Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539374 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2550 : 04.04.2016. 20:50:23 »
Finale ocekivano, 50 minuta lutanja i onda drama. meni je ova sezona najbolja jer konacno imaju neki cilj i imaju se zasto boriti.

koga god da su roknuli svedno mi je, kao sto mi je svedno sto ih nece biti do oktobra

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2551 : 04.04.2016. 20:51:43 »
Znam jedno, da sledecu sezonu gledam tek kad izadje cela....

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2552 : 04.04.2016. 21:30:35 »
Prosjecna zadnja epizoda..
Spoiler for Hiden:
Dio sa Morganom i Carrol treba izbacit.. Epizoda prikazuje kako je Rick mislio d aim nitko ne moze nista pa   lutanja sa kombijem su dokaz nemoci.. Ok je je bilo ali je predugo lutanje trajalo.. Dio sa Neganom tj njegov monolog je bio vjerojatno najbolji dio cijele sezone. Sumnjivo je npr . kad su prvui put naisli na blokadu ceste da ih spasioci nisu napali? Vjerojatno su takva naredjenja bila da ne smiju (jer su im pucali kasnije i pod noge al nikog nisu pogodili.. I onda taman ih dovedu do Negana).
U najavi za iducu sezonu spominje se da mora neki "bitniji" lik biti ubijen i da ce to odrediti cijelu iducu sezonu. Moja pretpostavka nije kao po stripovima da je to Glenn (jer ga je vratio bio)nego da je
Spoiler for Hiden:
Maggie ili jednooki djecacic kojeg treba hitno maknit iz serije... Ipak mislim na djecacica i da ce onda prvo Rick biti poslusan dok ne pronadje nacin za ubit Negana i da ce se tu vodit glavna prica sezone.
Sad treba pricekati 10. mjesec ...

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2553 : 04.04.2016. 23:30:27 »
Epizoda hiljadu puta fenomenalna.. Negan pokazao svu moć, dokazao koliko su ovi "naši" glupi i naivni. Ali ništa više nemam za reći nego da im mamu njihovu zbog toga što su uradili.. Većina zna koliki sam fan serije ali zbog ovoga im sve po spisku.. Ufff ljut sam.

Glumac za Negana je pun pogodak.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2554 : 05.04.2016. 09:42:03 »
Evo sad da napišem malo smireniji nakon prvobitne reakcije redanja na spisak svih redom krivaca za ovakav kraj.

Spoiler for Hiden:
Epizoda je jako dobra, šta više odlična.
Jedine dvije stvari koje su mi zasmetale su totalno nebitan dio sa Carol gdje ona po stoti put prepričava da ne može više ubijati. Cijela ta priča je vodila ka tome da na kraju se pobije Morganova teorija o tome kako je svaki život dragocjen. To sa Morganom i  susret sa Kingdomovcima, ko prati strip zna, je malo izvadilo stvar. Inače mogli su bez scena sa Carol pa da epizoda bude klasičnog trajanja.

Epizodi je visoku ocjenu dala ona mračna situacija igre mačke i miša između Saviorsa i naše ekipe, gdje je pokazana sva Neganova moć i spremnost dok je Rick ispao obični plačljivac koji se vjerovatno jedini u grupi klečeći na koljenima upišao u gaće, a s druge strane Carl sa izgledom rođenog serijskog ubice kako reče Negan.

I na kraju shvatam da je to "klifhenger", i strip je sačinjen od tih čekanja na rasplet, ali nisu trebali raditi ovoliku hajku. Jedino im to zamjerim

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2555 : 05.04.2016. 10:58:20 »
BIG SPOILER Otvarate na sopstvenu odgovornost.
Spoiler for Hiden:
Ortak mi iz US javlja da zna ko je nastradao na kraju on kaze da je 100% siguran ja mi verujem 90% Ja sam mislio da je Glen tako je po stripu ali on mi kaze da je to Rik :o i da ce to biti najveci sok nove sezone koje krece kao potpuno nova prica... i dosta ce se razlikovati od stripa. Sad ostaje da vidimo da li je u pravu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2556 : 05.04.2016. 11:50:03 »
Gledao sam Talking Dead,
Spoiler for Hiden:
i citava prica je da cak ni glumci ne znaju ko je mrtav. Tako da, ono, scenaristi ce u narednom periodu najverovatnije osluskivati fanove i odluciti koga ce da sklone. Naravno, da to bude u obostranom interesu.

Sto se tice samog finala, Eenie, Meenie, Miney, zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2557 : 05.04.2016. 12:11:47 »
BIG SPOILER Otvarate na sopstvenu odgovornost.
Spoiler for Hiden:
Ortak mi iz US javlja da zna ko je nastradao na kraju on kaze da je 100% siguran ja mi verujem 90% Ja sam mislio da je Glen tako je po stripu ali on mi kaze da je to Rik :o i da ce to biti najveci sok nove sezone koje krece kao potpuno nova prica... i dosta ce se razlikovati od stripa. Sad ostaje da vidimo da li je u pravu.

 :o :o :o

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2558 : 05.04.2016. 12:28:27 »
Gledao sam Talking Dead,
Spoiler for Hiden:
i citava prica je da cak ni glumci ne znaju ko je mrtav. Tako da, ono, scenaristi ce u narednom periodu najverovatnije osluskivati fanove i odluciti koga ce da sklone. Naravno, da to bude u obostranom interesu.

Sto se tice samog finala, Eenie, Meenie, Miney, zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...

Pa nema logike
Spoiler for Hiden:
kad Negan kaze pre nego zamahne: "Anybody moves, anybody says anything, cut the boy's other eye and feed it to his father."
Zasto bi to rekao ako ubija Ricka?

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2559 : 05.04.2016. 12:38:16 »
Gledao sam Talking Dead,
Spoiler for Hiden:
i citava prica je da cak ni glumci ne znaju ko je mrtav. Tako da, ono, scenaristi ce u narednom periodu najverovatnije osluskivati fanove i odluciti koga ce da sklone. Naravno, da to bude u obostranom interesu.

Sto se tice samog finala, Eenie, Meenie, Miney, zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...

Pa nema logike
Spoiler for Hiden:
kad Negan kaze pre nego zamahne: "Anybody moves, anybody says anything, cut the boy's other eye and feed it to his father."
Zasto bi to rekao ako ubija Ricka?

Naravno, zaboravio sam da pomenem
Spoiler for Hiden:
Izuzev Rika i njegovog klinca. Svi ostali su u igri.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2560 : 05.04.2016. 13:41:12 »
Spoiler for Hiden:
Karl sigurno ostaje post sam gledao inteevju sa producentima i on im je omiljeni lik i nameravaju ozbiljne planov za njega... Rik, Glen ili Megi neko od njih... Ostali likovi koji klece su nebitni mnogo i bilo ko od njih da izgine nece biti neki sok... Ortak je naravno to saznao jer je njegov zet blizak produkciji i radi na samom snimanju... Sad da li je to 100% infrormacija ili samo jedna od mogucnosti ostaje da vidimo...
Spoiler for Hiden:
Da zaboravih na Derela njega nema u stripu tako da im je tu volja da rade sa njim sta hoce... mada ako njega maknu izgubice dosta na gledanosti....
« Zadnja izmjena: 05.04.2016. 13:43:47 groznim84 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2561 : 05.04.2016. 14:35:40 »
Pošto sam očekivao finale s velikim cliffhangerom, nije mi bilo toliko loše.
Spoiler for Hiden:
Ja očekujem d aće Abraham biti mrtav zato što je Negan govorio kako se dobro trza i morao ga je više puta udarati. A ne bi me iznenadilo da ne bude nijedan od njih nego je ubio nekog lijevog.
Epizoda je dobra i dobro su izgradili napetost.
Mrzim lopatare i limune

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2562 : 05.04.2016. 14:38:44 »
Ma sta mi pricas ziveo sam u americi, za njih je ovo ludnica napalili se svi :D

Nije nije, oni su angry sad hahahaha, a kako ce ovo da im boostuje premijeru, haos.  ;D

Znam jedno, da sledecu sezonu gledam tek kad izadje cela....

Slazem se, lakse je tako progutat seriju, ako je budem i pratio uopste... mada vidjecu te spoilere da vidim koga je prosuo...  ;D

Ovaj BIG spoiler ti je ludilo i mislim da nema sanse za takvo nesto, no vidjecemo.
Spoiler for Hiden:
Mozda je Linkolnu dosadilo vise. ;D

Gledao sam Talking Dead,
Spoiler for Hiden:
i citava prica je da cak ni glumci ne znaju ko je mrtav. Tako da, ono, scenaristi ce u narednom periodu najverovatnije osluskivati fanove i odluciti koga ce da sklone. Naravno, da to bude u obostranom interesu.



I to sam ocekivao, nisu se ni oni odlucili jos, e kako ce se upisat na kraj i prosut nekog totalno nebitnog lika.



Spoiler for Hiden:
Na kraj Rik ispade najveca picka, na pocetak je prijetio ovoo onoo, a posle vidimo se... Jos na kraj ispade da je ima najvise sansi da prodje onaj prvi put kad su bili otprilike brojcano jednaki... :D

A inace epizoda nije bila losa u odnosu na one koje su prethodile finalu...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2563 : 05.04.2016. 15:01:15 »
Spoiler for Hiden:

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2564 : 05.04.2016. 15:48:21 »
Hvala Zkarlov za sve prijevode  clapp clapp clapp!!!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2565 : 05.04.2016. 16:08:51 »
 smileyNO1

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2566 : 05.04.2016. 17:38:09 »
Gledao sam Talking Dead,
Spoiler for Hiden:
i citava prica je da cak ni glumci ne znaju ko je mrtav. Tako da, ono, scenaristi ce u narednom periodu najverovatnije osluskivati fanove i odluciti koga ce da sklone. Naravno, da to bude u obostranom interesu.

Sto se tice samog finala, Eenie, Meenie, Miney, zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...

Pa nema logike
Spoiler for Hiden:
kad Negan kaze pre nego zamahne: "Anybody moves, anybody says anything, cut the boy's other eye and feed it to his father."
Zasto bi to rekao ako ubija Ricka?
Upravo tako.

Spoiler for Hiden:
Nije Rick kao ni Carl. Oni ostaju. Ženski likovi isto mislim da nisu jer bi pali nakon prvog zamaha. Netko od važnijih likova. Daryl, Abraham ili Glenn. Ja ću reći Abraham ili Glenn.

Inače jako loše odrađeno finale sa smiješnim zamkama i postupcima likova. Rick se još jednom pokazao kao jedan od najlošijih vođa ikada što sam vidio bilo gdje.

EDIT:

Sad sam se sjetio one scene
Spoiler for Hiden:
kad se Abraham oprašta od Eugena uz patetičnu muziku. Sve mi više smrdi da je Abraham. On može primiti dosta pošto ga nije lako srušiti.
« Zadnja izmjena: 05.04.2016. 17:44:26 Mulder »

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2567 : 05.04.2016. 17:58:02 »
Spoiler for Hiden:
znaci zuti je prezivio i ovaj put?  rofl

bojim se da ce cijelu sljedecu sezonu rastegnuti i onda tek na kraju krenuti u rat protiv negana..
 

Online wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1147
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2568 : 05.04.2016. 18:43:17 »
Hvala Zoki za prevode. Mene samo interesuje kako će da završe seriju. Ovako bezciljno lutaju...

 :volim drinks

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2569 : 05.04.2016. 18:44:34 »
Mene samo interesuje kako će da završe seriju. Ovako bezciljno lutaju...

Vjeruj da to AMC-u još nije u planu. I taj strip još uvijek izlazi, a počeo je davno prije serije. Imaju dovoljnu bazu fanova pa mogu u nedogled.
Mrzim lopatare i limune

Online wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1147
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2570 : 05.04.2016. 18:49:42 »
Da, ali onda seriju pretvaraju još više u sapunicu. Nije više ono što je bila...

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока


Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2571 : 05.04.2016. 19:49:39 »
Prvo smo imali jedno vreme serije i filmove sa vampirima par godina sad su zombise popularne ja misli da su sledeci kosturi  :samcro:

Offline Iron Man

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2572 : 05.04.2016. 19:55:34 »
Imao sam malo veća očekivanja ali može i ovo proći. Epizoda nekako previše razvlačena, mnogo nepotrebnih scena.

Spoiler for Hiden:
Najvjerojatnije mislim da su mrtvi Abraham ili Glenn. Glenn je previše toga preživio pa zašto ne bi i ovo pa možda malo više važe na Abrahama. Sumnjam da su Rick ili sin mu a Daryl je u očima fanova najdraži lik pa ne vjerujem da je i on. Ženske ne dolaze u obzir jer sumnjam da su nekoga od njih jer nakon prvog udarca bi pale odmah.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2573 : 05.04.2016. 21:24:10 »
Spoiler for Hiden:
Finale nase omiljene sapunice na nivou sapunjare :D . Vec vidim 7 sezonu kako Morgan sa svojim ala Gandalf stapom dolazi sa onom ekipom, sto ih je upoznao, da spasu Rika i ostale.


Sada nam dolazi mnogo bolji Fear TWD.
« Zadnja izmjena: 05.04.2016. 21:28:41 Goran88 »

Offline markonegative

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2574 : 05.04.2016. 21:32:30 »
Stvarno su imali priliku da ovo finale bude baš baš nešto, ali su to nekako uspeli da zajebu. Jedino zadnjih 10 minuta vredi nešto.

Spoiler for Hiden:
Ne verujem da su Rik ili Karl imali tu čast da se upoznaju sa Lusil, Rik (iako je trenutno slomljen  :vid-ga:, ali čekajte da ga vidite kasnije  :sef: ) jedini može kasnije da ujedini i povede ostale grupe u borbi protiv Negana i "Saviors" grupe, dok se Karl dopada Neganu. Nadam se nekim sjajnim scenama sa Neganom i Karlom u budućoj sezoni, plus Karl postaje veoma zanimljiv lik i veoma sposoban, čak uskoro u stripu možda povede i sopstvenu grupu
Spoiler for Hiden:
i to baš Saviorse  rofl
.

Ne verujem ni da je Deril, jer on ima najveću grupu fanova, i bili bi veoma ljuti kada bi se to desilo.

Za Glena nisam siguran jer je više puta izbegao smrt, mada i njemu mora nestati sreće jednom.

Više mislim da je poslednji dan na zemlji bio Abrahamov ili Judžinov. Nekako mi je onaj razgovor Abrahama i Saše oko porodice i dece bio naznaka kao u nekom treš filmu, da bi Abraham mogao da nastrada. Isto i kada su krećali, Judžin je dao Riku papir sa uputstvom kako praviti municiju. Pa su se u šumi Abraham i Judžin opraštali i Abraham je priznao kako je i Judžin sposoban da preživi. Ali i na kraju, kada Negan prebija nekog palicom, on kaže kako taj neko dobro podnosi udarce, što znači da je iznenađen= Judžin (jer ga ne poznaje dobro, vidi samo njegovu spoljašnost) ili nije iznenađen= Abraham (krupan, jak, nije pokazao strah kada je klečao). Ali svejedno mislim da je bilo bolje da su prikazali koga ubija i da se tako završi sezona.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2575 : 05.04.2016. 21:56:45 »
Spoiler for Hiden:
Ja se ipak nadam da je Glen posto u poslednje dve sezone nista od njega nismo videli samo ono sto se krio ispod kontejnera  rofl  rofl Nema ni G od onog Glena iz prve sezone koji ide sam u nabavke i koji deluje snalazljivo

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2576 : 05.04.2016. 22:12:57 »
Spoiler for Hiden:
Ja se ipak nadam da je Glen posto u poslednje dve sezone nista od njega nismo videli samo ono sto se krio ispod kontejnera  rofl  rofl Nema ni G od onog Glena iz prve sezone koji ide sam u nabavke i koji deluje snalazljivo
Spoiler for Hiden:
Nije samo on zaboravljen lik, ima njih. Samo što se za njega to najviše govori. Ni Carla nema otkad je ostao bez oka. I Maggie se samo smuca okolo.
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2577 : 05.04.2016. 22:31:11 »
Spoiler for Hiden:
Ja se ipak nadam da je Glen posto u poslednje dve sezone nista od njega nismo videli samo ono sto se krio ispod kontejnera  rofl  rofl Nema ni G od onog Glena iz prve sezone koji ide sam u nabavke i koji deluje snalazljivo
Spoiler for Hiden:
Nije samo on zaboravljen lik, ima njih. Samo što se za njega to najviše govori. Ni Carla nema otkad je ostao bez oka. I Maggie se samo smuca okolo.
Spoiler for Hiden:
Potpuno si u pravu... Bilo bi dobro da ih sve izudara i da dodju neki novi misli da bi to dalo efekta...

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2578 : 05.04.2016. 22:39:06 »
Spoiler for Hiden:
Abraham ili Glenn. Rekao bih Abraham jer za Glenna bi bilo preočito zbog stripa
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2579 : 05.04.2016. 23:01:16 »
Spoiler for Hiden:
Abraham ili Glenn. Rekao bih Abraham jer za Glenna bi bilo preočito zbog stripa
Spoiler for Hiden:
Negan je rekao: "primaš ga kao šampion" - a to mogu samo najjači, tako da je najverovatnije Abraham u pitanju. Šteta ako je tako...