Autor Tema: 24 (Twenty Four)  (Posjeta: 395503 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1350 : 04.03.2010. 20:00:19 »
samo jos treba da se rese bombe na nacin kao u 2oj sezoni...
Svaka čast svima, ali to je bila jedna od najboljih scena u "24".
Spoiler for za sezonu 2:
Jack kaže Predsjedniku da su našli dobrovoljca da odleti avionom i sruši se sa a-bombom. Jack odlazi u avion, oprosti se sa svima i odjednom se opojavi George Mason i kaže da će on ionako umrijeti i da će on to napraviti.
notworthy notworthy notworthy notworthy
Slažem se. To je stvarno bilo odlično!
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1351 : 04.03.2010. 23:56:41 »
Zanimljive vijesti ovih dana, sve se čini kako bi ova sezona mogla biti zadnja, a oglasila se Angela iz NBC-a, kaze kako su zainteresirani za preuzimanje serije ukoliko je FOX otkaze. Nekako mi je cudno zamisliti da 24 gledamo na NBC-u... Tko zna sto ce sve ispasti na kraju, ali svakako zanimljiva vijest.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1352 : 05.03.2010. 00:04:50 »
Ako pređe na NBC onda će sigurno da ubace i elemente komedije u seriju, ima kao Chuck da bude.  ;D
« Zadnja izmjena: 05.03.2010. 00:20:32 LOST »
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1353 : 05.03.2010. 00:26:45 »
Nekako mi je cudno zamisliti da 24 gledamo na NBC-u...
Zašto bi bilo čudno kad seriju ne gledaš na NBC-u već na svom kompjuteru?!

BTW. rekli su kako im je skupa i da je teško reći dali bi je otkupili. Meni osobno svejedno, samo da ide dalje. :)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1354 : 05.03.2010. 00:28:26 »
Ne znam, ne bih bas rekao da je serija dotakla dno. Nego vec se prije tri godine znalo da nakon ove sezone Jacku istice ugovor s FOX-om, tako da se sve do ove sezone znalo da ce biti jos, a ovo je unatrag 3 godine prvi puta da se ne zna hoce biti nove sezone, i sada bas pazljivo odlucuju, odmjeravaju, tako da, ne znam...

Nekako mi jeste ova sezona slabija, ali i dalje uzivam gledajuci svaku epizodu, i dalje jedva cekam sljedecu, samo ne onako zeljno i zarko kao za neke prosle sezone. Od serija koje se trenutno emitiraju i koje ja trenutno pratim, meni osobno je 24 i dalje najbolji, ali u usporedbi sa ostalim sezonama, osma sezona bas i nije nesto posebno.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1355 : 05.03.2010. 00:31:18 »
I eto. Sad posto istice Dzeku ugovor, serija prelazi na NBC i po novom scenariju saznaje se da je dzek napunio neku mladu sirotu mongolku ili ukrajinku (pustite masti na volju) i taj mali ce da im *ebe mater svima...

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1356 : 05.03.2010. 07:42:35 »
I posle treće su se nećkali da li da nastave:

http://www.youtube.com/watch?v=Ox-USRjNkKo&feature=youtu.be

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1357 : 05.03.2010. 11:32:03 »
I eto. Sad posto istice Dzeku ugovor, serija prelazi na NBC i po novom scenariju saznaje se da je dzek napunio neku mladu sirotu mongolku ili ukrajinku (pustite masti na volju) i taj mali ce da im *ebe mater svima...

A taj mali će biti Shia LaBitch.  ;D

All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1358 : 05.03.2010. 13:32:42 »
I posle treće su se nećkali da li da nastave
Točno.

I u toj sezoni Stephen Saunders spominje stranicu sylviaimports.com da mu prebace neki novac. Onda su producenti za fanove odlučili napravit' tu stranicu pa pogledajte.  8)

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1359 : 05.03.2010. 16:59:04 »
Ovo sto je neko rekao treba mozda da predju u Evropu i da snime koju sezonu ... recimo slicno ono sto je bilo na zeljeznickoj stanici u Madridu onaj napad ... malo da promene ...
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1360 : 05.03.2010. 17:45:58 »
Nisam siguran da je bilo govora o tome da u Europi snimaju seriju; spominjao se film.
Kao nešto, pola filma u Europi, pola u SAD-u.

A kad bi baš morali snimati seriju u Europi bilo bi super vidjeti sve one misiji Jacka u Bosni i Kosovu (događaji prije prve sezone).

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1361 : 06.03.2010. 20:50:41 »
Nisam siguran da je bilo govora o tome da u Europi snimaju seriju; spominjao se film.
Kao nešto, pola filma u Europi, pola u SAD-u.

A kad bi baš morali snimati seriju u Europi bilo bi super vidjeti sve one misiji Jacka u Bosni i Kosovu (događaji prije prve sezone).
Ne kazem ja da su oni razmisljali o tome da snime neku sezonu u Evropi, nego JA kazem da ne bi bilo lose to uradit ... verujem da bi i americkoj publici bila zanimljiva ta promena, da bar jednu sez snime tako, mada sumnjam da ce bit tako nesto ...
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline riddick_xXx

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1362 : 07.03.2010. 02:10:30 »
Nisam siguran da je bilo govora o tome da u Europi snimaju seriju; spominjao se film.
Kao nešto, pola filma u Europi, pola u SAD-u.

A kad bi baš morali snimati seriju u Europi bilo bi super vidjeti sve one misiji Jacka u Bosni i Kosovu (događaji prije prve sezone).
Ne kazem ja da su oni razmisljali o tome da snime neku sezonu u Evropi, nego JA kazem da ne bi bilo lose to uradit ... verujem da bi i americkoj publici bila zanimljiva ta promena, da bar jednu sez snime tako, mada sumnjam da ce bit tako nesto ...
Ili ako se vec odluce da snime novu sezonu onda je bolje da se nesto glavno dogodi u prvoj epizodi(mislim na novu sezonu), npr. ubisto nekog vaznog coveka ili da eksplodira neka bomba ili tako nesto slicno, a ne kao u ovoj ili u prosloj sezoni samo se nesto planira a svi znamo da to toga nece nista biti(mislim na radnju).

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1363 : 07.03.2010. 12:24:26 »
Annie Wersching (Renee Walker) je trudna.

Yet another problem facing 24 Annie Wersching (Renee) is pregnant this won't affect season 8 but given her pregnancy she will not be available for the bulk of season 9 if it were picked up (which is not a likely outcome at this point)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1364 : 09.03.2010. 18:43:31 »
Prevod za 11. epizodu na uploadu. :)

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1365 : 09.03.2010. 19:08:11 »
Prevod za 11. epizodu na uploadu. :)

Hvala SS!  clapp Smajlicvece smileyNO1

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1366 : 09.03.2010. 21:34:03 »
Gledanost nove epizode je bila mislim slabija- nisam zapamtio prošloneđeljni broj, ali se rejting sa 2.5 povećao na 2.8, što je dobra vijest.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1367 : 10.03.2010. 12:36:44 »
Cini se kako ce FOX otkazati 24. Sutra ili prekosutra kazu da ce FOX donijeti sluzbenu potvrdu, a ovako prema prvim saznanjima izgleda da je to to. No cini se i kako bi stvarno NBC mogao preuzeti u tom slucaju.

Uglavnom, evo kome se da citati:
Spoiler for Hiden:
"24's" time is almost up.

20th Century Fox TV and Fox appear ready to end the long-running hit after this season, the show's eighth.

Studio and network execs declined comment -- but it's believed that the final decision will be made in the next day or two. Move is not a huge surprise, but still reps the end of an era for Fox.

"24" helped usher in Fox's ratings surge in the 2000s, as the franchise -- along with "American Idol" and "House," among other series -- led the network to the No. 1 spot in the adults 18-49 demo.

But the cost of producing "24" has continued to increase, while ratings have dipped. A one-time critical darling, "24" has also received its share of knocks from critics this season.

The studio is said to be considering shopping "24" to other nets -- but given the thriller's age and pricetag, it's believed interest from other outlets will be limited.

Yet even as the bell tolls for "24" in primetime, the franchise is far from dead. Sutherland and the "24" team have been keen on adapting the show as a feature film, and have made major strides in recent months toward making that long-term goal a reality.

Twentieth Century Fox's film side recently hired scribe Billy Ray ("State of Play," "Flightplan") to pen the script for the feature version (Daily Variety, Feb. 8.)

Ray's pitch, which takes Jack Bauer to Europe, was a hit with Fox execs and producers of the high-concept television series.

Script is said to have come through "24" star Sutherland, who's also an exec producer on the series.

Such a move into the features world was considered impossible while production continued on the TV series -- given that "24" takes much of the year to produce, with its feature-like shooting schedule. But with the show expected to end its run, the ability to focus on a movie could now finally be in sight.

"24" was created by Robert Cochran and Joel Surnow, while exec producer Howard Gordon runs the show through his Real Time Prods. banner.

Brian Grazer's Imagine Entertainment produces the show along with 20th Century Fox TV.

Sutherland has starred throughout all eight seasons as Jack Bauer, a federal agent and member of the Los Angeles Counter Terrorist Unit (and who has saved the world several times over). "24" made noise for its real time format, in which all 24 episodes take place as consecutive hours in the same day.

Although it was developed before the attacks of 9/11, the show, which bowed Nov. 6, 2001, in many ways began to mirror the changed world, given real-life fears over terrorism and debates over torture methods. Skein's depiction of an African American president was seen as a ground-breaking precursor to the 2008 election of Barack Obama.

The show has won the Emmy and the Golden Globe awards for drama, while Sutherland has scored both an Emmy and a Globe for actor. "24" has also received Emmy Awards for writing and directing; last year, Cherry Jones won an Emmy for supporting actress in a drama.

This season's edition of "24," which takes place in New York, stars Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Jones, Anil Kapoor, Annie Wersching, Katee Sackhoff, Mykelti Williamson, Freddie Prinze Jr., Chris Diamantopoulos and John Boyd.

Other exec producers include Evan Katz, David Fury, Manny Coto, Brannon Braga, Brad Turner, Alex Gansa and Grazer.

Offline Zeusplus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1368 : 10.03.2010. 12:56:31 »
Uf bas bez veze, steta..

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1369 : 10.03.2010. 13:00:25 »
Stvarno šteta, ovolike sezone napravili, a ne mogu još jednu...  ;D

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1370 : 10.03.2010. 13:09:13 »
Ja se samo nadam da ce NBC preuzeti i nastaviti dalje sa sezonama.

Offline Shadow_MK

  • Novi član
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1371 : 10.03.2010. 13:53:44 »
Stvarno šteta, ovolike sezone napravili, a ne mogu još jednu...  ;D
  Nije stvar za jos jedna , jer kad urade jos jednu potrazicemo ponovo jos jednu i tako do nedogled, ali ni je stvar do nama vidi se da vec nemaju vise ideje sta da rade, stvarno sam veleiki fan ove serije i nadamse da ce da prozuzi ali ako prekine zelim bar da Dzek ostane ziv da se poraduje unuke , a ne da ga ubiju.

pozz

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1372 : 10.03.2010. 20:12:51 »
Dobra epizoda, hvala SS za prevod
Spoiler for Hiden:
za mene je iznenadjenje tarikova umesanost sa teroristima

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1373 : 10.03.2010. 20:20:22 »
Dobra epizoda, hvala SS za prevod
Spoiler for Hiden:
za mene je iznenadjenje tarikova umesanost sa teroristima

Pa jeste malo, ali...

Spoiler for Hiden:
Ipak je on terorista i odglumio je extra, kako se samo pravio da je nevin, da nema nikakve veze sa njima!  :)

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1374 : 11.03.2010. 15:59:32 »
a da li vi mislite da je uopste vise pametno nastavljati 24? sta to jos moze da se desi da nam daju nesto novo,sve je vidjeno teroristi nuklearke cak smo i mi srbi bili? ja nisam negativan ali bas razmisljam sta bi to moglo novo da se ubaci sto do sada (svih 8 sezona) nismo videli... :\) :\) :\) :\) :\)
...so say we all...

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1375 : 11.03.2010. 16:02:22 »
Moglo bi se, sigurno, samo treba imati ideja. Pa meni se cini da bi mi ovdje svi skupa sastavili bolju pricu za dzabe nego sto oni placeni scenaristi rade za 24. Istina da i ove sezone nista novo, ali samo kad bi imali malo ideja, barem se s teroristima uvijek moze svasta-nesto smisliti.

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1376 : 11.03.2010. 16:42:09 »
Moglo bi se, sigurno, samo treba imati ideja. Pa meni se cini da bi mi ovdje svi skupa sastavili bolju pricu za dzabe nego sto oni placeni scenaristi rade za 24. Istina da i ove sezone nista novo, ali samo kad bi imali malo ideja, barem se s teroristima uvijek moze svasta-nesto smisliti.

tacno  ;D i
Spoiler for Hiden:
onaj se ne zove Tarik, nego Tarin ...
« Zadnja izmjena: 11.03.2010. 16:43:40 y999 »
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1377 : 11.03.2010. 16:48:54 »
a da li vi mislite da je uopste vise pametno nastavljati 24? sta to jos moze da se desi da nam daju nesto novo,sve je vidjeno teroristi nuklearke cak smo i mi srbi bili? ja nisam negativan ali bas razmisljam sta bi to moglo novo da se ubaci sto do sada (svih 8 sezona) nismo videli... :\) :\) :\) :\) :\)
Ko kaže da bi uopće trebali nekakav novi napad smislit?
Što bi bilo loše u tome da opet bude napad a-bombom, a da proča bude odlična?
Meni osobno nije bitno s čime napadaju, već da je priča odlična - za sada su pogodili!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1378 : 12.03.2010. 16:34:53 »
Zbog pada gledanosti ukida se serija "24"?

Razočarani novim epizodama, gledatelji su popularnu seriju prvo popljuvali, a potom i počeli bojkotirati

Planetarno popularna Foxova televizijska serija "24" koja je proslavila lik Jacka Bauera, a glavnom glumcu Kieferu Sutherlandu povratila slavu i izvukla iz privatnih problema, ukida se nakon osam sezona, tvrde ljudi bliski Fox studiju.

Razlog tome, kako navodi Variety, reakcije su razočarane publike koja je nove epizode serije prvo brutalno popljuvala, a onda i prestala gledati. Navodno postoji mogućnost da Fox seriju "24" proda drugom televizijskom kanalu, no visoki troškovi produkcije i sve veći pad gledanosti snižavaju cijenu proizvoda koja je prije nekoliko godina bila višestruko veća.

Unatoč tome, sve su češća nagađanja kako će se serija pretvoriti u filmsku franšizu. Twentieth Century Fox navodno je unajmio scenarista Billy Raya da napiše scenarij za kino verziju serije "24", a u (nadolazećem?) filmu Jack Bauer trebao bi posjetiti Europu gdje će se boriti protiv tvrdokornih kriminalaca koji predstavljaju prijetnju sigurnosti svijeta.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: 24 (twenty four)
« Odgovor #1379 : 12.03.2010. 17:25:18 »
Maloprije sam baš pogledao "Making of The Pacific". Iznenadio sam se kad sam vidio da je ovaj lik sto je u prosloj i pretprosloj epizodi glumio Marcosa Al-Zacara jedan od glavnih gluamca u The Pacificu. Ovdje negativac, a tamo ce vjerojatno biti pozitivac. Zanimljivo.