Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539363 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2100 : 30.03.2015. 22:41:23 »
Dobra epizoda, nadam se odličnoj prvoj epizodi 6 sezone jer imaju materijala za to.

Spoiler for Hiden:
Nadam se da neće ispast da je Morgan sada neki prosvjetitelj pameti koji vjeruje kako se ljudi ne bi smjeli ubijat i da je ljudski život najvažniji, bla bla...samo kolji nije bitno jel čovjek ili walker. Kada je Rick ubio Shanea, tu je bila sva prekretnica serije. Odtada grupa ubija svakoga tko pokuša ubiti njih, baš kao u toj 'borbi' između Ricka i Shanea.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2101 : 30.03.2015. 23:36:00 »
Ma meni je ova serija zanimljiva od prve epizode i ako znaju da dave sa nekim desavanjima ali ipak mi drzi paznju... Hvala svima na odlicnim prevodima...

Offline AcaN

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2102 : 31.03.2015. 08:54:52 »
Sasvim slučajno sam odgledao preko Fox-a, jer nisam imao vremena skidati i bla, bla, bla... nije mi jasno šta bi sa onim da će finale trajati 90 minuta? Na Foxu je bilo nekih 76 minuta sa sve reklamama...

Offline TozABG

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2103 : 31.03.2015. 14:44:30 »
Sasvim slučajno sam odgledao preko Fox-a, jer nisam imao vremena skidati i bla, bla, bla... nije mi jasno šta bi sa onim da će finale trajati 90 minuta? Na Foxu je bilo nekih 76 minuta sa sve reklamama...
90 min sa reklama u usa.
Kao sto se serije od 42min reklamiraju kao 60min epizoda.

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2104 : 31.03.2015. 23:11:41 »
Spoiler for Hiden:
Imao odobrenje od Dajen ili ne napravio je grešku i pretvorio sebe u čudovište (u očima većine koja ga ne zna). To je samo dokaz da definitivno jeste postao ''životinja''...

Zanimljiva sezona. Kerol je zakon  clapp sviđa mi se kako napreduje njen lik.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2105 : 31.03.2015. 23:30:43 »
Upravo tako. Ako se pomno prati, vidjet ćemo što je hladnokrvno ubojstvo, a što je borba za goli život. Grupa je u 99% slučajeva bila napadnuta i morala se braniti. Onda je sasvim logično da u takvom svijetu ideš u borbu za život ili smrt što su i oni činili.
Spoiler for Hiden:
Dok u ovom slučaju oni su u gradu. Imaju zlostavljača i na kraju ubojicu i u tom trenutku je isto logično da će Deana od šoka dati Ricku odobrenje da ga ubije. No, Rick je jedva čekao da to napravi. Vidi se od početka sezone da je postao takav. On ga je hladnokrvno ubio i tu nema priče. Ja ne želim biti osoba koja odobrava hladnokrvnu smrt u serijama, a kamoli u stvarnosti. Osobe koje to odobravaju sam vrlo jednostavno opisao. To su ovčice koje su šopane od medija sa žutilom i crnom kronikom od samog djetinjstva i jednostavno prate psihologiju mase. Oni nemaju moralnog koda u tim stvarima. Njima je to normalno bez obzira kaj se radi o seriji, a to je sve samo ne normalno.

Zato pratite reakciju od Michone. Ona je i prije toga rekla Ricku da će uvijek biti uz njega bez obzira što se nekad s njim ne slaže. Naravno da će biti sa grupom s kojom je toliko toga proživjela, ali ona i ostali kao što su Glenn svako malo napominju Ricku da se treba malo ohladiti.

Zato je sad došao Morgan kao potpuna suprotnost Ricku. On je bez hladnokrvnog ubijanja uspio preživjeti sve ove godine. Ostala mu je ta humanost koja je općenito potrebna ovom vašem svijetu ako ćemo vući paralelu jer vam je svijet odavno otišao u nepovratno radi osoba koje odobravaju svakakve nenormalne stvari. Uvijek treba ostati realan i racionalan.

I dalje mi je Rick najbolji lik uz Carol koja je najviše napredovala kako kaže wooshoo. Daryl je isto tu  :)

Offline Nina Simone

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 27
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2106 : 31.03.2015. 23:35:43 »
Ja kratko - Zoki, hvala za divne prevode... srcesmajli srcesmajli srcesmajli srcesmajli
"There is no shame in not knowing.
The shame lies in not finding out."

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2107 : 31.03.2015. 23:44:56 »
Kratko, nema na čemu Nina  Smajlicvece

Foxić, pravi si Salamun, da bar tako razmišljaju naši Zemljani. Čini mi se da ću i ja kod tebe na Saturn...  drinks

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2108 : 01.04.2015. 00:20:58 »
Spoiler for Hiden:
A kada je Rick likvidirao Shane-a tada je bio dobar, uradio je moralnu stvar? Ili kada mu je Dale ukazivao šta mora da se uradi, tada je Dale bio moralan?
Rick nije u ovoj sezoni postao čudovište, od početka je takav. Zapravo, nije čudovište već  onaj koji preživljava što je i milion puta rekao: "Mi preživljavamo", a u poslednjoj sezoni je rekao još nešto bitno: "Mi smo hodajući mrtvaci".
Sledeća stvar, Aaron govori Darylu kako su iz grada proterali troje ljudi. Uzeli im oružje i izbacili ih. Sada ti ljudi, sa još sledbenika, predstavljaju opasnost po grad i ugrožavaju njihove živote. To su ti vukovi. Deanna kad ih je proterala nije imala pojma kako će se ti proterani jednog dana vratiti sa namerom da ih sve pobiju. Nije znala zato što nije deo zaraženog sveta. Izolovana je. Rick je sa druge strane prošao kroz takve situacije i zna koliko su opasne. I sutra kad im ti ljudi budu pred vratima, šta će Deanna prvo pomisliti? Koga će ona kriviti za smrt nedužnih ljudi? Sebe.
Dalje, Morganje isto onu dvojicu ostavio da umru u šumi. Nije potegao okidač ali je trubio na automobilu i prizvao šetače. Morgan i Rick gotovo da nemaju zajedničkih tačaka. Morgan je čak pokušao da ubije Ricka. To je činjenica. Ali to čak i nema veze, i nije važno za ono što hoću da kažem. a to su putevi njih dvojice. Morgan je izgubio sve u životu, ženu i dete. Izgubio je porodicu. Njemu kao takvom je lako da donosi moralne odluke. On može smireno u lice da pogledačoveka koji drži uperen pištolj ka njemu jer nema puno toga da izgubi. Da ga neko ubije, učinio bi mu usluga i lišio ga boli i patnje. Rick nasuprot njemu ima malu bebu, ne tako odraslog sina i celu grupu ljudi o kojima se brine. Na njemu je da donosi odluke koje se direktno tiču opstanka grupe. On ima neverovatno breme na ledjima koje Morgan nema. To direktno znači da odluke koje donosi ne moraju da budu moralne ali moraju da budu ispravne. Zato Rick nekad mora da punke, da ubija, preispituje sebe, jer on nema komfor da donese pogrešnu odluku ma koliko se ta odluka nekome ne svidela.
I ne možeš da uporedjuješ smrt u seriji i stvaran život. Nemoj tako da mešaš stvari i donosiš zaključke.

Offline markonegative

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2109 : 01.04.2015. 02:42:11 »
Vi što pljujete Rika
Spoiler for Hiden:
Sačekajte sezonu-dve-tri, dok stignu Negan i kompanija, ako serija bude koliko-toliko pratila strip (a trebalo bi) shvatićete tada zašto Rik mora da postane ovo što postaje.Rik će se u budućnosti promeniti još, na gore ili na bolje, videćete   >:dj
Moj Vam je predlog da krenete sa stripom ako već niste, dobar je.

Takođe, ono nazivate hladnokrvnim ubistvom? Zar u seriji ne treba da se prikaže preživljavanje ljudi u apokaliptičnom scenariju? Zar glavna tema nije preživljavanje? I šta je bilo bolje, da ga puste van Aleksandrije, tj. da ga izbace? Zar to nije takođe ubistvo? Ja mislim da je to čak i gore od ubistva. Ko zna šta bi ga snašlo van zidina, koje bi muke sve mogao da doživi. A i da kojim slučajem preživi zar ne postoji velika šansa da će hteti osvetu i da će se vratiti sa nekom drugom grupom da se osveti ljudima u Aleksandriji? Ako je ovoj grupi do sada bio važan kao lekar (zbog čega su ga i tolerisali do sada), koliko bi tek nekoj drugoj grupi bio važan? Nekoj koja bi htela da preuzme Aleksandriju samo za sebe? Koliko bi onda nevinih ljudi zbog toga stradalo? U tom svetu ne važe više zakoni koji su do tada važili. Kada je do preživljavanja i opstanka grupe, ljudi do kojih ti je jedino stalo, nema tu mnogo razmišljanja o moralu, pogotovu u slučaju debila koji bije svoju ženu a posle i zakolje čoveka. Zar mislite da čovek koji je u onoj situaciji non-stop pijan i koji bije svoju ženu i dete, da je normalan? To je bio jedini način da se reši problem. Nećemo te izbaciti napolju da te pojedu zombiji ili umreš od gladi ali nećeš ni ti nama više nauditi. A sada me možete zvati jednom od "ovčica koje su šopane od medija sa žutilom i crnom kronikom od samog djetinjstva i jednostavno prate psihologiju mase." Ali ja za sebe znam da ne bih postupio kao Rik u ovakvoj situaciji, ali gledajući seriju i sagledavajući celu situaciju, razumem ga.

Kao što iTransformerZ reče, ovo je ipak samo serija, treba razlikovati seriju od stvarnog života.   drinks

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2110 : 01.04.2015. 03:07:17 »
Ma Rick je bacio oko na plavu cicu i to je sustina, kakvo moraliziranje :D

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2111 : 01.04.2015. 20:35:17 »
Drama k'o drama. Sezona odlicna. Zoki, fala na titlovima.

Послато са GT-P5220 уз помоћ Тапатока

If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2112 : 01.04.2015. 23:48:40 »
U opšte ne pljujem Rika. Odakle ti znaš, možda ga baš volim sad kad je ''životinja''  :naklon: Primera takvih smaknuća ima kroz celu seriju...
Nego, poenta je da su svi iz ''naše'' grupe odavno postali nešto što (normalno) ranije nisu bili a sve u cilju preživljavanja... ovi novi će tek da shvate.

Kad dođu (a doći će) sledeći likovi videćemo, mada sumnjam da će ih napraviti baš takvim kao u stripu...ali, nada poslednja umire.

Offline AcaN

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2113 : 04.04.2015. 15:47:06 »
Sasvim slučajno sam odgledao preko Fox-a, jer nisam imao vremena skidati i bla, bla, bla... nije mi jasno šta bi sa onim da će finale trajati 90 minuta? Na Foxu je bilo nekih 76 minuta sa sve reklamama...
90 min sa reklama u usa.
Kao sto se serije od 42min reklamiraju kao 60min epizoda.

Hvala, hvala :)


Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2114 : 05.04.2015. 16:40:09 »
Puno su oni bliže da to ode nekamo drugdje što se vidi od dodira do pogleda. Naravno, on nju može vidjeti kao majčinsku figuru, ali bilo je dovoljno scena gdje oni drže taj plamen da gori, barem malo sve dok se ne rasplamsa ako će ići tako daleko  ;D

Spoiler for Hiden:
Onaj svećenik, imenom i prezimenom Gabriel Stokes je u stripovima dobar. Al bilo bi zgodno da ga naprave lošim u seriji. Rick mu ne vjeruje što odgovara njegovom liku. Uvod sa svećenikom je isti kao u stripu, kao i one riječi na crkvi. Huntersi ih prate, Bob najebao. Dobar tek  kokicekola

Tyreese nije ubio onog iz prve epizode. To je dobar dodatak odnosu između njega i ostalih. Ubacili nisu slučajno već namjerno da mogu stvoriti sporednu priču za dodatnu Tyreeseovu karakterizaciju pa mi se nekako čini da je on idući lik koji će postati najbolje okarakteriziran uz već najbolje: Rick, Carol i Daryl

Što se tiče kanibalizma, preporučujem Ravenous (1999) http://www.imdb.com/title/tt0129332/ inspiriran je s istinitim pričama koje su se dogodile. Vrlo dobro prikazuje nagon preživljavanja i kakav je utjecaj na samu osobu koja je spremna na tako nešto.

Ili možete pogledati Suareza u subotu. 18:00, el clasico. Još uživo.

Mulder legenda, jesam se ismijao sad, dugo nisam
 clapp ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2115 : 05.04.2015. 16:49:30 »
evo nakon što sam odgledao zadnju sezonu pll-a  ;D  rekao da pređem na još jednu sapunjaru i da odgledam 5. sezonu TWD-a. da me neki ne bi krivo shvatili i odmah napali, volim gledati TWD, prva sezona mi je bila odlična, ali onda su u 2,3 i pogotovo 4. sezoni toliko umorili da sam je odgledao na autopilotu. čak sam odigrao i dvije sezone igrice i što je najžalosnije je da je igrica bolja od same serije. i tako počnem gledati i moram reći da sam se iznenadio. zasad sam odgledao 3 epizode i moram reći da sam ih odgledao u jednom dahu, fenomenalno. nadam se da će tako nastaviti i u ostatku sezone, ali zasad sve dobro izgleda.

Offline zweistein

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2116 : 05.04.2015. 21:13:21 »
... i da sve pohvale prevoditeljima smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2117 : 05.04.2015. 22:10:58 »
Upravo tako. Ako se pomno prati, vidjet ćemo što je hladnokrvno ubojstvo, a što je borba za goli život. Grupa je u 99% slučajeva bila napadnuta i morala se braniti. Onda je sasvim logično da u takvom svijetu ideš u borbu za život ili smrt što su i oni činili.
Spoiler for Hiden:
Dok u ovom slučaju oni su u gradu. Imaju zlostavljača i na kraju ubojicu i u tom trenutku je isto logično da će Deana od šoka dati Ricku odobrenje da ga ubije. No, Rick je jedva čekao da to napravi. Vidi se od početka sezone da je postao takav. On ga je hladnokrvno ubio i tu nema priče. Ja ne želim biti osoba koja odobrava hladnokrvnu smrt u serijama, a kamoli u stvarnosti. Osobe koje to odobravaju sam vrlo jednostavno opisao. To su ovčice koje su šopane od medija sa žutilom i crnom kronikom od samog djetinjstva i jednostavno prate psihologiju mase. Oni nemaju moralnog koda u tim stvarima. Njima je to normalno bez obzira kaj se radi o seriji, a to je sve samo ne normalno.

Zato pratite reakciju od Michone. Ona je i prije toga rekla Ricku da će uvijek biti uz njega bez obzira što se nekad s njim ne slaže. Naravno da će biti sa grupom s kojom je toliko toga proživjela, ali ona i ostali kao što su Glenn svako malo napominju Ricku da se treba malo ohladiti.

Zato je sad došao Morgan kao potpuna suprotnost Ricku. On je bez hladnokrvnog ubijanja uspio preživjeti sve ove godine. Ostala mu je ta humanost koja je općenito potrebna ovom vašem svijetu ako ćemo vući paralelu jer vam je svijet odavno otišao u nepovratno radi osoba koje odobravaju svakakve nenormalne stvari. Uvijek treba ostati realan i racionalan.

I dalje mi je Rick najbolji lik uz Carol koja je najviše napredovala kako kaže wooshoo. Daryl je isto tu  :)

tvoj lik bi u the walking dead poginuo u prvoj minuti prve epizode.
Buahaha. Zato je i Morgan poginuo. Ili ipak nije  rofl rofl

Ono kad ljudi misle da je ovo serija koja pokazuje realno stanje stvari  :facepalm nedavno je Hajzenberg dobro napisao jedan komentar http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,7247.msg377665.html#msg377665 i to je to. Imaš samo tri dobro okarakterizirana lika kroz 5 sezona. Svi ostali su razrađeni kroz lijeni scenarij gdje se scenaristi nisu mogli fokusirati na više likova. Neka malo pogledaju kako se rade razvoj likova u Žici gdje imaš plejadu likova, na desetke njih toliko kvalitetno karakterizirani, a serija je ustvari isto o preživljavanju. Samo trebaš igrati igru. Žica je realnost. The Walking Dead priča pričicu za masu koja živi u zemlji čudesa i misli da stvari tako funkcioniraju. Sretno.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1147
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2118 : 06.04.2015. 06:52:44 »
Ja kratko - Zoki, hvala za divne prevode... srcesmajli srcesmajli srcesmajli srcesmajli

+1,hvala za sve prevode majstore. :naklon:

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2119 : 06.04.2015. 14:27:12 »
Slažem se sa Mulderom i Hajzembergom. Meni je serija dno-dna, odlučio sam ju prestati gledati nakon ove 5. sezone. Dugorao sam dovde jer volim preživljavanje, radnju na otvorenome, ali ovo prelazi sve mjere gledljivosti za mene. Likovi su nezanimljivi, radnja se vrti u krug, odnosi su čudni, svijet je bajka. Ma da je bajka bilo bi i dobro u usporedni s ovim.

Složio bi se s jednim kritičarom, a to je, da je TWD kao hot dog, prodaje se a zapravo je sranje, ako pak želite vrhunsku večeru pogledajte BB, GoT, Wire...

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2120 : 07.04.2015. 01:29:49 »
evo da opet ostavim par utisaka nakon 10 odgledanih epizoda  ;D


Spoiler for Hiden:
ok je, zaista, nakon zadnjih 3 sezone ova mi je napokon malo podigla utisak. bilo je dosta akcije, a ne nekog bezveznog tumaranja kao u 4. sezoni. neki su popljuvali kako su te akcije jeftine, ne bih htio omalovažiti njihovo mišljenje, samo bih htio reći kako i rambo ima jeftine akcijske scena, ali to se i voli gledati, malo mozga na pašu i koga boli briga što Carol okolo gađa raketama ko Messi golove  ;D . Jedino što mi konstantno smeta je kako jeftino poginu od šetača. Pogotovo sada Tyrees, mislim ono, šetači su brzi ko državna birokracija, ali uvijek ih uspiju nekako uhvatit. Nisu baš ni tihi, stalno nešto grguču dok hodaju i onda Tyrees nečuje da mu se ovaj prikrada s leđa.  u_jeeeeeeeeee  9. i 10. su mi malo bile dosadnjikave, dosta usporene, ali 10. ima dobar kraj, baš me zanima kakav je ovaj novi lik koji se pojavio i kakve su njegove namjere. Sve u svemu, već sada mogu reći kako je po meni ova sezona uspjela i dosta mi je visoko na ljestvici, za razliku od 3. i 4. sezone, koje su mi bile pravi davež. Još sutra odgledati 6. epizoda.  :)
[/size][/font]

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2121 : 08.04.2015. 03:12:00 »
Spoiler for Hiden:
evo odgledana sezona i kao što sam već ranije rekao najbolja mi je uz prvu. što se tiče ricka, potpuno ga razumijem, jednostavno je u takvom svijetu i tu više nema samilosti i moraliziranja, jednostavno ili si lovac ili lovina. rick se dosta dugo s time borio i vidio je kako je zbog nekih moralnih odluka ostao bez dosta toga i ugrozio skupinu, jednostavno je evoluirao za okruženje u kojem se nalazi. može li me netko podsjetiti za morgana, čini mi se kako su se on i rick već negdje sreli, ali se ne mogu sjetiti gdje i kako i koja je bila njihova međusobna priča?

hvala na prijevodima  clapp :naklon:
« Zadnja izmjena: 08.04.2015. 03:15:57 Muflon25 »

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2122 : 09.04.2015. 00:37:46 »
Spoiler for Hiden:
Sreli su se opet kad je Rik išao sa Karlom i Mišon nazad u njihov gradić po oružje (valjda 3 ili 4. sezona, ne znam tačno). Pa tad je Morgan bio totalno ''fijuknuo'', sam, sa postavljenim zamkama u zgradi i nije hteo sa njima da pođe...

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2123 : 09.04.2015. 13:52:38 »
Spoiler for Hiden:
Sreli su se opet kad je Rik išao sa Karlom i Mišon nazad u njihov gradić po oružje (valjda 3 ili 4. sezona, ne znam tačno). Pa tad je Morgan bio totalno ''fijuknuo'', sam, sa postavljenim zamkama u zgradi i nije hteo sa njima da pođe...

hvala

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2124 : 15.04.2015. 17:19:12 »
hvala na prijevodma, zoki!

pogledao i ja zadnjih 8 ep. uglavnom opet na ubrzano.

deseta epizoda mi je jedna od najboljih u cijeloj seriji. za likove me odavno boli dupe, čak se i ne potrude napraviti napravit neku dublju priču oko novih likova.

jedini lik koji mi se sad čini dobro napisanim je Carol, ona je prošla pravu transformaciju s obzirom na sve što joj se događalo.

kraj sezone malo razočaravajuć
Spoiler for Hiden:
oće sad ona dvojica napast ove iz Zajednice? jesu sami ili imaju svoj čopor? smiješan mi je malo Morgan.ponaša se ko ninđa.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2125 : 07.07.2015. 18:58:54 »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2126 : 10.07.2015. 21:20:03 »
Premijera šeste sezone je 11. 10. 2015.

6x01 će trajati 90 minuta.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2127 : 10.07.2015. 21:36:50 »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2128 : 10.07.2015. 22:15:13 »
u jedva cekam :D

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2129 : 11.07.2015. 02:41:05 »
Puno obećava ovaj trejler. Izgleda da je prethodna sezona bila samo dosadna podloga za ovu što dolazi.