Autor Tema: Homeland  (Posjeta: 372593 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lovac

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 72
Odg: Homeland
« Odgovor #780 : 29.11.2012. 11:40:24 »
Spoiler for Hiden:
Ovaj novi analitićar Piter Kvin je pravo osvježenje u seriji odlićno glumi. 

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #781 : 29.11.2012. 15:00:13 »
^ slazem se.  ;D

Plus, izgled mu je dobar,onako privlacan je, ima ono nesto...  :najbolja: To mu je dodatan plus.  :P Moram prokomentarisati to, kad sam zensko.  ;D

Mene odusevljavaju epizode. Jako mi je tesko naci seriju koja mi drzi toliku paznju, a ova eto uspeva. Prvu sezonu sam gledala sve odjedanput, pa ne znam da li zbog toga, ali meni je druga daleko bolja. U prvoj mi je radnja isla nekako sporije, cini mi se...

Hvala na prevodu! smileyNO1

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: Homeland
« Odgovor #782 : 03.12.2012. 11:46:27 »
Pozitivne kritike nove epizode po pitanju dinamike ."Napokon se nesto dogadja"

Offline Sarabi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 363
  • Spol: Ženski
  • The Bunk is strictly a suit-and-tie motherfucker.
Odg: Homeland
« Odgovor #783 : 03.12.2012. 14:43:02 »
Spoiler for Hiden:
Ne znam za vas, ali ja sam doživela teški transfer blama tokom Kerinog i Nazirovog razgovora. :facepalm

A kako su samo završili ovu epizodu, jedva čekam sledeću!
Sudeći po promou, biće baš napeto.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Homeland
« Odgovor #784 : 03.12.2012. 15:02:36 »
Spoiler for Hiden:
Da, mnogo mi je bio glup i patetičan taj razgovor između Keri i Nazira. A šta tek reći za scenu sa Finom i Brodijevom ćerkom.  :facepalm
Jbt toj maloj kao da je neko isisao život pa nema snage ni da priča normalno. Poslednje dve epizode bi trebalo da budu dosta dobre, videćemo.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #785 : 03.12.2012. 15:04:32 »
Po meni zapravo dosta slaba ova 10. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Ne znam za vas, ali ja sam doživela teški transfer blama tokom Kerinog i Nazirovog razgovora. :facepalm

Spoiler for Hiden:
Slažem se, teške baljezgarije.

I neviđena rupčaga u ovoj epizodi: niko ne prisluškuje Brodijev telefon, a čovek pet puta telefonira s Nazirom, pa još video-pozivom. :\)
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Sarabi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 363
  • Spol: Ženski
  • The Bunk is strictly a suit-and-tie motherfucker.
Odg: Homeland
« Odgovor #786 : 03.12.2012. 15:25:48 »
Spoiler for Hiden:
I neviđena rupčaga u ovoj epizodi: niko ne prisluškuje Brodijev telefon, a čovek pet puta telefonira s Nazirom, pa još video-pozivom. :\)

Spoiler for Hiden:
Jao, da, na to sam zaboravila! rofl

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #787 : 03.12.2012. 23:43:32 »
Evo i prevoda, uživajte. :)

Najava naredne epizode (koja je, nadam se, bolja od ove):

I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #788 : 04.12.2012. 00:14:14 »
Hvala bajone na prevodu  Smajlicvece  drinks

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Homeland
« Odgovor #789 : 04.12.2012. 00:28:53 »
Hvala bajone na prevodu  Smajlicvece  drinks

Takođe bajo. :naklon:

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #790 : 04.12.2012. 01:12:52 »
Spoiler for Hiden:
I neviđena rupčaga u ovoj epizodi: niko ne prisluškuje Brodijev telefon, a čovek pet puta telefonira s Nazirom, pa još video-pozivom. :\)

Spoiler for Hiden:
Jao, da, na to sam zaboravila! rofl

Spoiler for Hiden:
Mislim da ga Nazir zove na poseban broj koji mu je dat za kontakt sa njim.

Ne razumijem šta vam je bilo tako loše u ovoj epizodi. Odlična kao i svaka druga.

Bajone svaka čast na prevodima.  smileyNO1

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Odg: Homeland
« Odgovor #791 : 04.12.2012. 03:22:17 »
Po meni zapravo dosta slaba ova 10. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Ne znam za vas, ali ja sam doživela teški transfer blama tokom Kerinog i Nazirovog razgovora. :facepalm

Spoiler for Hiden:
Slažem se, teške baljezgarije.

I neviđena rupčaga u ovoj epizodi: niko ne prisluškuje Brodijev telefon, a čovek pet puta telefonira s Nazirom, pa još video-pozivom. :\)


Kad bi se sve serije bazirale na realnosti ili ih ne bi bilo ili bi bilo nemoguce napraviti neku normalnu pricu

I dalje ne vjerujem da ce
Spoiler for Hiden:
Brodi na kraju ispasti neka dobrica, to bi za mene bilo propast serije. Ne zaboravimo da je ucestvovao u mnogim ubistvima i bilo bi prejadno da na kraju ispadne neki heroj koji ce spasiti us od napada

Spoiler for Hiden:
Kojim ubistvima,ubio je Valdena koji je vec ubio ko zna koliko njih, onda onog lika sto je davao prsluke ko zna kome, ajd moze da mu se prigovori sto je ubio afro-amerikanca

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #792 : 04.12.2012. 03:50:26 »
Veliki spoiler za sledecu
Spoiler for Hiden:
Video sam na imdb za sledecu epizodu da je i u epizodu podpredsednik walden.ako je to istina onda ima da bude svasta...

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #793 : 04.12.2012. 04:10:24 »
More promasaja u ovoj epizodi , ali kao sto sam rekao, sezona mi ide u losijem pravcu(do sada, ako zadnje 2 ne izvuku stvar), tako da sam navikao na njih i jednostavno predjem preko toga i nastavim sa gledanjem cisto da vidim kako ce zbrljaviti kraj.

Kad bi se sve serije bazirale na realnosti ili ih ne bi bilo ili bi bilo

Ok, moze se reci da si donekle u pravu, ali se valjda takve stvari svedu na najmanju mogucu mjeru(jer se ne radi o sf), jer slazes se sigurno da bi glupo bilo da sad odjednom naidje neki dinosaurus i pojede Nazira, mislim ono nije realno jel tako, pa sta ima veze serija je, mogli bi po takvoj logici i to onda ubaciti...

Spoiler for Hiden:
Iskreno sam ocekivao neki plan b sto se teroristickog napada tice, cak nisam ni mislio da je to taj pravi napad, ne mogu da vjerujem da je ono ubistvo Valdena to sto bi ih zadovoljilo i da ce ostati na tome. Doduse imaju jos 2 epizode do kraja pa vidjecemo, ali ako ostane ovako, za mene teski promasaj.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #794 : 04.12.2012. 11:58:57 »
@brko


Spoiler for Hiden:
Kakav plan b? Ljudi su uhapšeni u pripremi, u trenutku kad su pripremali bombe u televizijski kombi, nisu uhapšeni usred napada. Kakav plan b kad su uhapšeni glavni operativci? Nazir nije znao da ga je Brodi izdao.
Jedina glupa stvar je bilo ono daljinsko ubijanje Voldena. Makar meni izgleda glupo.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #795 : 04.12.2012. 12:19:27 »
Spoiler for Hiden:
Moguće je daljinski pristupiti pejsmejkeru, jer tako lekar može otklanjati sitnije nepravilnosti u radu kako ne bi primalac morao stalno pod nož. Meni će biti glupo jedino ako se ne otkrije da Brodi stoji iza toga, pošto će nesumnjivo proveriti do tančina okolnosti pod kojima je umro jedan potpredsednik. Dakle, i da se zaključi da je srčani udar krivac, prvo što će proveriti jeste da nije možda otkazao pejsmejker. Onda će se videti da mu je neko pristupao, a nadalje samo treba složiti kockice. Ali možda Kari, ako je zaista udarena mokrom čarapom, odluči da zaštiti Brodija pa njih dvoje pokušaju sve nekako da prikriju.

A meni i dalje žestoko škripi neprisluškivanje Brodijevog telefona. Zbog cele istorije odnosa između njega i Nazira morao je bar neko iz CIA posumnjati da će nedvojbeno makar jedan od njih dvojice pokušati stupiti u dodir s onim drugim.

