Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539381 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2730 : 30.11.2016. 08:16:44 »
Trebalo bi preimenovati seriju u The boring dead.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2731 : 30.11.2016. 08:58:39 »
Исплативије на привид ако се смањи гледаност , јесте да све занима шта ће Рик да уради Негану али могу то да виде и касније не морају да чекају испред телевизора премијерну епизоду...
Причам по себи , премото последњу епизоду и наравно нећу одустати од серије ко неки ал и даље нисам погледо последњу епизоду не вуче ме и не занимаме , наравно погледаћу , ја верујем а и види се да после прве епизоде сплашава заинтересованост и не дочекују наредну епизоду са нестрпљењем што значи могу погледати раризу или касније скинути са торента и погледати , а то значи да ће бројке гледаности ове серије смањити и онда видећемо дал се уштедело...
Није проблем оваква епизода већ је проблем што стално заврше епизоду а тај завршетак ја ћу пре забравити него што ће поново доћи на ред , и ту не разумем стратегију не верујем да се то икоме свиђа тј шта ту има да се свиђа осим што друге нервира  rofl

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2732 : 30.11.2016. 13:51:19 »
problem je za gledatelje koji gledaju svake sedmice. pa evo trebalo nam je mjesec dana da rick i ekipa dodju na red. to frustrira. ko gleda u komadu moze mu biti zanimljivo.
sto je najzalije svi cekaju ricka i negana jer je ta prica najzanimljivija. ovo ostalo bih i progutao ali je svaka epizoda bila smaracka, dosadna i nezanimljiva do sad

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2733 : 05.12.2016. 13:44:37 »
Vrlo zanimljiva epizoda 0707, po meni jedna od boljih. Konacno se razvija u nesto zanimljivo i naravno, drzi paznju 01:02:09  :volim
If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Online NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2734 : 06.12.2016. 21:12:06 »
Dobra sedma epizoda.
Spoiler for Hiden:
Sve vreme sam strahovao da će Negan nekog da umlati. Istovremeno me nervirao broj propuštenih prilika. Da li je realno da je Negan leđima okrenut kivnom Karlu koji drži palicu i Karl ništa ne preduzima? Posle se šetao sam po gradu i kao ne mogu da ga zaskoče nekoliko njih...

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2735 : 07.12.2016. 01:58:05 »
Dobra sedma epizoda.
Spoiler for Hiden:
Sve vreme sam strahovao da će Negan nekog da umlati. Istovremeno me nervirao broj propuštenih prilika. Da li je realno da je Negan leđima okrenut kivnom Karlu koji drži palicu i Karl ništa ne preduzima? Posle se šetao sam po gradu i kao ne mogu da ga zaskoče nekoliko njih...

to se zove biti izdominiran iliti ga "razbiti drugim muskarcima jajca" kako Negan rece Carlu odmah na pocetku rofl

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2736 : 07.12.2016. 08:46:50 »
što se tiče posledwe epizode
Spoiler for Hiden:
Nije Negan sam u gradu koliko sam primetio ima nekoliko kamiona , e sad što se niko nije video ne znam nisu prikazivali zbog utiska

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2737 : 07.12.2016. 16:38:44 »
Ovo mi je dosad najbolja epizoda u sezoni. Negan je bio puno bolji nego u prijašnjim epizodama sa svim onim preseravanjima. Iako je i ovo otezanje.
Spoiler for Hiden:
Minimalno će ga četvero ljudi pokušati ubiti.
Najbliže sam tome da Negan Ricku i Carlu neće uraditi ništa ili će samo posvojiti Judith.
Mrzim lopatare i limune

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2738 : 10.12.2016. 17:06:40 »
e ljudi...malo bi trebalo popricati o nekim stvarima sto se tice prevodjenja jer su pocele neke cudne stvari da se desavaju ovde...

prvo napadamo ljude sa titlova sto kradu prevode (sto je u redu jer mislim da je malo bezobrazno sa njihove strane sto to rade)..a onda se cekaju prevodi ovde mnogo jakih prevodioca i one se ukradu i prevedu se i stave ovde...ili ljudi imaju potrebu da jednu epizodu jedne serije prevode po 10 puta a postoje serije koje niko ne prevodi a vrhunske su

ja ovde ne trazim nikakav prevod niti ikoka imam nameru da etiketiram vredjam ili da budem negativan...samo sam primetio da se neke serije uopste ne prevode a da se za neke za jednu epizodu postavljaju 6-7 prevoda??????

ne razumem. ako je zkarlov preveo supernatural epizodu i walking dead epizodu sta ko ima da jos prevodi istu epizodu kad moze da prevodi druge serije sto znaci ili krade prevod jer drugacije ne ume da prevede ili nemam drugog objasnjenja zasto ne prevodi nesto sto nema prevod.

JOS JEDNOM POVLACIM NE VREDJAM NITI TRAZIM PREVODE SAMO MI JE MALO NEJASNO

 :volim :volim :volim :volim :volim :volim :volim
...so say we all...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2739 : 10.12.2016. 17:32:54 »

ja ovde ne trazim nikakav prevod niti ikoka imam nameru da etiketiram vredjam ili da budem negativan...samo sam primetio da se neke serije uopste ne prevode a da se za neke za jednu epizodu postavljaju 6-7 prevoda??????

>Netko se namjeri baš za jednu seriju i želi je prevoditi za svoj gušt. Ne zanima ga radi li to netko drugi.
>Netko ne poštuje rezervacije.
>Netko želi da imaju i srpski i hrvatski titlovi.
>Ne mogu moderatori nekome ovdje zabraniti da postavi drugi titl. Ako zadovoljava kriterije, on će se prihvatiti.
Mrzim lopatare i limune

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2740 : 11.12.2016. 01:34:19 »
Mislim da ce pre biti sto neko drugi sinhronizuje za druge formate pa ispadne da je 2,3 i vise njih radilo prevod.

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2741 : 11.12.2016. 16:49:53 »

ja ovde ne trazim nikakav prevod niti ikoka imam nameru da etiketiram vredjam ili da budem negativan...samo sam primetio da se neke serije uopste ne prevode a da se za neke za jednu epizodu postavljaju 6-7 prevoda??????

>Netko se namjeri baš za jednu seriju i želi je prevoditi za svoj gušt. Ne zanima ga radi li to netko drugi.
>Netko ne poštuje rezervacije.
>Netko želi da imaju i srpski i hrvatski titlovi.
>Ne mogu moderatori nekome ovdje zabraniti da postavi drugi titl. Ako zadovoljava kriterije, on će se prihvatiti.


nista nemam protiv cak sta vise i slazem se sa svim tvojim izlaganjem...ali:

idemo na to da nam je sajt posecen da nadjemo neke reklame da ovo odrzavamo i ako se ikada u buducnosti bude ukazala prilika da damo neki evro prevodiocima ja sam za to...ali kako onda to uraditi kada fale prevodi za brdo serija i onda odu ljudi na titlove tamo svi prevodi do zadnje epizode gde ovde nema mozda jedna prevedena...???

vise sada iskaljujem bes pisanjem (ne prema nikome ovde) zbog spoznaje da su oni koji do pre godinu dana nisu znali sta je prevod (ovi na titlovima) sada postali jako inoventni i za brdo serija pre kod njih se moze naci nego kod nas...sto je ranije bilo nezamislivo...bas iz ovog razloga "jedna epizoda ima 6-7 prevoda dok neke serije nemaju ni jedan prevod"....I DALJE VERAN  :volim :volim :volim :volim :volim :volim
...so say we all...

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2742 : 11.12.2016. 17:07:32 »

ja ovde ne trazim nikakav prevod niti ikoka imam nameru da etiketiram vredjam ili da budem negativan...samo sam primetio da se neke serije uopste ne prevode a da se za neke za jednu epizodu postavljaju 6-7 prevoda??????

>Netko se namjeri baš za jednu seriju i želi je prevoditi za svoj gušt. Ne zanima ga radi li to netko drugi.
>Netko ne poštuje rezervacije.
>Netko želi da imaju i srpski i hrvatski titlovi.
>Ne mogu moderatori nekome ovdje zabraniti da postavi drugi titl. Ako zadovoljava kriterije, on će se prihvatiti.


nista nemam protiv cak sta vise i slazem se sa svim tvojim izlaganjem...ali:

idemo na to da nam je sajt posecen da nadjemo neke reklame da ovo odrzavamo i ako se ikada u buducnosti bude ukazala prilika da damo neki evro prevodiocima ja sam za to...ali kako onda to uraditi kada fale prevodi za brdo serija i onda odu ljudi na titlove tamo svi prevodi do zadnje epizode gde ovde nema mozda jedna prevedena...??? (klasican primer van helsing,between i jos da ne nabrajam)

vise sada iskaljujem bes pisanjem (ne prema nikome ovde) zbog spoznaje da su oni koji do pre godinu dana nisu znali sta je prevod (ovi na titlovima) sada postali jako inoventni i za brdo serija pre kod njih se moze naci nego kod nas...sto je ranije bilo nezamislivo...bas iz ovog razloga "jedna epizoda ima 6-7 prevoda dok neke serije nemaju ni jedan prevod"....I DALJE VERAN  :volim :volim :volim :volim :volim :volim
...so say we all...

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2743 : 11.12.2016. 17:41:58 »
Ovo nije posao, već hobi. Prema tome, nema šta da ti bude nejasno.
Ako neko voli da se nadmeće s ostalima - to je njegova stvar. Al' takvom brzo pukne film.

btw, sjajna epizoda.
« Zadnja izmjena: 11.12.2016. 17:48:31 den78 »

Offline milanperky

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2744 : 12.12.2016. 14:16:59 »
Vidjeh skoro na nekoj njihovoj fan stranici serije, već pratioci prave tim Rik i tim Negan. Znači mogao bi on i par sezona da ostane,kako stvari stoje tj. gledaoci biraju.  ;D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2745 : 12.12.2016. 19:14:03 »
Nastavak sezone  12. 2. 2017.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2746 : 12.12.2016. 21:34:54 »
tri dobre i 5 ništa posebno epizoda. sve s Rickom i Neeganom je bilo zanimljivo.

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2747 : 12.12.2016. 22:10:22 »
Pih..
Spoiler for Hiden:
Totalno neuvjerljiva zadnja epizoda. Zenska puca u Negana i pogodi u palicu??  clapp  Mison i ona zenska u autu..  zanimljivi razgovori  u_jeeeeeeeeee .. Pa zenska koja je ubila onu bucu.. naravno direktno u glavu sa (bubam) 10 metara.. a ova negana sa par metara ne moze pogodit..Cipelarenje onog na kapiji je trajalo onoliko koliko je neganovim deckima trebalo da iznesu bilijarski stol..  :facepalm Ova polusezona je bila dobra samo u nacinu na koji su prikazali negana i njegovo maltretiranje svih..  Sad docekat sredinu 2. mjeseca da vidimo barem malo rata (al poznavajuci redatelja) mislim da cemo na to morati cekati tek iducu sezonu..

Online NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2748 : 12.12.2016. 23:05:43 »
Ova osma epizoda mi se svidela.
Spoiler for Hiden:
Bilo je mnogo prilika za ubiti Negana isto kao i u prethodnoj, ali barem je neko nešto pokušao. Logično da nije uspela da ga ubije, ipak je ovo serija...  u_jeeeeeeeeee
Konačno su se udružile dve zajednice, još fali kraljevstvo i one dobro naoružane žene iz džungle pa može da se priča o ratu.  :sef:

EDIT: Za ubijene mi nije žao, nisu mi se sviđali ni debela ni mamin sin.
« Zadnja izmjena: 12.12.2016. 23:07:56 NikolaJe »

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2749 : 12.12.2016. 23:37:51 »
Dobra epizoda, pogotovo druga polovina.

Spoiler for Hiden:
jbg ljudi, jeste slucajnost da ona zvekne debelu u glavu iz prve, a Rosita pogodi Negana u palicu, ali ipak je ovo samo serija. :) Zavrsetak bas emotivan...

U nastavku ocekujem

Spoiler for Hiden:
1 epizoda da ode na Taru i njenu misiju nagovaranja onih zena da podju u rat, 1 istu takvu samo sa Carol i kraljem, pa onda da se svi udruze i mozda bude napokon malo fajta. :)
Mada me nebi iznenadilo da fajt bude tek na kraju sezone...

Online NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2750 : 12.12.2016. 23:48:26 »
U nastavku ocekujem

Spoiler for Hiden:
1 epizoda da ode na Taru i njenu misiju nagovaranja onih zena da podju u rat, 1 istu takvu samo sa Carol i kraljem, pa onda da se svi udruze i mozda bude napokon malo fajta. :)
Mada me nebi iznenadilo da fajt bude tek na kraju sezone...
Spoiler for Hiden:
Bakćaće se u sledećoj epizodi sa onom skrivenom osobom (čini mi se ženskom) koju su prikazali nakon kraja epizode 99%.  ;D
A oni koji čitaju strip kažu da možda neće ni u sledećoj sezoni finalna borba, tako da se nimalo ne nadam da će na kraju ove.  ;D

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2751 : 13.12.2016. 10:10:46 »
Ne morate da ocekujete , ko hoce moze da pogleda , ima nekoliko kratkih snimaka sta ce biti u sledecoj epizodi..
Ja sam slucajno ogledo , posto treba da cekamo dva meseca nisam ocekivo da ce biti promo za sledecu epizodu...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2752 : 14.12.2016. 16:32:10 »
Najbolja epizoda u sezoni, ovako se snima nasilje, ne kao ono preseravanje u prvoj epizodi. Negan sve bolji. Ne očekujem nikakav rat, tek možda krenu u njega na kraju sezone.

Spoiler for Pitanje:
Je li Daryl imao nekog razloga da ubije bucka kraj motora ili ga je ubio samo onako jer je Neganov čovjek? Prilično se iživljavao nad njim.

Spoiler for Hiden:
Bakćaće se u sledećoj epizodi sa onom skrivenom osobom (čini mi se ženskom) koju su prikazali nakon kraja epizode 99%.  ;D
A oni koji čitaju strip kažu da možda neće ni u sledećoj sezoni finalna borba, tako da se nimalo ne nadam da će na kraju ove.  ;D
U onoj zadnjoj sceni u mraku u verziji extended prikažu crnog popa. Onaj što se prišunjava vjerojatno je onaj luđak s jezera odakle su Rick i gay nabavili oružje.
« Zadnja izmjena: 14.12.2016. 16:52:21 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2753 : 15.12.2016. 19:18:04 »
Limune ja mislim da je ovaj razlog
Spoiler for Hiden:
Debeli je uzeo pištolj od Rika , a sad da mu uzme pištolj i ostavu u zivotu nije mogao , to je bio moj utisak

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2754 : 16.12.2016. 00:45:45 »
Jedina serija koju pratim a da sa odusevljenjem docekam pauzu  navijacica


takodjer uzivam u pogubljenjima "glavnih" protagonista. nekako mi dodje kao licna osveta sta sam se natjerao da gledam skoro 7 godina.

negana cemo da vidimo tamo negdje u 13. pa opet preskok i onda zadnje 2 :D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2755 : 16.12.2016. 00:49:11 »
Sad će se vjerojatno do kraja sezone organizirati pobuna pa će u finalu sezone biti scena kako svi pobunjenici stoje u mraku ispred Neganvoog dvorca napeti za juriš. :)
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2756 : 17.12.2016. 21:05:26 »
Sasha je možda sljedeća koja se seli na ahiret.

http://www.slate.com/blogs/browbeat/2016/12/15/star_trek_discovery_has_picked_its_star_the_walking_dead_s_sonequa_martin.html
Mrzim lopatare i limune

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2757 : 23.12.2016. 02:56:34 »
Sasha je možda sljedeća koja se seli na ahiret.

http://www.slate.com/blogs/browbeat/2016/12/15/star_trek_discovery_has_picked_its_star_the_walking_dead_s_sonequa_martin.html

bas sam to pomislio kad sam procitao sinoc. meni pase dokle god negan roka "zive smarace"

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2758 : 09.02.2017. 19:21:38 »

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2759 : 14.02.2017. 02:36:57 »
Odvratno..
nije ni cudno sto niko ne komentarise