Autor Tema: Liga Prvaka 2013/2014  (Posjeta: 203767 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #720 : 17.04.2012. 22:22:20 »
Ovi Realovci su trebali odavno dobiti crveni karton. Bayern je zaslužio pobjedu. Trkački su ih uništili, a i po igri.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #721 : 17.04.2012. 22:30:09 »
Sramota za sudije
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #722 : 17.04.2012. 22:31:27 »
Kasnije stavim gif. Iako ne volim Real, ne mogu reći dal je penal. Ramos je izbio loptu, ali mislim da je isto tako lupio Gomeza.

Ribery najbolji igrač na terenu. Igračina  clapp

EDIT: tooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Gomeeeeeeeeeeeez.

Kako sam sretan. Poslije Barce, moji Bavarci rasturaju. Sasvim zasluženo. I stvarno mislim kako prolaze jer Real odavno nije na nivou kao s početka sezone.

EDIT 2: evo, o ovome ja pričam. Najgrublja momčad na svijetu otkad je došao Mou. Ma kakvi talijani, ovo je momčad s nevjerojatno glupim igračima. I onda se bune kada dobe crvene kartone, a danas su trebali dobiti. Nema veze, prolazi ovo Bayern.

Još jednom, Ribery  ti_si_Bog
« Zadnja izmjena: 17.04.2012. 22:38:23 Mulder »

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #723 : 17.04.2012. 22:41:20 »
sudija pi*ko sta se bojis crveni dat, da je obrnuto bayernov igrac bi dobio crveni

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #724 : 17.04.2012. 22:59:16 »
Realova odbrna dosta loša. Coentrao blage veze nema, a plaćen je 30 milki
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #725 : 17.04.2012. 23:11:20 »
Real puca u prazno kao i obicno  :facepalm

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #726 : 17.04.2012. 23:14:00 »
Fušerski gol je popio Minhen. Super Mario ispeglao stvari koliko toliko. Neću o suđenju, jer ovde je to ne moguće pisati i pominjati, jer ljudi su postali toliki pristrasni da neće nikad reći.. Ova utkamica je pokazala da je Real qrton od ekipe.. prva jaka(liga je krš a u evropi ekipe iz rusije i kipra nisu merilo koliko si ti jak, nije ni Bayern imao težak raspored ali liga je jaka) utakmica od Barselone, oni su pali, mesare, hvataju na buku, galamu, na ime, na posebnog, na mesečeve mene.. sve se svodi na CR7, ako on stane, daj Bože da Iker bude kao Spiderman, da nas ne na lupaju kao staru kantu.. to je dokaz da je liga qrton, i dobro je što odlazi sa AS, jer dobiće termin neki drugi sport, a ne ova sterilna Primera.. moraju švabe da zapnu na revanšu.. salatara ostaje u Dortmundu, kup finale igraju sa Dortmundom, a oni Dortmundu ne mogu ništa..
iShare, noProfit


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #727 : 17.04.2012. 23:21:12 »
Nenade, slažem se s tobom skoro u svemu  ;D osim u tome da je Primera slaba. To što tamo dva kluba vladaju godinama ne znači ništa. To je najtrofejnija liga u zadnjih 10-ak godina. U Engleskoj je konkurencija veća, ali ove sezone se pokazalo da je Primera trenutno iznad ostalih. LP, Uefa kupovi. Još jedan razlog zašto englezi ne prolaze dobro sa španjolcima je tehnička potkovanost španjolskih klubova. Niži engleski klubovi bi izgubili od nižih španjolskih klubova baš zbog tehničkog dijela.

Engleska i Španjolska liga su duži niz godina najjače lige na svijetu. Ako samo dva kluba vladaju u jednoj ligi, to ne znači da su ostali loši. Ipak, Španjolska na početku nultih je bila strahovito jaka liga, jedna od jačih općenito. Valencia, Deportivo, Barca, Real, Betis je odlična momčad bila.

I ako bavarci u uzvratu ne prime gol u prvih 20-ak minuta, prolaze. Real nije dobar pod pritiskom
« Zadnja izmjena: 17.04.2012. 23:23:04 Mulder »

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #728 : 17.04.2012. 23:27:08 »

Liga u kojoj treci kasni za drugim 30 bodova ne moze nikako biti jaka. Plus, ista ta treca ekipa nije prosla grupnu fazu Lige Prvaka.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #729 : 17.04.2012. 23:33:57 »
Oprosti, ali Primera je najjača ili druga najjača liga. Onak, bezveze se tako smatra. Rezultati govore za sebe. Smijete se Primeri, a u engleskoj Manu dobije Arsenal 8:2, a City dobije Manu 6:2. A bilo je još takvih rezultata ove sezone kod njih. Da je tako slaba, ne bi bila najtrofejnija u europskim okvirima. Lige su nešto sasvim drugo. Barca može Manu riješiti lako, bez problem dok protiv nižih Španjolskih lklubova ima više problema. To ne znači da je Manu slabiji od Getafea ili Sociedada. Naravno da nije, ali jednostavno te momčadi ne leže tom i tom klubu. Tako je i u italiji, svugdje. Jedan Milan može dobiti Arsenal 4:0, a kasnije izgubiti od slabijih momčad u italiji.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #730 : 17.04.2012. 23:46:36 »
I meni drago što je Bayern dobio  clapp
Navijam za finale Bayern-Chelsea  :)

Mislim da nije bilo penala za Bayern ni u jednoj situaciji, ali je Marcelo morao dobiti crveni, a bilo je još kandidata kod Reala

Što se kvaliteta liga tiče... ne može se reći da je Španska slabija od Nemačke, ali meni je Nemačka mnogo interesantnija, fudbal je mnogo otvoreniji i dinamičniji i uvek puni stadioni

Oprosti, ali Primera je najjača ili druga najjača liga. Onak, bezveze se tako smatra. Rezultati govore za sebe. Smijete se Primeri, a u engleskoj Manu dobije Arsenal 8:2, a City dobije Manu 6:2. A bilo je još takvih rezultata ove sezone kod njih. Da je tako slaba, ne bi bila najtrofejnija u europskim okvirima. Lige su nešto sasvim drugo. Barca može Manu riješiti lako, bez problem dok protiv nižih Španjolskih lklubova ima više problema. To ne znači da je Manu slabiji od Getafea ili Sociedada. Naravno da nije, ali jednostavno te momčadi ne leže tom i tom klubu. Tako je i u italiji, svugdje. Jedan Milan može dobiti Arsenal 4:0, a kasnije izgubiti od slabijih momčad u italiji.


Nema to veze sa kvalitetom timova ili da li neko nekom leži više ili manje...
Jaki timovi obično jedni protiv drugih igraju otvoreniji, dok slabiji timovi se uglavnom zatvore protiv jačih... uz to sigurno nije ista motivacija kod igrača kad igraju LŠ protiv nekog jakog protivnika, nego kad igraju protiv nekog slabijeg tima u prvenstvu
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #731 : 17.04.2012. 23:48:23 »
Meni je Primera najdosadnija za gledanje, praćenje, kako god. Uglavnom se zna, da će Barsa i Real dat po tri gola minium, po nekad i po osam. Odbrane su stvarno loše, to je i Sevilja juče dokazala. Kako ostvaruju dobre rezultate po Evropi, to mi je misterija, al što reče Nenad, od sledeće godine neće više biti na ArenaSportu, još bolje, široko him polje. smileyNO1
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #732 : 17.04.2012. 23:49:23 »
Da, stari, ali u toj Engleskoj koliko je takmičenje, koliko kupova igraju, pored te evrope.. to što su oni ispali od Bazela ili Baskije, to nije merilo, danak je plaćen u tome što igraju mečeve na svakih 2 dana, oni su pretprani sa takmičenjima.. jače su utakmice u Premier nego u Primeri.. bila je liga pre 10 godina, kad je u Primeri neko i mogao pobedit ovaj dvojac, ajd sad unazad par godina.. liga ala Škotska(Seltik/Rendžers ne znači da je liga slaba ako ovi tresu celu ligu).. pratio sam Primeru i ova sezona je totalni krš.. radije gledam Francuze u tom terminu ako imaju nego njih.. ne znam, nema tu igre, prazni stadioni, sva igra je neka "soft" da ne kažem "svilena".. a ne možeš tako gledati kroz rezultate međusobne u ligama.. velika je razlika u pristupu tim utkamicama, zamisli trenera, raspoloženja tih klinaca u Arsenalu ili Man.Utd. pa svaki od njih zna da džaga loptu, samo je stvar u želji i u raspoloženju, pa taj Messi ako mu se "igra" može u svakoj tekmi da ugura 2 gola bez po muke, bilo kojoj ekipi, tako isto i onaj blesavi Baloteli, Tevez ili Mančesterski Šrek.. pa dal je to Sevilja, Bilbao, Rasing.. ali opet se ponavljam, preglomazno takmičenje imaju na Ostrvu, kao da je NBA, svaki drugi dan tekma..
iShare, noProfit


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #733 : 18.04.2012. 00:02:52 »
Ma meni ti najviše smeta kad se govori da je Primera slabal liga. Kao da je nekakvo tamo sranje. To mogu samo govorit oni koji nisu upoznati sa svim ligama petice. Ili je ne prate. Pratim aktivno tri lige. Engleska, Primera i Bundesligu. Tu i tam talijansku. Stvar je u tome da sve ide u prilog primeri. Ako neki klub zaostaje 30 bodova za vodećim dvojcem, to ne znači da je liga loša ako u isto vrijeme dominiraju ligom prvaka ili u kupu uefa i ostalim superkupovima.  :)

Klubovi iz Primere igraju napadački nogomet, a tako igra i španjolska reprezentacija. To je filozofija, to je stav na terenu, to je raspoloženje s kojim izlaze na teren u svakoj utakmici. Engleska liga je možda zanimljivija za gledanje jer postoji više jakih klubova na vrhu pa su češće derbi utakmice, ali u Ligi prvaka u ovakvom omjeru snaga kakav vlada sada, španjolski klubovi će više osvojiti i općenito postići u Europi. Možda to sve zvuči naivno i jednostavno, ali to je tako, iz vrlo jednostavnog razloga. Isti je razlog zbog kojega klubovi u svojim redovima vole imati brazilske ili argentinske igrače, vole zato jer su to igrači koji donose golove. Naučeni su da napadaju i nadigravaju se, takav im je mentalitet.

Svake godine u engleskoj ga osvaja isti klub samo što se ove godine malo izmijenio prvi pratitelj. Prednost pred trećim je 15 bodova a taj treći je od lidera u jednom međusobnom susretu dobio osam golova. Niti je Primera toliko sranje kao što su svi tvrdili za najveće dominacije Madrida i Barcelona niti je Pušišip svemir za sebe. Posljednji događaji bi mogli ukazivati na moguću promjenu trendova, barem što se Prema tiče jer njihovi predstavnici osim Manchestera se već godinama ne mogu ozbiljnije približiti trofeju u LP.

Premiership ima više bogatih klubova više klase te veću i zdraviju konkurenciju u vrhu. U primeri kvaliteta ostatka lige je prilično ujednačena, dok je tehničko-taktički nivo igre, po onome što sam gledao, puno viši nego u Engleskoj.

Trik je u tome što Španjolci (prvaci Europe i svijeta u gotovo svim kategorijama) imaju nemjerljivo bolju i kvalitetniju domaću igračku bazu od Engleza koji taj temeljni nedostatak ne mogu ipak nadomjestiti bogatijim tržištem. Čini mi se da sam pročitao kako je broj profesionalnih trenera u Španjolskoj razmjerno puno veći od onoga u Engleskoj, a tu je još i nogometna kultura koja više cijeni tehniku i inteligenciju od gole snage, te bolji sistem nogometnih škola (Englezi sami sebe sputavaju glupim pravilima).

