni svjedoliti pred Američkim kongresom pod prisegom.

Crop Circles Quest for truth - danas ima dosta fake kruogva u žitu koje rade ljudi, ali se vidi da su to ljudi napravili. No, uvijek se nađe autentičnih krugova koji su stvarno nevjerojatni i nemoguće ih je napraviti preko noći. Sudjeluju razni istraživači i znanstvenici. Odlične analize. "Original and objective, Filmaker William Gazecki is one of the finest documentaries of all time." - Sundance Institute

UFOs it has begun -

Dvije legende UFO zajednice. Jacques Vallee i Allen Hynek. Baš kompletan dokumentarac gdje se se vode odlične rasprave i prvo se naravno počinje gledati sa skepticizmom, ali kad se polako otkrivaju dokazi, sve manje i manje ima rasprava oko toga.

Ovo ti je dosta za početak. Ima ih još dosta. Kad pogledaš ov, dat ću ti. Od knjiga obavezna lektira, The Missing Times. Onda imaš UFOs and the National Security State: Chronology of a Coverup, 1941-1973.

UFOs: Generals, Pilots and Government Officials Go On the Record - knjiga daje odlične i detaljne izjave/opise visokopozicioniranih osoba. Al sama brojka takvih službenih osoba koji su dosad izašli prelazi brojku od 10000 ljudi. Ne samo sa svojim izjavama već i različitim snimkama koje su snimili, razni dokumenti i dokazi.

Iduća stanica nek ti bude William Cooper. Ja ga osobno smatram jednim od najvažnijih istraživača NLO-a i zavjera. Ubijen je. Kao i Phil Schneider. Isto ubijen. Ima još dobrih knjiga.

Za filmove. Jedini baš dobar film koji odlično obuhvaća iskustvo čovjeka koji je otet je Fire in the Sky. Prvo bih ti predložio da ga malo istražiš. Ime mu je Travis Walton i to je jedna od otmica koje sadrže najviše čvrstih dokaza. Sama činjenica da su Walton i njegovi prijatelji išli na detektor laži dvaput u razmaku od 15-ak godina i prošli dovoljno govori. Pitanja su bila vezana za UFO i je li bio otet tj. jesu li njegovi prijatelji vidjeli kako je otet, a jesu. Ćinjenica je da su prošli. Ti dokumenti danas postoje i možeš ih vidjeti. No, ja ne bih to dao kao najveći dokaz već potragu za njim od stotine ljudi i kad se pojavio. I naravno najveći detalnji opis otmice od strane njega.


PO team:
Izgleda da su bili iznad osjeka na izvidnici. http://www.24sata.hr/misteriji/drama-iznad-osijeka-mig-ovi-hvatali-nlo-e-jedan-je-oboren-318167

Mislim da ih danas manje ima jer se poboljšala naša tehnologija sa radarima i satelitima.

forzajuve:
iz koje je to epizode na rubu znanosti?

PO team:
Ima u članku link na video https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NB_ok5gEuCk#!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju