Autor Tema: 24 (Twenty Four)  (Posjeta: 395513 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #900 : 11.07.2009. 22:05:28 »
Da, mogli su bar da nađu nekog našeg glumca.

P.S.

Da li ti se sviđa serija?

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #901 : 11.07.2009. 22:40:31 »
Da, mogli su bar da nađu nekog našeg glumca.

P.S.

Da li ti se sviđa serija?


heh...pa izgledat cu do kraja sezone pa cu onda vidjeti dali da nastavim...nadam se da ce se dobro zavrsiti...

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #902 : 11.07.2009. 23:13:10 »
heh...pa izgledat cu do kraja sezone pa cu onda vidjeti dali da nastavim...nadam se da ce se dobro zavrsiti...

Naravno da će dobro završiti
Spoiler for Hiden:
glavni glumac ostaje živ!  ;D

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #903 : 12.07.2009. 00:01:19 »
heh...pa izgledat cu do kraja sezone pa cu onda vidjeti dali da nastavim...nadam se da ce se dobro zavrsiti...

Kraj je najbolji, sigurno će ti se svideti.
Videćeš da nije sve čista akcija.

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #904 : 12.07.2009. 01:10:24 »
heh...pa izgledat cu do kraja sezone pa cu onda vidjeti dali da nastavim...nadam se da ce se dobro zavrsiti...

Kraj je najbolji, sigurno će ti se svideti.
Videćeš da nije sve čista akcija.

heh nije losa serija svidja mi se Jack skroz :) samo mi smeta evo u ovoj sezoni nepoznavanje Balkana...ali dobro to su amerikanci jos uvjek misle da na balkanu postoji Jugoslavija  ???

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #905 : 12.07.2009. 01:11:01 »
Pokušaj da ignorišeš to. :)

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #906 : 14.07.2009. 17:51:56 »

Da upravo sam izgledao sezonu 1 svidja mi se kako su uradili ovo s izdajom nisam se nadao :D ali moram reci da mi je drago sto je
Spoiler for Hiden:
zenska od Jacka umrla picila mi je po zivcima citavu sezonu
itd....dobri su utisci poceo sam skidat sezonu 2 odnosno prvu epizodu i stvarno bih volio da se u ovoj sezoni ne uplece u pricu porodica Bauer...sit sam emocija tokom ove sezone :D

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #907 : 14.07.2009. 20:37:45 »
Peta sezona je izvrsna po pitanju priče.
Priču kakvu ima peta sezona teško da će ijedna druga sezona nadmašiti.

No samo polako, idemo po redu  :)
Ne vrijedi peta sezona nista ukoliko se ne pogledaju sve one prije nje.

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #908 : 15.07.2009. 00:04:28 »

Nakon sto sam fax rijesio imam toliko vremena da bih mogao do oktobra da izgledam do 5 sezone :D

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #909 : 15.07.2009. 00:20:35 »
Ja sam stigao do 12 epizpde 3 sezone. Ova sezona je dobra, svaka epzoda je bolja od prethodne, ali je ipak (za sad) losija od proslih, dok je po meni (za sad) 2 sezona najbolja. Ja bas obozavam Atomske bombe i jos kad sam saznao da se u drugoj sezoni radi o tome bio sam srecan. Nisam siguran ali mozda ce ova 2 sezona zbog toga biti mozda i najbolja od svih, po meni.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline caruso

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #910 : 15.07.2009. 11:05:02 »
Najbolji prijevodi stvarno svaka čast!!!