Nije stvar samo u goloj količini kvalitetnih domaćih igrača, već je upravo ta činjenica kvalitetne baze uzrokom tehničko-taktičke superiornosti španjolskih ekipa u odnosu na engleske. Također, jedan od razloga zašto ljudi smatraju Premiership nedodirljivim, Primeru "sunčanom škotskom ligom" je taj što je Premiership marketinški i uopće puno organiziranije natjecanje. Praktički, oni znaju reklamirati i prodati svoj proizvod, a Španjolci ne.

Ja volim gledati nogomet i jednako kao što volim gledati Pušimeru volim i pogledati utakmicu Pušišipa. Nije mi problem reći da je u prošlih godina to bila kvalitetnija liga u kojoj se igra bolji nogomet i gdje je veća koncentracija kvalitete.. to je liga koja je danas u središtu pozornosti, najviše je medijski eksponirana i svi kvalitetniji igrači žele igrati u njoj. Jedna lošija sezona jednih i malo bolja drugih ne znači apsloutno ništa, tek ako ovo postane pravilo narednih godina onda ćemo moći pričati o tome da je Primera najbolja. Trenutno, ove sezone po svemu sudeći je.

Ali ako je Primera slabija od Prema, ne znači ni da je zbog toga zadnje sranje. Primera je jednostavna trenutno uspješnija od Premiershipa a uspješnost podrazumjeva kvalitetu bez koje ne bi ni bili uspješni. Nogometna kvaliteta u konačnici se određuje po sposobnosti pobjeđivanja tj. ostvarivanja pozitivnih rezultata a to je na strani Primere.

Uglavnom, to su moji razlozi zašto smatram Pimeru najbolju ligu trenutno, i duži niz godina drugu najbolju ligu. Tako da ne bi bilo kako to tvrdim bez ikakvih razloga  ;D

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #734 : 18.04.2012. 00:21:25 »
Srbija po Brazilu prvak sveta u džaganju lopte. Zamislite pa kod njih nije bilo mesta za Ramba, pa koliko ti tek imaju igrača boljih kad nema mesta za Ramba. Kakvi to treneri vode igrače, kako ih stvaraju.. i dalje velika nedoumica u Brazilu. Ma možeš ti biti tehničar X puta ako nema snage u tebi. Sinoć Arsenal - Wigan, tekma extra. Sve je imala, e sad ako tu nema kvaliteta, ako tu nema iznenađenja, ako je igra bila čista čobanska, na snagu.. pa da je na snagu i kobila bi zeca uhvatila.. glupo je to poredit i uspoređivat.. to što je španija kao društvo uradila to je moralo kad tad da rodi rezultat.. nisu oni izmislili toplu vodu, to ameri rade jako dugo.. samo je stvar u vremenu i spremnosti.. kod njih je država odigrala veliku ulogu, uložila u projekte, bila spremna da žrtvuje i 10 godina da prođe da bi došli do ploda tog rada.. pričamo o spremnosti čekanja zarade.. a negde imaš zahtev od realizacije projekta želi se profit u narednih 6 meseci..
iShare, noProfit


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #735 : 18.04.2012. 00:26:37 »
"Zaustavi policajac Lahma zbog brze vožnje i reče mu da izađe iz auta. Kada ga je pretresao u džepu mu našao mobitel, ključeve, novčanik i Cristiana Ronalda."

