Autor Tema: Homeland  (Posjeta: 372597 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #720 : 22.11.2012. 16:09:06 »
Spoiler for Hiden:
Vidjet ćemo. Tako je procurila informacija o dvojniku na stranima forumima.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Homeland
« Odgovor #721 : 22.11.2012. 16:15:26 »
Dobra epizoda, bajone hvala na prevodu. drinks

Spoiler for Hiden:
Ona Brodijeva ćerka me užasno nervira, kad napravi onu facu, pa joj žao, pa ne zna šta hoće, kad ti je već toliko žao idi u policijsku stanicu, prijavi se i završi posao, leži u ćuzi, ko te šiša. ;D Što se tiče ostaloga, sve je dobro osmišljeno, jedino što se tiče tog helikoptera, ali ajde sad, nema veze, možda se iskupe sa nečim dobrim.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Homeland
« Odgovor #722 : 22.11.2012. 16:19:36 »
Dobra epizoda, bajone hvala na prevodu. drinks

Spoiler for Hiden:
Ona Brodijeva ćerka me užasno nervira, kad napravi onu facu, pa joj žao, pa ne zna šta hoće,

Spoiler for Hiden:
Ma Brodijevu ćerku treba neko dobro da izjebe, pa bi se smirila malo.  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #723 : 22.11.2012. 16:30:07 »
Što vam toliko smeta
Spoiler for Hiden:
neko sa jakim moralnim načelima? Oseća se krivom i želi da se iskupi, ali se sve izjalovilo pa se našla između čekića i nakovnja. Drugi razlog može biti što klinka stvarno odlično glumi. clapp

Setih se još nečeg: iznerviralo me je što Brodijeva kola nisu ozvučena niti je postavljen lokator u njima. To je valjda bilo prvo i osnovno uraditi.


Za prevod :nnc:.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Homeland
« Odgovor #724 : 22.11.2012. 16:39:47 »
Spoiler for Hiden:
Meni je cela ta njena priča oko prijavljivanja u policiju previše "over the top".

Kao što kaže Gordon ako joj je već toliko stalo da pravda izađe na videlo, mogla je opušteno posle svega da tajno ode u policiju i prijavi sve bez velike drame.
A ne ovako u fazonu e jbg htela sam da glumim pravednu osobu, ali više sile me sprečavaju. Ako je htela, mogla je da nađe način.

I još jedna stvar koja mi je zasmetala, Brodija prisluškuju praktično dok kenja, ali su iz nekog razloga zaboravili da mu ozvuče kola. Malo bezveze..

edit: evo sad vidim da si i ti bajone primetio istu stvar.
« Zadnja izmjena: 22.11.2012. 16:47:42 Posthuman »
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #725 : 22.11.2012. 16:48:26 »
Što vam toliko smeta
Spoiler for Hiden:
neko sa jakim moralnim načelima? Oseća se krivom i želi da se iskupi, ali se sve izjalovilo pa se našla između čekića i nakovnja. Drugi razlog može biti što klinka stvarno odlično glumi. clapp

Setih se još nečeg: iznerviralo me je što Brodijeva kola nisu ozvučena niti je postavljen lokator u njima. To je valjda bilo prvo i osnovno uraditi.


Za prevod :nnc:.

Spoiler for Hiden:
Da, njihova kćerka je pod velikim pritiskom. Zna da su napravili nešto loše, da se ona želi iskušiti, ali je zatvorena sa svih strana. Kao rob se osjeća i to je guši. Odlična je mala.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #726 : 22.11.2012. 16:54:37 »

Spoiler for Hiden:
Setih se još nečeg: iznerviralo me je što Brodijeva kola nisu ozvučena niti je postavljen lokator u njima. To je valjda bilo prvo i osnovno uraditi.



Spoiler for Hiden:
Ali kako oni prate Brodija tako moze i druga strana da ga prati, i da proverava da li ima nekih bubica ili neceg slicnog u kolima. Zapravo logicno mi je da ga prate nekako sa daljine. Mada bi morali da se drze nekog principa. Uglavnom postali smo svi tajni agenti :D

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #727 : 22.11.2012. 17:43:38 »
Spoiler for Hiden:
Meni je cela ta njena priča oko prijavljivanja u policiju previše "over the top".

Kao što kaže Gordon ako joj je već toliko stalo da pravda izađe na videlo, mogla je opušteno posle svega da tajno ode u policiju i prijavi sve bez velike drame.
A ne ovako u fazonu e jbg htela sam da glumim pravednu osobu, ali više sile me sprečavaju. Ako je htela, mogla je da nađe način.

Spoiler for Hiden:
Moraš uzeti u obzir da se radi o 16-godišnjem detetu, a deca se u tom uzrastu i dalje uveliko oslanjaju na roditelje, ma koliko se s druge strane želela osamostaliti. Ona je odmah nakon nesreće povikala da stanu i pruže joj pomoć, pozovu Hitnu, a Fin ju je iz petnih žila ubeđivao da samo pobegnu, inače je ugasio. Uto je stao drugi vozač i pozvao pomoć. Sve to ju je pokolebalo i pristala je da pobegnu. Međutim, to ju je previše grizlo i posle nedelju dana ubedila je Fina da kažu. Prvo su rekli roditeljima a sutra ujutro je krenula s ocem u policiju. Tamo se pojavljuje Kari i govori da se mora ćutati. Onda je otišla kod ove crnkinje da barem malčice umiri savest, ali joj je i ona pripretila da drži jezik za zubima inače neće videti ni dinara. Nije ni čudo što je toliko rastrojena, jer je sa jedne strane vaspitavana (od roditelja, škole, društva i sl.) da se ne sme bežati od odgovornosti zbog svojih postupaka, a onda svi redom gaze to i guraju ispod tepiha. Mislim da je situacija prilično realna, a njoj skidam kapu kako je odglumila.
« Zadnja izmjena: 22.11.2012. 17:45:13 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Homeland
« Odgovor #728 : 22.11.2012. 17:49:35 »
Spoiler for Hiden:
Moraš uzeti u obzir da se radi o 16-godišnjem detetu, a deca se u tom uzrastu i dalje uveliko oslanjaju na roditelje, ma koliko se s druge strane želela osamostaliti. Ona je odmah nakon nesreće povikala da stanu i pruže joj pomoć, pozovu Hitnu, a Fin ju je iz petnih žila ubeđivao da samo pobegnu, inače je ugasio. Uto je stao drugi vozač i pozvao pomoć. Sve to ju je pokolebalo i pristala je da pobegnu. Međutim, to ju je previše grizlo i posle nedelju dana ubedila je Fina da kažu. Prvo su rekli roditeljima a sutra ujutro je krenula s ocem u policiju. Tamo se pojavljuje Kari i govori da se mora ćutati. Onda je otišla kod ove crnkinje da barem malčice umiri savest, ali joj je i ona pripretila da drži jezik za zubima inače neće videti ni dinara. Nije ni čudo što je toliko rastrojena, jer je sa jedne strane vaspitavana (od roditelja, škole, društva i sl.) da se ne sme bežati od odgovornosti zbog svojih postupaka, a onda svi redom gaze to i guraju ispod tepiha. Mislim da je situacija prilično realna, a njoj skidam kapu kako je odglumila.

Spoiler for Hiden:
Odlično je odglumela i stoji ta priča, samo što eto meni ide na živce. Mislio sam da će se mala izvući seksom, ali izgleda da će da tone još više zbog te njene krivice. Što je nije vaspitala ulica kao mene, pa da vidim kako bi postupila. ;D

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #729 : 22.11.2012. 18:44:31 »
Spoiler for Hiden:
@mayo pa da ga prate(sto bi bilo vise nego logicno) vidjeli bi da cia njega prati, crni kombi ispred kuce, keri ulazi u kucu, itd.
Istva stvar je i sa druge strane sa tim pracenje, prate sve i imaju kamere, samo tamo gdje treba oni nemaju.

Zato i kazem da je uradjeno totalno nelogicno, jer sve zivo sto se pracenja imaju, ali ono gdje najvise treba nemaju. Smijesno je da Brodija izgube iz vida sa stotine kamera, a lik ide prema parkingu i svom autu. A price iskljuci mobitel, iskljuci lokator bla bla su price za djecu, to uraditi jednom u cia, i ne bi te bilo, narocito za osobu koja je vec jednom bila izbacena iz cia ili jos jeste.

A ono je Nazir, ne znam kome nije jasno, covjek se samo ''dotjerao'', obrijao i skinuo one haljine sa sebe.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #730 : 22.11.2012. 18:47:25 »
Spoiler for Hiden:
Meni je cela ta njena priča oko prijavljivanja u policiju previše "over the top".

Kao što kaže Gordon ako joj je već toliko stalo da pravda izađe na videlo, mogla je opušteno posle svega da tajno ode u policiju i prijavi sve bez velike drame.
A ne ovako u fazonu e jbg htela sam da glumim pravednu osobu, ali više sile me sprečavaju. Ako je htela, mogla je da nađe način.

Spoiler for Hiden:
Moraš uzeti u obzir da se radi o 16-godišnjem detetu, a deca se u tom uzrastu i dalje uveliko oslanjaju na roditelje, ma koliko se s druge strane želela osamostaliti. Ona je odmah nakon nesreće povikala da stanu i pruže joj pomoć, pozovu Hitnu, a Fin ju je iz petnih žila ubeđivao da samo pobegnu, inače je ugasio. Uto je stao drugi vozač i pozvao pomoć. Sve to ju je pokolebalo i pristala je da pobegnu. Međutim, to ju je previše grizlo i posle nedelju dana ubedila je Fina da kažu. Prvo su rekli roditeljima a sutra ujutro je krenula s ocem u policiju. Tamo se pojavljuje Kari i govori da se mora ćutati. Onda je otišla kod ove crnkinje da barem malčice umiri savest, ali joj je i ona pripretila da drži jezik za zubima inače neće videti ni dinara. Nije ni čudo što je toliko rastrojena, jer je sa jedne strane vaspitavana (od roditelja, škole, društva i sl.) da se ne sme bežati od odgovornosti zbog svojih postupaka, a onda svi redom gaze to i guraju ispod tepiha. Mislim da je situacija prilično realna, a njoj skidam kapu kako je odglumila.
Spoiler for Hiden:
Odlično rečeno. To je to, sve je na svojem mjestu, sasvim logično i za praćenje i za sve. Još nam je samo za vidjeti je li ono Nazirov dvojnik kako se govori na stranim forumima.

Vrhunska druga sezona, jedva čekam dalje  kokicekola

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Homeland
« Odgovor #731 : 22.11.2012. 18:57:34 »
Spoiler for Hiden:
Meni je cela ta njena priča oko prijavljivanja u policiju previše "over the top".

Kao što kaže Gordon ako joj je već toliko stalo da pravda izađe na videlo, mogla je opušteno posle svega da tajno ode u policiju i prijavi sve bez velike drame.
A ne ovako u fazonu e jbg htela sam da glumim pravednu osobu, ali više sile me sprečavaju. Ako je htela, mogla je da nađe način.

Spoiler for Hiden:
Moraš uzeti u obzir da se radi o 16-godišnjem detetu, a deca se u tom uzrastu i dalje uveliko oslanjaju na roditelje, ma koliko se s druge strane želela osamostaliti. Ona je odmah nakon nesreće povikala da stanu i pruže joj pomoć, pozovu Hitnu, a Fin ju je iz petnih žila ubeđivao da samo pobegnu, inače je ugasio. Uto je stao drugi vozač i pozvao pomoć. Sve to ju je pokolebalo i pristala je da pobegnu. Međutim, to ju je previše grizlo i posle nedelju dana ubedila je Fina da kažu. Prvo su rekli roditeljima a sutra ujutro je krenula s ocem u policiju. Tamo se pojavljuje Kari i govori da se mora ćutati. Onda je otišla kod ove crnkinje da barem malčice umiri savest, ali joj je i ona pripretila da drži jezik za zubima inače neće videti ni dinara. Nije ni čudo što je toliko rastrojena, jer je sa jedne strane vaspitavana (od roditelja, škole, društva i sl.) da se ne sme bežati od odgovornosti zbog svojih postupaka, a onda svi redom gaze to i guraju ispod tepiha. Mislim da je situacija prilično realna, a njoj skidam kapu kako je odglumila.

Spoiler for Hiden:
Okej, sve to donekle stoji što si napisao, scenaristi su sa tom situacijom hteli da prikažu kako Dana shvata da je život često nepravedan i kako odrasli mogu da ispadnu svinje i pritom je naučila jednu životnu lekciju bla bla bla, ali kažem da mi je ta cela priča previše "nategnuta" i ne toliko realna. Komotno posle svega može da ode u policiju i izgura celu priču na videlo ako se toliko već fura na pravdu.  Što se tiče klinkine glume, ne bih rekao da je baš sjajna, u nekim trenucima je dosta "drvena", ali ima vremena pred njom naučiće.
« Zadnja izmjena: 22.11.2012. 19:00:38 Posthuman »
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Homeland
« Odgovor #732 : 22.11.2012. 19:01:25 »
Spoiler for Hiden:
Okej, sve to donekle stoji što si napisao, scenaristi su sa tom situacijom hteli da prikažu kako Dana shvata da je život često nepravedan i kako odrasli mogu da ispadnu svinje i pritom je naučila jednu životnu lekciju bla bla bla, ali kažem da mi je ta cela priča previše "nategnuta" i ne toliko realna. Komotno posle svega može da ode u policiju i izgura celu priču na videlo.  Što se tiče klinkine glume, ne bih rekao da je baš sjajna, u nekim trenucima je dosta "drvena", ali ima vremena pred njom naučiće.

Ima mala život pred sobom biće glumica od nje, ali nije ona odgledala serija koliko smo mi. ;D ;D ;D ;D

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Homeland
« Odgovor #733 : 22.11.2012. 19:06:40 »
A možda je život odvede u drugom pravcu i otkrije čari droge i bludničenja.  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Homeland
« Odgovor #734 : 22.11.2012. 19:15:20 »
A možda je život odvede u drugom pravcu i otkrije čari droge i bludničenja.  ;D

Nema u tome ničega lošeg. ;D Barem se to meni sviđa... ;D

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #735 : 22.11.2012. 23:22:31 »
@Mulderu imam osjecaj da namjerno kontriras, sta god da ljudi napisu ti bi u kontru.  ;D

Spoiler for Hiden:
Ne mozes nikako reci da je logicno ono za pracenje, jer ljudi imaju stotine kamera koji prate sve u stopu, a izgube covjeka na parkingu gdje je dosao. To je sve samo ne logicno. Za helikopter necu uopste da pricam, jer ko je upoznat sa procesom letenja i aviona i helikotpera zna da je tako nesto skoro pa nemoguce, narocito ne ako se prati covjek od kojeg ocekuju napad na USA.
Spoiler for Hiden:
A sto se tice postenja brodijeve kcerke, zanimljivo je kako je eto ona postena 16godisnjakinja, a ova druga kojoj su ubili majku nije postena. Da li bi vi pristali da se izvuce neko ko je vama ubio nekog najdrazeg samo radi para? Nije tu cak ni problem mala, nego Brodi, jer je glupan htio da ode u policiju i time raskrinka i sebe smrtnom presudom i time bi opet patila njegova porodica i kcerka i napad na US i pokusaj hvatanja terorista i sta sve ne. Zato onaj odlazak je sve samo ne logican.

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Homeland
« Odgovor #736 : 23.11.2012. 01:17:17 »
Nepotreban je ceo zaplet sa malom i helikopterom, bio on logičan ili ne.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #737 : 23.11.2012. 01:35:05 »
@brkati imam osjecaj da namjerno kontriras, sta god da ljudi napisu ti bi u kontru  ;D

Spoiler for Hiden:
Meni je savršeno logično i to s helikopterom i to s malom. Odlično napravljeno, efekt iznenađenja, sve začinjeno s paranojom i napetošću. Mala je isto odlično ubačena u priču. Zarobljena je sa svih strana. Samo neka tako nastave  clapp

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #738 : 23.11.2012. 09:49:09 »
Spoiler for Hiden:
ljudi vi ste,bez zebancije postali tajni agenti,ako vam smetaju neke stvari,okupite se i napravite vi sami skriptu i pravite seriju

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #739 : 23.11.2012. 09:58:35 »
Slažem se s gornjim postom
Spoiler for Hiden:
mi smo tajni agenti, a ovo je rasprava o seriji koja se zove Homeland aka Homić. Ovo je tema te serije pa da se poslužim logikom pošto smo tajni agenti. Ovdje se raspravlja o dotičnoj seriji. Ne znam, možda smo zalutali... u zonu sumraka. Hihihihi  angeldemon

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #740 : 23.11.2012. 11:31:40 »
Nista posebno mi je ova osma ep. Hvala na prevodu bajone.

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Homeland
« Odgovor #741 : 23.11.2012. 12:21:52 »
Slažem se s gornjim postom
Spoiler for Hiden:
mi smo tajni agenti, a ovo je rasprava o seriji koja se zove Homeland aka Homić. Ovo je tema te serije pa da se poslužim logikom pošto smo tajni agenti. Ovdje se raspravlja o dotičnoj seriji. Ne znam, možda smo zalutali... u zonu sumraka. Hihihihi  angeldemon

Spoiler for Hiden:
A mogli smo biti i teroristi, dobro smo prošli :juhu:

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Homeland
« Odgovor #742 : 23.11.2012. 13:40:51 »
Ocekivao sam da ce cerka Brodijeva da
Spoiler for Hiden:
se nabacuje Maju tamo u njegovom stanu, jer je sva smetena tom situacijom i ima 16 god kad te lupaju hormoni, ocekivao sam bar da ga uhvati za dupe dok joj je za dorucak sluzio jaja  ;D Brodi bi trebao da kresne onu novinarku vec jednom  drinks a vrijeme je da mu i zenu neko obradi  smileyNO1
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Homeland
« Odgovor #743 : 23.11.2012. 13:45:31 »
Spoiler for Hiden:
I ja sam mislio/nadao se da će Mike kresnit malu  angeldemon

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Homeland
« Odgovor #744 : 23.11.2012. 18:20:23 »
Spoiler for Hiden:

Offline Niccolo

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #745 : 23.11.2012. 19:11:25 »


Spoiler for Hiden:
Ma Brodijevu ćerku treba neko dobro da izjebe, pa bi se smirila malo.  ;D
Pročita mi misli  8)
Potpis je so yesterday

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #746 : 25.11.2012. 04:51:08 »
@brkati imam osjecaj da namjerno kontriras, sta god da ljudi napisu ti bi u kontru  ;D

Spoiler for Hiden:
Meni je savršeno logično i to s helikopterom i to s malom. Odlično napravljeno, efekt iznenađenja, sve začinjeno s paranojom i napetošću. Mala je isto odlično ubačena u priču. Zarobljena je sa svih strana. Samo neka tako nastave  clapp

Nisam nista lose mislio na tvoju subjektivnu kritiku serije(ako si pomislio slucajno), samo navodim da je subjektivna, kao sto i ja imam svoje misljenje o istoj, ali logika nije isto sto i subjektivno misljenje.

Kada neko skoci sa 20tog sprata nije logicno da prezivi bez obzira sta bilo ko od nas mislio, naravno ako se iole objektivno mozes gledati na stvari.
A naravno svako od nas iznosi svoje misljenje o seriji i to je ok.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #747 : 25.11.2012. 05:12:47 »
Kada neko skoci sa 20tog sprata nije logicno da prezivi bez obzira sta bilo ko od nas mislio, naravno ako se iole objektivno mozes gledati na stvari.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/15/Zanimljivosti/56085/Zbog+zvocanja+dva+puta+skočio+kroz+prozor.html :pevusi:
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #748 : 25.11.2012. 14:01:44 »
Baš to, ekstremnih primjera uvijek je bilo i uvijek će biti. Pa svaki dan neka osoba nekim čudom preživi. Tako da brkati molit ću te lijepo da prestaneš nametati mišljenja i govoriti što je objektivno i logično  angeldemon prebaci mod na nekog drugog.

Još nešto manje od 24 sata pa epizoda  :aha:


Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #749 : 26.11.2012. 04:18:01 »
Tako da brkati molit ću te lijepo da prestaneš nametati mišljenja i govoriti što je objektivno i logično

Eto vidis da nisi shvatio sta sam htio reci.
Ne moze ti biti nesto logicno sto objektivno nije, osim ako ne zelis namjerno da ides ljudima u kontru, sto na kraju ne ispada tvoje subjektivno misljenje, nego bezvezni kontra stav.

the end od mene sto se toga tice. :-X

Tags: