Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539376 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline magneto

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1890 : 07.06.2014. 20:05:04 »
Piše na wikipediji, da je oborila neke rekorde po gledanosti. Snimaće sigurno... Nadam se  :)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1891 : 25.07.2014. 22:36:59 »
Zvaničan početak 5. sezone je 12. 10. 2014.

Biće 16 epizoda.



« Zadnja izmjena: 25.07.2014. 22:40:36 Goran88 »

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1892 : 18.08.2014. 18:10:54 »
evo dat ču i ja šansu seriji, mada mi je sve u vezi zombija debilno, ali ako sam mogao pogledati 120. epizoda Losta, onda mogu i ovome dati šansu, od Losta ne može biti lošije a moža se varam.

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1893 : 18.08.2014. 19:43:04 »
Tu su negdje  ;D Gledaš i gledaš, a kraja besmisli nema  ;D

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1894 : 21.08.2014. 10:53:31 »
počeo sam gledati, prve 4. epizode odlične, i bas sam se obradovao a onda su sve unistili sa 5 i 6 epizodom, ni druga sezona mi nije bas nesto, ja sam mislio netko trazi lijek, oni ce nesto poduzeti. ali nista od toga. i zasto cijeli net bruji da je to serija o zombijima kad se nigdje zombiji ne spominju, ovdje su neki šetači u pitanju. ako ovako nastave morat cu odustait jer to izgleda nikud ne vodi.

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1895 : 21.08.2014. 11:33:20 »
Jedva cekam

Sent from my HTC6525LVW using Tapatalk

If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1896 : 23.08.2014. 23:32:40 »
evo me na 3. szoni, odlična je.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1897 : 14.09.2014. 01:08:11 »

Offline dowla87

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 641
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1898 : 07.10.2014. 17:06:08 »

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1899 : 07.10.2014. 18:19:48 »
Zivo me zanima dokle misle da teraju sa sezonama i da jos vise srozavaju seriju.

Tuzno je u sta se ova serija pretvorila. Stvarno tuzno. Kad se samo setim da sam se ja svadjao sa ljudima ovde i branio seriju.  :facepalm  ;D

Offline Mythrit

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1900 : 08.10.2014. 19:26:59 »
Zivo me zanima dokle misle da teraju sa sezonama i da jos vise srozavaju seriju.
Koliko ja znam rade je po stipu, tako da... bit ce toga  kokicekola

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1901 : 08.10.2014. 19:56:27 »
Zivo me zanima dokle misle da teraju sa sezonama i da jos vise srozavaju seriju.

Tuzno je u sta se ova serija pretvorila. Stvarno tuzno. Kad se samo setim da sam se ja svadjao sa ljudima ovde i branio seriju.  :facepalm  ;D
Pa ja se nadam da ce da potraje sto duze... Ja sam na veliki fan stripa i tako da mi serija ima posebnu draz... Nije mi jasno ako vam je nesto postalo lose i smatrate da vise ne valja prestanete lepo da gledate kao sto sam ja prestao GoT i ranije Prison Break...

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1902 : 08.10.2014. 20:00:13 »
U jeeeee.... Prestao si da gledaš GoT i PB? Ja to nikad i nisam gledao, niti ću ikada bleh

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1903 : 08.10.2014. 20:04:19 »
U jeeeee.... Prestao si da gledaš GoT i PB? Ja to nikad i nisam gledao, niti ću ikada bleh
Pa GoT sam citao knjigu na nagovor i jedna od najgorih koje sam ikada procitao... a seriju gledao iz radoznalosti stao odmah posle prve sezone... Dok PB sam stao posle 10 ep druge sezone... :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1904 : 09.10.2014. 18:32:23 »
Još malo pa ova glupost od sapunice kreće  navijacica

Jedva čekam tu tjednu dozu smijeha, ooo

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1905 : 09.10.2014. 20:10:48 »
Još malo pa ova glupost od sapunice kreće  navijacica

Jedva čekam tu tjednu dozu smijeha, ooo
nemam komentar na tvoju glupost od posta...
Kad nemas sta pametno da napise... onda bolje nemoj nista...
Jedino ako juris broj postova na forumu...

