Autor Tema: V [2009]  (Posjeta: 132272 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Re: V [2009]
« Odgovor #510 : 22.04.2010. 18:27:36 »
Završen prijevod. smileyNO1

to majstore! smileyNO1

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Re: V [2009]
« Odgovor #511 : 22.04.2010. 20:42:48 »
Mnogo hvala i od mene na prevodu. Smajlicvece

Offline mrspock9066

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • live long and prosper
Re: V [2009]
« Odgovor #512 : 22.04.2010. 21:09:25 »
ZKARLOV puno hvala na prevodima i od mene . MRSPOCK9066

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #513 : 22.04.2010. 23:30:22 »
Završen prijevod. smileyNO1

to majstore! smileyNO1

Zokija za novog predsednika SFRJ 2: Return of the Illyrians
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #514 : 23.04.2010. 00:08:42 »
Mislim da bi Zoku bolje odgovarala pozicija Lucifera, em voli demone, trickstere i mjenjolike , em mu je vatra prirodno okruženje..

 :\)
May the Plasma be with you!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: V [2009]
« Odgovor #515 : 23.04.2010. 07:46:46 »
Hvala. Moje prirodno okruženje.


“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: V [2009]
« Odgovor #516 : 23.04.2010. 10:14:23 »
Hvala na prevodu!  clapp Smajlicvece smileyNO1

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: V [2009]
« Odgovor #517 : 23.04.2010. 11:21:47 »
To legendo  ;)

Offline Dario

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 70
Re: V [2009]
« Odgovor #518 : 23.04.2010. 13:48:55 »
Da li ste primijetili u 26:50 minuti ove 8 serije Hrvatsku zastavu iza onog novinara.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #519 : 23.04.2010. 13:53:57 »
Da li ste primijetili u 26:50 minuti ove 8 serije Hrvatsku zastavu iza onog novinara.
A da li si ti primjetio moj post na prethodnoj stranici ove teme?  ;D

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Re: V [2009]
« Odgovor #520 : 23.04.2010. 14:14:03 »
Što reći za dosadašnji tijek serije V (2009)? Prvi nekoliko epizoda bilo je zanimljivo, a onda duga pauza za nasatavak serije, a sada mi se ćini da kvaliteta radnje u seriji opada!? U zadnji nekoliko epizoda što je novo, nakon pauze? Radnja je nekako prespora, Posjetitelji uz svu tu naprednu tehnologiju imaju problema s Petom Kolonom, neznamo još njihov pravi cilj dolaska na Zemlju i njihove namjere. Ako im je potreban planet i njegove zalihe, zar nemauju bolju tehnologiju i oružije za preuzimanje planeta. Možda u nastavku serije već ubrzo saznamo, namjere Posjetitelja na Zemlji? Zanimljivo je ovo s Plavom energijom, što nam daje nagađanja što se može desiti u nastavku??? Erici, svećeniku i Rayanu se pridružio neki terorist, a Gorgi je mrtav... 

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: V [2009]
« Odgovor #521 : 23.04.2010. 14:14:29 »
Hvala. Moje prirodno okruženje.


zoki hvala na prijevodu...
nego jesi ti onaj vatrogasac sto za top shop reklamira kosmodisk  ;D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: V [2009]
« Odgovor #522 : 23.04.2010. 14:21:00 »
[zoki hvala na prijevodu...
nego jesi ti onaj vatrogasac sto za top shop reklamira kosmodisk  ;D

Ono je bilo prije 2 godine, sad imam 20 kila više. >:dj

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #523 : 23.04.2010. 16:10:34 »
Što reći za dosadašnji tijek serije V (2009)? Prvi nekoliko epizoda bilo je zanimljivo, a onda duga pauza za nasatavak serije, a sada mi se ćini da kvaliteta radnje u seriji opada!? U zadnji nekoliko epizoda što je novo, nakon pauze? Radnja je nekako prespora, Posjetitelji uz svu tu naprednu tehnologiju imaju problema s Petom Kolonom, neznamo još njihov pravi cilj dolaska na Zemlju i njihove namjere. Ako im je potreban planet i njegove zalihe, zar nemauju bolju tehnologiju i oružije za preuzimanje planeta. Možda u nastavku serije već ubrzo saznamo, namjere Posjetitelja na Zemlji? Zanimljivo je ovo s Plavom energijom, što nam daje nagađanja što se može desiti u nastavku??? Erici, svećeniku i Rayanu se pridružio neki terorist, a Gorgi je mrtav... 
Evo ti par logičnih odgovora. Ali zbog njihove škakljive prirode, morao sam ih staviti u Spoiler. Ko nije gledao sve epizode do sada, neka ne čita. Ko nije gledao samo zadnju, može, trudio sam se da ništa ne kažem što ne bi trebali.
Spoiler for Hiden:
Potrebna im je planeta i zalihe, to definitivno ali si propustio detalj. U jednoj od prethodnih epizoda Ana je rekla, trebaju joj ljudi za njenu vojsku. Kako su ubijali petokolonaše? Ogule im kožu. Očigledno je da ne mogu preživeti bez ljudskog domaćina (host). Nije originalno (Sthepenie Mayer - Host; Stargate - Goauld i mnogi drugi) ali je jasno. Što bi rekli u MiB, treba ima Edgar Suit ;).
Peta kolona je vođena istim tim Posetiocima koji su se adaptirali na ljudske emocije. Ipak, oni su ostali svesni njihovih metoda. Zato se lako kriju. I na kraju, glavna motivacija one vakcine koja se daje po centrima za lečenje (kojom je pelcerovan i naš dragi pop, a što će sigurno odigrati bitnu ulogu) jeste da mogu da prate ljude gde su. Jer ljudi su im potrebni kao vozlio (vessel (vidi Supernatural)), pa kad krenu agresivno, trebaće im što više odela, a računaju na to da će se ljudi tada kriti.
U stvari, glavno pitanje je čiji je onaj mali i šta će njegova ribica da uradi dalje, jer očigledno je da je nominovana za novu kraljicu.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: V [2009]
« Odgovor #524 : 23.04.2010. 20:31:16 »
Hvala Z clapp
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Re: V [2009]
« Odgovor #525 : 23.04.2010. 21:09:28 »
I ja se zahvaljujem  Smajlicvece

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: V [2009]
« Odgovor #526 : 23.04.2010. 22:05:29 »
Evo ti par logičnih odgovora. Ali zbog njihove škakljive prirode, morao sam ih staviti u Spoiler. Ko nije gledao sve epizode do sada, neka ne čita. Ko nije gledao samo zadnju, može, trudio sam se da ništa ne kažem što ne bi trebali.
Spoiler for Hiden:
Potrebna im je planeta i zalihe, to definitivno ali si propustio detalj. U jednoj od prethodnih epizoda Ana je rekla, trebaju joj ljudi za njenu vojsku. Kako su ubijali petokolonaše? Ogule im kožu. Očigledno je da ne mogu preživeti bez ljudskog domaćina (host). Nije originalno (Sthepenie Mayer - Host; Stargate - Goauld i mnogi drugi) ali je jasno. Što bi rekli u MiB, treba ima Edgar Suit ;).
Peta kolona je vođena istim tim Posetiocima koji su se adaptirali na ljudske emocije. Ipak, oni su ostali svesni njihovih metoda. Zato se lako kriju. I na kraju, glavna motivacija one vakcine koja se daje po centrima za lečenje (kojom je pelcerovan i naš dragi pop, a što će sigurno odigrati bitnu ulogu) jeste da mogu da prate ljude gde su. Jer ljudi su im potrebni kao vozlio (vessel (vidi Supernatural)), pa kad krenu agresivno, trebaće im što više odela, a računaju na to da će se ljudi tada kriti.
U stvari, glavno pitanje je čiji je onaj mali i šta će njegova ribica da uradi dalje, jer očigledno je da je nominovana za novu kraljicu.

Mislim da je Vladimir dobro apsolvirao dosadašnji tijek sezone a i kako će se stvari odvijati dalje. clapp

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: V [2009]
« Odgovor #527 : 23.04.2010. 22:28:35 »
720p WEB-DL vam je na uploadu :)
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline riddick_xXx

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #528 : 23.04.2010. 22:48:07 »
Evo ti par logičnih odgovora. Ali zbog njihove škakljive prirode, morao sam ih staviti u Spoiler. Ko nije gledao sve epizode do sada, neka ne čita. Ko nije gledao samo zadnju, može, trudio sam se da ništa ne kažem što ne bi trebali.
Spoiler for Hiden:
Potrebna im je planeta i zalihe, to definitivno ali si propustio detalj. U jednoj od prethodnih epizoda Ana je rekla, trebaju joj ljudi za njenu vojsku. Kako su ubijali petokolonaše? Ogule im kožu. Očigledno je da ne mogu preživeti bez ljudskog domaćina (host). Nije originalno (Sthepenie Mayer - Host; Stargate - Goauld i mnogi drugi) ali je jasno. Što bi rekli u MiB, treba ima Edgar Suit ;).
Peta kolona je vođena istim tim Posetiocima koji su se adaptirali na ljudske emocije. Ipak, oni su ostali svesni njihovih metoda. Zato se lako kriju. I na kraju, glavna motivacija one vakcine koja se daje po centrima za lečenje (kojom je pelcerovan i naš dragi pop, a što će sigurno odigrati bitnu ulogu) jeste da mogu da prate ljude gde su. Jer ljudi su im potrebni kao vozlio (vessel (vidi Supernatural)), pa kad krenu agresivno, trebaće im što više odela, a računaju na to da će se ljudi tada kriti.
U stvari, glavno pitanje je čiji je onaj mali i šta će njegova ribica da uradi dalje, jer očigledno je da je nominovana za novu kraljicu.

Mislim da je Vladimir dobro apsolvirao dosadašnji tijek sezone a i kako će se stvari odvijati dalje. clapp
+1 Fino si ti to sve zakljucio...jeste da serija ima vrh materijal i mogla je da bude bas vrhunski uradjena, ali ovi sa ABC su se skroz amaterski posvetili seriji(izgleda da im je lost bio u prvom planu)...da je bilo koja druga tv kuca preuzela seriju bila bi extra.
I imam osecaj da ce da se zavrsi sezona, a necemo videti kako stvarnom izgledaju aliens.
« Zadnja izmjena: 23.04.2010. 22:50:46 riddick_xXx »

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Re: V [2009]
« Odgovor #529 : 24.04.2010. 02:00:32 »
Hvala, Zkarlov!  clapp

Hodges: Good night, Mr. Nothing!

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #530 : 27.04.2010. 17:05:25 »
+1 Fino si ti to sve zakljucio...jeste da serija ima vrh materijal i mogla je da bude bas vrhunski uradjena, ali ovi sa ABC su se skroz amaterski posvetili seriji(izgleda da im je lost bio u prvom planu)...da je bilo koja druga tv kuca preuzela seriju bila bi extra.
I imam osecaj da ce da se zavrsi sezona, a necemo videti kako stvarnom izgledaju aliens.
Pa to je sudbina remake-ova. Mene je iznendilo da je bilo ljudi koji nisu pohvatali sve ono što sam ja uočio. Ipak, zadovoljan sam serijom. Imaju par stvari koje me baš interesuju kako će se razviti (klinci i beba). Pored toga, ljudi su u suštini nemoćni protiv posetioca, tako da me baš zanima kako bi izgledao sukob. S jedne strane super moćni vanzemljaci koji ne mogu da se razmnožavaju (ili bar tako negativci veruju), s druge strane nejaki ljudi koje bi vanzemljaci zgazili kao buve da ne moraju da ih čuvaju zbog ljuske. Očekujem da će sukob eskalirati (ili da će serija propasti), zatim da će ljude gajiti kao stoku u oborima. Na kraju očekujem da će dete odigrati kjučnu ulogu.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Re: V [2009]
« Odgovor #531 : 27.04.2010. 19:04:42 »
vladimire slažem se sa tvojim komentarima i zapažanjima.  smileyNO1

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: V [2009]
« Odgovor #532 : 29.04.2010. 21:58:47 »
Evo imate u privitku posta prijevod za 9. epizodu, ako netko još nije skinuo.
« Zadnja izmjena: 10.05.2010. 22:47:45 zkarlov »

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline pepa.prascic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #533 : 29.04.2010. 22:04:44 »
Evo imate u privitku posta prijevod za 9. epizodu, ako netko još nije skinuo.

Skinuo, pogledaoi zahvaljujem.  Prijevod odličan.  smileyNO1

Spoiler for Hiden:
Stvarno ne mogu vjerovati da nisu dokrajčili onog vojnika, pogotovo što je imao sjekiru u prsima, doduše na pogrešnoj strani  :)

Offline magla

  • Kompjuterski zavisnik
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 304
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #534 : 29.04.2010. 22:11:42 »
Hvala na prevodu, a sada da odgledam epizodu :D

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #535 : 29.04.2010. 22:21:01 »
Ma onaj vojnik mi je bio smijeh. Ono, najave preopake, "nisu niti jednog poslali", "trebao bi netko pocistiti nered za njim"...

Ja gledam, uh, ima sad da to bude neki gadni, mocni, a kad ono obican V kao i svi drugi, eto sto je malo bolje opremljen i istreniran...

Svakako, pohvale zkarlovu na prijevodima, jedino me jos oni drze da gledam V.

Offline pepa.prascic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #536 : 29.04.2010. 22:30:46 »
Spoiler for Hiden:
rofl i ja sam očekivao nekog poput Terminatora, a ovaj još nema dobar vid, tj. vidi kao kroz "fish eye" leću.

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: V [2009]
« Odgovor #537 : 29.04.2010. 23:02:02 »
Spoiler for Hiden:
Možda, ali ima sonar  ;D

Offline pepa.prascic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #538 : 29.04.2010. 23:05:06 »
Spoiler for Hiden:
Ima, ali samo pasivni, kad je ona isključila svoj predajnik mogao je "lajati na mjesec"  ;D

Offline Legolas

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
  • Spol: Muški
Re: V [2009]
« Odgovor #539 : 30.04.2010. 13:54:31 »
zkarlov hvala na prijevodu, jos jedan mocni u nizu... ;)
We are not born to be, we only become!!

Tags: