Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539379 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1920 : 13.10.2014. 13:59:24 »
Ultra giga mega :volim
If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1921 : 13.10.2014. 17:52:34 »
Preveo sam epizodu, ako neko nije pogledao. Ne znam da li smem reći da veću glupost nisam prevodio do sad... Nadam se da neće i po meni sad da opleve  :facepalm Da razjasnim: Volim ja ovu seriju, baš je volim, ali ovoliko "nauke" u TWDu nisam video za sve ove epizode  rofl

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1922 : 13.10.2014. 18:02:31 »
Spoiler for Hiden:
Još uvek nisam načisto da li onaj "zarazni" samo kenja, ili se ovo utire put ka spin ofu. Neko drugi će već da ga preuzme i eto nove serije stare tematike. Bilo bi malo mLogo da ovi "naši divljaci" umešaju prste u nauku  :pevusi: Mislim, stvarno nije za očekivati  ;D

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1147
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1923 : 13.10.2014. 18:09:48 »
Hvala ti Dejo gleda se kasnije...  :naklon: :volim

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1924 : 13.10.2014. 18:36:07 »
Odgledao prvu epizodu pete sezone...odlicna epizoda,napeta od samog pocetka do kraja...ako ovako nastavi...ova serija ide na prvo mesto moje liste! Ne znam,zbog cega se nekim ljudima ne svidja ova serija,mislim ove zadnje sezone...meni od prve do ove sto je danas izasla su sve fenomenalne...desi se da neka epizoda bude malo "mirnija" bez nekog velikog ubijanja...ali je svaka interesantna na svoj nacin.

Spoiler for Hiden:
Realno me najvise zanima prica sa onim likom sto ih je zatvorio u onaj vagon,imam neki predosecaj da je on dobar lik,pogotovo zbog onoga na kraju epizode...kad su odveli onu devojku da je siluju...a tek sam se iznenadio kad sam video na samom kraju onog crnju kad je skinuo onu masku...opasno gotivan lik.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1925 : 13.10.2014. 19:11:04 »
Odlicno otvaranje vrhunska epizoda... totalno prati pricu iz stripa em sto prati em sto je verno i prikazuje... pogotovo kraj epizode
Spoiler for Hiden:
kada se pojavljuje crnac
To je iznenadjenje za sve sigurno... Naravno za one koji ne citaju strip... bice ih jos... :D

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1926 : 13.10.2014. 19:34:53 »
Neko je meni već slao linkove za stripove (i imao sam ih) ali sam ja to vrlo nemarno i nadasve majstorski izgubio kad sam ubacivao osmicu u komp. Groznim, nabaci u spojler koji nagoveštaj. Šta bi to mogli da očekujemo, a da je spektakularno iznenađenje... Ne bolujem ja nešto puno od spojlera  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1927 : 13.10.2014. 21:21:32 »
Pogledana prva  :)

Kao što sam očekivao, bila je dobra epizoda s puno gluposti po običaju. Uvijek na početku dosta toga ubace pa je onda sredina ta koja je loša zbog loše odrađenih međusobnih odnosa, a to bi trebalo biti najbolje. Ne akcija već sama karakterizacija likova.

Najbolje okarakterizirani likovi u ovoj seriji su Rick, Carol i Daryl. Može i Carl jer je Carl u stripovima jeben lik i tome se približio u prošloj sezoni. Glenn je promašen. Imali su ga u trećoj sezoni, ali su ga pokvarili. Michonne je jedna od najboljih badass likova u stripovima, a ovdje je blagi užas.

Daryla tamo nema tako da njega i nisu mogli pokvariti. Od početka mi je omiljen lik, ali mu se Rick i Carol polako približavaju pa da objasnim jer je to i jedino valjalo u prošloj sezoni i to je zanimljivo jer mi je Carol uvijek bila nezanimljiv lik. Cijela ta karakterizacija napravljena samo za Carol i Ricka
Spoiler for Hiden:
cijeli onaj odnos između njih u prošloj sezoni je najbolje iz te sezone. Njih dvoje su se u tom razdoblju mijenjali. Ona je ubila one, a on je postao sve luđi i luđi što je sve krenulo kad je izgubio ženu i to je njega više potreslo nego Carla. Carl je klinac i imao je taj početni šok. On se stalno mijenja i promijenit će se još mali milijun puta. Onda je normalno da Ricka to više sjebe jer im je vođa, jer se mora brinuti i za Carla i za sve ostale. Njihov pregovorač i donositelj teških odluka. Zato je sadašnji Rick tako brz u odlukama što mu je pomoglo i prijašnje iskustvo. I dalje je on moralan, ali moralan samo za SVOJE dvorište. Dakle, samo za svoju grupu. Zato je sad tako odlučan da ih ubije i zato se želio vratiti natrag. Nedovršen posao. Koliko je to loše/dobro za grupu, vidjet ćemo.

Isto tako je činjenica da sam imamo tri vođe u grupi. Rick, Daryl i Carol. Daryl je od početka desna ruka Ricka i njihov vođa iz sjene. Carol će tek sad u ovoj sezoni sigurno postati njihov vođa na razini Ricka. Oboje mogu donositi teške odluke, to su pokazali u prošloj sezoni, a Daryl je njihov pas tragač.

Takva grupa gdje imaš tri različite vođe + dosta dobrih ljudi koji se znaju boriti mogu protiv svakoga.

To se zove psihološka karakterizacija likova i to je odlično napravljeno (o gle hvalim  :o). To ja volim jer me zanima cijela ta psihologija društva/mase. Samo je šteta što je malo likova tako dobro napravljeno. Ono čemu se možemo veseliti je da u svakoj sezoni bude neki lik koji bude dosta poboljšan. Vidjet ćemo ko će biti u ovoj sezoni. Glenn i njegova bolja polovica neće. Michonne isto ne vjerujem. Tyreese je odličan u stripovima, a ovdje su ga zasad slabo prikazali ono što on je. Nadam se da bi njega mogli poboljšati jer ima sličan put kao Carol.

U ovoj epizodi sam najviše uživao u Carol koja je imala toliko glupih i naivnih scena, ali tak me zaboli za to jer uživam u tome. Volim vidjeti badass scene bez obzira kako glupe bile.
Spoiler for Hiden:
Pogotovo ono s raketom  rofl rofl i nevezano za njuh bilo mi je preglupo što su u 4. sezoni, ej, cijela jebena 4. sezona grade za tu priču unutra i napokon su došli tamo da bi sad u ovoj epizodi sve to uništili i makli se sa te lokacije. Građenje i građenje i onda sve u provj epizodi unište.

Pogledat do kraja epizodu sve dok se ne prekine
Spoiler for Hiden:
jer se pojavljuje Morgan Jones

Jedva čekam sad filler epizode kad dođu  navijacica

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1928 : 13.10.2014. 21:31:08 »
Mulder objasnio sve u Survivor fazonu  8) ,slazem se donekle...to jest 90%...I meni je naprimer Carol totalno ne zanimljiva...samo sto cu da dodam da mi pored nje onaj klinac opasno ide na zivce sa njegovim "Ja sam Rambo" stilom,i nekim njegovim govorima koje sigurno deca ne koriste...Meni je recimo Daryl od pocetka do sada najbolja i najzanimljivija licnost...ne prica previse,a realno je najbolji borac.

Cekam sledecu epizodu ko ozebo sunce!  :volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1929 : 13.10.2014. 21:35:57 »
Da, Daryl je vjerojatno većini omiljen s razlogom. Upravo radi toga što je on praktički rođen u divljini. I nisu bez razloga ubacili rednecka koji je sad toliko voljen. Scenaristi su znali da će biti dosta ljudi koji će generalizirati jer je južnjak, a na kraju se ispostavilo da cijeli svoj život ga je sputavao brat. Zato se najbrže/najviše prilagodio u novu obitelj. Dogodio se taj klik s njima i s nama gledateljima.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1930 : 13.10.2014. 21:49:42 »
Spoiler for Hiden:
Pogotovo ono s raketom  rofl rofl i nevezano za njuh bilo mi je preglupo što su u 4. sezoni, ej, cijela jebena 4. sezona grade za tu priču unutra i napokon su došli tamo da bi sad u ovoj epizodi sve to uništili i makli se sa te lokacije. Građenje i građenje i onda sve u provj epizodi unište.


Samo sam mislio u sebi, je li moguce da ce ono da odradi  :dash.. Slazem se sa navedenim spojlerom, jedina, za mene, zamjerka u ovu epizodu.. Iscrnjacise cetvrtu sezonu sa jebenim Terminusom
Spoiler for Hiden:
da bi ga srusili u prvu epizodu.




I sto rece jedan sa drugog foruma sto su
Spoiler for Hiden:
ostavili Gereta zivog
, nista nisu naucili posle Guvernera..  ;D



« Zadnja izmjena: 13.10.2014. 21:56:03 wwin »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1931 : 13.10.2014. 23:46:30 »
Neko je meni već slao linkove za stripove (i imao sam ih) ali sam ja to vrlo nemarno i nadasve majstorski izgubio kad sam ubacivao osmicu u komp. Groznim, nabaci u spojler koji nagoveštaj. Šta bi to mogli da očekujemo, a da je spektakularno iznenađenje... Ne bolujem ja nešto puno od spojlera  ;D
Spoiler for Hiden:
pa za sada oni prate strip sa pricom pa skoro 80% ako ne gresim... Najvise mi se svidja sto su neki likovi potpuno identicni kao u stripu...
a sto se tice tog iznenadjenja u stripu glavnog vodje od Ricka uzima Crnja sa kraja ep Morgan Jones... Po poslednjem kadru epizode sve vodi ka tome...takodje Glenn je trebao po stripu vec da bude mrtav u kadi sa bejzbolkom u glavi prvoj ep...(ocekivao sam sok za mnoge veceras ali ipak su to izmenili) tako da ipak malo menjaju pricu zato sto bi sigurno smorilo dosta ljudi kada bi njega ubili...

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1932 : 14.10.2014. 04:13:31 »
Planiram odavno ali nisam čitala stripove još...

Mulder je u pravu za karakterizaciju. Bitna je, baš zbog gradnje međuljudskih odnosa, tako da neki i nisu baš jasni...
Kerol je još od prve sezone pokazivala da ima potencijala (onaj deo kad konačno istambura muža) znači ima stomak za te stvari. A i u glavnom uvek ona odradi stvar koja se mora...samo što drugi shvate mnogo kasnije. Ne verujem da će Glena da smaknu jer je on omiljen lik mnogima, zbog snalažljivosti, mada su ga zapostavili u zadnje vreme.

Aj nek me podseti neko za Bet, mrzi me da gledam opet 4. sezonu a zaboravila sam. Gde završi ona, grob? :facepalm

A sad, za ovu novu epizodu:

Spoiler for Hiden:
Pišem ovo samo nakon pogledanog prologa, Terminus je tačno ono što sam mislila da jeste, kanibali... njam-njam
Nakon cele, trebali su da se vrate i potamane ih sve. Bez obzira šta su preživeli, kanibale ne odobravam :) I ovi ''naši'' su svašta pa nisu tamanili nedužne ljude (osim kad mora). Nije mi jasno sa crncem šta će biti (pogotovu ona oznaka na drvetu) ali mu je pojava luda :)
« Zadnja izmjena: 14.10.2014. 05:07:30 wooshoo »

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1933 : 14.10.2014. 06:07:32 »
Planiram odavno ali nisam čitala stripove još...

Mulder je u pravu za karakterizaciju. Bitna je, baš zbog gradnje međuljudskih odnosa, tako da neki i nisu baš jasni...
Kerol je još od prve sezone pokazivala da ima potencijala (onaj deo kad konačno istambura muža) znači ima stomak za te stvari. A i u glavnom uvek ona odradi stvar koja se mora...samo što drugi shvate mnogo kasnije. Ne verujem da će Glena da smaknu jer je on omiljen lik mnogima, zbog snalažljivosti, mada su ga zapostavili u zadnje vreme.

Aj nek me podseti neko za Bet, mrzi me da gledam opet 4. sezonu a zaboravila sam. Gde završi ona, grob? :facepalm

A sad, za ovu novu epizodu:

Spoiler for Hiden:
Pišem ovo samo nakon pogledanog prologa, Terminus je tačno ono što sam mislila da jeste, kanibali... njam-njam
Nakon cele, trebali su da se vrate i potamane ih sve. Bez obzira šta su preživeli, kanibale ne odobravam :) I ovi ''naši'' su svašta pa nisu tamanili nedužne ljude (osim kad mora). Nije mi jasno sa crncem šta će biti (pogotovu ona oznaka na drvetu) ali mu je pojava luda :)
Spoiler for Hiden:
Beth je bila u onoj nekoj kolibi dje su se ona i Darryl opijali sa viskijom iz kucne radinosti, zombiji su ih napali, Darryl ih je sve  potamanio, i kad je izasao iz kolibe Beth su neki sa autom odvezli pitaj boga kuda,ova zenska koju su u terminusu odvukli na kraju mozda je to ona??

Offline Markossa

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 416
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1934 : 14.10.2014. 09:39:47 »
Neko je meni već slao linkove za stripove (i imao sam ih) ali sam ja to vrlo nemarno i nadasve majstorski izgubio kad sam ubacivao osmicu u komp. Groznim, nabaci u spojler koji nagoveštaj. Šta bi to mogli da očekujemo, a da je spektakularno iznenađenje... Ne bolujem ja nešto puno od spojlera  ;D

A baš sam se potrudio da ti sredim sve linkove hronološki od prvog do poslednjeg broja, na tebi je bilo samo da ih skineš i sačuvaš negde na eksternom hardu... neka neka, nema problema, samo sam izgubio dobrih pola sata svog života  :-\  bleh  :D

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1935 : 14.10.2014. 12:07:59 »
 :-X  :-X  :-[

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1936 : 14.10.2014. 12:28:43 »
[/Spoiler]
Spoiler for Hiden:
Beth je bila u onoj nekoj kolibi dje su se ona i Darryl opijali sa viskijom iz kucne radinosti, zombiji su ih napali, Darryl ih je sve  potamanio, i kad je izasao iz kolibe Beth su neki sa autom odvezli pitaj boga kuda,ova zenska koju su u terminusu odvukli na kraju mozda je to ona??

A da, jeste. Sećam se sad, pa vrlo je moguće. Samo mi teško da je zamislim kako gricka isto što i oni  ;D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1937 : 14.10.2014. 13:22:51 »
Evo vam spojler za Bet dje se nalazi..

Spoiler for Hiden:
Beth finds herself in a hospital in the middle of Atlanta after being kidnapped by a group of mysterious police officers.

Offline Nightmaster

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • No Sleep
    • Samo-opusteno
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1938 : 14.10.2014. 18:07:28 »
Meni je ovo bio jako efektan početak sezone. Od početka do kraja neizvesna i brza sa dosta šetača što mi se svidja.

I premda sam gomilu horor filmova i sličnih tv drama/filmova sa zombi tematikom gledao - zamalo muka da mi pripadne
Spoiler for Hiden:
od ovih kanibala. Vaistinu dobra priča i ideja, i jezive scene u onoj sušari ili šta je već.

Elem, može li mi neko objasniti prirodu odnosa između Daryl-a i Carol? Šta, neki platonski odnos, ne?
Ovaj super-naučnik-sa-čarobnim-lekom je smešan i meni antipatičan lik, videćemo kako će se odvijati situacija dalje..

Očekivah više badass scena sa Michone, ali ćorak u ovoj epizodi. Nada poslednja umire, zar ne? :P

Offline CracK

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • League Of Legends
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1939 : 14.10.2014. 22:44:59 »
Odlican pocetak sezone napokon haha :D

Hvala na prijevodu :D

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1940 : 19.10.2014. 14:35:19 »

Offline Lovac

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 72
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1941 : 20.10.2014. 14:59:27 »
Hvala na expresnom prijevodu!!! :naklon:
Ustvari hvala  Marti! Smajlicvece

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1942 : 21.10.2014. 09:38:59 »

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1943 : 22.10.2014. 15:21:02 »
Meni je ovo bio jako efektan početak sezone. Od početka do kraja neizvesna i brza sa dosta šetača što mi se svidja.

I premda sam gomilu horor filmova i sličnih tv drama/filmova sa zombi tematikom gledao - zamalo muka da mi pripadne
Spoiler for Hiden:
od ovih kanibala. Vaistinu dobra priča i ideja, i jezive scene u onoj sušari ili šta je već.

Elem, može li mi neko objasniti prirodu odnosa između Daryl-a i Carol? Šta, neki platonski odnos, ne?
Ovaj super-naučnik-sa-čarobnim-lekom je smešan i meni antipatičan lik, videćemo kako će se odvijati situacija dalje..

Očekivah više badass scena sa Michone, ali ćorak u ovoj epizodi. Nada poslednja umire, zar ne? :P

Slažem se za prva dva pasusa, i meni isto  :-X

Deril-Kerol. 
Kako meni to izgleda: Deril ako se dobro sećam ili nije imao majku ili je bila neka pijandura...U svakom slučaju nije se brinula baš dobro za njega. Takođe i Meril, svi njemu bliski su ga šikanirali pa je on na neki način postao nepoverljiv i asocijalan. Mislim da je Kerol jedna od prvih provalila njegov mentalni sklop i videla da u stvari nije zao, na farmi na primer, kada ga natera da se vrati u grupu ispred kuće. Ona je u očima Derila porasla onog trenutka kada je razbucala muževljevu glavu, pošto je i on sam bio zlostavljan. Neka moja dijagnoza je da imaju odnos majka-sin ili sestra-brat.....tako nekako.
« Zadnja izmjena: 22.10.2014. 15:23:24 wooshoo »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1944 : 23.10.2014. 00:26:35 »
Puno su oni bliže da to ode nekamo drugdje što se vidi od dodira do pogleda. Naravno, on nju može vidjeti kao majčinsku figuru, ali bilo je dovoljno scena gdje oni drže taj plamen da gori, barem malo sve dok se ne rasplamsa ako će ići tako daleko  ;D

Spoiler for Hiden:
Onaj svećenik, imenom i prezimenom Gabriel Stokes je u stripovima dobar. Al bilo bi zgodno da ga naprave lošim u seriji. Rick mu ne vjeruje što odgovara njegovom liku. Uvod sa svećenikom je isti kao u stripu, kao i one riječi na crkvi. Huntersi ih prate, Bob najebao. Dobar tek  kokicekola

Tyreese nije ubio onog iz prve epizode. To je dobar dodatak odnosu između njega i ostalih. Ubacili nisu slučajno već namjerno da mogu stvoriti sporednu priču za dodatnu Tyreeseovu karakterizaciju pa mi se nekako čini da je on idući lik koji će postati najbolje okarakteriziran uz već najbolje: Rick, Carol i Daryl

Što se tiče kanibalizma, preporučujem Ravenous (1999) http://www.imdb.com/title/tt0129332/ inspiriran je s istinitim pričama koje su se dogodile. Vrlo dobro prikazuje nagon preživljavanja i kakav je utjecaj na samu osobu koja je spremna na tako nešto.

Ili možete pogledati Suareza u subotu. 18:00, el clasico. Još uživo.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1945 : 23.10.2014. 04:17:20 »
meni 2. epizoda niškorist. :D ovo gledati svaki tjedan po epizodu nije normalno, a kako će tek biti kad naprave stanku od 2. mjeseca? najbolje pričekati kraj sezone i sve u komadu pogledati.

Offline ivicav

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1946 : 27.10.2014. 11:45:27 »
Puno su oni bliže da to ode nekamo drugdje što se vidi od dodira do pogleda. Naravno, on nju može vidjeti kao majčinsku figuru, ali bilo je dovoljno scena gdje oni drže taj plamen da gori, barem malo sve dok se ne rasplamsa ako će ići tako daleko  ;D

Spoiler for Hiden:
Onaj svećenik, imenom i prezimenom Gabriel Stokes je u stripovima dobar. Al bilo bi zgodno da ga naprave lošim u seriji. Rick mu ne vjeruje što odgovara njegovom liku. Uvod sa svećenikom je isti kao u stripu, kao i one riječi na crkvi. Huntersi ih prate, Bob najebao. Dobar tek  kokicekola

Tyreese nije ubio onog iz prve epizode. To je dobar dodatak odnosu između njega i ostalih. Ubacili nisu slučajno već namjerno da mogu stvoriti sporednu priču za dodatnu Tyreeseovu karakterizaciju pa mi se nekako čini da je on idući lik koji će postati najbolje okarakteriziran uz već najbolje: Rick, Carol i Daryl

Što se tiče kanibalizma, preporučujem Ravenous (1999) http://www.imdb.com/title/tt0129332/ inspiriran je s istinitim pričama koje su se dogodile. Vrlo dobro prikazuje nagon preživljavanja i kakav je utjecaj na samu osobu koja je spremna na tako nešto.

Ili možete pogledati Suareza u subotu. 18:00, el clasico. Još uživo.


Spoiler for Hiden:
Davno sam čitao strip (mislim na ovaj deo koji se sad emituje) i čini mi se da sveštenik i jeste ispao loš na kraju. Jednostavno je prevelika kukavica bio da pusti ljude u crkvu kad je sve počelo pa otud i ono na crkvi. I kasnije će izdati ekipu ako se dobro sećam. Opet davno sam čitao pa se baš i ne sećam svega.

Takođe i za Glena, zar on nije kasnije poginuo od Neganove Lucy? Ima on još da gilja do tad...

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1947 : 27.10.2014. 22:38:44 »
Jel se epizoda zavrsava kad
Spoiler for Hiden:
Deril kaze Kerol da izadje

Tako se meni zavrsilo, ne znam jel tako ili je greska u snimku jer prvi put nije bilo one odjavne spice.

Inace, odlicna epizoda, i sezona. Dosta su ubrzali seriju, ovu radnju sto su sad presli u 3 epizode pre bi trebalo 3 sezone.
« Zadnja izmjena: 28.10.2014. 17:52:13 MilanRS »

Offline dusan302

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1948 : 27.10.2014. 22:52:29 »
Jel neko od vas redovno prati strip ?

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1949 : 27.10.2014. 23:50:14 »
Svaka cast za novu sezonu.. barem je postala gledljiva i Rick mi se svidja previse.. dosta je moraliziranih junaka. stanje je takvo i nema mjesta za moralne pridike :D  :naklon: