Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334884 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #930 : 12.12.2014. 08:32:44 »
Sigurno ce biti

Spoiler for Hiden:
Lazarus pit,koji jr jedna od većih stvari u DC svetu.Inače od superheroja u Lazarus Pit su ulazilu(tj spašeni sa njim] Batman(cak ima jedan Lazarus Pit u Batcave),Black Canary(Laurel Lance),Wonder Woman,Robin(drugi Robin Jason Todd-posle postao Red Hood),Batgirl
« Zadnja izmjena: 12.12.2014. 08:43:56 VIZANTIJAC »

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #931 : 12.12.2014. 10:41:41 »
Kako debili krajem unistise epizodu  :facepalm :facepalm
Spoiler for Hiden:
Prihvatio bih da je samo pao sa litice ali sad ce da ubacuju jos magicnih sposobnosti, ja bi vise volio da je mrtav nego da ozivi a posto je jasno da ce se vratiti nekako... Bas ce biti zaimljivo da vidim kako vracaju mrtvog coveka i kad vec mogu sto to onda ne bi i na ostalima primenili(Sarah,Oliverova majka...)... Tuzno,smesno,zalosno

Ima podeljenih mišljenja. Većina je ipak, koliko vidim zadovoljna "magijom". Čitajući vaše komentare, otišao sam na vikipediju i pročitao za taj LP.
Spoiler for Razmišljanja o LP:
Pre svega, ne volim kada se prevodive stvari ostave neprevedene, posebno ne na forumu koji je posvećen prevodima. Jama vaskrsnuća (uskrsnuća) bi bio mnogo jasniji i normalniji opis tog "fenomena". Uostalom, Opšte je poznato da se ime Lazarovo vezuje za vaskrsnuće zbog biblijske reference na Lazara kojeg je Hristos četvrtog dana po njegovoj smrti vratio u život*. Ja očekujem Sarin povratak u svet živih iz dva razloga.
Prvo, kada se Oliver povrati** od vaskrsnuća sigurno će se postaviti pitanje da li su trebali/mogli da vrate i Saru.
Drugo, Iako je opduzimanje života Ra-u možda dovoljno, obzirom da mu Sara i nije baš mnogo značila, Nisa Saru voli.
Možda je za Saru već kasno jer je mnogo vremena prošlo ali ne mogu da poverujem da bi Lorel, ovakva kakvom je ovde prikazuju, prihvatila razumno objašnjenje.   Verujem da će sigurno probati, čak i ako je ova jama već iskorišćena***
Spoiler for teoretisanje o daljem razvoju događaja:
Oliver se vraća. U to nema sumnje. Kad ga vrate biće lud* dakle postaje super-negativac. Cela polusezona će biti o tome. To otvara potrebu za Atomom, koji će ući u tim Strela. On nema duboku vezu sa Oliverom, pa ga neće ni pokušavati spasiti ali ostatak tima ima i hoće. Ako se Sara ne vrati Lorel ima da pređe dug put od razočarenja što ne može da oživi sestru, do odustajanja od ubijanja Tee. Tea mora shvatiti da je Merlin samo koristio i da mu okrene leđa, jer samo tako može preći u tim Strela.
« Zadnja izmjena: 12.12.2014. 10:57:34 Vladimir Marković Covenant »
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #932 : 12.12.2014. 11:25:08 »
Najkomicnija scena
Spoiler for Hiden:
kad oliver dolazi kod Tee i kad se bore i ona skoci sa terase -.-

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #933 : 12.12.2014. 11:53:20 »
Najkomicnija scena
Spoiler for Hiden:
kad oliver dolazi kod Tee i kad se bore i ona skoci sa terase -.-
Ubedljivo najbolja epizoda. Bar sto se mene tice.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #934 : 13.12.2014. 12:28:51 »
Najkomicnija scena
Spoiler for Hiden:
kad oliver dolazi kod Tee i kad se bore i ona skoci sa terase -.-
Jao, da, ta scena je i meni bila taaaako bez veze. :facepalm
Spoiler for Hiden:
Nisam prokomentarisao ovaj preokret da je Tea ubica. Pomalo sam razočaran jer sam očekivao da će to biti neki lik koga ne znamo ili neko koga znamo, a nismo očekivali. Teu svakako nismo očekivali, ali mi je to da je drogirana ubila Saru nekako mlako objašnjenje i mogli su to bolje da odrade.

Meni se ne sviđa ubacivanje magije i naučne fantastike jer ovu seriju volim i zbog toga što nema naučne fantastike i mnogo mi je drago što su odustali od toga da u "Arrow" ubacuju supermoći i što je to ostavljeno za "The Flash".

Offline Iron Man

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #935 : 13.12.2014. 20:00:12 »
Možda dosad i najbolja epizoda i ogromno WTF!

Spoiler for Hiden:
I mene ste sad naveli da pročitam o Lazarus Pit. Stvarno ne znam kako ga drukčije misle oživiti. Volio bih da se Atom malo više pojavljuje, dosad samo naznake njega. Ra's al Ghul je prejeben, izvrsno su lika našli da ga glumi. Začudilo me što je Tea ubojica ali to je sve maslo Malcolma.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #936 : 14.12.2014. 17:00:34 »
Spoiler for Hiden:
Ovime su otvorili mnoge mogućnosti za ostatak sezone, i gotovo sigurno najavili da će biti i 4. sezone. Jer neki likovi tek sad kreću da se razvijaju i tek sad ćemo krenuti sa njima da se upoznajemo. Malcolm Merlyn je možda ispao i najgenijalniji u ovoj epizodi, jer se on svog problema rešio, pravi genijalni villain. Oliver sa druge strane je postupio kao i uvek, gledao da zaštiti porodicu i svoj grad. Za Rasa samo reči hvale, odlična gluma.
Spoiler for Hiden:

@Capone

Spoiler for Hiden:
Stvar će biti u tome da Oliver ne zna za Lazarus Pit, kao ni bilo ko drugi izvan Lige. Verujem da Nisa zna za Lazarus Pit, međutim sigurno joj je naređeno da o tome ništa ne priča.
Spoiler for Hiden:

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Arrow
« Odgovor #937 : 15.12.2014. 11:52:24 »
Spoiler for Hiden:
Malo mi je nelogična ova borba u kojoj je Oliver poražen. Priznajem, a možda bi trebali i ostali fanovi priznati, Oliver je glavni lik, nije se očekivalo da će Oliver izgubiti u ovoj borbi. Nelogično mi je to što nije uspio poraziti protivnika, a borio se s ratnicima koji su bili mnogo jači zbog Mirakurua i sa Slejdom se borio pa nije bio isprebijan kao sada... ali ova scena, ovaj kraj stvara jednu veću neizvjesnost

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #938 : 15.12.2014. 14:50:00 »
Spoiler for Hiden:
Ako ćemo realno, nije bilo moguće da ga ubije jer se jedva jednom pojavio u epizodi i baš će da pobedi njega. Međutim, nisam očekivao da će ga probosti i da će ga srušiti. Ne postoje reči koje mogu pokazati moje iščekivanje kako će Oliver preživeti jer, po meni, ono je nepreživljivo.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #939 : 15.12.2014. 16:57:18 »
Spoiler for Hiden:
Mene nimalo ne čudi da je Oliver izgubio, jer pre svega mačevanje i nije njegova najjača strana. A i Ras nije nimalo slab protivnik, on je u stripovima i Betmena porazio, tako da tu nije ništa čudno, on je možda i jedan od najjačih negativaca i bilo bi glupo da prikažu kako ga Oliver ubija, iako mislim da će se to na kraju i desiti.
Spoiler for Hiden:

Offline Avan7garde

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #940 : 15.12.2014. 17:40:26 »
Spoiler for Hiden:
Mene nimalo ne čudi da je Oliver izgubio, jer pre svega mačevanje i nije njegova najjača strana.
Spoiler for Hiden:

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #941 : 15.12.2014. 21:16:25 »
Spoiler for Hiden:
Malo mi je nelogična ova borba u kojoj je Oliver poražen. Priznajem, a možda bi trebali i ostali fanovi priznati, Oliver je glavni lik, nije se očekivalo da će Oliver izgubiti u ovoj borbi. Nelogično mi je to što nije uspio poraziti protivnika, a borio se s ratnicima koji su bili mnogo jači zbog Mirakurua i sa Slejdom se borio pa nije bio isprebijan kao sada... ali ova scena, ovaj kraj stvara jednu veću neizvjesnost

Pre bih se kladio na Ra's al Ghula nego na 10 mirakuru vojnika. Ra's je jedan od najmocnijih negativaca.
Jos mi je zanimljiviji zato sto on zaista veruje u ono sta radi i nikada ne ni ne pomislja da je negativac.

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Arrow
« Odgovor #942 : 15.12.2014. 23:33:53 »
Spoiler for Hiden:
67 godina već nitko nije izazvao Rasa na dvoboj... Zar onda ne bi trebao izgledati starije i sada biti u dubokoj starosti?

Offline Iron Man

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #943 : 15.12.2014. 23:38:15 »
Spoiler for Hiden:
67 godina već nitko nije izazvao Rasa na dvoboj... Zar onda ne bi trebao izgledati starije i sada biti u dubokoj starosti?

