Autor Tema: Fringe  (Posjeta: 530907 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Milanche.

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1950 : 29.06.2011. 12:52:35 »
Zavrsio sam i 3 sezonu. Iskreno, jako mi se svidela do neke 19 epizode, onda je pocelo malo da se glavi, a sam pocetak poslednje (22) epizode mi je nagovestavao glupost na kraju. Ocekivao sam da kraj bude totalno debilan, ali se na kraju to vracanje vremena unazad i sve, popravilo neku moju licnu sliku o kraju. Iskreno, podloge ima, ali mislim da prica ne moze da bude toliko dobra kao u ovom trecem serijalu. Zivi bili pa videli, u svakom slucaju jedva cekam da vidim sta ce se desavati u 4 sezoni.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1951 : 09.07.2011. 02:54:26 »
Upravo završio treću sezonu, bukvalno nisam mogao da prestanem da gledam (iz cuga odgledao od 12. do 22.), ovo je bolesno, ali bolesno dobro.
Jedva čekam četvrtu sezonu, ali nažalost neće to još, 14. jula tek počinju da snimaju. :(

I hvala svima na prevodima, FTT je u početku sezone prevodio, međutim onda je stalno neko falio, i eto, ne završismo započeto...
Uglavnom, ako ne bude bilo nikakvih nepredviđenih situacija, ja ću da prevodim četvrtu. :)

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Fringe
« Odgovor #1952 : 09.07.2011. 12:35:57 »
Uglavnom, ako ne bude bilo nikakvih nepredviđenih situacija, ja ću da prevodim četvrtu. :)

Hoćeš da podelimo posao? Ja sam već rezervisao bio četvrtu sezonu (vidi u Rezervacijama).
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1953 : 15.07.2011. 00:15:24 »
Kada pogledam X Files krecem gedat :D
« Zadnja izmjena: 31.07.2011. 11:15:58 Ammar__ »
I want to belive

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fringe
« Odgovor #1954 : 18.07.2011. 22:17:46 »
Prvi teaser 4 sezone:


Poster



Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Fringe
« Odgovor #1955 : 19.07.2011. 01:24:50 »
Prvi teaser 4 sezone:


Poster

Joooooj kako obozavam te tizere i "viral videos" koji su puni hintova i tajnih poruka!  Najozbiljnije...
Jel zna neko neku seriju/film koja se na ovakav nacin promovise?   
Ja sam pratio Super 8 viral a sad je i ovo meni extra.  :o

Offline damilica

  • E ako sam ja početnik, onda stvarno...
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 580
  • Spol: Muški
  • Muß ich denn sterben, ... Um zu leben?
Odg: Fringe
« Odgovor #1956 : 19.07.2011. 11:57:12 »
Obećava nova sezona.
Biće žurke!!! rofl :mjuza

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Fringe
« Odgovor #1957 : 28.07.2011. 18:25:50 »
Nakon odgledane prve sezone, mogu samo rec da mi je serija odlicna. Najlošija epizoda mi je pilot (sve poslije prvih par minuta). Zbog njega nisam nastavio gledati seriju kad je izasla 2008. I zbog neuvjerljivih (tada) jošue michaela jacksona i zbog ane torv, koji su me stravično iznervirali. Ali kad se malo navikneš na njih, postane savim dobro. Svaka nova epizoda bolja od prethodne.

definitivno Dosjei X za novu generaciju. samo da ne bude izvanzemljačana.

zaboravih napisati da sam sredio prijevode na hrvatskom jeziku, a isto ću i za 2. i 3. sezonu.
« Zadnja izmjena: 28.07.2011. 18:30:55 amiS »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fringe
« Odgovor #1958 : 28.07.2011. 18:34:53 »
Meni je baš bio pilot najbolji iz 1. sezone, a sve ostalo prosjek i dosadno i onda se poboljšala sa drugom i trećom sezonom, ali opet nije to nešto vau. Još jedna u nizu dobrih serija, ništa više

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Fringe
« Odgovor #1959 : 28.07.2011. 18:51:00 »
Nikako mi se nije svidjelo to što pokušavaju tako rano ući u um agenta Scotta. Znam da taj pilot nisam ni do kraja pogledao. Bio sam baš razočaran. Ali ova veća priča mi se jako sviđa.
A inace, ne pratim puno serija pa nemam s čime usporediti, ali za ovaj žanr mi je jako dobra.

I da, najvažniji dio sam zaboravio. Najbolji dio cijele serije (sezone) mi je glazba. Giacchino je genije, odmah se prepoznaje i glazbena podloga kao ona iz Izgubljenih, i vraća u dobra vremena.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fringe
« Odgovor #1960 : 29.07.2011. 14:25:48 »
Aha, glazba je za pohvaliti i sviđaju mi se one šifre. Znao sam si zapisivati pa otkrivati riječi  ;D

Nevezano za seriju... Vidim da imaš Hellsinga  ;D

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Fringe
« Odgovor #1961 : 29.07.2011. 16:55:13 »
hehe, da. odlicna serija  ;D

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1962 : 29.07.2011. 22:52:21 »
Pošto je svi hvale, moraću da odgledam :) xD

Offline SreckoS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 379
Odg: Fringe
« Odgovor #1963 : 30.07.2011. 11:06:42 »
Pogledao 10 epizoda prve sezone. Za sada je odlicna.

Offline loodilo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1964 : 30.07.2011. 23:19:02 »
skinuo sve tri sezone pre dva dana...jos moram da podesim prevod druge sezone za DVD Rip i gotovo..... :)

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1965 : 31.07.2011. 11:10:40 »
Je li Fringe nesto kao nastavak The X Files,ili je skoro isto,samo modernija verzija ?

Planiram gledati,ali dok ne zavrsim The X Files necu poceti  smileyNO1
I want to belive

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fringe
« Odgovor #1966 : 31.07.2011. 11:32:57 »
Je li Fringe nesto kao nastavak The X Files,ili je skoro isto,samo modernija verzija ?

Planiram gledati,ali dok ne zavrsim The X Files necu poceti  smileyNO1

Definitivno nije isto! Mislim da ne moze ni da se poredi sa The X Files...ali je dobra serija i neces zazalii ako je budes gledao. :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fringe
« Odgovor #1967 : 31.07.2011. 19:28:55 »
Je li Fringe nesto kao nastavak The X Files,ili je skoro isto,samo modernija verzija ?

Planiram gledati,ali dok ne zavrsim The X Files necu poceti  smileyNO1
Nastavak nije, ali je posveta filesima kao i sve ostale horor/sf (poneka crime također) serije poslije filesa. Ima u jednoj epizodi scena iz filesa iz epizode Dreamland kada Mulder zamjeni tijelo sa onim iz area 51  ;D

Dosad je Supernatural napravio najbolju posvetu u 6. sezoni cijela epka u stilu filesa  ;D

A Fringe ti je ustvari dosta slična. Imamo MOTW epizode i imamo Mythology epizode (politika, zavjera, razni eksperimenti) itd. samo što nije toliko mračna, i nije toliko kompleksna kao filesi. Znači, i je i nije slična  :)

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1968 : 31.07.2011. 23:14:34 »
Je li Fringe nesto kao nastavak The X Files,ili je skoro isto,samo modernija verzija ?

Planiram gledati,ali dok ne zavrsim The X Files necu poceti  smileyNO1
Nastavak nije, ali je posveta filesima kao i sve ostale horor/sf (poneka crime također) serije poslije filesa. Ima u jednoj epizodi scena iz filesa iz epizode Dreamland kada Mulder zamjeni tijelo sa onim iz area 51  ;D

Dosad je Supernatural napravio najbolju posvetu u 6. sezoni cijela epka u stilu filesa  ;D




A Fringe ti je ustvari dosta slična. Imamo MOTW epizode i imamo Mythology epizode (politika, zavjera, razni eksperimenti) itd. samo što nije toliko mračna, i nije toliko kompleksna kao filesi. Znači, i je i nije slična  :)

za Supernatural znam,gledao sam,i meni se stvarno svidjelo :D
btw. thx  :andjelak
I want to belive

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1969 : 31.07.2011. 23:15:52 »
Je li Fringe nesto kao nastavak The X Files,ili je skoro isto,samo modernija verzija ?

Planiram gledati,ali dok ne zavrsim The X Files necu poceti  smileyNO1

Definitivno nije isto! Mislim da ne moze ni da se poredi sa The X Files...ali je dobra serija i neces zazalii ako je budes gledao. :)

ok,thx :D
I want to belive

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1970 : 13.08.2011. 01:11:32 »
Kada ce ovde poceti konkretno nesto da se odigrava sem odvojenih epizoda (paranormalnih slucajeva) i sto pri kraju svake epizode se kao nesto malo otvara sporedno? Stigao sam do 6. ep i to sam pogledao u roku od 10. dana. Sve bi da obrisem i da batalim ali me uvek drzi taj razlog sto je jako nahvaljena serija.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1971 : 13.08.2011. 01:24:42 »
Kada ce ovde poceti konkretno nesto da se odigrava sem odvojenih epizoda (paranormalnih slucajeva) i sto pri kraju svake epizode se kao nesto malo otvara sporedno? Stigao sam do 6. ep i to sam pogledao u roku od 10. dana. Sve bi da obrisem i da batalim ali me uvek drzi taj razlog sto je jako nahvaljena serija.