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1906 : 09.10.2014. 21:32:12 »
Još malo pa ova glupost od sapunice kreće  navijacica

Jedva čekam tu tjednu dozu smijeha, ooo
haha, koja si ti legenda, nije ni Scully lako sa tobom. :D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1907 : 09.10.2014. 22:55:07 »
Glavno pravilo na forum, ako ti se ne svidja neka serija, obavezno je hejtuj..  :naklon: rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1908 : 09.10.2014. 23:15:59 »
Onda je ovo tema s najviše "hejtera"  ;D

Ali hejtanje je potpuno kriva riječ. Mislim da nitko ovdje kome se ne sviđa serija ne mrzi seriju. Sasvim drugo je kad netko nešto ne voli. Stvar je vrlo jednostavna. Kad je epizoda dobra, pohvali se. Kad nije, kritizira se. Nažalost, ova serija je pogotovo zadnja sezona postala toliko loša u dosta pravaca. I opet će se gledat jer se može. Ne postoji pisano pravilo gdje se samo mora hvalit. To ne bi bilo demokratski. Ustvari, mene više iznenađuju osobe koje boli kad netko kaže da mu se nešto ne sviđa. Što, svijet će propast ako se kritizira nešto. Da sad idu X-Filesi 9. sezona, kritizirao bih. Samo to treba shvatit. Malo stat na loptu i razmislit. A najbolje od svega je što mislim kako će prva epizoda nove sezone biti dobra jer je prva i jer uglavnom sve daju na početku i nešto na kraju. Sredina je ta u kojoj griješe.

I opet uživam u ovakvim serijama koje su pale više nego bilo tko. Smiješak stalno na licu kad gledam, ooo  :nindza

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1909 : 10.10.2014. 14:05:01 »
Ali ako ne volis seriju, nema potrebe da pricas da je sranje i tako to.. Slazem se da je cetvrta bila losa, smorili su ono jedna epizoda za nekoliko likova i tako to.. Ali ako ste ocekivali da ce svako malo da se kolju sa zombijima ili ti walkerima eno imate da gledate Z Nation.. I ne pricam ja ovo samo za tebe, no i na druge teme samo neko upane i pocne da namijece svoje misljenje drugim ljudima..

Evo, ti si odjednom samo upao na temu i bacis ovaj post..

Još malo pa ova glupost od sapunice kreće  navijacica

Jedva čekam tu tjednu dozu smijeha, ooo

To me iznervivalo malo, moram priznat, i ne boli me ako kritikuje neko, ali barem reci fino sto ti smeta, a ne ovako..

Eo, taman prije neki dan su ovo izbacili sto se tice ove diskusije..



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1910 : 10.10.2014. 14:12:50 »
Ali ako ne volis seriju, nema potrebe da pricas da je sranje i tako to.. Slazem se da je cetvrta bila losa, smorili su ono jedna epizoda za nekoliko likova i tako to.. Ali ako ste ocekivali da ce svako malo da se kolju sa zombijima ili ti walkerima eno imate da gledate Z Nation.. I ne pricam ja ovo samo za tebe, no i na druge teme samo neko upane i pocne da namijece svoje misljenje drugim ljudima..
Ma ko nameće svoje mišljenje?  rofl rofl rofl rofl rofl Jel ti znaš uopće što to znači, nametati nekome. Pa upravo to ti sad radiš i govoriš da nema potrebe da se govori. Tko si ti da meni određuješ što ću pisati. To je nametanje, ovo što ti radiš.

Evo, ti si odjednom samo upao na temu i bacis ovaj post..

To me iznervivalo malo, moram priznat, i ne boli me ako kritikuje neko, ali barem reci fino sto ti smeta, a ne ovako..
I što ako sam to napisao. Uznemirilo te? E to je problem jer ne bi trebalo nikoga takve stvari uznemirivati jer mi to samo pokazuje da imaš problem sa prihvaćanje mišljenja.

Što me smeta? Kao prvo, napisao sam dovoljno puta što smeta u seriji kad je trajal prva, druga, treća i četvrta sezona. Kad je trajala. Tako da nemam namjeru tebi ni toj manjini govoriti što smeta u seriji kad se već pisalo o tome na svim ovim stranicama. Kad krene, onda će se opširnije pisati.

Najsmješnije od svega je što bih ja tebi trebao govoriti što me smeta, a tako ispadaš kontradiktoran jer ja nigdje ne vidim da si ti ili netko drugi pisao o kvaliteti seriji i objasnio što ti se sviđa. Dakle, ti tražiš da ti netko napiše što nekog smeta, a ti i još neki nikad niste napisali što vam je dobro niti objasnili. Samo pišete "dobra epizoda" i to je to.

Što bih onda ja trebao misliti. Niti tražim od ikoga da objasni što je dobro dok ti tražiš, a toliko je puta objašnjeno na prjašnjim stranicama.

Ovo što ti radiš je upravo što sam gore naveo, nije demokratski i pretvara se tema u jednoumlje. Svatko je slobodan kritizriati koliko god želi, kao i hvaliti seriju.

I shvati da to ne bi trebalo nikoga smetati jer je to mišljenje te i te osobe. Nitko ti ne govori da trebaš kritizirati seriju, nitko ti to nije rekao. Što se mene tiče, možeš ju hvaliti kao najbolju svih vremena, meni neće smetati jer je to tvoje mišljenje, a ja imam svoje.

Oprosti, prilično je zabrinjavajuće ako nekog uznemiri drugačije mišljenje.


« Zadnja izmjena: 10.10.2014. 14:16:08 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1911 : 10.10.2014. 14:32:30 »
Oh da, evo pravilnika http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,19.0.html

1. Član je obavezan da poštuje druge članove i njihovo mišljenje bez obzira da li se sa njime slaže ili ne.
Iznošenje podataka kojim bi se mogla narušiti privatnost ili ugled drugih članova je najstrože zabranjeno.


Sve dok se to ne promijeni u "serije se samo smiju hvaliti. Bilo kakvo kritiziranje će biti kažnjeno" svako može hvaliti ili kritizirati.

A i ovo isto bih mogao prijaviti ubuduće 16. Uznemiravanje članova putem privatnih poruka, vređanje, provociranje i traženje da uradi neki prevod je zabranjeno. hehe  :)


Offline zubermile1

  • misitXD
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 221
  • Spol: Muški
    • Supreme Сasual Dating - Verified Ladies
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1912 : 10.10.2014. 15:05:32 »
Malo smirite tenzije. :bokser
Serija je meni osobno super, ali (uvijek ima ali...) četvrta je stvarno bila dosadna i neuvjerljiva.
Očekujem poboljšanje u petoj sezoni ili prestajem gledati.
To je moje mišljenje s kojim se netko može - a i ne mora složiti.
Napadati nekog tko ima drugačije mišljenje nije lijepo niti je u duhu ovog foruma.
Nisam vidio da je netko pljuvao ovdje po ovoj seriji, vidio sam samo drugačijih mišljenja.
Drugačije mišljenje nije pljuvanje, stoga je nepotrebna ovakva reakcija članova koji vole ovu seriju.
Na kraju krajeva, mišljenje je ko' šupak - svi ga imamo. ;D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1913 : 10.10.2014. 15:38:51 »
Eto, Mile sve rekao...  smileyNO1

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1914 : 10.10.2014. 15:41:56 »
Bravo, Mile  drinks

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1915 : 11.10.2014. 22:06:21 »
Drugi deo pete sezone počinje 8. 2. 2015.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1916 : 12.10.2014. 23:19:19 »
očekujem da zombiji srede Carla-a ali znam da neće, a užasno me iritira, on bi da ubija, prebio bi ga ko vola u kupusu. :D

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1917 : 12.10.2014. 23:38:22 »
LOL, u pravu si, mali je dosadan, preživljava i ono što Švarceneger ne bi preživeo!

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1918 : 13.10.2014. 03:24:49 »
Haha, Mile care  :naklon:
Meni se lično serija dopada. Možda i najviše zato što baaaš volim te ''survival'' stvari.
Ipak, povukla me prva sezona...a i druga, finale je bilo dobro. Dok treća...četvrta.... ne mogu da ih pohvalim kvalitetom, osim nekih šokova (bar za mene) koji i nisu toliko ne zamislivi u tom univerzumu. Da ima rupa, ima, no ima ih svaka serija...neka manje neka više.

Offline ailtonrs

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1919 : 13.10.2014. 12:15:29 »
Uzeleo sam se ove serije  ;D Epizoda extra...drzala paznju od prvog minuta do poslednjeg...dobro su krenuli