Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539378 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline retarder

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2250 : 28.10.2015. 11:49:01 »
cijeli koncept serije je preglup. ne znam kako bi netko tako spor nekoga ugrozio. ogradis se betonskim ili kamenim zidom i kada se nakupe ispred ubijas ih odozgo nekim dugim kopljem. razumijem da onda ne bi bilo zanimljivo ali da je naivno, jeste.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2251 : 28.10.2015. 11:54:06 »
Ima priča rupa ko u priči. Da malo bolje porade na logici, moglo je ovo biti remek-djelo.

Ovo:

Spoiler for Hiden:
Izgleda da i u 6x03 slijedi napeta akcija, sada bi trebali nahrupiti oni zombiji s puta.
Ali ne mogu nikako popušiti taj svijet gdje je ostalo 1 promil čovječanstva i čovjek je čovjeku vuk. Ako ostane 1 promil, onda je logično da se resursi neće toliko brzo potrošiti i nema potrebe da jedni druge napadaju. :-\. Zato su mi ovakvi napadi malo glupi i nisu logični.

Usto, ovi zombiji su sporiji od ljudi i non-stop reže, osim ako su u onom stanju mirovanja kad se ništa oko njih ne dešava i utišaju se. S tim da su bučni i spori, teško da bi bili ovoliko efikasni u jedenju ljudi jer bi im se trebalo biti teško prikrasti (a ipak nije). Jasno je sve to kad si okružen sa svih strana i nema ti spasa, ali puno situacija nije dobro postavljeno.

Ja sve te mane primijetim, ali mi ne smetaju. I dalje mi je ovo kvalitetna zabava i nije mi dosadila ni nakon punih pet sezona.
Mrzim lopatare i limune

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2252 : 28.10.2015. 14:55:02 »
Ja se ne sećam da je iko nekada bacio bombu na mrtvace. Izgleda da one ne postoje u tom svetu gde ima tenkova, pušaka i mačeva.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2253 : 28.10.2015. 14:58:05 »
Bilo je toga, ali prije početka serije. Rick se na početnu u Atlanti krio u tenku. A ako se sjećaš, onaj što je glumio u Fringeu je vozio svoj tenk iz vojske kad su invadirali u zatvor.
Mrzim lopatare i limune

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2254 : 28.10.2015. 15:04:40 »
Sećam se samo tenka, bombi ne. A kolko sam primetio ni u spin-offu ih nije bilo u okršaju VOJSKE i vokersa.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2255 : 28.10.2015. 15:50:36 »
Nema bombi, nema ničega. Trava je uvijek lijepo pokošena, nikad nije tmurno sve je divno i krasno  ;D

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2256 : 29.10.2015. 04:33:58 »
cijeli koncept serije je preglup. ne znam kako bi netko tako spor nekoga ugrozio. ogradis se betonskim ili kamenim zidom i kada se nakupe ispred ubijas ih odozgo nekim dugim kopljem. razumijem da onda ne bi bilo zanimljivo ali da je naivno, jeste.

poanta je u tome da kad umres postanes zombi i hoces da jedes one koji su jos zivi, sta ti znaci da se ogradis, nista, trazis hranu, pitku vodu i cuvas sebe i najmilije od zombija. :)

Offline retarder

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2257 : 29.10.2015. 10:09:01 »
cijeli koncept serije je preglup. ne znam kako bi netko tako spor nekoga ugrozio. ogradis se betonskim ili kamenim zidom i kada se nakupe ispred ubijas ih odozgo nekim dugim kopljem. razumijem da onda ne bi bilo zanimljivo ali da je naivno, jeste.

poanta je u tome da kad umres postanes zombi i hoces da jedes one koji su jos zivi, sta ti znaci da se ogradis, nista, trazis hranu, pitku vodu i cuvas sebe i najmilije od zombija. :)
pa ogradis se negdje gdje ima vode i obradive zemlje, ne moras ni izlazit.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2258 : 30.10.2015. 18:44:30 »
Obnovljeno za 7. sezonu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2259 : 02.11.2015. 17:00:31 »
Pogledana cetvrta ep. Odlicno odradjena epizoda sa posebnom paznjom na detalje sto su dobro uradili i to mi se svidja.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2260 : 03.11.2015. 00:16:45 »
Odgledana i 4. epizoda, odlična epizoda bez obzira na manjak adrenalinske akcije.. Slažem se, odlično odrađeni detalji u epizodi, pogotovo zečija šapica i metak

Spoiler for Hiden:
Napokon da vidimo dio Morganovog života od drugog susreta sa Rickom pa do puta ka Terminusu. Tada je Morgan bio na pohodu da očisti cijeli svijet, luđačko ponašanje, klasični PTSP koji je uz pomoć sirara aka Splintera uspio savladati. Istina uz još jedan izgubljeni dragocjeni život, dva ako računamo i kozu   ;)
Eastman, tj sirar, je fora lik. Onako na prvu staložan i kao neko ko nije pretrpio nikakvu tragediju, al ustvari je izgubio mnogo toga. Bio bi od velike pomoći za zajednicu u Alexandriji, šteta što je mrtav, ali možda će da nastavi živjeti kroz Morgana. Pod uslovom da Morgan otkrije zlo u Vukovim očima kao sirar u očima ubice, ili dobro kao što je našao u njegovim očima.
Možda čini grešku držeći Vuka živoga, možda će ga ostaviti da umre, ili možda... nešto sasvim treće.
Je li ono se čuo Rickov glas na kapiji na kraju epizode...čini mi se da jeste.

ZAVIRIMO U EPIZODU - Epizoda 6.05 - Now

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2015/11/zavirimo-u-epizodu-epizoda-605-now.html

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2261 : 03.11.2015. 09:42:31 »
Mislio sam da će ovo biti slabo, ali super epizoda. Jest da je filler, ali može proći. Nisu previše kenjali sa zen-crapom.

Spoiler for Hiden:
srcesmajlihttp://www.buzzfeed.com/mjs538/rip-tabitha?bffbmain&utm_term=.mbvjDq5qO#.joLJdz5zj
« Zadnja izmjena: 03.11.2015. 09:48:21 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2262 : 03.11.2015. 11:02:12 »
Dobro je ispalo. Mislio sam da će crnja da pola sata sedi i meditira i širi mir u svetu.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2263 : 03.11.2015. 12:07:30 »
Kad je bila najava za produženu epizodu o Morganu zvučalo je da će biti dosadno, al bilo je jako zanimljivo.

Zanimljivost u vezi epizode 4
Spoiler for Hiden:
Epizoda 4 je snimljena tek nakon što su snimili epizode 1,2,3,5,6,7,8,9,10.
Scenarij je bio u tajnosti i do pred samo snimanje glumci nisu znali o čemu će biti ova epizoda. Glumac Lennie James, koji glumi Morgana, je u emisiji Talking Dead rekao kako se zapitao ko je dovraga sirar nakon što su snimili scenu kad ga je Gabriel u epizodi 2 pitao gdje se naučio tako boriti a on odgovorio da ga je tome podučio sirar.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2264 : 03.11.2015. 12:49:34 »
Odustajem, stvarno ne mogu da gledam ovo smece vise..
sve je nekako "fake" od rezije, preko likova do scenarija. nekad imam osjecaj da gledam Farmu sa zombijima. prava mala apokalipticna razglednica.. ili "we must fight, or we die", "i'll keep you safe" (da da maloljetni klinac) to me uuuzasno nervira od samog starta. da.. i vi ste slabi, mi smo jaki.. pa hajde bolan sta si ti jak ionako si zarazen samo je pitanje trenutka kad ces krepati,+ pravo malo kapitalisticko smece, svijet u kolapsu a oni otimaju mesne nareske jedni drugima i tako 6 sezona!
to sto imaju benzina vise nego saudijska arabija mi ne smeta i slicne nelogicnosti, smeta me prica, ova serija nema nikakvu pricu, prikazuju transformaciju likova ali samo u ricku, carol i donekle darylu.. koja je poanta Glenna zadnje 3 godine? decko je bio jedan od bitnih aktera a dobija takav scenarij i dijaloge da ti se povraca.. djeluje tupavo i izbezumljeno.
Glavne price ni nema, malo su mi vratili nadu sa "laznim naucnikom" da bi to sve zeznuli u jednoj recenici.
Ukratko serija za djecu. zato ne treba cuditi zasto je toliko popularna isto kao diznijev crtic

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2265 : 04.11.2015. 18:39:29 »
Pogledana četvrta  :)

Nakon dosta razvikanih epizoda, evo najbolje ove sezone. Morganovo putovanje i uskrsnuće.
Spoiler for Hiden:
Iako mala zamjerka što sam želio da epizoda zbilja traje sat i pol i tih pola sata bi taman došlo da još više prikažu Morganov trening. Najviše su mi se svidjele priče aikido majstora o njegovoj uobitelji i psihopatu koji ih je ubio. Morgan je prikazan da je ubijao, ali je našao svoj mir, a najveća ironija je na kraju kad sve to priča onom bolesniku u nadi da će se promijeniti. To samo pokazuje da je Morgan zbilja naučio živjeti tako i daje priliku svakome ko nije prijetnja u smislu da sad ima oružje, ali ovaj je bio zavezan. Bravo, Morgan!!!

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2266 : 04.11.2015. 22:53:17 »
Malo loženja na TWD dok čekamo iduću epizodu uz predivnu pjesmu Linkin Park - Castle of Glass  smileyNO1


Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2267 : 05.11.2015. 00:08:03 »
Ovo je zaista bila dobra epizoda. Kao da sam gledo nekakvog Karate Kida i sl. I sad, bojim se da će sledeća "najiščekivanija epizoda" biti upravo ono što sam mislio da će biti ova, a to je: smeće. Naravno, samo ako onaj bude preživeo, ali ne smemo isključiti ni opciju da će biti 90210 momenata koji će pokvariti utisak.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2268 : 05.11.2015. 00:20:33 »
Spoiler for Hiden:
Ja mislim da se on neće pojaviti ni u sljedećoj, da nas drže u napetosti. Cijelu će ga epizodu tražiti. Ili se možda pojavi na kraju.
Mrzim lopatare i limune

Online NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2269 : 05.11.2015. 00:36:03 »
Spoiler for Hiden:
Ja mislim da se on neće pojaviti ni u sljedećoj, da nas drže u napetosti. Cijelu će ga epizodu tražiti. Ili se možda pojavi na kraju.

Jedva čekam. Nadam se da će se ostvariti zadnji deo. ;D

Offline zweistein

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2270 : 06.11.2015. 09:32:23 »
najgluplje OKO serije su ovi klinci što komentiraju i traže LOGIKU u svijetu "šetača"
djeco ovo je izmišljeni svijet u kojem se dvojica-trojica služe VLASTITOM maštom i štancaju kadrove.
ako hoćete realnost izađite na ulice i skupljajte plastične boce...

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2271 : 06.11.2015. 09:54:26 »
Dosadiše ti klinci, zar očekuju od ljudi koji rade na seriji da se potrude i budu malo maštovitiji, neka sami snime ako umeju bolje. Ovo je fikcija, normalno je da se likovi ponašaju glupavo i da logika ne postoji, čudna neka publika.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2272 : 06.11.2015. 13:37:34 »
Koliko ste vi u krivu to je strašno. Ovakva serija su upravo treba baviti sa realnim stvarima, a to su međusobni odnosi. To što serije ima zombije, ne mijenja činjenicu da je ovo serija o ljudima i preživljanju. Pa gdje vam je kritičko razmišljanje. To je problem sa današnjom publikom koja je odrasla na bombastičnim filmovima i serijama. Ako netko misli da se ne smije ovdje tražiti realnost, onda je zalutao. Onda neka ti koji rade na seriji slobodne naprave leteće zombije, neka Rick dobije supermoći pomoću kojih će spasiti čitavi svijet. I onda će opet doći netko i reći pa pa pa serija je fikcija  rofl rofl rofl rofl rofl rofl  :facepalm

Realnost u serijama uvijek treba postojati. Zato X-Filesi funkcioniraju na taj način jer su imali znanstvenike koji govore što je moguće ili pto bi bilo u hipotetskoj situaciji. Zato serija izgleda toliko na zemlji bez obzira na sve paranormalne stvari.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2273 : 06.11.2015. 13:42:04 »
Koliko ste vi u krivu to je strašno. Ovakva serija su upravo treba baviti sa realnim stvarima, a to su međusobni odnosi. To što serije ima zombije, ne mijenja činjenicu da je ovo serija o ljudima i preživljanju. Pa gdje vam je kritičko razmišljanje. To je problem sa današnjom publikom koja je odrasla na bombastičnim filmovima i serijama. Ako netko misli da se ne smije ovdje tražiti realnost, onda je zalutao. Onda neka ti koji rade na seriji slobodne naprave leteće zombije, neka Rick dobije supermoći pomoću kojih će spasiti čitavi svijet. I onda će opet doći netko i reći pa pa pa serija je fikcija  rofl rofl rofl rofl rofl rofl  :facepalm

Realnost u serijama uvijek treba postojati. Zato X-Filesi funkcioniraju na taj način jer su imali znanstvenike koji govore što je moguće ili pto bi bilo u hipotetskoj situaciji. Zato serija izgleda toliko na zemlji bez obzira na sve paranormalne stvari.
+1   clapp clapp clapp clapp

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2274 : 06.11.2015. 14:32:50 »
Postoji jedno veoma jednostavno rešenje za svakoga kome je ova serija glupa: nemojte je gledati.
Isto se može primeniti i na bilo koju drugu seriju, film, knjigu ili npr osobu iz stvarnosti.

 :\)




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2275 : 06.11.2015. 14:52:52 »
Zarazna je, to je bitno. A i kao veliki fan zombi podžanra, gleda se sve sa zombijima. Evil Dead je glup serijal, a ima ogroman broj fanova upravo zato što je toliko glup i zarazan. To je trash, i samo fanovi trash mogu razumijeti takav mentalitet.

Radnja za iduću epizodu
Spoiler for Hiden:
Following a number of setbacks, the mood in Alexandria grows to grim for the sheltered citizens. Jessie decides to follow in the footsteps of Rick as she tries to change the Alexandrians into fighters. Meanwhile Maggie and Aaron go out to find Glenn and the others.

Što znači da ćemo ga možda vidjeti tek na kraju i što se dogodilo.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2276 : 06.11.2015. 15:01:51 »
Ne vidim problem sa negativnim komentarima, meni nikada nije smetalo da neko kritikuje seriju u kojoj uživam, a ovde uvek ista priča.
A gore sam bio sarkastičan, naravno da se ne slažem sa onim što je napisano iznad  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2277 : 06.11.2015. 15:02:41 »
Znam za tebe Dersu  ;D trebao sam citirat ovog gore koji direktno vrijeđa da su svi glupi koji slučajno kritiziraju seriju, al ok.

Offline zweistein

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2278 : 08.11.2015. 19:59:45 »
"najosjetljiviji na kritiku su oni koji samo kritiziraju" - konfucije ili fortune cokie


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2279 : 08.11.2015. 20:56:04 »
Kontradiktoran si. Ja vidim samo da si ti osjetljiv na to što se kritizira serija. Izgleda da će ti čitav svijet propasti ako se kritizira nešto što se tebi sviđa. S druge strane nikome ovdje na temi ne smeta ako se nešto kritizira ono što se njima sviđa. To se zove izražavanje mišljenja bez vrijeđanja što ti radiš proglašavajući sve glupanima ako traže logiku drugim riječima kritički razmišljaju.

Umjesto da imaš drugačiji pristup tipa "možete mi objasniti što vam točno smeta u seriji" ti dolaziš s ovim nastupom "najgluplje OKO serije su ovi klinci što komentiraju i traže LOGIKU u svijetu "šetača" zbog čega ti je kredibilitet ravan nuli.

Umjesto da svi zajedno normalno raspravljamo što nas smeta ili što nam se sviđa, ovdje se odmah kreće sa spuštanjem svih onih koji razmišljaju drugačije.