 ;D

Inače, Mourinho se žali  kokicekola

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #736 : 18.04.2012. 00:27:39 »
Srbija po Brazilu prvak sveta u džaganju lopte. Zamislite pa kod njih nije bilo mesta za Ramba, pa koliko ti tek imaju igrača boljih kad nema mesta za Ramba. Kakvi to treneri vode igrače, kako ih stvaraju.. i dalje velika nedoumica u Brazilu. Ma možeš ti biti tehničar X puta ako nema snage u tebi. Sinoć Arsenal - Wigan, tekma extra. Sve je imala, e sad ako tu nema kvaliteta, ako tu nema iznenađenja, ako je igra bila čista čobanska, na snagu.. pa da je na snagu i kobila bi zeca uhvatila.. glupo je to poredit i uspoređivat.. to što je španija kao društvo uradila to je moralo kad tad da rodi rezultat.. nisu oni izmislili toplu vodu, to ameri rade jako dugo.. samo je stvar u vremenu i spremnosti.. kod njih je država odigrala veliku ulogu, uložila u projekte, bila spremna da žrtvuje i 10 godina da prođe da bi došli do ploda tog rada.. pričamo o spremnosti čekanja zarade.. a negde imaš zahtev od realizacije projekta želi se profit u narednih 6 meseci..

Evo Nenade za tebe jedan zanimljiv podatak  :)

Top 10 izvoznika fudbalera
Brazil    528
Francuska        247
Srbija   228
Argentina          211
Portugal            132
Češka  125
Njemačka        117
Španija116
Nigerija            116
Holandija          101
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #737 : 18.04.2012. 00:56:42 »
ma sta pricate, hrvatska liga je trenutno najjaca u Europi ako ne i u svijetu
Spoiler for Hiden:
bazinga! rofl rofl

vi nastavite raspravljat ja idem  :zzz

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #738 : 18.04.2012. 00:59:34 »
Ovo http://www.sat-kljucevi.com/index.php/news/sat-news/item/262-liga-prvaka-srijedom-na-obn-tv će bit spas da ne slušamo Stojketa na RTS-u. Na Ligi Uefa im se smejem ko blesav na komentarima, sjajan komentatorski par.
iShare, noProfit


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #739 : 18.04.2012. 01:15:52 »
Ovo http://www.sat-kljucevi.com/index.php/news/sat-news/item/262-liga-prvaka-srijedom-na-obn-tv će bit spas da ne slušamo Stojketa na RTS-u. Na Ligi Uefa im se smejem ko blesav na komentarima, sjajan komentatorski par.

 clapp

Oni su kraljevi, ja Ligu Evrope uvek na njihovom kanalu gledam... Onaj Saša je neviđen lik  rofl
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #740 : 18.04.2012. 14:06:25 »
Kvote:


Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #741 : 18.04.2012. 14:29:00 »
Oho, lepo, ja sam ovo igrao na tr. 2:2, a sad sa ovim padom kvote sam još ubeđeniji u taj X  :mafija

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #742 : 18.04.2012. 14:37:14 »
Oho, lepo, ja sam ovo igrao na tr. 2:2, a sad sa ovim padom kvote sam još ubeđeniji u taj X  :mafija

Ja čekam X-X  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #743 : 18.04.2012. 16:39:25 »
Oho, lepo, ja sam ovo igrao na tr. 2:2, a sad sa ovim padom kvote sam još ubeđeniji u taj X  :mafija
Ja sam stavio dosta na hendikep pa što bude bude. Na Barcu, naravno.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #744 : 18.04.2012. 18:38:10 »
chelsea-barca 2:1

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #745 : 18.04.2012. 18:46:47 »
pozlatile ti se rijeci ;)

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #746 : 18.04.2012. 21:34:14 »
Bravo plavi, samo jako !!!

Dr Ogba :D

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #747 : 18.04.2012. 21:35:32 »
To plavi navijacica

Drogba je igračina! clapp clapp

Ali, sad treba izdržati drugo poluvrijeme :)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #748 : 18.04.2012. 21:37:16 »
Dobro ga umuljaše. :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #749 : 18.04.2012. 21:39:07 »
Ajmo Chelsea  clapp

Hoćemo finale bez španskih foliranata, ne zameri druže Mulderu  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Tags: haha