Autor Tema: Revolution  (Posjeta: 78087 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1195
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #270 : 27.04.2013. 10:09:00 »
NBC Renews Revolution for Season 2

Pocinjem sa gledanjem!  ;D

Odlično, nastavlja se gledanje.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #271 : 27.04.2013. 12:25:17 »
Ja sam cekao da najave 2. sezonu pa da krenem gledati , pogledao prvih 5 epizoda i nije mi se bila nesto svidjala ,tad sam prekinuo i 666 PA , koliko vidim vecina nezadovoljna serijom , da ne nastavljam ?

Ako ti se dosad nije svidjela, vjeruj mi da ni neće...

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Revolution
« Odgovor #272 : 27.04.2013. 13:59:54 »
bravo za drugu sezonu... clapp clapp clapp clapp clapp
...so say we all...

Offline Doggy

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 77
Odg: Revolution
« Odgovor #273 : 04.06.2013. 13:30:41 »
dal bi koja dobra dusica s full hd rezom videa bila tak dobra da izdvoji grmljavinu s bassom u polju, na 38:05, i ubaci sve munje u istu sliku, bas bi bila jebena za cover na face-u...

Offline miki69

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #274 : 07.06.2013. 09:52:53 »
Ako ti se dosad nije svidjela, vjeruj mi da ni neće...
I meni se prvih par epizoda nije nesto previse dojmilo, ali posle pauze (posle prvih 10 epizoda), serija se dosta popravila i postala zanimljiva. Poslednjih par epizoda extra - kraj sezone odlican!

E da, sve pohvale za odlicne prevode.

Pozz,
Miki
The general who became a slave. The slave who became a gladiator. The gladiator who defied an emperor.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #275 : 07.06.2013. 12:28:43 »
Meni je, baš naprotiv, poslije pauze postala dosadna  :zzz
Finale mi je totalno lejm. Dakle, nakon 20 godina,
Spoiler for Hiden:
sa samo jednim gumbom bez problema možeš lansirati nuklearne bombe?
Really?  :facepalm
« Zadnja izmjena: 07.06.2013. 18:49:23 MilanRS »

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Revolution
« Odgovor #276 : 07.06.2013. 13:00:25 »
Sa svim svojim nebulozama, nelogicnostima,naivnoscu meni se svidela.Bilo je dosta akcije.Prica i sama ta ideja mi je zanimljiva.Moglo je to malo bolje da se upakuje i sredi ali i ovako mi je držalo paznju.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Revolution
« Odgovor #277 : 07.06.2013. 17:58:36 »
spojleri, Ary?

ja ponovo počeo gledat. ne zamaram se nikakvom realnošću, pustim mozak na pašu i dobra mi je serija. najviše mi smeta slaba gluma i to što uvijek imaju počešljanu i opranu kosu.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #278 : 07.06.2013. 18:56:35 »
Sorry, zaboravio sam na spojler tag  u_jeeeeeeeeee

Offline miki69

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #279 : 07.06.2013. 21:38:24 »
Serija od samog pocetka nije bas previse realna i verodostojna, tako da sam je prihvatio kao jeftinu zabavu, onako za uspavljivanje....   :zzz

Sto se tice nelogicnosti/gluposti:
Spoiler for Hiden:
u onaj toranj, najvecu vojnu high-tech tajnu bazu, ulaze i izlaze kako ko stigne :dash, ako ne znas sifru, stavis exploziv i on napravi rupu ispod vrata  :facepalm. da ne pricam da su svima posle 15 godina prekidaci ostali ukljuceni i da sve sljaka iz "prve"... a ona dvojica M&M zele silno da ubiju jedan drugog ali jbg uvek ima nesto prece i bitnije  u_jeeeeeeeeee , Charlie - no comment, verovatno ni ona ne zna sta tamo trazi...

kao sto rekoh, simpaticna serija pred spavanje....

Pozz
Miki
The general who became a slave. The slave who became a gladiator. The gladiator who defied an emperor.

Offline cocrcici

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 153
  • Summer Is Coming...
Odg: Revolution
« Odgovor #280 : 08.06.2013. 10:51:46 »
Sa svim svojim nebulozama, nelogicnostima,naivnoscu meni se svidela.Bilo je dosta akcije.Prica i sama ta ideja mi je zanimljiva.Moglo je to malo bolje da se upakuje i sredi ali i ovako mi je držalo paznju.

Uze mi reč iz usta  ;D
Summer Is Coming...

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1195
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #281 : 08.06.2013. 12:24:59 »
Videćemo šta će doneti druga sezona, ima ovde prostora da ovo ispadne i još mnogo bolje  :)

Offline Tony M.D.

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #282 : 08.06.2013. 23:56:46 »
Videćemo šta će doneti druga sezona, ima ovde prostora da ovo ispadne i još mnogo bolje  :)
Slazem se.
Meni su poslednje nekoliko epizode bile bas zanimljive, finale fenomenalno. clapp

Spoiler for Hiden:
Jedino mi se ne svidja sto poubijase silne likove u drugoj polovini sezone. Bas sam bila iznenadjena kad je Nora umrla.  :o

I ne bih se slozila da je gluma toliko ocajna. Mozda jesu pojedinci, ali Elizabeth Mitchell, Giancarlo Esposito i Billy Burke su odlicni glumci.

Slaks, hvala na odlicnim i ekspresnim prevodima. drinks

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Revolution
« Odgovor #283 : 17.06.2013. 23:07:54 »
dobra prva sezona. mislim da ću i drugu pogledati kad završi.

slaks i master, hvala na prijevodima  smileyNO1

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Revolution
« Odgovor #284 : 18.06.2013. 22:02:41 »
jeste da ima puno rupa ali meni je zanimljivo gledati...

Hvala na prevodima...  :)

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #285 : 18.08.2013. 10:22:53 »
Meni se baš dopala serija. :) Stigao sam do 10. epizode i interesantno mi je sve to. Iako se slažem sa miki69 oko svega.

Mada, to u svim serijama/filmovima mrzim, pa i  u ovoj. Ako imaš priliku da ubiješ nekoga ubij, a ne počneš bežati i onda ti sledećih 10 sezona ista ta osoba zadaje muke, mene to iritira izuzetno iako kontam da je, pa skoro u tome stvar, ali nebitno.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #286 : 28.08.2013. 23:05:29 »
Meni se baš dopala serija. :) Stigao sam do 10. epizode i interesantno mi je sve to. Iako se slažem sa miki69 oko svega.

Iskreno, kakva ti je serija nakon desete epizode - ako si pogledao?
Mislim da će druga sezona biti i posljednja.

Offline Lihto

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
Odg: Revolution
« Odgovor #287 : 28.08.2013. 23:07:39 »
Ma ovo neće duže od druge sezone osim ako nepočnu reklamirat coca colu  ;D prvih par epizoda je bilook ali kasnije lame totalni..Zaobići

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1195
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #288 : 26.09.2013. 20:35:31 »
Postavljeno 2x1

Offline cocrcici

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 153
  • Summer Is Coming...
Odg: Revolution
« Odgovor #289 : 11.10.2013. 20:27:12 »
Baš volim da gledam ovu seriju  ???
Summer Is Coming...

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #290 : 19.12.2013. 22:32:47 »
Izvinjavam se ako je već bilo odgovoreno. Skinuo sam Revolution.2012.S01.BDRip.x264-SCC i nisam načisto odgovaraju li koji titlovi. Možda je neko već odgovorio ali ne usudim se da čitam, da ne bih pokvario seriju. Ukoliko neko može da mi odgovori do sutra, unapred hvala, jer sam sutra planirao da počnem
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Revolution
« Odgovor #291 : 20.12.2013. 09:16:16 »
S obzirom da su postavljeni samo razni HDTV i WEB ripovi, lako moguće da ništa na paše bez podešavanja.

S time da će vjerojatno biti lakše podesiti WEBrip jer su oni inače bez pauzi u videu.

I sretno s podešavanjem
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #292 : 20.12.2013. 11:40:11 »
Ako nekoga bude interesovalo, izgleda da HDTV (koliko god bilo nelogično) odgovaraju (uz minimalna podešavanja) BDRip-u. Kad sve odgledam (prilagodim), mogu da ih uploadujem, ali imam tehnički problem. Za sinhronizaciju sam uklanjao potpis autora na kraju, a ne bih želeo da uploadujem bez potpisa. Molim, ili autora srpskih prevoda da mi se obrati na PM (dok ne odgledam, neću pratiti topic), da se dogovorimo, ili ću ja uploadovati titlove bez potpisa ili ću ih poslati njemu na potpisivanje. Unapred hvala na razumevanju.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revolution
« Odgovor #293 : 26.01.2014. 01:37:45 »
Počeo sam da gledam seriju i odgledao 4 epizode. Ne znam da li da nastavim dalje. Priča mi je interesantna i ceo koncept, ali mi je realizacija malo bezveze, tj. način na koji je radnja predstavljena i kako se odvija. Ne bih da nastavljam ako je serija bezveze da ne gubim vreme bezveze.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #294 : 26.01.2014. 10:51:03 »
Počeo sam da gledam seriju i odgledao 4 epizode. Ne znam da li da nastavim dalje. Priča mi je interesantna i ceo koncept, ali mi je realizacija malo bezveze, tj. način na koji je radnja predstavljena i kako se odvija. Ne bih da nastavljam ako je serija bezveze da ne gubim vreme bezveze.

Tu sam kad treba nagaditi Revolution. Da, čisti gubitak vremena. Kladim se da ima puuuno boljih serija koje nisi pogledao. Početak je još bio ok, ali tamo iza 10. epizode kad se serija tada vratila nakon tromjesečne pauze - e, to je bilo negledljivo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Offline Baff85

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Revolution
« Odgovor #295 : 17.02.2014. 10:03:57 »


Tu sam kad treba nagaditi Revolution. Da, čisti gubitak vremena. Kladim se da ima puuuno boljih serija koje nisi pogledao. Početak je još bio ok, ali tamo iza 10. epizode kad se serija tada vratila nakon tromjesečne pauze - e, to je bilo negledljivo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Meni je serija ,sasvim Ok. prvih nekoliko epizoda mi je bilo li-la da odustanem, ali onda kasnije sasviim zanimljiva, pogotovo kad se gleda na ex. zna li neko do kad ce izbaciti zadnju epizodu druge sezone?

Ary man, molim te kad si vec poceo da je gadis poredeci je sa drugim puuuno boljim serijama de leba ti nabroj ih, da imam sta gledati, a da ne tumaram po forumu.... naravno, te druge puuuno bolje podrazumevam da su iste ili slicne tematike, ili bar u tako nekom SF duhu...

veliko hvala Slaksu...

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #296 : 17.02.2014. 12:07:27 »


Tu sam kad treba nagaditi Revolution. Da, čisti gubitak vremena. Kladim se da ima puuuno boljih serija koje nisi pogledao. Početak je još bio ok, ali tamo iza 10. epizode kad se serija tada vratila nakon tromjesečne pauze - e, to je bilo negledljivo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Ary man, molim te kad si vec poceo da je gadis poredeci je sa drugim puuuno boljim serijama de leba ti nabroj ih, da imam sta gledati, a da ne tumaram po forumu.... naravno, te druge puuuno bolje podrazumevam da su iste ili slicne tematike, ili bar u tako nekom SF duhu...

Ukusi se razlikuju i o njima se ne raspravlja. Čak i oni koji prate Revolution priznaju da ima boljih serija. S obzirom na to da nigdje nisam naveo da su te "puno bolje serije" iste ili slične tematike (govorio sam općenito) niti sam išta uspoređivao, ne mogu ni navesti puno SF-ova. Meni su osobno najdraži Fringe, Battlestar Galactica (2004), Firefly, The X Files, Lost, Stargate: Atlantis, Jericho nije loš... Možda bi ti se svidio i Falling Skies. Ako nisi gledao neke od njih, imaš preporuku.
Preporuke možeš tražiti i u ovoj temi.

Offline sean21

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #297 : 25.04.2014. 22:00:12 »
Meni je Revolution ok...kako netko rekao pred spavanje...ništa teško a ipak ok...hvala usput  prevoditelju

Offline Tony M.D.

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #298 : 27.04.2014. 17:49:55 »
Meni je "Revolution" super serija. Daleko bolja od većine koje se trenutno emituju a istog ili sličnog su žanra.
Druga sezona je mnogo bolja od prve, zanimljivija, više likova, više dešavanja. Jedino malo smaraju s ovim čestim pauzama, no dobro.
Iskreno se nadam da će dobiti treću sezonu.
 
Slaks, hvala puno za odlične prevode.  clapp

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #299 : 10.05.2014. 17:24:08 »
Otkazana serija. Znači samo 2 sezone. Očekivao sam više sezona. Jeste da je druga sezona bila malo neinteresanta meni  ali gledljiva.