Spoiler for Hiden:
To je i mene zbunilo  rofl

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #944 : 15.12.2014. 23:41:45 »
Spoiler for Hiden:
Baš tu je imao uticaj Lazarus Pit.
Spoiler for Hiden:

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #945 : 16.12.2014. 02:47:41 »
Spoiler for Hiden:


:D

Spoiler for Hiden:
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #946 : 16.12.2014. 21:16:47 »
Spoiler for Hiden:
Ova slika iz prvog spojlera pokazuje da će Olivera ubaciti u Lazarus Pit. Meni će mnogo biti zanimljivo da vidim ko će biti taj koji će mu pomoći, jer on nikome nije rekao gde ide, tako da niko ne zna njegovu lokaciju.
Spoiler for Hiden:

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #947 : 16.12.2014. 21:44:25 »
Ta slika je fan art, napisao je Amell na Facebooku, i zna
Spoiler for Hiden:
gdje ide jedan čovjek Merlyn

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #948 : 16.12.2014. 23:43:49 »
zaboravio napisat da je fan art...my bad  :pevusi: bilo kasno pa zaboravio...ali cim je to Amell stavio na fb mozda i potvrduje LP..ali ne mora znacit...vidit cemo sve 21.01  ;D
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #949 : 17.12.2014. 00:26:52 »
Spoiler for Hiden:







Spoiler for Hiden:

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Arrow
« Odgovor #950 : 17.12.2014. 04:34:11 »
Nama koji manje poznajemo svijet stripova ili koji se tek upoznajemo s herojima, možete li objasniti fenomen Lazarus Pita? Hvala! Nemojte samo da trebam googlati...

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #951 : 17.12.2014. 07:51:03 »
Lazarus Pit bih mozda najjednostavnije opisao kao fontanu mladosti. Ra's al Ghul u nju ulazi i podmladjuje se. Ona mu omogucava da zivi toliko dugo a da ne stari. Na primer, u igri Batman: Arkham City, Ra's je star oko 600 godina. Primetio si da je u seriji Ra's rekao Oliveru da ga niko nije izazvao vec 67 godina. A on izgleda kao da ima 45 godina najvise.
Ona jos moze i da ozivi mrtve. I zbog toga se pretpostavlja da ce neko Olija staviti u nju.
Ali je moguce da ce biti psihickih posledica posle upotrebe.

Evo sta je Stephen Amell rekao.  ;D


Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #952 : 17.12.2014. 10:06:21 »
Lazina rupa. ;D

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #953 : 17.12.2014. 11:58:36 »
Pogledajte na 18. minuta :D

https://www.youtube.com/watch?v=0KntrjncYUk

Ovo bi trebalo značiti da će Merlyn
Spoiler for Hiden:
spasiti Olivera ili sigurno biti tamo, kako se nije pojavio u devetoj

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #954 : 21.12.2014. 19:37:09 »
Ne mogu da docekam nastavak sezone :D

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Arrow
« Odgovor #955 : 29.12.2014. 02:45:55 »
http://youtu.be/oZ2nym-WryY
Spoiler for Hiden:
Sek 14, tko bi mogao biti?

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #956 : 29.12.2014. 15:24:49 »
Spoiler for Hiden:
po nekim izvorima je Merlyn, pogledaj video koji sam stavio malo iznad kada Barrowman kaže da je snimao nešto po hladnoći i da ide u visine

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #957 : 09.01.2015. 12:17:10 »
Evo u novom traileru potvrđeno ono što sam pisao gore
https://www.youtube.com/watch?v=BrDuUFwKMEo

Inače u opisu 11. ep i dalje
Spoiler for Hiden:
nema Olivera!

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #958 : 09.01.2015. 15:10:52 »
Evo u novom traileru potvrđeno ono što sam pisao gore
https://www.youtube.com/watch?v=BrDuUFwKMEo

Inače u opisu 11. ep i dalje
Spoiler for Hiden:
nema Olivera!

Spoiler for Hiden:
Pa nema ga. Laza izgleda ima zatvor.  ;D

Offline Chopke

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #959 : 09.01.2015. 15:19:27 »
Moguće je da je
Spoiler for Hiden:
Tomi živ, s obzirom da nismo videli njegovu sahranu niti njegovo telo. Možda su league of assassins spasili njega jer znaju da je on blizak Malkolmu i da mogu da ga iskoriste protiv njega zbog prve onoga što je uradio u prvoj sezoni. Zato ga i ima na snimanju epizode 14. Nemojte me shvatiti za ozbiljno, samo nagađam. :D