Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 335227 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #870 : 12.11.2014. 20:18:46 »
Negde sam na polovini 3. sezone Supernatural-a gde se u nekoliko epizoda pojavljuje Katie Cassidy i nekako mi je tamo skroz prirodnija, lezi joj uloga i uopste me ne nervira. Dok u Arrow jos uvek ne mogu da je svarim, kao da je odjednom zaboravila da glumi. Mozda ce se stvari promeniti kada je budemo videli
Spoiler for Hiden:
u akciji sa sve kostimom. I ne, nema veze sa tim sto ce malo biti plavusa, uopste ih ne preferiram, iako je bila plava i u SN. Kostim izgleda ok, nadam se da ce se popraviti i u glumi. A i ostali, sem nekih izuzetaka (Emily Bett Rickards ak.a. Felicity) bi mogli poraditi na glumi.

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #871 : 12.11.2014. 22:16:17 »
Ma nije samo problem u njenoj glumi, to i nekako moze da se proguta(iako je stvarno losa). Problem je i u scenariju. Jako los materijal ima bukvalno u svakoj sezoni. Odvratan je lik. Bilo bi mnogo bolje da je
Spoiler for Hiden:
Laurel poginula a Sara ostala ziva.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #872 : 12.11.2014. 22:45:30 »
U principu, da, slažem se sa Nemanjom,
Spoiler for Hiden:
ali ja jednostavno gotivim Lorel bez obzira na njenu besmislenost zbog glumice. Meni je ta glumica baš divna, zavoleo sam je još u "Tračari", a sada mi je ovde baš lepa i mnogo se radujem njenoj ulozi kao The Black Canary, imaće više smisla i biće verovatno dosta bolja.
Realno, meni je gluma glumice koja igra Saru dosta gora od Lorel. Lorel možda jeste glup lik, ali je glumica sto puta bolja, bar po mom mišljenju.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #873 : 14.11.2014. 01:47:00 »
Postavljen prevod za 03x06.

Nova epizoda je okej, nije loša.
Spoiler for Hiden:
Očekivao sam da će u ovoj da nam predstave Lorel kao superheroja, mada ne znam ni sam zašto jer bi bilo prebrzo. Jedva čekam da vidim ko je ona žena koja se pojavila na kraju. :D Čekam i dalje da dođe Ras Al Gul i Nisa, baš želim Ligu senki.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #874 : 14.11.2014. 05:29:34 »
Ta sto glumi Saru se pojavila u jednoj epizodi Stalkera. Nije mi jasno kako uopste dobija bilo sta da glumi sem neke dekoracije. Vrlo losa. A sto se tice Loren, imam utisak da njen lik nije postojao da se to uopste ne bi osecalo.
Spoiler for Hiden:
Kao da su je stvorili i odrzavali u zivotu, postojanju i dosadjivanju da jednog dana postala lose nasminkan super junak. Na onom promo materijalu  mi izgleda jezivo sa onim crnim karminom.
Generalno sto se tice glume, imam utisak da nisu svi toliko losi kolio se insistra na takvom nacinu glume, koji je nekako prenaglasen, dramatican.
A sto se tice same epizode, ok je. Malo sporija, ali moze da prodje. Stefy hvala na prevodu :)

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #875 : 14.11.2014. 13:18:57 »
Meni je prethodna epizoda baš prijala. Nisam imao nikakvih zamerki. Odlična druga strana Feilicity, to mi se mnogo dopalo. Trebali bi češće i njenu prošlost da prikazuju. :D

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #876 : 14.11.2014. 13:58:55 »
Laurlel kao...
Spoiler for Hiden:
Black Canary


Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #877 : 14.11.2014. 17:02:34 »
Epizoda je bila onako, ni tu ni tamo.
Ocekivano za
Spoiler for Hiden:
Roya, previse je bilo bzvz da je stvarno ubio Saru, ali svi smo znali da su to ubacili samo da produze nagadjanja i misteriju ubice.