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #911 : 15.07.2009. 14:59:23 »
Ja bas obozavam Atomske bombe i jos kad sam saznao da se u drugoj sezoni radi o tome bio sam srecan.
Što si ne kupiš jednu, pa da imaš doma!? ;)

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #912 : 15.07.2009. 15:07:45 »
Ja bas obozavam Atomske bombe i jos kad sam saznao da se u drugoj sezoni radi o tome bio sam srecan.
Što si ne kupiš jednu, pa da imaš doma!? ;)
LOL LOL LOL
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #913 : 15.07.2009. 17:33:43 »

Mozda jos uvjek nije izganjao papire za nju :D

Offline amel

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #914 : 15.07.2009. 21:50:34 »
Ja bas obozavam Atomske bombe i jos kad sam saznao da se u drugoj sezoni radi o tome bio sam srecan.
Što si ne kupiš jednu, pa da imaš doma!? ;)

Pitao je mamu vec, rekla je da ne može  ;D

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #915 : 15.07.2009. 23:49:37 »

Ja se zahvaljujem ..::speedy::.. -u za prevode 1 sezone i vjerovatno i 2  :))

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #916 : 18.07.2009. 11:07:05 »


Primjetio sam da je glavna recenica Jacka Bauera u ovoj seriji "Ponestaje nam vremena" ;D ;D ;D clapp

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #917 : 19.07.2009. 23:48:35 »
Pošto sam vjerni fan ove serije, i pošto sam pogledao sve sezone do sada više puta, osim ove sedme, odlučio sam napisati ovaj post u kojemu ću navesti 5 pozitivnih te 5 negativnih stvari sedme sezone serije 24. Ili kako sam ih naveo na slikama - "5 razloga zbog kojih biste trebali pogledati sedmu sezonu i obrnuto". Imajte obzira da je sve ovo što ću napisati moje subjektivno mišljenje.

Stavio sam ovo ipak u spoiler tag, a ako admini ili netko drugi tko ima vece ovlasti procijeni da ovo nije za spoiler tag, neka ga slobodno makne.


Spoiler for Hiden:


1. Napad na Bijelu Kuću
Jedna od stvari zbog kojih biste trebali pogledati sedmu sezonu ove serije je definitivno napad na Bijelu Kuću. Napokon su i to ubacili u ovu seriju i to onako kako priliči. Pošto se ova serija bavi teroristima, iz sezone u sezonu se čekalo kada ćemo vidjeti nekakav konkretniji napad, i evo ga, u ovoj sezoni ćete ga napokon vidjeti. Napad je zaista dobro osmišljen, a ishod istoga jednako dobar sa puno iznenađenja, a i teško da ćete u nekoj drugoj seriji ovo vidjeti na ovako vrhunskoj razini.

2. Kim Bauer
Prvih nekoliko sezona Kim Bauer nije bila ništa manje važna od Jacka, štoviše, bila je među glavnim ulogama u seriji, no kako su sezone odmicale nju bi sve rjeđe viđali, da bi je u šestoj sezoni potpuno maknuli iz liste glumaca. I evo je sada u sedmoj sezoni kao pravo osvježenje, i to ne onako uzaludno, nego igra itekako veliki faktor.

3. Povratak Tonya Almeide
Ovo je definitivno jedna od najpozitivnijih stvari u sedmoj sezoni, vraćanje Tonya je bio pun pogodak, no ono što su s njime kasnije u seriji napravili je pak bio potpuni promašaj, no o tome ću kada budem navodio negativne stvari vezane uz sedmu sezonu. Uglavnom, lijepo je vidjeti Tonya ponovno u akciji, istina, čovjek je promijenio imidž (u seriji), ali je i dalje vrlo obožavan od strane fanova.

4. Izvrstan početak sezone
Kako je šesta sezona prošla prilično loše kod kritičara i kako ista nije ispočetka obarala s nogu, ova četvrta stavka je itekako bitna. Sedma sezona je počela gotovo najbolje od svih prethodnih sezona, nakon one prve četiri premijerne epizode gotovo su svi mislili da bi ova sezona mogla biti najbolja, FOX-ovci su ovaj puta zaista napravili fantastičan početak sezone, još jedna stvar zbog koje biste trebali početi razmišljati o gledanju sedme sezone ukoliko još niste.

5. Bill Buchanan i Larry Moss
Ova dva čovjeka su bila definitivno dva najveća iznenađenja u sedmoj sezoni, i unatoč tomu što smo vidjeli šest sezona, 24 i dalje ne posustaje po tom pitanju, i dalje pokazuje kako i nakon toliko sezona može šokirati i iznenaditi gledatelje, da sad ne spoilam previše, neću reći zašto su ova dva čovjeka bila velika iznenađenja, međutim, oni koji su pogledali sedmu sezonu znaju zašto.




1. Manjak akcije
Netko tko prvi put gleda 24 i bez da pogleda ostale sezone odmah počne sa sedmom rekao bi da je i više nego zadovoljan viđenom količinom akcije, međutim, ako pogledamo prethodne sezone, pogotovo prethodne dvije - petu i šestu, jasno se vidi kako sedma sezona ima duplo manje akcije. Zašto je to tako ne znam, no dobrano se osjetilo tokom sezone, nadajmo se da će se stvari u tom segmentu poboljšati u sljedećoj sezoni, jer ova serija slovi kao akcijska, stoga se na akciji ne treba štedjeti.

2. Priča s Tonyem
Dolazimo do ovoga što sam napomenuo u tekstu nešto iznad, povratak Tonya je bio sasvim ok, ali kako su razradili njegovu priču, to je bilo katastrofalno. Prvo je negativac, onda pozitivac, onda ponovno negativac, a na kraju nije niti jedno niti drugo nego je to sve radio u svoju korist. Vidite li ovdje nešto pretjerano? Da, jedan ili dva preokreta previše. Da je bio prvo negativac pa onda pozitivac ili obrnuto stvari bi bile sasvim dobre, no ovdje su se preračunali.

3. Nedorečenost
Po prvi puta u seriji 24 imamo kraj sezone a da stvari nisu riješene. Pogledamo li u prošlost serije vidjet ćemo kako je svaka sezona imala kraj, tako da je nakon svake sezone serija mogla biti gotova a opet se mogla i nastaviti, sezona je završila, ali s otvorenim mogućnostima. Tu je jedini izuzetak onaj pokušaj atentata na Davida Palmera, čini mi se treća sezona. Tako da su i sada mogli bez problema stvari riješiti ali opet ih ostaviti donekle otvorenima, baš kao što su to dosada radili, ali ne, ovaj puta i nakon kraja sezone, stvari nisu ni izbliza gotove.

4. FBI umjesto CTU
Nakon šest sezona FOX-ovci su odlučili izbaciti nešto bez čega se serija nije mogla zamisliti - CTU (ili na domaćem PTP, protuteroristička postrojba). Možda je nekima ta promjena dobrodošla, no meni to ispočetka nikako nije sjelo, pogotovo kada sam vidio FBI. Praktički to je bilo kao da gledamo nešto blažu verziju CTU-a. FBI je igrao sasvim istu ulogu kao CTU dosada, i po meni je bilo potpuno nepotrebno ubacivati FBI umjesto CTU-a, dakako, FOX je isto to shvatio, tako da će ispraviti tu pogrešku i u sljedećoj sezoni ćemo opet gledati CTU.

5. Puno novih glumaca
Ok, ovo je sada više stvar ukusa, no i ovdje po prvi puta imamo odstupanje, po meni, dakako, negativno. U niti jednoj sezoni dosada nije bilo tako puno novih glumaca i tako malo starih u odnosu na proslu. Tako da smo u ovoj sedmoj sezoni gledali jako puno novih lica, a sasvim malo starih, istina da ih sve vise i vise umire, no svejedno, imali su itekako dobar izbor starih glumaca iz prethodnih sezona. Tu je također FOX napravio iskorak, meni osobno nije smetalo što ima toliko novih glumaca, nego više što je bilo tako malo starih. A kad se bolje pogleda, vraćamo se na početak teksta - starih glumaca ima malo upravo zato jer je novih bilo u ogromnoj količini.
« Zadnja izmjena: 19.07.2009. 23:50:54 by_Ivica »

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #918 : 20.07.2009. 02:56:39 »
Pošto sam vjerni fan ove serije, i pošto sam pogledao sve sezone do sada više puta, osim ove sedme, odlučio sam napisati ovaj post u kojemu ću navesti 5 pozitivnih te 5 negativnih stvari sedme sezone serije 24. Ili kako sam ih naveo na slikama - "5 razloga zbog kojih biste trebali pogledati sedmu sezonu i obrnuto". Imajte obzira da je sve ovo što ću napisati moje subjektivno mišljenje.
Nemoj me krivno shvatit, ali za neke "negativne" stvari se nikako ne slažem...
Spoiler for Hiden:

Citat: by_Ivica
Prvo je negativac, onda pozitivac, onda ponovno negativac, a na kraju nije niti jedno niti drugo nego je to sve radio u svoju korist. Vidite li ovdje nešto pretjerano? Da, jedan ili dva preokreta previše. Da je bio prvo negativac pa onda pozitivac ili obrnuto stvari bi bile sasvim dobre, no ovdje su se preračunali.
Ipak mi se čini kako stvar s Tonyjem nije do kraja ispričana... (Iako, ovo prebacivanje dobro dođe za gledanje serije, tj. za bolju gledanost - jer, hmm, ajmo ovak: da nije bilo tih, nazovimo ih, "šokantnih obrata" opet bi se neko javio i rekao kako nema niš' šokantno) (ps. pogledaj još kaj si stavio za pod "+" za Tonyja ;) )

Citat:
3. Nedorečenost
Po prvi puta u seriji 24 imamo kraj sezone a da stvari nisu riješene. Pogledamo li u prošlost serije vidjet ćemo kako je svaka sezona imala kraj, tako da je nakon svake sezone serija mogla biti gotova a opet se mogla i nastaviti, sezona je završila, ali s otvorenim mogućnostima. Tu je jedini izuzetak onaj pokušaj atentata na Davida Palmera, čini mi se treća sezona. Tako da su i sada mogli bez problema stvari riješiti ali opet ih ostaviti donekle otvorenima, baš kao što su to dosada radili, ali ne, ovaj puta i nakon kraja sezone, stvari nisu ni izbliza gotove.
I? Ne mogu prepoznati razlog zbog kojeg "ne bi trebao gledati sedmu sezonu" samo zato jer nisu "dovršili sezonu"? Zapravo, što je loše u tome kaj nisu dovršili? Serija se nastavlja, i o tome bi ipak trebalo pričekati da vidimo nastavak pa da onda sudimo dali su trebali produžiti ili ne, kaj nije tak? Priznaj da si se zaletio.
Ali o krajevima sezona: Ova Palmerova, koju si spomenuo, i ova su možda i jesu najviše "nedorečene", ali sjeti se i onog odlaska Jacka kada razgovara s predsjednikom, ili kraja 6. sezone (ili 5., jeb*ga ne znam sad) kada Jack stoji na onoj litici nakon susreta s Audrey. A i Redemption si zaboravio. ;)
E, da, s obzirom da imaš jedan te isti stil pisanja (pravimo se sad da imaš "stil" ;) ), nemoj početi sa "Po prvi puta u seriji" i onda već u trećoj rečenici sam sebe pokopaš. ;)

Citat:
4. FBI umjesto CTU
Nakon šest sezona FOX-ovci su odlučili izbaciti nešto bez čega se serija nije mogla zamisliti - CTU (ili na domaćem PTP, protuteroristička postrojba). Možda je nekima ta promjena dobrodošla, no meni to ispočetka nikako nije sjelo, pogotovo kada sam vidio FBI. Praktički to je bilo kao da gledamo nešto blažu verziju CTU-a. FBI je igrao sasvim istu ulogu kao CTU dosada, i po meni je bilo potpuno nepotrebno ubacivati FBI umjesto CTU-a, dakako, FOX je isto to shvatio, tako da će ispraviti tu pogrešku i u sljedećoj sezoni ćemo opet gledati CTU.
Tri stvari: Prva, ako je Ef Bi Aaaaj (ali-g ;D) imao istu ulogu kao i CTU, zašto ti onda smeta? Mislim, uloga je ista...
Drugo (mala nadoveza za ovo prvo), kad već ideš kritizirati zašto ti nešto smeta (FBI, u ovom slučaju) - napiši barem razlog i obrazloži zašto...
Treće (i ono najbitnije), pogledaj ponovo nekoliko epzoda pa ćeš vidjeti zašto je tu FBI a ne CTU. ;)
btw., koliko je meni poznato, "na domaćem" bi bila ATJ, a ne PTP. ;)

Citat:
5. Puno novih glumaca
Ok, ovo je sada više stvar ukusa, no i ovdje po prvi puta imamo odstupanje, po meni, dakako, negativno. U niti jednoj sezoni dosada nije bilo tako puno novih glumaca i tako malo starih u odnosu na proslu. Tako da smo u ovoj sedmoj sezoni gledali jako puno novih lica, a sasvim malo starih, istina da ih sve vise i vise umire, no svejedno, imali su itekako dobar izbor starih glumaca iz prethodnih sezona. Tu je također FOX napravio iskorak, meni osobno nije smetalo što ima toliko novih glumaca, nego više što je bilo tako malo starih. A kad se bolje pogleda, vraćamo se na početak teksta - starih glumaca ima malo upravo zato jer je novih bilo u ogromnoj količini.
Ehm, sad mi se više čini da si ovo pisao iz dosade, a ne iz razloga da "upozoriš" na nešto.
Da l' vidiš opreku u tome kaj si napisao (da pomognem, boldao sam ti).
I, da te pitam, ako je već nema CTU-a, a idemo na novi FBI - zar nije logično da budu i novi glumci? Malo bi glupo bilo da stare glumce iz CTU-a prebace u FBI, zar ne?
NHF, amigo! ;)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #919 : 20.07.2009. 11:35:54 »
Nemoj me krivno shvatit, ali za neke "negativne" stvari se nikako ne slažem...

Spoiler for Hiden:
Ipak mi se čini kako stvar s Tonyjem nije do kraja ispričana... (Iako, ovo prebacivanje dobro dođe za gledanje serije, tj. za bolju gledanost - jer, hmm, ajmo ovak: da nije bilo tih, nazovimo ih, "šokantnih obrata" opet bi se neko javio i rekao kako nema niš' šokantno) (ps. pogledaj još kaj si stavio za pod "+" za Tonyja ;) )
Pa upravo je to bilo šokantno što je čovjek bio prvo negativac, a onda zapravo poozitivac. I tu su mogli lijepo stati i sve bi bilo ok, ali ne, tamo poslije u polovici sezone on je opet negativac, po meni je to blago pretjerivanje.



I? Ne mogu prepoznati razlog zbog kojeg "ne bi trebao gledati sedmu sezonu" samo zato jer nisu "dovršili sezonu"? Zapravo, što je loše u tome kaj nisu dovršili? Serija se nastavlja, i o tome bi ipak trebalo pričekati da vidimo nastavak pa da onda sudimo dali su trebali produžiti ili ne, kaj nije tak? Priznaj da si se zaletio.
Ali o krajevima sezona: Ova Palmerova, koju si spomenuo, i ova su možda i jesu najviše "nedorečene", ali sjeti se i onog odlaska Jacka kada razgovara s predsjednikom, ili kraja 6. sezone (ili 5., jeb*ga ne znam sad) kada Jack stoji na onoj litici nakon susreta s Audrey. A i Redemption si zaboravio. ;)
E, da, s obzirom da imaš jedan te isti stil pisanja (pravimo se sad da imaš "stil" ;) ), nemoj početi sa "Po prvi puta u seriji" i onda već u trećoj rečenici sam sebe pokopaš. ;)

Kažem da se to meni nije svidjelo, svaka sezona uvijek pošteno završi, jedino ova nije. Meni se to ne sviđa.


Tri stvari: Prva, ako je Ef Bi Aaaaj (ali-g ;D) imao istu ulogu kao i CTU, zašto ti onda smeta? Mislim, uloga je ista...
Drugo (mala nadoveza za ovo prvo), kad već ideš kritizirati zašto ti nešto smeta (FBI, u ovom slučaju) - napiši barem razlog i obrazloži zašto...
Treće (i ono najbitnije), pogledaj ponovo nekoliko epzoda pa ćeš vidjeti zašto je tu FBI a ne CTU. ;)
btw., koliko je meni poznato, "na domaćem" bi bila ATJ, a ne PTP. ;)

CTU je PTP na hrrt-u kad sam gledao tako da je to po naši. A što se FBI tiče, nimalo mi se ne sviđa jer igra istu ulogu kao CTU, znači mogli su bez problema ostaviti CTU. I u FBI-u je bila krtica, i u FBI-u je šef (uglavnom) sve odlučivao, i u FBI-u smo pratili ove što rade za računalima, dakle posve isto kao kad smo gledali CTU-u, pa čemu onda FBI? Mogli su lijepo ostaviti CTU. Da je FBI drugačije nekako zamišljen onda ok, a ovo je kao blijeda kopija CTU-a, eto zato mi se ne sviđa  :).


Ehm, sad mi se više čini da si ovo pisao iz dosade, a ne iz razloga da "upozoriš" na nešto.
Da l' vidiš opreku u tome kaj si napisao (da pomognem, boldao sam ti).
I, da te pitam, ako je već nema CTU-a, a idemo na novi FBI - zar nije logično da budu i novi glumci? Malo bi glupo bilo da stare glumce iz CTU-a prebace u FBI, zar ne?

Da, to je istina, ali recimo što je sa Wayneom Palmerom? Što je sa Audrey i njezinim ocem? Nema veze što imamo FBI, ali imamo i novu predsjednicu, dapače, meni ona ne smeta, nego kažem da je previše novih glumaca, a imaju starih. U redu da nemaju koga od starih ubaciti, ali imaju, ali ne žele, i to me je zasmetalo.


I dakako, nemam ja ništa protiv tvojega posta, očekivao sam da će se netko javiti u vezi ovih nedostataka. Čudi me pa nisi nešto napisao za ovih 5+, da li se tu slažeš :) Pretpostavljam da da. Ali sve što ima 5 dobrih strana ima i 5 negativnih, to bi isto mogao navesti i za Prison Break i Heroese, tako da i o tome razmisljam, no prvo gledam kako cete prihvatiti ovo. I drago mi je da imam s kime komentirati i da malo vidim kako drugi razmisljaju, ovo je ipak samo moje subjektivno misljenje.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #920 : 20.07.2009. 15:37:49 »
Spoiler for Hiden:
Pa upravo je to bilo šokantno što je čovjek bio prvo negativac, a onda zapravo poozitivac. I tu su mogli lijepo stati i sve bi bilo ok, ali ne, tamo poslije u polovici sezone on je opet negativac, po meni je to blago pretjerivanje.
Za neke je i taj "treći" obrat bio šokantan (jer ga neko vrijeme nije bilo u sedmoj s.), ali to je stvar ukusa. ;)

Citat:
Kažem da se to meni nije svidjelo, svaka sezona uvijek pošteno završi, jedino ova nije. Meni se to ne sviđa.
Da, kužim te kaj ti se ne sviđa, ali ne kužim zašto? Zašto je to što sezona nije završila - loše? Što ako bude nova, 8., odličan nastavak?

Citat:
CTU je PTP na hrrt-u kad sam gledao tako da je to po naši. A što se FBI tiče, nimalo mi se ne sviđa jer igra istu ulogu kao CTU, znači mogli su bez problema ostaviti CTU. I u FBI-u je bila krtica, i u FBI-u je šef (uglavnom) sve odlučivao, i u FBI-u smo pratili ove što rade za računalima, dakle posve isto kao kad smo gledali CTU-u, pa čemu onda FBI? Mogli su lijepo ostaviti CTU. Da je FBI drugačije nekako zamišljen onda ok, a ovo je kao blijeda kopija CTU-a, eto zato mi se ne sviđa  Smiley.
Dobro, ja sam aludirao na ATJ Lučno a ti na hateve - predpostavljam da smo obojica u pravu.
O CTU: gle, ako je FBI bio isto što i CTU - što ti tu onda ima smetati ako je isto? Ne razumijem.
A CTU-a nema zahvaljujuči Senatoru Blainu Mayeru koji ga je, kada je istraživao kršenje ljudskih prava, zatvorio. I zato je, predpostavljam tu Ef Bi Aj.
A i CTU i FBI* nemogu biti nešto drugačiji kada se bave istom stvari - terorizmom.
* - samo taj dio FBI-a, da ne bi bilo da sam mislio na cijeli FBI.

Citat:
Da, to je istina, ali recimo što je sa Wayneom Palmerom? Što je sa Audrey i njezinim ocem? Nema veze što imamo FBI, ali imamo i novu predsjednicu, dapače, meni ona ne smeta, nego kažem da je previše novih glumaca, a imaju starih. U redu da nemaju koga od starih ubaciti, ali imaju, ali ne žele, i to me je zasmetalo.
Imaju ljude, ali bilo bi previše onda da ih sada ubace. Možda će se pojaviti u S8. Promjena, odnosno dolazak novih likova je bio dobrdošao. Renee odlična, Larry također, Taylorica...
Shvaćam ja tvoju "nostalgiju", i ja sam takav, i sad bi najradije htio da ožive najboljeg televizijskog predsjednika Davida Palmera i da ga vrate, ali...
Inače, vidiš i sam da je 24 svojevrsna trilogija. Prve ti sezone su povezane, baš kao i sljedeće tri.

Citat:
Čudi me pa nisi nešto napisao za ovih 5+, da li se tu slažeš Smiley Pretpostavljam da da.
Nisam jer mi je to čudno. Recimo na povratak Kim ne gledam niti pozitivno niti negativno. A ovo ostalo kaj si napisao stoji (makar, napad na Bijelu kuću je bedast - iako dobro izgleda).

Citat:
I drago mi je da imam s kime komentirati
A čemu i služe forumi? ;)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #921 : 25.07.2009. 01:56:08 »
Šalje vam ovo SuperSerb.



Od velikog fana 24 drugim fanovima 24 :)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #922 : 25.07.2009. 10:12:07 »
SS salje ovo, SS salje ono, SS Vas pozdravlja, SS kaze to, SS porucuje ono... Boze koliko gluposti. Ako ima nesto da kaze neka dodje i neka kaze. Rekao je da je raskrstio sa forumum, sta onda se ponasa kao debil. Neka se pojavi, neka kaze sta ima, neka ucestvuje na forumu, a ne ovako. Kao da salje pismonosu...

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #923 : 25.07.2009. 11:31:37 »
Baš sam htio taj poster upravo postaviti.
On je prikazan premijerno jucer na Comic Conu.

Steta sto nema nikakve najave, kao sto je pretstavljena najava Heroja, no ipak, nova sezona serije 24 pocinje tek na godinu, tako da ne vjerujem da cemo prije jeseni dobiti kakav video.

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #924 : 25.07.2009. 11:50:25 »
Najava za 8. sezonu postoji, snimano je nekom kamerom i u početku ima nekih smetnji, ali nešto postoji, pa koga zanima neka pogleda.

http://www.youtube.com/watch?v=_z16tQtuzD8

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #925 : 25.07.2009. 12:07:40 »
To nije najava, nego isjecak iz epizode.
To na engleskom popularno zovu "sneek peak".
To sam i ja gledao jucer.

Ja sam mislio konkretno na najavu.
Nju ipak jos nisu slozili.

Offline Wertigo

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #926 : 25.07.2009. 17:32:10 »
Posto su mi rekli da jednostavno moram da gledam ovu seriju,intresuje me za koju su verziju radjeni titlovi,ako moze,hvala :)

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #927 : 25.07.2009. 17:51:21 »
Imaš za hdtv rip i za dvd rip, pa biraj.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #928 : 25.07.2009. 19:57:31 »
Comic-con vijesti:
http://www.24-fansite.com/

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: 24 (twenty four)
« Odgovor #929 : 26.07.2009. 23:59:28 »
evo pri kraju sam gledanja druge sezone,i serija je super ali malo mi je glupo to što se to sve događa u 24 sata,,jer stvarno se previše toga događa ;D