Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334888 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Arrow
« Odgovor #1110 : 24.04.2015. 01:18:55 »
Spoiler for Hiden:
Olicity stvar se dogodila. Oliver postaje Ra's al Ghul.
Sto se mene tice, Arrow razbija!
Jos nekoliko epizoda, a bas se zakomolikovalo. Ocekujem da nastave, jos bolje do kraja sezone. I sad, kad pogledam u nazad, ova sezona nije uopste bila losa. Samo pogledajte koliko se toga dogodilo, od Sare, Flasha, Atoma, Ra'sa... Prilicno je razbila sezona. Ima stvari koje su me nervirale, ali necu da budem sitnicav.
Dobili smo i razjasnjenje oko LP-a. Mislim, svi su jaukali "Sad mogu svakog lika kojeg su ubili da ozive, upropastili su seriju", ali zapravo ne mogu.
Spoiler for Hiden:
Thea nije bila mrtva, ostala je koliko toliko u zivotu, sto znaci da LP ne vraca iz mrtvih. A druga stvar je to sto da bi doveo nekoga u pecinu moras da prodjes pored horde vojnika iz Lige i preko Ra'sa. Prilicno neizvodljivo.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Arrow
« Odgovor #1111 : 24.04.2015. 15:38:35 »
Očigledno nisi shvatio....
Sjeti se šta je doktorica rekla
Spoiler for Hiden:
Ona je bila priključena na aparate, to ju je držalo u život. Da, ona je bila mrtva. Lazarus pit je vratila u žviot.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1112 : 24.04.2015. 16:22:48 »
Ajmo sada
Spoiler for Hiden:
Olicity fanovi navalite. Iskreno ove ljubavne afere u seriji me i previse smaraju. Za Theu me isto tako bas briga, iritantna mi je glumica. Ako nista drugo, Oliver, iliti samo Arrow sada, ima bolje odelo ;D

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Arrow
« Odgovor #1113 : 24.04.2015. 16:59:22 »
Očigledno nisi shvatio....
Sjeti se šta je doktorica rekla
Spoiler for Hiden:
Ona je bila priključena na aparate, to ju je držalo u život. Da, ona je bila mrtva. Lazarus pit je vratila u žviot.
Izgleda da ipak ti nisi dobro shvatio.  :)
Spoiler for Hiden:
Ne moze nikakav aparat da te odrzi u zivotu ako si mrtav.
Ra's je znao gde da je ubode. I kada Maseo prilazi Oliveru on mu govori "Ima jos vremena da je spases."

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Arrow
« Odgovor #1114 : 24.04.2015. 17:49:48 »
Očigledno nisi shvatio....
Sjeti se šta je doktorica rekla
Spoiler for Hiden:
Ona je bila priključena na aparate, to ju je držalo u život. Da, ona je bila mrtva. Lazarus pit je vratila u žviot.
Izgleda da ipak ti nisi dobro shvatio.  :)
Spoiler for Hiden:
Ne moze nikakav aparat da te odrzi u zivotu ako si mrtav.
Ra's je znao gde da je ubode. I kada Maseo prilazi Oliveru on mu govori "Ima jos vremena da je spases."
Ti očigledo nisi čuo za aparat koji održava osobu u vegetativno stanje, i koja bi umrla da ti aparati nisu uključeni tzv klinička smrt.
http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%A1%D1%80%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B8_%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%98

I koliko god se ti trudiš da nam dokažeš ovdje da se oni drže realnosti, ne drže ;)
Spoiler for Hiden:
Sjeti se kada je doktorica davala papir Oliveru da potpiše. Ono je obrazac za pristanak porodice da se njihov član isključi sa aparata. A Pogotovo ne i sa Oliverom kojeg je Ra ubio, ono je nemoguće preživjeti.
« Zadnja izmjena: 24.04.2015. 17:51:49 Red Dragon »

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Arrow
« Odgovor #1115 : 24.04.2015. 19:02:43 »
Ne razumem sta hoces ovime da dokazes? Pa srcani zastoj ne znaci smrt. To sto se naziva 'klinicka smrt' ne znaci da je osoba umrla.
I ne kazem da se drze realnosti, jer LP ne moze da bude realan. Ali ne moze ni da vrati ljude iz mrtvih, vec samo da "sanira" teske povrede. Ra's Al Ghul je titula, a covek koji nosi tu titulu nije besmrtan. Besmrtna je titula.




Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1116 : 24.04.2015. 21:46:24 »
Postavljen je (moj) prevod za 03x19 i 03x20. :)

Meni se 03x20 nije nešto posebno svidela. Sem onog kraja, u epizodi mi nije bilo ničega tako spektakularnog.
Spoiler for Hiden:
Zanima me kako će se dalje odvijati radnja sada kada je Oliver novi Raz Al Gul.

Ne slažem se nikako da je 3. sezona najgora do sada. Meni se mnogo više sviđa od 2, druga me je mnogo smarala u prvoj polovini, tek jedno 5-6 epizoda pred kraj je postala zanimljiva. Jedina mana 3. sezoni su nezanimljivi flešbekovi, a inače mi je daleeeeeeko bolja od 2. Prva mi je zasad i dalje najbolja definitivno.

Offline TozABG

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1117 : 24.04.2015. 22:57:45 »
Ne razumem sta hoces ovime da dokazes? Pa srcani zastoj ne znaci smrt. To sto se naziva 'klinicka smrt' ne znaci da je osoba umrla.
I ne kazem da se drze realnosti, jer LP ne moze da bude realan. Ali ne moze ni da vrati ljude iz mrtvih, vec samo da "sanira" teske povrede. Ra's Al Ghul je titula, a covek koji nosi tu titulu nije besmrtan. Besmrtna je titula.
Sta pricas ti? Kad se osoba skine sa aparata koji je odrzavaju na zivotu, umire. A pogotovu kad preleti put od Starling citya do Nanda Parbata.
Thea je stavljena mrtva u LP. Ako reziseru kazu drugacije onda lupetaju.
Ne znam zasto je on dao link za srcani zastoj.
Na aparatima se drzi osoba koja je dozivela Mozdanu smrt ili ostala u trajnom vegetativnom stanju.
« Zadnja izmjena: 24.04.2015. 23:01:10 TozABG »

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1118 : 24.04.2015. 23:22:56 »
je mislim da je Thea umrla i da je zato bila luda, ako ne griješim LP funkcionira da budeš lud proporcionalno onome koliko si mrtav


hvala Stefy na prijevodu


meni zakon epizoda, drago mi je da su napravili to što su napravili na kraju
Spoiler for Hiden:


Promo za sljedeću:
https://www.youtube.com/watch?v=pSpiBWB2IdM

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1119 : 24.04.2015. 23:55:26 »
Ajmo sada
Spoiler for Hiden:
Olicity fanovi navalite. Iskreno ove ljubavne afere u seriji me i previse smaraju. Za Theu me isto tako bas briga, iritantna mi je glumica. Ako nista drugo, Oliver, iliti samo Arrow sada, ima bolje odelo ;D
Dva slova: CW
Spoiler for Hiden:
A sto se tice  klinicke smrti, zastoja srca, aparata. Medicna nije matematika. I u svakodnevnici se desava da se ljudi bude iz kome, da im srce proradi kada niko ne ocekuje, da ih skinu sa aparata pa  da zive satima, ili danima.

Offline nbgd1988

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: Arrow
« Odgovor #1120 : 24.04.2015. 23:58:26 »
Gledam sad zadnju ep mada utiske džaba dajem kad smo videli spojlere u Palley fest promo-u

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Arrow
« Odgovor #1121 : 25.04.2015. 00:25:40 »
Ne razumem sta hoces ovime da dokazes? Pa srcani zastoj ne znaci smrt. To sto se naziva 'klinicka smrt' ne znaci da je osoba umrla.
I ne kazem da se drze realnosti, jer LP ne moze da bude realan. Ali ne moze ni da vrati ljude iz mrtvih, vec samo da "sanira" teske povrede. Ra's Al Ghul je titula, a covek koji nosi tu titulu nije besmrtan. Besmrtna je titula.
Sta pricas ti? Kad se osoba skine sa aparata koji je odrzavaju na zivotu, umire. A pogotovu kad preleti put od Starling citya do Nanda Parbata.
Thea je stavljena mrtva u LP. Ako reziseru kazu drugacije onda lupetaju.
Ne znam zasto je on dao link za srcani zastoj.
Na aparatima se drzi osoba koja je dozivela Mozdanu smrt ili ostala u trajnom vegetativnom stanju.

Kao neko ko je zavrsio srednju medicinsku skolu i ko ima bar osnovno znanje mogu da ti kazem da skidanje sa aparata ne znaci smrt.
Spoiler for Hiden:
Ona jeste preletela dug put, ali je i lezala 40 minuta u stanu sve dok je Oliver nije pronasao. Dakle, vitalni organi su i dalje bili u funkciji. Cak joj je i tokom operacije puls povracen.
Bitna stvar u svemu tome je doktorica koja kaze Oliveru da cak i kada se osvesti mozemo da joj produzimo zivot koliko zelite. Znaci nije mrtva, e sad je pitanje koliko bi joj nakon osvescivanja ostalo vremena u zivotu. Aparati bi joj produzili zivot, ali bez aparata ne znamo, mozda par sati, mozda dan, mozda dva. To se ne zna.
Ra's nije imao nameru da je ubije, on je vest borac i zna gde i kako da zada udarac. Ovo mu je bio plan. Da Oliveru ostavi sto manje vremena za odluku.

Offline nbgd1988

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: Arrow
« Odgovor #1122 : 25.04.2015. 01:03:48 »
Pazite ovu teoriju, Oliver se ubacuje u Ligu da bi je uništio iznutra

Offline TozABG

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1123 : 25.04.2015. 02:35:37 »
Pazite ovu teoriju, Oliver se ubacuje u Ligu da bi je uništio iznutra
Kakve god planove imao il nemao. Oliver se ubacio da bi spasao sestru i to je jedini razlog.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1124 : 25.04.2015. 19:57:44 »
Ajmo sada
Spoiler for Hiden:
Olicity fanovi navalite. Iskreno ove ljubavne afere u seriji me i previse smaraju. Za Theu me isto tako bas briga, iritantna mi je glumica. Ako nista drugo, Oliver, iliti samo Arrow sada, ima bolje odelo ;D
Dva slova: CW
Spoiler for Hiden:
A sto se tice  klinicke smrti, zastoja srca, aparata. Medicna nije matematika. I u svakodnevnici se desava da se ljudi bude iz kome, da im srce proradi kada niko ne ocekuje, da ih skinu sa aparata pa  da zive satima, ili danima.
Buahahahaha, i zato će uvijek ostati niži rang tv kuće. Onaj najniži. Najviše trash. Skupa s ovom katastrofalnom serijom. Ova treća sezona je skup tolikih gluposti koje mogu oduševiti samo djecu u osnovnoj školi. Toliko deus ex machine dugo nisam vidio u nekoj seriji. Ma što seriji, jednoj jedinoj sezoni. U idućoj epizodi očekujem da se pojavi Pegaz i Olicity odlete na njemu. Awwww.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Arrow
« Odgovor #1125 : 25.04.2015. 21:04:27 »
Treca sezona je najzanimljivija do sada. Po kvalitetu, ne mogu da je stavim ispred prve sezone, ali je svakako bila prilicno kvalitetna.
Svako ko se podsmeva ili pljuje po seriji, nema pojma ili to namerno radi. Ali, nema veze, vazno je da je ljudi gledaju i iscekuju svaku sledecu epizodu.
Ocekujem boom u poslednjim epizodama kao i obicno.

Offline vlajkosm

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: Arrow
« Odgovor #1126 : 27.04.2015. 19:11:39 »
Konačno malo akcije i ovde. Aj da vidimo sledeću, kako će da nastave sad. Moglo bi i finale biti zanimljivo ako ne zeznu nešto...

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1127 : 02.05.2015. 23:27:54 »
Zanimljiva ova zadnja, Oliverova transformacija. Videcemo sta ce napraviti sa ovim zadnjim epizodama.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1128 : 03.05.2015. 02:39:25 »
ovi su ludi sto posto

već od početka se vidjelo da nas čeka odlična epizoda, ona montaža je bila zakon

čini se da su nam spomenuli i negativce za sljedeću sezonu
Spoiler for Hiden:
Damien Darkh i HIVE - i kako su krivi za puno loših stvari - nešto kao DC Hydra :D

Promo za sljedeću:
https://youtu.be/YrVOLfLmUs4

Offline marko356

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1129 : 03.05.2015. 21:29:46 »
Ubacen je prevod za 21vu epizodu uzivajte...  drinks drinks  drinks


Ne zadovoljava uslove za odobravanje titla
« Zadnja izmjena: 04.05.2015. 00:14:56 maksi »

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1130 : 05.05.2015. 23:43:28 »
Ako ne grešim Tatsu u ovoj ep
Spoiler for Hiden:
se pojavljuje kao Katana??
« Zadnja izmjena: 07.05.2015. 00:53:49 Necke1988 »

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1131 : 06.05.2015. 00:17:55 »
sljedećoj, i spoileri

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1132 : 06.05.2015. 00:38:33 »
sljedećoj, i spoileri
U inbox opis za spoiler u Tapatalk, zaboravio sam e da na sledeću sam i mislio ps shvatio sam u međuvremenu kako za spoiler
« Zadnja izmjena: 06.05.2015. 00:43:32 Necke1988 »

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #1133 : 06.05.2015. 22:51:56 »
Zadnje dve epizode su bile dosta zanimljivije nego cela sezona,ali ako ja i u cetvrtoj sezoni treba da odgledam opet 20 smornih epizoda gde samo prebacujem sa scene na scenu pa tri dobre... :dash

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1134 : 06.05.2015. 23:28:16 »
tako ti funkcioniraju sve serije s 20 i više ep po sezoni, jbg

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1135 : 07.05.2015. 00:06:51 »
Zadnje dve epizode su bile dosta zanimljivije nego cela sezona,ali ako ja i u cetvrtoj sezoni treba da odgledam opet 20 smornih epizoda gde samo prebacujem sa scene na scenu pa tri dobre... :dash
Al zbog crossovera sa Flash-om često na neki način spoileri iz Arrow   Bar ko gleda promo-e pre ep koja je u sredu  u Americi

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1136 : 07.05.2015. 01:36:10 »
u finalu gostuje
Spoiler for Hiden:
Flash!

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Arrow
« Odgovor #1137 : 07.05.2015. 10:47:25 »
Jedva čekam finale, ova pretposlednja epizoda je bila sjajan uvod. U početku malo sporije, ali kako se epizoda bliži kraju postaje sve napetije.
Spoiler for Hiden:
Oliver odlično odradjuje ulogu, i postupci koje radi ne ostavljaju Ra'su ni malo sumnje u to kome pripada Oliverova lojalnost. Sa druge strane tu lojalnost preispituju njegovi prijatelji, iako on pokušava da im pokaže da igra ulogu.
Biće zanimljivo videti na koji način će vratiti nazad njihovo poverenje, a možda se i desi da ga ne vrati, pa da mu se to vraća naredne sezone.
Malcom ljigavac kao i uvek, na kraju uvek gleda kako da sebe izvuče.
Najbolja scena je bila borba izmedju Maseo-a i Katane. Možda i najbolji moguće ishod. Videlo se da se Maseo čitave sezone bori sa sobom i sa onim kroz šta je prošao. Ipak, nadam se da će Tatsu dobiti veću ulogu u seriji.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #1138 : 07.05.2015. 16:13:32 »
Jedva čekam finale, ova pretposlednja epizoda je bila sjajan uvod. U početku malo sporije, ali kako se epizoda bliži kraju postaje sve napetije.
Spoiler for Hiden:
Oliver odlično odradjuje ulogu, i postupci koje radi ne ostavljaju Ra'su ni malo sumnje u to kome pripada Oliverova lojalnost. Sa druge strane tu lojalnost preispituju njegovi prijatelji, iako on pokušava da im pokaže da igra ulogu.
Biće zanimljivo videti na koji način će vratiti nazad njihovo poverenje, a možda se i desi da ga ne vrati, pa da mu se to vraća naredne sezone.
Malcom ljigavac kao i uvek, na kraju uvek gleda kako da sebe izvuče.
Najbolja scena je bila borba izmedju Maseo-a i Katane. Možda i najbolji moguće ishod. Videlo se da se Maseo čitave sezone bori sa sobom i sa onim kroz šta je prošao. Ipak, nadam se da će Tatsu dobiti veću ulogu u seriji.
Cim se zadnja epizoda zove My name is Oliver Q. Otprilike je jasno sta ce se desavati.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Arrow
« Odgovor #1139 : 07.05.2015. 16:46:54 »
To sam i ja rekla mada mozda nas iznenade. Ja bih volela da on i u sledecoj sezoni bude ovakav hihihi