Videćemo šta će se desiti u preostale dve epizode druge sezone.

Veliki spoiler za sledecu
Spoiler for Hiden:
Video sam na imdb za sledecu epizodu da je i u epizodu podpredsednik walden.ako je to istina onda ima da bude svasta...

Spoiler for Hiden:
Nema to veze, često potpisuju glumce i u epizodama u kojima se ne pojavljuju. Recimo, Dženifer Morison su često i nakon napuštanja serije potpisivali u Hausu.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #796 : 04.12.2012. 16:20:16 »
@brko


Spoiler for Hiden:
Kakav plan b? Ljudi su uhapšeni u pripremi, u trenutku kad su pripremali bombe u televizijski kombi, nisu uhapšeni usred napada. Kakav plan b kad su uhapšeni glavni operativci? Nazir nije znao da ga je Brodi izdao.
Jedina glupa stvar je bilo ono daljinsko ubijanje Voldena. Makar meni izgleda glupo.

Spoiler for Hiden:
Pa plan b upravo za slucaj otkrivanja plana a, ne pije mi vode da su se svi operativci sjatili na jedno mjesto radi preuzimanja 2-3 kanistera s bombama i da je ostao Nazir sam. Malo mi bezveze da propadne ovako sve, ali ok.
Druga stvar kakva je logika da ih zadovolji ubistvo Valdena, a ne ubistva 20-30 najvaznijih ljudi amerike u onom bunkeru sa tim istim Valdenom?
Treca stvar teroristi kada rade takve stvari namjerno se potpisuju svojim imenom, dakle priznaju da su to oni uradili upravo radi pokazivanja svoje moci, odnosno teroristickih akcija, prema tome na Valdena bi isli namjerno metkom/snajperom, bombom ili nesto slicno pa makar i oni poginuli, da se zna da su to oni uradili, a ne preglupim srcanim udarom(koji je btw. nemoguc, a i da je moguc ne bi niko drzao takve vazne stvari u svojoj kuci ili kabinetu narocito ako se radi o potpredsjedniku, odnosno predsjedniku amerike).
Cetvrto kako je moguce da je Brody bio spreman poginuti za svoj cilj i ubiti 30tak ljudi, tad kao nije mislio na porodicu, a sad kao odjednom misli i nije spreman ubiti 1 covjeka? Ne zaboravimo da je u prosloj sezoni bez problema ubio svog druga marinca i sprasio mu metak u celo da dokaze svoju lojalnost.
Peto...mogu ovako do sutra o promasajima.
« Zadnja izmjena: 04.12.2012. 16:22:56 brko »

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #797 : 04.12.2012. 16:54:19 »
Spoiler for Hiden:
Preteruješ pomalo. Nema toliko nelogičnosti i promašaja; ti u svemu vidiš promašaje.

Kao da si isputstio vremensku komponentu iz vida: kad je prosvirao mozak Vokeru, tad niko nije imao pojma na čijoj je on zapravo strani, tj. bio je duboko privržen Naziru, jedino je Kari bila sigurna ko je, ali nju su svi otpisali kao prolupalu. Sve je preokrenuo onaj snimak ispovesti koji su našli u Bejrutu, a to se desilo dosta kasnije. A valjda se i on prizvao pameti nakon što je prsluk zakazao: da želi živeti i imati porodicu.

Jeste malo traljavo to što su ukebali celu Nazirovu mrežu nedaleko od baze u kojoj su planirali napad, — a on bi bio baš s Nazirovim potpisom, kako kažeš: ubijanje potpredsednika i ko zna koliko specijalaca pred porodicama na dočeku povodom povratka kući — ali Brodi je nekoliko puta uspeo da dokaže odanost Naziru iako nije uvek bio na njegovoj strani pa izostanak plana B možemo pripisati i tome: dobavio je one šifre iz Estizovog ureda, spasao ga snajperskog metka porukom, ubedio da je na njegovoj strani kad su ga odveli helikopterom pred njega, a kasnije i javivši mu da je potpredsednik odobrio pristustvo događaju Roji Hamad, što je bilo u dosluhu s CIA, naravno, ali Nazir to nije mogao sa sigurnošću znati.

