Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539378 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2580 : 06.04.2016. 00:12:17 »
Pogledao sam ponovo finale i poprilicno sam ubedjen da je
Spoiler for Hiden:
Judžin mrtav.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline markonegative

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2581 : 06.04.2016. 12:27:13 »
Spoiler for Hiden:
Abraham ili Glenn. Rekao bih Abraham jer za Glenna bi bilo preočito zbog stripa
Spoiler for Hiden:
Negan je rekao: "primaš ga kao šampion" - a to mogu samo najjači, tako da je najverovatnije Abraham u pitanju. Šteta ako je tako...

Spoiler for Hiden:
To kaže i Glenu u stripu, i možda ovaj put stvarno prate strip, a možda su tu rečenicu uzeli iz stripa da nas pogrešno navedu, a možda i nisu, možda, možda... videćemo tek na jesen  ;D Ali i dalje mislim da je ili Abraham ili Judžin.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2582 : 06.04.2016. 13:06:33 »
Spoiler for Hiden:
Ovo nije losa teorija...
http://imgur.com/a/Bz2e6

Mada, ako pregovaraju o ugovorima jos, svi su igri.  Sinoc sam ponovo pregledala epizodu i vise nisam sigurna 100% ni za Carla i Ricka jer Negan zapravo kaze:
"... cut the boy's other eye out and feed it to his father." Ali nakon toga dodaje:
"And THEN we'll start."
To mogu da okrenu kako god hoce. Vrlo lako moze da znaci da muci obojicu pre nego sto ubije jednog od njih. Isto tako, koliko god bili ocigledni hintovi za Eugen-a, (oprastanje od Abrahama i da je dao recept Ricku), isto tako se i Carl pozdravio na pocetku sa onom klinkom, Enid.
Mada slazem se sa posterom koji je napisao da bi steta bilo bilo koga od njih dvojice ubiti jer obojica imaju jako intersenatan odnos sa Neganom u stripu.
Jos uvek su svi fair game. Kontam da cemo saznati za par meseci kad procure slike sa seta.  ;D

Offline The Caped Crusader

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2583 : 06.04.2016. 13:21:19 »
Hehehe kad fanovi krenu sa teorijama o tome bi mogla cak i serija da se snimi ;D :lubenica:
Spoiler for Hiden:
Jos kada se znalo da ce se Negan pojaviti u seriji, scenaristi su pricali o toj velikoj i uzasnoj sceni koja ce se dogoditi i koja je iz stripa. Ako se secate tada je na fb stranici The Walking Dead postavljena slika Glenna sa bejzbol palicom :) To je bio prvi veliki hint i tada se vec potajno pricalo o tome :) Ovo sto sada rade je samo pokusaj da se stvori neizvesnost i napetost, te da se prica o seriji. Sigurno ce postojati jos milion intervjua i tekstova glumaca i scenarista gde ce nas navoditi na ovu ili onu stranu, a istina je da prate radnju iz stripa i da je Glenn mrtav.
Druga velika stvar koja podrzava ovo sto pisem je zvuk koji su ljudi izolovali u trenutku kada Negan udara palicom :) Cuje se kako Carl i narocito Maggie uzvikuju Glennovo ime :)
I jos ako obratite paznju, Negan na kraju dolazi na levu stranu reda iz nase perspektive, sto znaci tamo gde se Glenn nalazi :)

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2584 : 06.04.2016. 13:47:01 »
Stvoriste mi neizvesnost.  rofl

Spoiler for Hiden:
Pogledao sam još par puta scenu. Prema senci, Negan je otišao do nekog ko se nalazi levo od Rika.
Abraham i Glen su desno od njega, a Judžin i Aron levo.  ;D Ili je Judžina ili Rika.
Ne bih voleo da je Abrahama jer mi on najmoćnije izgleda.  ;D

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2585 : 06.04.2016. 20:30:03 »
Spoiler for Hiden:

 rofl rofl rofl

Offline antonio-kt

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2586 : 07.04.2016. 02:16:35 »
Spoiler for Hiden:

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2587 : 07.04.2016. 02:19:17 »
Spoiler for Hiden:
Koliko je to uzelo maha, ne bi me čudilo da netko hakira u NSA i skine slike od satelita koji je tuda prolazio.  :D
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2588 : 10.04.2016. 11:10:11 »
hvala na prijevodima, zoki  smileyNO1

opet tipična polusezona. 2-3 jako dobre epizode na početku i onda kupovina vremena do finala, koje mi nije bilo ništa posebno. navlakuša za sljedeću sezonu. uglavnom sam gledao ubrzano.

puno ste pisali o Neganu i Isusu, pa sam si stvorio neku sliku o njima. ali ništa posebno nisu ispali; tek ih trebamo bolje upoznati.

za likove me odavno zaboli, svejedno mi je tko je s druge strane batine. više me zanima kako će očistiti krv i meso s Lucille.

Offline digor6

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 135
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2589 : 10.04.2016. 15:51:16 »
Stvoriste mi neizvesnost.  rofl
Spoiler for Hiden:
Negan je alfa mužjak svoje grupe. Kao takav, treba pokazati snagu novima, ali i svojoj grupi. Zbog toga neće napasti dijete, ženu ili žgoljave. Prije bi se odlučio za nekog krupnog muškarca. Tipujem na Abrahama i Judžina, s tim da prednost dajem Judžinu jer je, prije toga, predao Riku upute za izradu metaka. Mislim da je time ispunio svoju funkciju. Grupi ne trebaju pametni, već borci.

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2590 : 12.04.2016. 11:59:50 »

Ko hoce da zna ko je mrtav, nek otvori.

Spoiler for Hiden:
Rick je stradao, 100% proveren info :)

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2591 : 12.04.2016. 12:51:37 »

Ko hoce da zna ko je mrtav, nek otvori.

Spoiler for Hiden:
Rick je stradao, 100% proveren info :)

Imam i ja info tko je mrtav 100%

Spoiler for Hiden:
Herchel. Dobro, to je bilo ranije, ali provjereno 10000%  smileyNO1

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2592 : 12.04.2016. 14:28:49 »

Ko hoce da zna ko je mrtav, nek otvori.

Spoiler for Hiden:
Rick je stradao, 100% proveren info :)
Pa kao sto sam rekao ranije... Znaci moj ortak iz US je ipak dobro cuo...

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2593 : 12.04.2016. 21:40:05 »
Da, ortak ti je dobro cuo :)

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2594 : 13.04.2016. 14:13:06 »
Čitao sam teoriju po kojoj je stradala osoba čiju perspektivu vidimo kroz epizodu(i na kraju) i kroz par slika čini se da je
Spoiler for Hiden:
Glen


ali isto sam čitao kako je jedan producent izjavio da još ne znaju, što je valjda najgori mogući scenarij i vjerojatno laž

Offline digor6

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 135
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2595 : 13.04.2016. 16:31:27 »
ali isto sam čitao kako je jedan producent izjavio da još ne znaju, što je valjda najgori mogući scenarij i vjerojatno laž
Možda bi to mogla biti i istina. Očito je ta scena snimljena tako da je praktično sve moguće. Kakvi su Amerikanci, ne bi me iznenadilo da nakon što snime reakciju gledatelja, izaberu žrtvu koja će biti po volji najširem krugu i dodatno povećati popularnost ($) serije.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2596 : 13.04.2016. 17:17:40 »
Eh, oni vise ne znaju ni sta pricaju... Jedne nedelje glumci pricaju kako im je bilo muka, kako nisu mogli da spavaju kad su dobili script za tu scenu. Onda kao ne znaju ni oni, da bi posle rekli da imaju pakt da cuvaju tajnu jer su oni "kao porodica".
Realno, ovakav kraj im je ostavio prostora ne samo da smisle koga da sklone iz serije ako nisu, vec i da promene i stave drugu osobu ako jesu.  :ne-zna

Offline Derek Trotter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2597 : 13.04.2016. 19:36:32 »
Kamermana je ubio  ;D
"This time next year , we'll be millionaires!"

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2598 : 13.04.2016. 21:10:08 »
Šteta što je zvekno kamermana u glavu. Mogao je da se vrati kao zombi i da gledamo jednu epizodu iz zombijevog ugla u prvom licu.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2599 : 14.04.2016. 00:27:51 »
e još jedan dio sam zaboravio, navodno kada se zvuk uspori i pojača čuje se kako
Spoiler for Hiden:
Maggie viče Glenn

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2600 : 19.04.2016. 20:29:16 »
Steven Yeun je ovih dana u Srbiji tacnije Beogradu snima film Mayhem. Tako ako ga neko sretne slucajno da ga malo propita sta se desilo na kraju sezone  rofl  rofl  rofl

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2601 : 27.05.2016. 21:24:06 »
jedno pitanje za poslednju epizodu , nisam je hteo odgledati do kraja ostavljam za sledecu sezonu....
Spoiler for Hiden:
jel postoji sansa da niko nije ubijen  ?

Offline kupra

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • ZVEZDA JE ZIVOT
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2602 : 29.05.2016. 20:59:55 »
neko je sigurno ubijen nema sanse da je preziveo bilo ko
dodji cika velja da bonu

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2603 : 29.05.2016. 21:42:34 »
Hvala na odgovoru...
U medjuvremenu pojavilo se jos jedno pitanje...
Posto sam skonto da se ovo radi po stripu , nisam znao , pre mesec dana poceo da gledam bez ikakvog predznanja i kupila me prica , nikad zombi film nisam pogledo , niti imao zelju ali za ovu pricu dajem visoku ocenu...
Cito sam malo komentare, pa skonto to za strip , pa imam jos jedno poslednje pitanje (posle prve sezone posto nisam imao pojma nisam ni slutio da ce mu najbolji drugar i zena umreti i bas toliko smrti)
Jel strip i serija prate istu pricu , tj ko  umre u stripu umre i u seriji , ili rade nezavisno jedni od drugih, u sustini da li se razlikuju, ukratko ako neko moze ?

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2604 : 29.05.2016. 21:53:25 »
Hvala na odgovoru...
U medjuvremenu pojavilo se jos jedno pitanje...
Posto sam skonto da se ovo radi po stripu , nisam znao , pre mesec dana poceo da gledam bez ikakvog predznanja i kupila me prica , nikad zombi film nisam pogledo , niti imao zelju ali za ovu pricu dajem visoku ocenu...
Cito sam malo komentare, pa skonto to za strip , pa imam jos jedno poslednje pitanje (posle prve sezone posto nisam imao pojma nisam ni slutio da ce mu najbolji drugar i zena umreti i bas toliko smrti)
Jel strip i serija prate istu pricu , tj ko  umre u stripu umre i u seriji , ili rade nezavisno jedni od drugih, u sustini da li se razlikuju, ukratko ako neko moze ?
Spoiler for Hiden:
Pa u prvim sezonama prate jako verno pricu, aj da ne preteram ali jedno 90% sigurno. Otprilike svi koji su izginuli u stripu izginuli su i u seriji. mada ima nekih koji nisu. Posto si tek na prvoj sezoni necu da ti kvarim dozivljaj. ali evo recimo ovo moze da se zna. Derl i njegov bra Mrl ne postoje u stripu oni su samo smisljeni za seriju.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2605 : 29.05.2016. 22:09:02 »
Hvala...
Ne ja sam stigo do 6 sezone, ali sam to odgledo za kratko vreme, do pre neki dan nisam znao , da postoji strip...

Spoiler for Hiden:
Pa me malo razocaralo da ce Glena ubiti, nadam se da nece, ostavio sam 16 epizodu u poslednjoj sezoni da pogledam , kad pocne 7 sezona

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2606 : 29.05.2016. 22:56:25 »
Hvala...
Ne ja sam stigo do 6 sezone, ali sam to odgledo za kratko vreme, do pre neki dan nisam znao , da postoji strip...

Spoiler for Hiden:
Pa me malo razocaralo da ce Glena ubiti, nadam se da nece, ostavio sam 16 epizodu u poslednjoj sezoni da pogledam , kad pocne 7 sezona
Poslednja ep nije nista posebno mozes opusteno da je pogledas... sam kraj je malo neizvestan
Spoiler for Hiden:
kao ne znamo ko je stradao ali nista narocito, po stripu bi trebao da je Glen mada su dosta izmenili bar u 6 sezoni tako da je sve moguce...

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2607 : 01.06.2016. 21:56:27 »
Nađi strip i čitaj kad imaš vremena, to ti je savet od mene  :)
Naravno da ima odstupanja ali suština je ista (tj. ne uništavaju srž iz stripa).

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2608 : 08.06.2016. 19:16:20 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2609 : 14.07.2016. 18:10:46 »
Mrzim lopatare i limune