Inace, je li neko od ljubilja stripova u ovoj epizodi primetio
Spoiler for Hiden:

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #878 : 14.11.2014. 18:48:05 »
Hahaha, odmah mi je animirana serija Justice League pala na pamet. Zanimljiv detalj sa rukavicom.  ;D
Dobra epizoda inace.
Spoiler for Hiden:
Malkice je onaj deo sa meditacijom cheesy ali je bila zanimljiva epizoda. Makar smo Wildcat-a videli malo duze i saznali nesto o njemu. Ne znam koliko su ga verno prikazali jer nisam citao njegove stripove uopste i jedino sam ga do sada video u Justice League seriji(u par epizoda) ali mi je dobar za sada. Voleo bih da ga malo vise prikazuju.
Svideo mi se deo izmedju Olija i Roja: "Don't give up on me".

Kako vam se cine flesbekovi u ovoj sezoni? Meni nisu zanimljivi kao u prethodne dve sezone i deluje mi kao da su tu samo da bi bili tu. Mozda posle ubace Katanu u glavni deo radnje.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #879 : 14.11.2014. 20:48:21 »
Kako vam se cine flesbekovi u ovoj sezoni? Meni nisu zanimljivi kao u prethodne dve sezone i deluje mi kao da su tu samo da bi bili tu.
Zaboravio sam ovo da napomenem. Da, i meni su flešbekovi užasno dosadni. Od početka treće sezone su i dosta manje zastupljeniji nego u prethodne dve, ali pre svega nemaju nikakvu svrhu. Od samog početka se sve vrti u krug i ništa se ne događa. Flešbekovi u prvoj sezoni su ubedljivo najbolji bili, u drugoj malo lošiji, ali ovo sad je stvarno užasno.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #880 : 14.11.2014. 21:28:46 »
Ovi flehovi su meni na neki nacin iznudjeni. Imam utisak da su hteli da nastave sa njima zbog kontinuiteta iz prve i druge sezone. Kao da nisu planirali da ce da udju u trecu sezonu, ili bar ne u ovakvu trecu sezonu. Na svu srecu nema ih mnogo.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #881 : 14.11.2014. 23:00:35 »
To je normalno da su u prvoj flešbekovi mnogo bolji nego u ostalim sezonama jer nam je onda baš sve bilo nepoznato. :D

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #882 : 20.11.2014. 15:10:28 »
U principu, da, slažem se sa Nemanjom,
Spoiler for Hiden:
ali ja jednostavno gotivim Lorel bez obzira na njenu besmislenost zbog glumice. Meni je ta glumica baš divna, zavoleo sam je još u "Tračari", a sada mi je ovde baš lepa i mnogo se radujem njenoj ulozi kao The Black Canary, imaće više smisla i biće verovatno dosta bolja.
Realno, meni je gluma glumice koja igra Saru dosta gora od Lorel. Lorel možda jeste glup lik, ali je glumica sto puta bolja, bar po mom mišljenju.
Slazem sa tobom. Sara mi je 100x gora sa jednom te istom facom-dal da placem ili da se smejem. Uzas

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #883 : 21.11.2014. 00:46:37 »
Nije loša nova epizoda.
Spoiler for Hiden:
Svidela mi se Keri, nadam se da ćemo je ponovo videti nekad. Zanimljiv je lik. :) Rej i Felisiti su mi super par, možda čak idu bolje nego Felisiti i Oliver. Konačno otkriveno da će Rej biti Atom. Hoće li biti dobar ili negativac? Više bih želeo njega kao negativca.
Prevod danas (petak) uveče. :)

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #884 : 21.11.2014. 06:33:38 »
Stefy
Spoiler for Hiden:
Atom je dobar tj superheroj,član je Justice League kao i Arrow...U stripu je tehnički genije,a ima moći da menja strukturu objektima,tj da smanjuje se i povećava.Mislim da će ovde izostaviti taj deo sa smanjivanjem i povećavanjem,i da će imati samo razne tehničke zezalice....



Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #885 : 22.11.2014. 00:27:26 »
Postavljen prevod za 03x07.

Spoiler for Hiden:
A šteta, Rej Palmer mi je fenomenalan za negatica. Postao mi je mnogo gotivan lik, baš je zanimljiv. :D Jedva čekam da on postane Atom i Lorel The Black Canary.

Meni je mnogo drago što su odustali od ubacivanja supermoći u ovoj seriji jer mi to onda nekako ne bi imalo smisao jer je od početka serija na prikazivala superheroje na koliko-toliko realan način bez neke naučne fantastike i to mi se i svidelo ovde.

Sledeće nedelje pauza, nema epizode. :'(

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #886 : 22.11.2014. 10:09:22 »
Pauza je da bi se uskladili sa Flashom. Flash je imao pauzu pre dve nedelje cini mi se.
I onda, za dve nedelje BUM.  ;D

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #887 : 22.11.2014. 16:11:13 »
Solidna 7. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Luda ova Carrie ;D I pogled na Ray-evo A.T.O.M. odelo  smileyNO1

Da, sledece nedelje pauza za Arrow. Sledi nam jos jedna epizoda The Flash pa posle idu The Flas/Arrow corrsover epizode  clapp

I zaboravih spomenuti tease za
Spoiler for Hiden:
Captain Boomerang-a  smileyNO1
« Zadnja izmjena: 22.11.2014. 16:14:03 deadsun »

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #888 : 22.11.2014. 22:31:09 »
Sasvim dobro izgleda Cpt. Boomerang ili Harkness, zavisi kako ce ga zvati u seriji. Uopste nije campy.

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Arrow
« Odgovor #889 : 23.11.2014. 04:10:27 »
Nije da je važno, ali pauza je zato što bi epizoda bila na večer prije američkog Dana zahvalnosti (Thanksgiving).
To je jedan od većih američkih praznika, a fiksno je četvrtkom. Mnogi Amerikanci si onda spoje dugi vikend i kreću na put u srijedu.
Tih dana je zato manja gledanost (= manje love od reklama), pa televizije izbjegavaju davati nove epizode serija pred, na dan i iza tog praznika.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #890 : 23.11.2014. 08:25:04 »
Zanimljiv info, nisam znao za to.

Inace, malo mi isforsirano deluje ovo Flash vs Arrow. Izgleda da sve sto ima veze sa superherojima danas mora imati 'mandatory superhero fight' scenu. Ne znam, nisam jos pogledao epizodu da bih mogao da sudim ali nekako isforsirano mi deluje.
Mulder, je l' si citao ovaj strip? Pretpostavljam da je on delom inspiracija za ovaj crossover.

Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 03.12.2014. 14:11:18 maksi »

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #891 : 23.11.2014. 08:26:09 »
Nevidi se slika

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #892 : 23.11.2014. 12:26:08 »
Kod mene se lepo vidi. Nebitno, strip je "The Brave and the Bold". U prvom planu Green Arrow i Flash uneseni jedan drugom u lice a u drugom planu Lantern u facepalm pozi.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #893 : 26.11.2014. 15:29:13 »
Sledeće nedelje spektakl iz dva dela....


Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #894 : 26.11.2014. 18:17:29 »
Au, biće ovo odlično! :)

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #895 : 02.12.2014. 23:30:16 »

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #896 : 03.12.2014. 10:34:40 »
Odgledao odma Flash VS Arrow ep1 -

Ovo je brutalno, ko radi GFX za ove serije treba da mu se da neka mega nagrada sta napravi sa budzetom 100 puta manjim od filma a 5 puta bolje od najskupljih filmova. Tuca, efekti i koreografija u glavnoj borbi epizode su nesto najbolje sto sam video u jednom TV show.
Jednom rečju pokidali su!!!!


Послато са Nexus 5 уз помоћ Тапатока


Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #897 : 03.12.2014. 12:58:53 »
Vraća nam se i Manu Benet aka Slade Wilson/Deathstroke kao što je napomenuto ubpar postova oznad.Vraća se u 14 epizodi,super vest.

Na kraju onaj osećaj kad FORBS deli vaše mišljenje i piše hvalospeve.

http://www.forbes.com/sites/scottmendelson/2014/12/02/how-flash-vs-arrow-trumped-batman-v-superman/

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 03.12.2014. 13:12:22 VIZANTIJAC »

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #898 : 03.12.2014. 19:59:48 »
Iz zimskog finala, jako podsjeća na jednu scenu iz Batman Begins

Spoiler for Hiden:

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #899 : 03.12.2014. 21:10:51 »
Evo još slika iz zimskog finala.

Spoiler for Hiden:



Sent from my Nexus 5 using Tapatalk