Uskoro, budi strpljiv, isplatiće ti se. Ni X-Files ni Supernatural nisu odmah pokazali glavno ;)

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1972 : 13.08.2011. 01:32:50 »
Nadam se, posto vec gledam na premotavanje. Uglavnom serijama dajem do 10 ep fore, posle toga je brisem ako me ne zadrzi.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fringe
« Odgovor #1973 : 13.08.2011. 01:38:37 »
Kada ce ovde poceti konkretno nesto da se odigrava sem odvojenih epizoda (paranormalnih slucajeva) i sto pri kraju svake epizode se kao nesto malo otvara sporedno? Stigao sam do 6. ep i to sam pogledao u roku od 10. dana. Sve bi da obrisem i da batalim ali me uvek drzi taj razlog sto je jako nahvaljena serija.

Uskoro, budi strpljiv, isplatiće ti se. Ni X-Files ni Supernatural nisu odmah pokazali glavno ;)
Kako nisu?

Jesi gledao Pilot i Deep Throat epizode? Prva sezona, odmah prve dve epizode i odmah udaraju sa zavjerama, vanzemaljcima, tajnim eksperimentima.

A Supernatural nije ni trebao pokazati "nešto" glavno kada su u prvoj sezoni sve MOTW epizode. Nije ni zamišljeno mitologija serija, ono sa
Spoiler for Hiden:
anđelima, god vs evil itd.
« Zadnja izmjena: 13.08.2011. 01:41:17 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fringe
« Odgovor #1974 : 13.08.2011. 01:39:30 »
Kada ce ovde poceti konkretno nesto da se odigrava sem odvojenih epizoda (paranormalnih slucajeva) i sto pri kraju svake epizode se kao nesto malo otvara sporedno? Stigao sam do 6. ep i to sam pogledao u roku od 10. dana. Sve bi da obrisem i da batalim ali me uvek drzi taj razlog sto je jako nahvaljena serija.
Slabo u prvoj sezoni. Ta prva sezona je ok, ali jako dosadna, druga je više nego dobra, kao i treća. Ni ja ne kužim zašto je toliko hvaljena  :)

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1975 : 13.08.2011. 01:53:35 »
Mulder, daj baci nesto u spojler ako ne mrzi pa mi napisi sta ce biti zanimljivo do kraja prve i pocetak druge sezone? Da vidim da li je  :o ili  :zzz

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fringe
« Odgovor #1976 : 13.08.2011. 02:04:47 »
Mulder, daj baci nesto u spojler ako ne mrzi pa mi napisi sta ce biti zanimljivo do kraja prve i pocetak druge sezone? Da vidim da li je  :o ili  :zzz
Spoiler for Hiden:
Paralelni svijet i pojavit će se Spock u zadnjoj epizodi. Olivia će preći u taj paralelni svijet i sastat će se sa Leonard Nimoyom (Spock), a on glumi doktora Bella. Bitan lik + u toj paralelnom svijetu WTC nije uništen  ;D

Najveći plus ovoj seriji daju The Observeri. Njih prati najviše

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1977 : 13.08.2011. 02:08:40 »
ovo zvuci zanimljivo vec... :) Gledacu jos neko vreme  kokicekola

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Fringe
« Odgovor #1978 : 13.08.2011. 16:46:08 »
ja sam sad negdje na pola druge sezone i malo sam razočaran. samo prva epizoda i mozda jos jedna imaju veze s gl. radnjom. ovo ostalo sve prazan hod. ne kuzim zasto su objavili onu epizodu s Francisom, sasvim nepotrebno. 20+ epizoda po sezoni je previše. nadam se poboljšanju u nastavku sezone, inače  thumb-down

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Fringe
« Odgovor #1979 : 14.08.2011. 10:55:18 »
Kada ce ovde poceti konkretno nesto da se odigrava sem odvojenih epizoda (paranormalnih slucajeva) i sto pri kraju svake epizode se kao nesto malo otvara sporedno? Stigao sam do 6. ep i to sam pogledao u roku od 10. dana. Sve bi da obrisem i da batalim ali me uvek drzi taj razlog sto je jako nahvaljena serija.

Uskoro, budi strpljiv, isplatiće ti se. Ni X-Files ni Supernatural nisu odmah pokazali glavno ;)
Kako nisu?

Jesi gledao Pilot i Deep Throat epizode? Prva sezona, odmah prve dve epizode i odmah udaraju sa zavjerama, vanzemaljcima, tajnim eksperimentima.

A Supernatural nije ni trebao pokazati "nešto" glavno kada su u prvoj sezoni sve MOTW epizode. Nije ni zamišljeno mitologija serija, ono sa
Spoiler for Hiden:
anđelima, god vs evil itd.

Prve epizode obe serije su delovale kao da su manje-više svaka za sebe, a glavna priča tada nikome nije bila poznata, tako da to što pišeš pada u vodu. Baš si ti tada znao da je to to  :P