Autor Tema: The Flash (2014)  (Posjeta: 114458 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #510 : 01.12.2016. 18:55:25 »
Slazem se. Dobra epizoda. Flash i Supergirl su sjajni zajedno. I njihova borba je izgledala odlicno. Jako je tesko u ovakvoj epizodi, sa ovoliko likova, svima pruziti jednake kadrove, ali mislim da je ovde dobro funkcionisalo.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #511 : 07.12.2016. 23:00:40 »
Crossover je bio super, najjače su mi scene s Flešom i Oliverom,
ipak najbolji je ispao Dominik Purcel s njegovim onelinerima..
Sve u svemu fleš ep najbolja, pa legende pa strela..

Offline Stulic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #512 : 08.12.2016. 18:04:44 »
Kakva je sad fora sa ovom kombinacijom Arrow, SUper Girl i The Flash.
Pratim samo The Flash dali ima neki spisak epizoda iz ove ostale dvije serije koje se mogu pogledati da se popune ove praznine ?
U po frke Flash poznaje Super Girl, nidje veze s mozgom.  :o

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #513 : 08.12.2016. 18:44:50 »
Supergirl je već imala crossover sa The Flashom u seriji Supergirl s01e16. Otud se poznaju.

Arrow i The Flash imaju često crossover ali nije bitno za ovo novo.

Ostali se tek upoznaju u ovom novom crossoveru.

Tema novog crossovera je nova, pa ne moraš da gledaš sve prethodne epizode.



Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #514 : 05.01.2017. 18:51:12 »
pogledao 1. sezonu. oduševljen sam. Munjoslav je moj novi najbolji superjunak! znači, cijela ova sezona je kvalitetnija i zabavnija od svih 5 Arrowa.

sviđa mi se priča (koju uopće ne znam iz stripova ili crtanih) i uglavnom nema dosadnih likova, osim možda Iris. ali dobro, mora bit neka ljubavna priča.

Obrnuti Munja je odličan negativac i svidjelo mi se kako su ga prikazali, onako trzavog. ma zapravo, sve te scene kad je Barry u Munja modu, kad juri, kad se bori... to mi je taaako dobro i vuče dobre uspomene na Flasha iz 90-ih.  a sjećam se da mi se trejler za ovu seriju i nije svidio.

jedini tko mi se baš ne sviđa je Kapetan Zimogrozni. loše ga glumi Whatsworth.
hvala braći na prijevodima  clapp


Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #515 : 08.01.2017. 13:50:12 »
druga sezona je slabija od prve, ali nije mi toliko loša kao nekima od vas. čitao sam i komentare i uglavnom se slažem s njima. obitelj West je privatizirala pola sezone i to mi je najviše smetalo. i opet rade istu grešku kao u Arrowu - na kraju će svi sporedni likovi imati nadljudske moći. U Smallvilleu tog nije bilo.

radnja sa Zoom Zoomom i drugim Zemljama mi se jako svidjela. ali pravo da kažem, totalno sam se u jednom trenutku pogubio prateći tko je koji Zoom, Munja, Jay Garrick...
negativci su opet dobro osmišljeni i prilično kul. ova serija ima vrlo visok 'kul faktor'. nastavljam s 3. sezonom. hvala na prijevodima.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #516 : 08.01.2017. 17:48:21 »
Obnovljeno za četvrtu sezonu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #517 : 24.02.2017. 11:10:44 »
Dobra epizoda sa Grodom. Cim napuste svoju zemlju, i manu se svih onih moralisanja, patetisanja i glupih rzgovora te tuznih pogleda, Fles odmah odlicno funkcionise.
Spoiler for Hiden:
Mada mi je malo zasmetao nacin na koji je Fles porazio Solovara, ali to nije umanjilo sjajnu borbu i genijalan Grodov plan.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #518 : 28.02.2017. 04:14:36 »
Evo mene natrag kod Flasha. Pogledana peta. Loša epizoda s onim čudovištem. Sezona trenutno je na labavim nogama, kvare je ovakve epizode. Nadam se da postaje bolje.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #519 : 28.02.2017. 18:01:44 »
Sve ide u krug, počnu ok s glavnom pričom al uglavnom s tim stoje u mestu..
Grod epizoda je bila dobra, sad 2.. mada ni to nije povezano s pričom..

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #520 : 02.03.2017. 19:26:08 »
Odustajem od Flesa. Sto je mnogo, mnogo je. Nije kao da sam morao ovo da napisem, ali eto.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Nneemmaanjnjaa

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #521 : 03.03.2017. 21:17:55 »
Cisko jedino sto valja u seriji. Iris zesce smara. Samim tim i Fles je sav njanjav. Vels iz Zemlje 2 sapuce dok prica, kao da nije jeo danima. Voli ne zna sta hoce, kao razmazeno deriste je ako nije po njegovom. Snov nit mirisi, nit smrdi. Dzo prestavlja kao ocinsku figuru, ali mnogo ponekad i on smara i zastitinicki nastrojen preterano. Ocena na IMDb je prevelika za ovu patetiku. Samo je prva sezona bila ok.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #522 : 03.03.2017. 22:41:47 »
kakav mrceni imdb... koristan sajt svakako ali za ocjene... nidje veze. ne smijem ni pomislit koju ocjenu ima 'ebena zelena streljica.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #523 : 27.03.2017. 02:50:07 »
Pogledana šesta  :)

Mislio sam da će biti još jedna slaba epizoda, ali kraj o fak  ;D uveli su
Spoiler for Hiden:
Savitara. On je brži i od Zooma i od Reverse Flasha iako nismo vidjeli Reverse Flasha u punoj brzini. I brži je od Flasha. I to dosta brži. No, Flash ga porazi i to na jedan jako jako zanimnljiv način. Vidjet ćemo hoće li tako biti ovdje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #524 : 02.04.2017. 15:59:14 »
Pogledana sedma i osma  :)

Sedma dobra sa killer frost, a osma je presmiješan crossover. Jednostavno ovi iz legend of tomorow su toliko nezanimljivi likovi i niti malo kreativni da bi nešto s njima uopće bilo dobro. Supergirl je tu jer je Supergirl, a Arrow ekipa se nije promijenila. Na kraju Barry je najbolji u epizodi, ali jednostavno precheesy crossover.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #525 : 27.04.2017. 11:10:41 »
Vratio sam se Flesu. I nisam pozalio. Ova mjuzikl epizoda sa Berijem i Karom je moja najdraza epizoda Flesa. Fantasticno.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Asselta

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #526 : 06.05.2017. 04:09:55 »
Niko ne gleda?

Uopste se nisam iznenadio za Savitara

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #527 : 06.05.2017. 11:39:41 »
Sjajna 20. epizoda. Meni je iznenađenje Savitar.

Offline nbgd1988

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #528 : 06.05.2017. 11:41:28 »
Ja sam otprilike očekivao takav ishod

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока


Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #529 : 06.05.2017. 13:15:38 »
Niko ne gleda?

Uopste se nisam iznenadio za Savitara

Hm.
Spoiler for Hiden:
Bolje i Beri Alen nego ponovo Harison Vels cega sam se pribojavao.

Nego, nesto drugo me kopka. Vec tri sezone i u svakoj sezoni je protivnik brzic. Dosta jednoliko.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #530 : 07.05.2017. 09:16:16 »
Prikazuje se trenutno na FOX-u pa gledam i uživam u prvoj sezoni. ;D
Da smanje malo sa dosadnim prenemaganjima i "romantičnim" scenama bilo bi još bolje.  ;D
Sigurno se serija kasnije sroza kao i Arrow... ili i dalje drži kvalitetu?

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #531 : 08.05.2017. 02:25:38 »
Ne bas. Treca sezona je najslabija. Prva najbolja.

Offline Asselta

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #532 : 13.05.2017. 02:25:55 »
Prikazuje se trenutno na FOX-u pa gledam i uživam u prvoj sezoni. ;D
Da smanje malo sa dosadnim prenemaganjima i "romantičnim" scenama bilo bi još bolje.  ;D
Sigurno se serija kasnije sroza kao i Arrow... ili i dalje drži kvalitetu?

Upravo suprotno, povecali su prenemaganje i romantiku.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #533 : 17.05.2017. 23:04:55 »
Spoiler for Hiden:
sve mi se čini da nije nastradala Iris već HR, iskoristio je onaj njegov uređaj za promenu izgleda

Offline Nneemmaanjnjaa

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #534 : 18.05.2017. 02:30:22 »
To sam i ja pomislio za H.R. Ali kako je saznao gde je Savatar odveo Iris i kad je to uradio?

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #535 : 18.05.2017. 08:17:20 »
Ma nek umre više, dosadiše sa Iris. Alen Bobica (zvuči kao neki hrvatski šlager pevač) će tugovati par epizoda i gotovo.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #536 : 18.05.2017. 10:38:40 »
To sam i ja pomislio za H.R. Ali kako je saznao gde je Savatar odveo Iris i kad je to uradio?

Videćemo, promo za finalnu epizodu ne pokazuje previše

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #537 : 18.05.2017. 18:17:32 »
Otvoren sam za mogucnost.
Spoiler for Hiden:
Da je Ajris stvarno mrtva. Samo zbog citave scene i ambijenta koji je izgledao dosta uverljivo i izgledalo je kao da se zaista oprastaju od jednog od glavnih likova.

Sada, da ne preterujem, ali mislim da bi za seriju bilo bolje ako Ajris umre. Njihova veza je dostigla neki vrhunac i prosto se ponavljaju. Ono sto bi doprinelo kvalitetu naredne sezone je to da Beri postane nesto mracniji.

Ali, ipak, cini mi se da je izglednije da Ajris nekako prezivi. Da li Savitar ubio H.R.-a ili da se Beri vrati u proslost, ili na neki treci nacin. Videcemo. U ovom trenutku je sve moguce i otvoreno.

Nego, malko mi je glupo da.
Spoiler for Hiden:
Ako Beri ubije sebe nece izbrisati Savitara iz postojanja, a kada je Edi ubio sebe unistio je i Eobarda.

Da, postoji anomalija i te zackoljice, ali evidentno je da vaze dvostruki arsini u ova dva slucaja.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #538 : 19.05.2017. 02:54:32 »
Spoiler for Hiden:
Procitao sam negdi da je Joe! Sto mi je totalno glupo i da bude Joe i H.R. ili bilo tko drugi. Nek se rijese Iris najgori lik u seriji.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #539 : 24.05.2017. 22:45:32 »
Istrcase trku do kraja jos jedne sezone.

Spoiler for Hiden:
H.R. je umro, Ajris je prezivela. Dobro, po strani cinjenica da su ubili najboljeg lika ove trece sezone. Ali, nema veze.

Sada ce se vratiti Harison Vels umesto H.R. i nekako opet sve u krug.

Nego, ono sto me je najvise razocaralo je Beri. Trenutak kada zeli da pomogne Savitaru. A da je isti taj Savitar ubio Ajris a ne H.R. ne bi mu palo na pamet da mu pomaze. Njemu uopste nije bitno to sto je neko umro sve dok to nije Ajris. Ili kada posle sahrane odlaze kuci, smeskaju se, srecni su i radosni. Nah. Bezveze.

Na spomeniku je umesto H.R. trebalo da pise "Nije Ajris".

Ova sezona se nikada nije oporavila od Flashpointa.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.