Što se tiče toga čime se teroristi zadovoljavaju: moguće je da je prsluk onomad jednostavno zakazao dole u podrumu, pa su onda isplanirali masovno smaknuće na dočeku. Pošto im je sve to palo u vodu zbog Brodijeve dvostruke igre, a Nazir ostao praktično sam, onda se svelo na daj šta daš, — a to je da makar ubiju potpredsednika na ma koji način, jer je on i naručio napad bespilotnom letilicom na školu punu dece i koliko-toliko ih osvete.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Homeland
« Odgovor #798 : 04.12.2012. 16:56:52 »
Dosao do 24. minute 10. epizode i definitivno se mora priznati

Spoiler for Hiden:
da se Brodijevoj maloj treba zapusiti jedna rupa , po slobodnom izboru , ovo Fin-Ona im nije trebalo ili su bar trebali bolje napraviti

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #799 : 04.12.2012. 17:09:54 »
@brko


Spoiler for Hiden:
Kakav plan b? Ljudi su uhapšeni u pripremi, u trenutku kad su pripremali bombe u televizijski kombi, nisu uhapšeni usred napada. Kakav plan b kad su uhapšeni glavni operativci? Nazir nije znao da ga je Brodi izdao.
Jedina glupa stvar je bilo ono daljinsko ubijanje Voldena. Makar meni izgleda glupo.

Spoiler for Hiden:
Pa plan b upravo za slucaj otkrivanja plana a, ne pije mi vode da su se svi operativci sjatili na jedno mjesto radi preuzimanja 2-3 kanistera s bombama i da je ostao Nazir sam. Malo mi bezveze da propadne ovako sve, ali ok.
Druga stvar kakva je logika da ih zadovolji ubistvo Valdena, a ne ubistva 20-30 najvaznijih ljudi amerike u onom bunkeru sa tim istim Valdenom?
Treca stvar teroristi kada rade takve stvari namjerno se potpisuju svojim imenom, dakle priznaju da su to oni uradili upravo radi pokazivanja svoje moci, odnosno teroristickih akcija, prema tome na Valdena bi isli namjerno metkom/snajperom, bombom ili nesto slicno pa makar i oni poginuli, da se zna da su to oni uradili, a ne preglupim srcanim udarom(koji je btw. nemoguc, a i da je moguc ne bi niko drzao takve vazne stvari u svojoj kuci ili kabinetu narocito ako se radi o potpredsjedniku, odnosno predsjedniku amerike).
Cetvrto kako je moguce da je Brody bio spreman poginuti za svoj cilj i ubiti 30tak ljudi, tad kao nije mislio na porodicu, a sad kao odjednom misli i nije spreman ubiti 1 covjeka? Ne zaboravimo da je u prosloj sezoni bez problema ubio svog druga marinca i sprasio mu metak u celo da dokaze svoju lojalnost.
Peto...mogu ovako do sutra o promasajima.

Spoiler for Hiden:
šesto... kao što rekoh, plana b nema jer je ovo bila priprema i nemoguće ih je bilo otkriti ako ne znaš ono što je CIA znala jer im je Brodi reko. Da je tako lako imati plan b za ovakav napad onda bi mogao da postoji i plan c itd...
sedmo... ko je rekao da su se zadovoljili ubistvom Voldena, ako je i mrtav uopšte, a nadam se da jeste...
osmo... ti kao da nisi gledao seriju dobro, pa onda je Brodi bio spreman da uradi bilo šta jer je čvrsto bio lojalan Naziru, sve do onoga kad mu je Kari otvorila oči i probudila ga.
deveto... nemaš šta pisati do sutra jer pretjeruješ

mene zanima da li će uopšte biti 3 sezone, s obzirom kako se ova odvija.
« Zadnja izmjena: 04.12.2012. 17:12:42 Hajzenberg »

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Homeland
« Odgovor #800 : 04.12.2012. 17:26:57 »
Počela je akcija sakupljanja novca! Zašto?!
Želimo brki da dozvolimo da odradi svoju seriju baziranu na Domovini, ali sa izmjenama, čak se nudimo i za glavne glumce. Evo ja mogu bit čova koji kara Brodijevu ženu. Bajodero će bit Abu Nazir, Erik je Eestiz, i Milan potpredsjednik. Uloga Brodija će pripasti Mulderu  angeldemon
Ostale su ženske uloge, tako da koja želi nek se javi. Ima ih 3 komada

Broj žiro računa za uplatu možete dobiti preko pp. Molim ozbiljne ponude, hvala!

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Homeland
« Odgovor #801 : 04.12.2012. 19:37:31 »
Brku za scenaristu!  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #802 : 04.12.2012. 20:31:40 »
Evo ja mogu bit čova koji kara Brodijevu ženu...
Ostale su ženske uloge, tako da koja želi nek se javi. Ima ih 3 komada
Ima tu kanda skrivena namera u pomaganju brki  rofl

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #803 : 04.12.2012. 20:32:50 »
Spoiler for Hiden:
sve do onoga kad mu je Kari otvorila oči i probudila ga.

Izvini ali ovo je meni najsmjesniji dio serije.
Spoiler for Hiden:
Lik ubije svog ratnog druga, svog marinca, svog brata po oruzju, ubijedjen u svoj cilj, bio spreman ubiti 30tak najvaznijih ljudi amerike uz sve posljedice, cak voljno i sa snimkom priznanja i keri mu otvori oci za 10 minuta...tako sto mu da...p.... rofl
Druga stvar vec sam rekao cak i da je sve to tako kao sto si rekao, da idu na ubistvo covjeka isli bi direktno dakle sa posljedicom da se zna da je on to uradio, a ne nekim hakiranjem. Reci mi jedan teroristicki napad na svijetu da je odradjen, a da se teroristi nisu ''pohvalili'' sa tim?
Ok zato i imamo razlicita misljenja, tebi je ovo ok, meni nije.

Želimo brki da dozvolimo da odradi svoju seriju

Ja ne pricam o stvarima o kojima nisam makar mrvicu upoznat.
Spoiler for Hiden:
To sto ti mislis da je npr. realno da helikopter sa teroristima neprimjetno dodje i otme covjeka i ode neprimjetno gdje hoce, ili da cia nema uredjaj za nocno osmatranje, ili da ne prisluskuju telefon glavnoosomnjicenog ili da se hakiranjem moze izazvati srcani udar to je tvoj problem, a ne moj.
Dozvoli da imam svoje misljenje, kao i ti svoje.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Homeland
« Odgovor #804 : 04.12.2012. 20:44:07 »
brčino, ovo je sve bila šala, nadam se da se ne ljutiš.
A stvarno moraš se malo opustit i gledat seriju bez toliko razmišljanja  ;)

Spoiler for Hiden:
Ako si upoznat kako funkcioniše bajpas, onda ti je zadnja rečenica suvišna


@faks, zar ja?! Moje namjere su časne i poštene

« Zadnja izmjena: 04.12.2012. 20:48:01 Red Dragon »

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #805 : 04.12.2012. 21:30:09 »
To za glumca se može lako objasniti sa "Previously on" scenama. Mada bi bio takav obrt da se obistini.  :neverovatno:

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #806 : 04.12.2012. 23:06:32 »
brčino, ovo je sve bila šala, nadam se da se ne ljutiš.

naravno da ne, niti zelim da se iko ljuti na moje postove   Smajlicvece  ;D

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #807 : 04.12.2012. 23:30:25 »

Spoiler for Hiden:
Pa valjda je ovo vise osveta nego teroristicki napad, tako da 'potpis' nije potreban, ne mora se znati ko je to ucinio, vazno je samo da on umre. Tako da meni nije sporan nacin smrti. Doduse nisam jos gledao drugu sezonu, pa mi je mozda nesto promaklo, al' ovo sam zakljucio iz vasih komentara.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #808 : 04.12.2012. 23:46:05 »
Nisi gledao sezonu a čitaš spojlere? ??? Meni to pokvari ugođaj, posle mi se i ne gleda. :ceska:
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #809 : 05.12.2012. 00:02:41 »

Ma ja dok pocnem gledati sve cu pozaboravljati  ;D Posebno sto sam se nacitao spojlera za hrpu serija (neke nisam ni poceo gledati pa nemam pojma ni ko je ko), pa to sve kad se smucka ... ;D

Tags: