Autor Tema: Westworld  (Posjeta: 68982 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Westworld
« Odgovor #150 : 16.11.2016. 13:18:50 »
Pala mi je na pamet jedna stvar.
 
Spoiler for Hiden:
Uzimajuci u obzir da je Bernard robot, i znajuci da je Ford rekao Terezi pre smrti da su ga mnogi iz odbora preispitivali tokom godina, i uzimajuci u obzir ovo sto je @Capone napisao da Ford ima potpunu kontrolu nad vecinom, kako niko jebeno nije primetio da ti ljudi ne stare? Evo konkretno Bernard. Ford kaze da ga je uspesno sluzi vec mnogo mnogo godina, sto znaci da je on od pocetka identican kao i danas a to niko ne primecuje. Jedino logicno objasnjenje je da se ljudi u kompaniji menjaju dovoljno cesto, ali opet i to je veliko sta i kako?
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Westworld
« Odgovor #151 : 16.11.2016. 17:27:09 »
^mislim da si si sam odgovorio :)

Spoiler for Hiden:
ako Ford kontrolira većinu, onda mu nije problem kontrolirati (lažirati) službene informacije koje izlaze iz WW-a. Tereza je do prije dvije epizode bila jedina predstavnica Odbora, tj. jedina je komunicirala s njima (osim možda Forda). otkrilo se da je ona tajno slala podatke Odboru (preko onog drvosječe) - možda baš zato da ne idu službenim putem, da Ford ne može njima manipulirati.
Zašto nitko nije primijetio Bernarda? - možda zato što novi djelatnici potpisuju non-disclosure ugovore na određeni broj godina. dođu na 5 godina, odrade i odu - i ne smiju ništa govoriti o onom šta su vidjeli/radili. Osim toga, mi ne znamo tko je od djelatnika još robot. A saznali smo da roboti/domaćini ne mogu sve vidjeti, tj. Ford im je ugradio nekakav sustav neraspoznavanja određenih stvari (Bernard nije vidio vrata u kući, nije skužio da je na skici robota zapravo prikazan on*). Ako su većina djelatnika domaćini, njima bi Bernard možda izgledao kao starac ili ga uopće ne bi vidjeli!!!

*Bernard
Spoiler for Hiden:
sjećate se kad je u 6. epizodi Bernard ušao u vikendicu Fordovih? I Ford se najedamput pojavio. To je zato što Bernard nije vidio da se podrumska vrata otvaraju. Sve što je nama gledateljima prikazano iz Bernardove perspektive ne mora biti istina, nego njegova iskrivljena/prilagođena percepcija. Ford mu je u jednoj epizodi pokazao fotografiju (navodno sebe i svog partnera):
https://typeset-beta.imgix.net/2016/10/4/File_000_picmonkeyed-c5230a52-a0a9-471d-b723-85c8b6d43fff.png?w=1200&h=630&fit=crop&crop=faces&auto=format&q=70
Lijevo je mladi Ford, pokraj njega je njegov tata - robot - a desno ima praznog prostora. U tom praznom prostoru je Arnold/Bernard! Samo ga Berni, naravno, ne vidi jer je to on!

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Westworld
« Odgovor #152 : 16.11.2016. 17:52:36 »
Odlican upis. Sacekajmo kraj da vidimo sta i koliko ce nam razjasniti i otkriti. Samo se nada da nece ostaviti neki veliki cliffhanger posto je druga sezona tek 2018-te.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Westworld
« Odgovor #153 : 16.11.2016. 20:00:40 »
ovo je jedina serija koju sad gledam. planiram oko vikenda ponovno odgledati sve epizode, sada s novim saznanjima, tako da ću definitivno opet upisati nešto što sam zapazio ili našao na netu.
i već znam da ću si čitanjem i razmišljanjem o seriji zapravo upropastiti kraj, ali jbg, zabavno mi je ovo.

moraju nam dati većinu odgovora, čini mi se i da hoće.



Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: Westworld
« Odgovor #154 : 16.11.2016. 21:26:53 »
Sad kada je defacto Anthony glavni villian, morati će da ga održe na životu barem nekoliko sezona. Valjda će se priroda smilovati.

Offline Shoxi

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #155 : 17.11.2016. 21:55:15 »
Naježio sam se na zadnji dio 7. epizode :neverovatno:

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #156 : 18.11.2016. 00:01:27 »
Naježio sam se na zadnji dio 7. epizode :neverovatno:
O, vjeruj mi, svi smo.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Westworld
« Odgovor #157 : 18.11.2016. 14:27:52 »
u epizodi 1, Bernard kaže Terezi
Spoiler for Hiden:
da mu se sviđa neki njezin pokret obrvom i da ga želi snimiti i dati svojoj ekipi - vjerojatno mu je već onda Ford naredio da počne raditi na Terezinoj kopiji (ako je točno da će napraviti kopiju)

u epizodi 2, vidimo da je Meave
Spoiler for Hiden:
igrala ulogu žene u preriji (sa kćeri). u jednom trenutku su je napali Ghost Nation. pojavi se neki tip na konju i suprotstavi im se - možda je to William/ČuC (s brkovima). ako je točno da se radnja s Williamom i Dolores odvija 30 prije, mogli bi naići na tu 'staru' Meave.

ne znam još uvijek što je s onom crkvom
Spoiler for Hiden:
osim da je zakopana prije 30 godina, vjerojatno s pripadajućim gradićem - možda zbog Incidenta?
i s Wyattom.
zanimljiovst - produkcija serije je prekinuta poslije snimanja 5. ili 6. epizode kako bi se doradio scenarij i naknadno snimile neke scene iz prvih epizoda. navodno je drugi logo dodan tada. tako da mi se čini da će prva sezona biti uglavnom zaokružena.

-onaj lik kojem ČuC skine skalp da uzme kartu (nešto na K, Kimmy...) trebao je imati veću ulogu, ali glumac je umro.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Westworld
« Odgovor #158 : 18.11.2016. 17:26:01 »
Evo jos nesto iz druge epizode  rofl :vid-ga:
Spoiler for Hiden:



Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #159 : 18.11.2016. 20:36:28 »
(...) onaj lik kojem ČuC skine skalp (...)
E, ajde molim vas, mislim da bi nam svima bilo ljepše, lakše, optimalnije da ga nastavimo nazivati MiB  rofl

Evo jos nesto iz druge epizode  rofl :vid-ga:
Spoiler for Hiden:


Ajme meni, dođe da se sam sebi smiješ. Tako lijepo su to umetnuli, stvarno smiješno kad se pogleda sad sa novim saznanjima.  rofl

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #160 : 20.11.2016. 12:00:09 »

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #161 : 20.11.2016. 12:26:19 »
Ed Harris potvrdjen za drugu sezonu: http://io9.gizmodo.com/ed-harris-is-back-for-westworld-season-two-which-raise-1789162119
Iskreno, za njega nikad nisam sumnjao da će nastaviti biti u seriji.
Još mislim da će i
Spoiler for Hiden:
Ford, Bernard, Theresa ako je danas bude... Za Dolores i Maeve nisam siguran, do kraja se može svašta dogoditi i ne bih bio iznenađen da ijednu od njih dvije stave u skladište...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Westworld
« Odgovor #162 : 20.11.2016. 15:40:31 »
S obzirom da je 6 sezona u najavi to pokrece dosta diskusije u kom pravcu ce ici serija i jasno je da sigurno ima nesto vise od samoga parka. Bice zanimljivo, samo da finisiraju ovu sezonu na pravi nacin.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #163 : 20.11.2016. 22:43:37 »
Oko imena osme epizode:

Spoiler for Hiden:
Trace decay je teorija, tj. ideja da se sjećanja gube kako vrijeme prolazi. Tablica i pojašnjenje, na engleskom jeziku: http://images.slideplayer.com/29/9464355/slides/slide_9.jpg

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #164 : 21.11.2016. 21:24:22 »
Izvrsna osma. Napeta, dinamična, jako puno stvari se dogodilo.
Spoiler for Hiden:
Priče su se znatno proširile. Jedino me, u cijeloj epizodi, smetala priča s Dolores i Williamom. Nikako se nije uklapala u ostatak epizode dok ih nije Logan našao. Ostatak epizode stvarno fenomenalan. Počeli su nam napokon otkrivati stvari, a opet su otvorili puno mjesta teorijama (npr. tko je ona žena koju je Bernard prije davio?). Ovaj puta su nam "House of the Rising Sun" i "Back to Black" priuštili. Predivno nešto za slušati. Jako puno storylineova je ostalo na cliff-hangerima: MiB-a je našao narod neki (tko. su. oni?!), Logan je našao Williama i Dolores, lab-guys su došli po Maeve... I napokon se vraća Peter Abernathy jeeej!! Super epizoda, stvarno sam uživao cijelo vrijeme.


P.S.
Spoiler for Hiden:
Za Elsie mislim da će se vratiti ("Dead or Alive") na kraju devete ili u desetoj, zajedno s Arnoldom.

Offline Golub

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #165 : 21.11.2016. 22:51:43 »

Spoiler for Hiden:
(npr. tko je ona žena koju je Bernard prije davio?).
Spoiler for Hiden:
Mislim da je Bernard davio Elsie al da to naredjenje nije dobio od Forda

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Westworld
« Odgovor #166 : 21.11.2016. 22:54:39 »
kako koga je davio pa zar nije prikazalo
Spoiler for Hiden:
lezbacu koja je zvala Bernarda da dodje u park? mozda je upravo ona lik koji se printao u 7. epizodi

Dolores je smaracica samo takva.. i kad covjek pomisli da ce se nesto desiti u onom starom gradu william je ladno povuce i odose.. srecom i ovu epizodu su bili kratko i odmah je bolja epka za 200% a ni wiliam mi nesto simpatican lik, naprotiv.
Jadni teddy ga opet nagrabusi  rofl


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Westworld
« Odgovor #167 : 21.11.2016. 22:59:01 »
Hmm osma epizoda donosi mogucnost novim teorijama a neke totalno obara pa tako:
Spoiler for Hiden:


Znaci ne postoje 2 time-linea nego najmanje 3 ipak. Prvi je onaj gde se desilo sranje kad je Arnold navodno poginuo i cega se Dolores priseca u 8.epizodi kad dolazi u onaj gradic.


Drugi timeline je ovaj sa njom i Vilijamom koji se odvija nekad u proslosti verovatno jer na mesto gde su oni dosli trenutno Ford gradi novu pricu i videli bi smo masine i slicno.


Treci je MIB sadasnjost prica


E sad, ja imam jedan BOLD PREDICTION koji bi mogao biti bas veliki i cini mi se da je tako
Spoiler for Hiden:


Arnold je taj koji je stvorio Forda, znaci Ford je domacin, nekako sve ide u tom pravcu da je on njegova prva kreacija, jedino sto me buni je ona slika gde Ford mnogo mladji ali njegovi razgovori sa Bernardom i ta prica ide u pravcu kao da je Ford domacin, da ne kopam sad epizodu, ima jedna recenica gde Ford kaze otprilike "ljudi nas ne mogu shvatiti", generalno kada se vrati prica mnogo toga ukazuje da je Ford domacin.


Meni je zapravo najveca nepoznanica timeline


Spoiler for Hiden:
Vilijama i Dolores, nikako ne mogu da pretpostavim kada se ta radnja desava, da li je proslost i koja proslost ili je sadasnjost. Imalo je logike da bude proslost od pre 30 godina i cak dobra stvar da to potvrdi je ova cura koja se pojavila koja glumi onu hostesu sto sprema Vilijama pre ulaska u voz a sada kod MIB igra ulogu ratnice, znaci Vilijam/MIB timeline ne ide u isto vreme sigurno.


E sad, ono sto rusi moju pretpostavku da cemo doci do tog sranja kad Arnold gine u timelineu sa Vilijamom i da on postaje MIB, pa od toga nema nista jer sranje u kojem je Arnold poginuo se desilo pre dolaska Vilijama u park i to nam je potvrdjeno u ovoj epizodi.


Jos jedno jako bitno pitanje, gde je


Spoiler for Hiden:
sadasnja Dolores? Nju su krenuli da traze Tedi i MIB ali nje nema, ona mora biti u nekoj prici jer ne moze sama ici traziti maze i izaci iz "loopa" jer prokontali bi ovi iz kontrole i vratili bi je.




Samo da ne useru zadnje 2 epizode, ovo je taman dobar uvod pred finalne epizode. I makar nesto da rese, da ne ostave milion nedoumica na kraju sezone.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Westworld
« Odgovor #168 : 22.11.2016. 00:10:11 »
Citat:
One man's life or death were but a small price to pay for the acquirement of the knowledge which I sought, for the dominion I should acquire.

Ovo sto je Ford rekao Bernardu je uzeto iz Frankenstajna. Tacnije, iz pisama Roberta Voltona svojoj sestri dok je plovio Severnim polom. Ja sam odusevljen. I cini mi se da je Hopkins u nekom intervjuu rekao koliko voli tu knjigu, pa mi ovo lici na njegovo maslo.

I naravno, back to black.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Neeboo

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • 💀 Escape is best with the KTM 1290 Superduke 💀
Odg: Westworld
« Odgovor #169 : 22.11.2016. 07:06:17 »
 Serijal Westworld postaje sve bolji.
 Svaku nedjelju u 4h željno čekam novu epizodu.
 Maeve počinje djelovati kao kombinacija terminatora i
 ljepotice. Njezina uloga je odlično razrađena za razliku od
 Dolores koja malo kaska, ali vjerojatno s dobrim razlogom.
 Mene je serija generalno osvojila. :)
• Neeboo •

Offline Mostar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Povremeni komentator
Odg: Westworld
« Odgovor #170 : 22.11.2016. 10:52:11 »



E sad, ja imam jedan BOLD PREDICTION koji bi mogao biti bas veliki i cini mi se da je tako
Spoiler for Hiden:


Arnold je taj koji je stvorio Forda, znaci Ford je domacin, nekako sve ide u tom pravcu da je on njegova prva kreacija, jedino sto me buni je ona slika gde Ford mnogo mladji ali njegovi razgovori sa Bernardom i ta prica ide u pravcu kao da je Ford domacin, da ne kopam sad epizodu, ima jedna recenica gde Ford kaze otprilike "ljudi nas ne mogu shvatiti", generalno kada se vrati prica mnogo toga ukazuje da je Ford domacin.




Spoiler for Hiden:
Ma Ford je 100% domaćin, koji je evoluirao na sličan način kao što vidimo sa Meave. Sve ide ka tome da se uspostavlja dominacija "robota" nad čovječanstvom (nešto kao sofisticiraniji Terminator ili Matrix).

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Westworld
« Odgovor #171 : 22.11.2016. 12:37:42 »
pogledao sinoć. dobra epizoda.

Maeve
Spoiler for Hiden:
počinje mi smetati koliko se razmahala svojim moćima, konačno su je primijetili. Felix je baš kreten. i sad smo najednom saznali da roboti imaju čip za samouništenje  ???

Peter Abernathy
Spoiler for Hiden:
kako će on izaći iz zgrade ako ima ugrađen taj čip? ovo mi nema nikakvog smisla

E sad, ja imam jedan BOLD PREDICTION koji bi mogao biti bas veliki i cini mi se da je tako
Spoiler for Hiden:
Arnold je taj koji je stvorio Forda, znaci Ford je domacin, nekako sve ide u tom pravcu da je on njegova prva kreacija, jedino sto me buni je ona slika gde Ford mnogo mladji ali njegovi razgovori sa Bernardom i ta prica ide u pravcu kao da je Ford domacin, da ne kopam sad epizodu, ima jedna recenica gde Ford kaze otprilike "ljudi nas ne mogu shvatiti", generalno kada se vrati prica mnogo toga ukazuje da je Ford domacin.

Spoiler for Hiden:
Ma Ford je 100% domaćin, koji je evoluirao na sličan način kao što vidimo sa Meave. Sve ide ka tome da se uspostavlja dominacija "robota" nad čovječanstvom (nešto kao sofisticiraniji Terminator ili Matrix).
Spoiler for Hiden:
iako ovo zvuči kao vrlo realna mogućnost, ne bih volio da ispadne tako. bilo bi mi pretjerano i ne bi bilo toliko iznenađenje kao s Bernardom. a i čudno bi bilo s obzirom na ono što je Ford rekao da ljudski inženjeri nisu mogli stvoriti robote s kompliciranijim osjećajima, pa je on onda napravio Bernarda da to učini. vidjet ćemo u kojem će smjeru ići

Timelineovi
Spoiler for Hiden:
Da, najmanje tri. Ako računamo one privatne razgovore s Bernardom (Alfredom?), četiri.

Will/MiB
Spoiler for Hiden:
čini mi se da je sad potvrđeno da je Will MiB. MiB kaže da mu je umrla žena s kojom je u braku 30 godina. To je Loganova sestra (ona na fotografiji iz 1. epizode) za koju se Will oženio kako bi došao na moćnu poziciju u firmi (možda je i ubio Logana u WW-u). Poziciju i novac je iskoristio za stvaranje/unapređivanje tehnologije za produljavanje života, umjetne organe i slično. On je pomogao da roboti u WW-u budu živolikiji i životniji. Zaljubio se u Doores i htio je da ona postane stvarna. MiB smatra da su domaćini najviše slični živom biću kada dožive najgoru patnju. Zato muči neke od njih, možda ih pokušava probuditi i 'osloboditi' mehaničkih okova. Zato je možda tko zna koliko puta silovao Dolores.

Elsie
Spoiler for Hiden:
Bernard ju je koknuo, nažalost, i bit će da je robot koji se pravi ona. taman kad se vrati s 'godišnjega'. u onom kazalištu u kojem se nalazila, čini mi se da je bio obješen kostim Minotaura - onaj što napadne Teddyja i MiB-a.

Dolores
Spoiler for Hiden:
kako ja to vidim, a već sam to rekao, ona proživljava više timelineova odjednom zbog pomiješanih sjećanja. slutim da je zapravo sama došla u onaj gradić (u sadašnjosti), vođena sjećanjima na Williama otprije 30 godina. zato može ići sama onamo, jer misli da je s gostom. scena kad vidi samu sebe kako se ubija - to je možda Adalbert koji počinjava sebecid. mislim da je Dolores nekad bila stvarna osoba i u vezi s Alfredom ili Fordom.

imam još razmišljanja, ali dok sam ovo pisao isparilo mi. i svjestan sam da je većina mog pisanja pretjerivanje  :)

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #172 : 23.11.2016. 00:13:05 »
Serija je sve ludja i definitivno opravdava velika ocekivanja. Iako sam bio skeptican na startu... I meni se cini da je William ustvari MiB, 30 godina ranije.

Nego, zanimaju me 2 stvari (izmedju ostalog):

Spoiler for Hiden:
1. Zasto se William pokacio sa drugom, pa ga ovaj sad juri? Ne bih se iznenadio da ga William ubije...
2. Ko su oni sa maskama, neka unaprijedjena verzija domacina ili sta? Kontam da rade za Wyatta, kog nismo jos vidjeli - ako uopste i postoji..

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #173 : 23.11.2016. 11:27:48 »
da pokusam da ti odgovorim...
Spoiler for Hiden:
1. posvadjali su se zbog dolores ja mislim kad su bili u onaj gradic, sjecam se da je neka orgija bila.
2. a oni sto su napali mib-a i teda su iz nove fordove price, i ja nesto mislimda vajat uopste ne postoji.
ne znam, konfuzno mi je sve dosta, i mora se pristupit amis-ovom sistemu: rewatch  ;)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Westworld
« Odgovor #174 : 23.11.2016. 13:50:10 »
Sto se tice Vilijama i Logana.
Spoiler for Hiden:
Posvadjali su se najpre zbog ponasanja u parku, jer Vilijam ne odobrava Loganov nacin ponasanja prema robotima, a sve je kulminiralo onda kada su Dolores i Vilijam ostavili Logana da ga mlate oni vojnici i to Logan sada ne moze da im zaboravi.

A za Vajata.
Spoiler for Hiden:
Mnogi smatraju da je Vajat zapravo Dolores. Ja ne znam sta da tvrdim na to, ima logike, ali opet moze i da bude potpuna budalastina.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: Westworld
« Odgovor #175 : 23.11.2016. 14:24:25 »
Odlična serija... A meni se čini da su svi domaćini a da samo baš Ford za koga svi tvrde da je on domaćin ,da on nije sigurno kao i što nije bila Tereza i sad ova nova koja je poslata u park... Mislim da su svi domaćini tamo osim Forda...

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #176 : 23.11.2016. 17:33:31 »
Sto se tice Vilijama i Logana.
Spoiler for Hiden:
Posvadjali su se najpre zbog ponasanja u parku, jer Vilijam ne odobrava Loganov nacin ponasanja prema robotima, a sve je kulminiralo onda kada su Dolores i Vilijam ostavili Logana da ga mlate oni vojnici i to Logan sada ne moze da im zaboravi.

Ja bih definitivno tu nadodao
Spoiler for Hiden:
da se osjećala napetost između njih dvojice još i prije, vjerojatno William baš i nije obožavao Logana prije dolaska u park; Logan sigurno ne voli Williama (samim dolaskom u park pokušao je vidjeti koliko je William muževan, itd.) stoga ja mislim da su tenzije počele davno prije onog što smo vidjeli u seriji.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Westworld
« Odgovor #177 : 24.11.2016. 00:54:17 »
Slazem se. Iz onoga sto znamo oni su u park i dosli kako bi popopravili svoj odnos.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovor #178 : 24.11.2016. 18:18:01 »
Slazem se. Iz onoga sto znamo oni su u park i dosli kako bi popopravili svoj odnos.
Spoiler for Hiden:
Ili kako bi William odustao da se uda za Loganovu sestru, odnosno da Logan dokaže da on nije "kompetentan."

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Westworld
« Odgovor #179 : 28.11.2016. 21:43:35 »
impresivna epizoda  clapp puno odgovora je dano

stvarno si jesam upropastio doživljaj serije čitajući i razmišljajući o teorijama  :-\
za finale preostaje vidjeti
Spoiler for Hiden:
što se točno dogodilo u gradiću, tko je koga ubio, kako je završio Logan, Maevina pobuna i obračun MiB/Dolores.
to se u sat i pol može riješiti i zacrtati novi smjer za 2. sezonu.