Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539390 )

0 članova i 7 gostiju pregledava ovu temu.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2610 : 17.07.2016. 09:10:41 »
Znaci sedece nedelje saznajemo ili suzavamo broj , ko potencijalnih likova koji mogu umreti...
Na sajtu Imdb , pise da ce Rik glumiti i u 2017 , plus jedinom su upisane epizode iz novog serijala...

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2611 : 22.07.2016. 22:21:29 »
Sedma sezona počinje 23. 10. 2016.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2612 : 22.07.2016. 22:49:43 »
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2613 : 23.07.2016. 08:42:20 »
Toooo moj omiljeni lik iz stripa je tu... Juce bas razmisljam i kazem mozda ce da ga ubace u ovaj sezone ili sledecoj kad ono u ovoj. Naravno rec je o Ezekiel i tigar siva  :)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2614 : 23.07.2016. 10:27:17 »
Jel on dobar lik ili negativac?
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2615 : 23.07.2016. 12:50:45 »
Jel on dobar lik ili negativac?
Pa da ne pravim spojler javno
Spoiler for Hiden:
pa skroz lud lik u stripu pozitivac u smislu zajedno sa Rikom se bije protiv Negana
« Zadnja izmjena: 23.07.2016. 12:53:41 groznim84 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2616 : 28.07.2016. 18:51:09 »
^Je li to Ezekiel što ima tigra?
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2617 : 28.07.2016. 19:26:29 »
da.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2618 : 23.08.2016. 23:15:09 »
Neganova scena.. Kraj šeste sezone.. Uncensored


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2619 : 21.09.2016. 15:20:49 »
Procurilo je tko je pao. Ne mogu podijeliti jer nisam bio dovoljno hrabar da otvorim spoiler.
Evo ako netko želi.

Spoiler for Hiden:
http://www.owfans.com/forum/viewtopic.php?f=78&t=7891&view=unread#p456764
« Zadnja izmjena: 21.09.2016. 15:22:44 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2620 : 21.09.2016. 16:18:18 »
Fala. Taman da se ne zamaram posle sa trazenjem kad iskoci epizoda. Mada ubili su tu neizvjesnost sto nisu prikazali u finale, tako da je potpuno nebitno.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2621 : 21.09.2016. 16:59:24 »
To što nisu pokazali u finalu im je odličan potez. Ta je tema bila stvar dva mjeseca i nahajpali su ljude.
Mrzim lopatare i limune

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2622 : 21.09.2016. 19:35:01 »
Pa da, iz njihovog ugla je odlican potez jer samo vuku gledaoce za nos da gledaju i dalje.

Ali ja ne gledam iz ugla kako ce oni da razbiju sa rejtingom, no iz ugla gledaoca... kao sto rece, dva mjeseca se ceka ta scena i konacno dodjeeee iiii caopoz, vidimo se za pola godine, sad smo ubili kameru pa cemo posle vidjet koga cemo.  :)

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2623 : 27.09.2016. 11:31:41 »
Procurilo je tko je pao. Ne mogu podijeliti jer nisam bio dovoljno hrabar da otvorim spoiler.
Evo ako netko želi.

Spoiler for Hiden:
http://www.owfans.com/forum/viewtopic.php?f=78&t=7891&view=unread#p456764

Koliko ja vidim

Spoiler for Hiden:
ovo je doradjena slika njegova iz one scene kod kontejnera. Cisto sumnjam da bi neko vristao sa pola glave :)

Offline _Sen

  • Novi član
  • *
  • Postova: 46
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2624 : 09.10.2016. 02:44:09 »
Koliko ja vidim, sada će svaka sezona, svake serije koja izadje da bude sa dignutom motkom, nožem, pištoljem...

Dobro za podizanje rejtinga, dobro za cenjkanje sa glumcima oko plata, a ako se finansijeri predomisle mogu i da ne snime sledeći serijal...

Pun mi je kufer nemaštovitosti....

Ne bi ni pronašli ovako dobru seriju da nije stripa...

S da nema Zone sumraka, pola filmova ne bi bilo snimljeno...
Da ne pričam o rimejk serijama, Uk i US verzijama i čupanju iz zaborava metuzalema i staraca da opet budu u glavnim ulogama...

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2625 : 09.10.2016. 14:20:28 »

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2626 : 15.10.2016. 05:49:39 »
Najjaca stvar kod zadnje scene prosle sezone je da uopce nije bitno kome je prosuo mozak, cak bih se zadovoljio da je vise njih ucmekao.
koga god da je izabrao zasluzio je. Osim Ricka koji i jeste "hodajuci mrtvac" i bez njega ne bi bio isto..

Ne znam niti jednu seriju/film/knjigu/strip da mi toliko nije stalo do glavnih protagonista do TWD

Koja je uloga Glenna otkako se udomio kod Meggy? bio mi je jedan od coolerkih likova u 1. sezoni.
Da sam na mjestu glumca koji tumaci lik Deryla davno bih dao otkaz kakav mu scenarij guraju.  uopce se vise ni ne trude oko njega
o Morganu ne treba trositi rijeci.. tip 4 godine putuje da se nadje sa Rickom i kad se konacno nadju ispotavi se da boluje od autizma. iskljuciv totalno.
Cak mi se i Carl poceo svidjati, a to ne valja.

i sad kad se konacno pojavio lik kojeg gotivim (Negan) oni ce da ga uspavaju za 10 epizoda


Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2627 : 15.10.2016. 13:02:46 »
Osim Ricka koji i jeste "hodajuci mrtvac" i bez njega ne bi bio isto..

ovo si dobro rekao, a sigurno je to već netko i prije spomenuo. svi ovi koji nisu zombiji su zapravo 'the walking dead'  smileyNO1

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2628 : 15.10.2016. 20:15:24 »
Ja bih bila ok da ubiju bio koga osim ako je Carl jer se nadam da ce fenomenalan uvrnut odnos koji Negan i Carl imaju u stripu biti prenet u seriju, mada to uveliko zavisi od toga kakav ce biti Negan u seriji...u stripu on je jedan od najinteresantnijih likova ubedljivo. Mada, ima nekih

Spoiler for Hiden:
glasina da ce Carlovu pricu s Neganom dati Daryllu. Prilicno me to smorilo. :\

Istina da su neki likovi uskraceni za bolju pricu: Daryll stagnira odavno, Glenn je imao neku krizu pred kraj poslednje sezone, inace do tad bio poznat kao glavni za nabavku. Ali eto, recimo Carol je lik koji se definitivno najvise promenio od pocetka serije, njoj daju pricu stalno. Videcemo, jos malo pa kraj neizvesnosti. :)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2629 : 17.10.2016. 03:24:32 »
Obnovljeno za osmu sezonu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2630 : 23.10.2016. 22:22:28 »
Veceras! Bez obzira na sve sto se desavalo oseca se veliki hajp pred premijerom, a mali broj serija moze da se pohvali time. Valjda ce biti dobro.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Nneemmaanjnjaa

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2631 : 24.10.2016. 03:54:37 »
Spoiler for Hiden:
To Negan sredio dvojicu?  :o ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2632 : 24.10.2016. 04:07:43 »

Spoiler for Hiden:
Nije Rick kao ni Carl. Oni ostaju. Ženski likovi isto mislim da nisu jer bi pali nakon prvog zamaha. Netko od važnijih likova. Daryl, Abraham ili Glenn. Ja ću reći Abraham ili Glenn.

Inače jako loše odrađeno finale sa smiješnim zamkama i postupcima likova. Rick se još jednom pokazao kao jedan od najlošijih vođa ikada što sam vidio bilo gdje.

EDIT:

Sad sam se sjetio one scene
Spoiler for Hiden:
kad se Abraham oprašta od Eugena uz patetičnu muziku. Sve mi više smrdi da je Abraham. On može primiti dosta pošto ga nije lako srušiti.

Hehe, nije da nisam znao. Šapnula mi ptica trkačica  :om:

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2633 : 24.10.2016. 13:30:07 »
Nisam mogao da verujem da gledam TWD epizodu.  :o Ovo je bilo toliko brutalno i napeto da mi je u nekim scenama pripala muka. Savršeno. clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2634 : 24.10.2016. 13:35:54 »
Istina, jako dobro su prikazali psihoanalizu svih važnih likova. Negan je ovdje bio scenarist i redatelj
Spoiler for Hiden:
i kako je Negan trebao uvjeriti te fikcijske likove da ga se boje, tako je nas stvarne gledatelje redatelj/scenarist trebao uvjeriti da je ovo prilično stvarno i mučno u čemu su uspjeli. Ovo nije bilo kako inače zna biti šok radi šoka. Ovo je prirodan tijek same radnje. Drago mi je da nisu na tome stali pa je Negan išao uvjeriti Ricka tako da je on trebao odsjeći svojem sinu ruku. Ta scena opet označava one najtvrđe gledatelje koji nisu uvjereni u Negana. E pa sad jesu.

Tako se to radi. Epizoda ima mana, ali ipak ove stvari ih gutaju. Samo je šteta što ovo ne nude iz epizode u epizodu već se mora čekati, a oni jako dobro znaju da ćemo čekati.

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2635 : 24.10.2016. 13:36:53 »
Koji fatality  :o


I posle neko kaze FTWD u istom rangu sa TWD

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2636 : 24.10.2016. 14:23:11 »
Epizoda za nepovjerovati, ovo nisam ocekivao definitivno :D, buduci da nisam citao strip niti pratio ove spoilere. Seriji je i bio potreban neki ovakav 'event', Jeffrey Dean Morgan je odglumio sjajno, cak me u pojedinicim momentima 'hvatao' strah, neka mucnina, genijalno.
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Online thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2637 : 24.10.2016. 14:41:51 »
uvijek briljiraju u prvoj!!!!!
sad su nadmašili i sami sebe.
više je uplašio ( negan ) nas gledatelje nego protagoniste!!!!

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2638 : 24.10.2016. 16:13:41 »
Uf, ovo je bilo bas vrhunski uradjeno.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2639 : 24.10.2016. 17:36:39 »
Fuj  :naklon:

ovakvu brutalnost na televiziji odavno nisam vidio.

Jedina zamjerka sto smo morali cekati preko 6 godina, a mogli su komotno vec u 4. Definitivno najbolja epizoda TWD.. a Negan je takav zlocinac da ga ne mozes, a ne voljeti  ;D