Autor Tema: Trebam pomoć s mađarskim jezikom.  (Posjeta: 1206 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Trebam pomoć s mađarskim jezikom.
« : 01.01.2014. 23:36:33 »
Pozdrav
Ako netko zna mađarski, trebam kratku pomoć za jednu web stranicu, jer ne znam baš ništa i ne mogu se nikako snaći.
Hvala.

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Trebam pomoć s mađarskim jezikom.
« Odgovor #1 : 02.01.2014. 01:19:29 »
Ako ti je od pomoci, google ima opciju za prevodjenje web stranice.
Mrzim lopatare i limune

Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Odg: Trebam pomoć s mađarskim jezikom.
« Odgovor #2 : 02.01.2014. 09:46:12 »
ma jesam tako samo što mi pola prevede a pola nema smisla.
išao sam preko prevoditelja i nešto sam uspio, ali ode previše vremena i živaca. osnovno sam shvatio.

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

Tags: