Autor Tema: Revolution  (Posjeta: 78087 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #210 : 08.11.2012. 13:39:31 »

Jeste lame i glupo...


Lame je da ti koristiš reč lame.  :ccc:
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Revolution
« Odgovor #211 : 08.11.2012. 20:56:40 »
Prevod ce biti sutra za one koji cekaju prevod ako ih ima uopste.  ;D

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #212 : 08.11.2012. 21:03:00 »
Šta da kažem, zaje*o me Konan O Brajen.
Gledam jutros njegov šou, a gost mu Džej-Džej. Spomenuše ovu seriju, a ja za nju ni čuo. Bacim se na posao i uspem da odgledam dve epizode. Tu ću i da stanem.

Nema šta, ima antologijskih scena. Ona s muškom Umom Turman, kako reče Zkarlov. Onda ona kad roblje vuče onaj helikopter, a ja pomislih - sad će da bude kao galiot Čarlton Heston u Ben Huru. Ipak, nije bilo baš tako. Onda skrivanje i spaljivanje američke zastave, a na kraju i pokret otpora, takozvani "d rezistans".

Da li ste primetili da ni nakon apokalipse u Americi niko ne puši, i dalje kao i sada ne postoji rasna netrpeljivost (Dva glavna manijaka su crnac i belac, ali je belac ipak veći manijak.), a na pijaci je "heroin na sniženju"?
8)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Revolution
« Odgovor #213 : 08.11.2012. 21:16:50 »
Jedna od velikih misterija u seriji je
Spoiler for Hiden:
to zašto su se ugasila sva auta, ako je nestalo struje. Ako suse mrala električna, nisu morala ona starinska. Valjda su mogli naći nekog starog jugića.
Zbog toga mi je ova serija ultimativni SF ;D
Mrzim lopatare i limune

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #214 : 08.11.2012. 21:23:25 »
Jedna od velikih misterija u seriji je
Spoiler for Hiden:
to zašto su se ugasila sva auta, ako je nestalo struje. Ako suse mrala električna, nisu morala ona starinska. Valjda su mogli naći nekog starog jugića.
Zbog toga mi je ova serija ultimativni SF ;D
E, dječače s Andromede, poslao bih ja sve ove od Džej-Džeja, preko pisaca do Džona Favroa, na Tarn Vedru da ih malo oni iz druge Andromede uče pameti!
 :mjuza
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Odg: Revolution
« Odgovor #215 : 09.11.2012. 00:18:26 »
Prevod ce biti sutra za one koji cekaju prevod ako ih ima uopste.  ;D

Ima ima clapp

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Revolution
« Odgovor #216 : 09.11.2012. 12:06:54 »
Postavljen prevod.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Revolution
« Odgovor #217 : 09.11.2012. 12:52:25 »
Hvala drinks
Mrzim lopatare i limune

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #218 : 11.11.2012. 20:26:46 »
Kad bih mogao da stavim ovog Majlsa u kavez sa Mirkom Krokapom da ga pocepa ko svinja masan džak  :bokser

Hvala Gordone za prevode  clapp

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #219 : 12.11.2012. 08:56:31 »
Jedna od velikih misterija u seriji je
Spoiler for Hiden:
to zašto su se ugasila sva auta, ako je nestalo struje. Ako suse mrala električna, nisu morala ona starinska. Valjda su mogli naći nekog starog jugića.
Zbog toga mi je ova serija ultimativni SF ;D

Spoiler for Hiden:
sta mislis sta je yugu palilo benzin u cilindrima?
ili pumpalo isti do tih cilindara?

meni je veci misterij zasto ne mogu praviti municiju?
imaju cahure, imaju baruta, za izljevanje zrna ne treba struja - tj, uopce za izradu metka ne treba struja - istina je da traje malo sporije, ali imaju ljudi, pa nek stancaju...

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #220 : 12.11.2012. 11:12:03 »
Ja iskreno ovo gledam, samo jer pratim iz početka. Zadnja epizoda thumb-down .
i ja isto... bilo je ok epizoda, ali priča je naivna i previše predvidljiva
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #221 : 12.11.2012. 11:16:45 »
Spoiler for Hiden:
Izgleda da je i deo prirodne struje koja cirkulise kroz mozak a narocito kroz deo koji kontrolise racionalnost prestao da  kruzi. Trebalo im je koliko...15 godina da pokrenu parnu lokomotivu?  Mislim serija je prepuna rupa, ali ko da je to vazno. Meni bar nije. Silno se zabavljam pogotov sa tim propustima. Npr. koliko su vec dugo u pohodu. Jesu li se presvukli. A krvi bilo merljivo u buradima to po epizodi.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Revolution
« Odgovor #222 : 12.11.2012. 20:18:56 »
U seriji su svi iritantni, ali ovaj Bon Jovi je legendaran po iritiranju  :naklon:



Još nešto zbog čega mi nije realna serija, da je ovo futuristička budućnost i nema zakona, ko da ga neko ne bi prebio do smrti samo jer je emo. :facepalm
« Zadnja izmjena: 12.11.2012. 20:21:32 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
Odg: Revolution
« Odgovor #223 : 13.11.2012. 19:00:15 »
kak ste dosadni sa svim prigovorima i komentarima o seriji... thumb-down

a da je prestanete gledat :P

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Revolution
« Odgovor #224 : 13.11.2012. 20:20:35 »
Imam pravo pljuvati. Zar očekuješ da se ovdje pojavljuju samo oni koji će joj pisati hvalospjeve :neverovatno:
Mrzim lopatare i limune

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #225 : 13.11.2012. 20:25:35 »
Imam pravo pljuvati. Zar očekuješ da se ovdje pojavljuju samo oni koji će joj pisati hvalospjeve :neverovatno:

ma ne, naravno...

ali ipak zar nije za ocekivat da netko nece gledati seriju koja mu se ne svidja?
osim ako ima nekih mazohistickih crta... ali to je onda za neki drugi forum...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Revolution
« Odgovor #226 : 13.11.2012. 20:30:29 »
Piše na vrhu strane da ja pratim čisto da ispratim priču. Za druge ne znam.
Mrzim lopatare i limune

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
Odg: Revolution
« Odgovor #227 : 14.11.2012. 01:37:06 »
Piše na vrhu strane da ja pratim čisto da ispratim priču. Za druge ne znam.

oke, prije dva tjedan si izjavio da ti je to zadnja epizoda koju si gledao,
neka i dalje pratiš priču ali poštedi nas komentara baš nakon svake epizode

hvala

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #228 : 14.11.2012. 08:10:00 »
Piše na vrhu strane da ja pratim čisto da ispratim priču. Za druge ne znam.

dobar si :)
skoro 1800 postova na forumu i gledas serije koje ti se ne svidjaju, samo eto da ispratis radnju...

volio bi se barem na tjedan dana mjenjati s tobom da se malo odmorim ;)

no... ne bi li ti bilo bolje, tj. lakse da negdje procitas sazetak radnje ili pitas nekog sta se dogadja (ako te to vec bas tako jako zanima), a ne da se toliko patis i mucis sa gledanjem, pracenjem serije cija ti je radnja mrska, i to toliko mrska da je bas poslje svake epizode moras popljuvat i u kojoj su ti, kako i sam kazes, SVI likovi mrski?!?

i zbilja ne provociram, ozbiljno te pitam, jer evo sad malo razmisljam i fakat mi ne pada na pamet sta bi mene moglo natjerati da gledam, pratim neku seriju koja mi ne svidja i u kojoj su mi svi likovi mrski, pa sve kad bi i imao toliko vremena na bacanje i sve kad i ne bi znao sta cu sa sobom u zivotu, pa brijem da bi si ipak nasao neku zanimaciju koja mi se barem koliko toliko svidja?!

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #229 : 14.11.2012. 08:16:32 »
dobar si :)
skoro 1800 postova na forumu i gledas serije koje ti se ne svidjaju, samo eto da ispratis radnju...
volio bi se barem na tjedan dana mjenjati s tobom da se malo odmorim ;)
Ovo je, gospodine moj, vređanje. Pored toga, nije po pravopisu. >:(
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #230 : 14.11.2012. 09:36:44 »
dobar si :)
skoro 1800 postova na forumu i gledas serije koje ti se ne svidjaju, samo eto da ispratis radnju...
volio bi se barem na tjedan dana mjenjati s tobom da se malo odmorim ;)
Ovo je, gospodine moj, vređanje. Pored toga, nije po pravopisu. >:(

kakvo vrijedjanje? kakav crni pravopis?

predpostavljam da se to odnosi na ono boldano? :)
aj da si rekao da iz toga iscitavas ljubomoru, jos bi i shvatio, ali vrijedjanje???
pa ja vrlo cesto nemam vremena pogledati i one svoje najomiljnije serije, koje s velikim gustom pratim, a on ima vremena gledati i one koje mu se ne svidjaju, te jos poslje svake epizode doci na forum i popljuvati je... i sad ja kazem da bi se rado mijenjao s njim, a ti mi uljeces s nekakvim vrijedjanjem?!?

i zbilja je super sto si u mom postu pronasao vrijedjanje, a u svim njegovim postovima nisi...
a on u apsolutno svakom svom postu, prakticki nam govori da smo maloumni kad mozemo gledat ovako debilnu seriju i naravno sebe samog tu izuzima jer eto on je ne gleda zbog serije, nego samo zbog price...?!?

e pa sad slobodno, ti meni sve to skupa objasni, meni tu nista nije jasno...

i btw
vrijedjanje smatram potezom ocajnika u nedostatku argumenata (nesto slicno kao i ispravljanje necijeg pravopisa po forumima ili news grupama), tako da mi ne pada na pamet ici nekog vrijedjati...




Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #231 : 14.11.2012. 10:26:49 »

kakvo vrijedjanje? kakav crni pravopis?

predpostavljam da se to odnosi na ono boldano? :)
aj da si rekao da iz toga iscitavas ljubomoru, jos bi i shvatio, ali vrijedjanje???
pa ja vrlo cesto nemam vremena pogledati i one svoje najomiljnije serije, koje s velikim gustom pratim, a on ima vremena gledati i one koje mu se ne svidjaju, te jos poslje svake epizode doci na forum i popljuvati je... i sad ja kazem da bi se rado mijenjao s njim, a ti mi uljeces s nekakvim vrijedjanjem?!?

i zbilja je super sto si u mom postu pronasao vrijedjanje, a u svim njegovim postovima nisi...
a on u apsolutno svakom svom postu, prakticki nam govori da smo maloumni kad mozemo gledat ovako debilnu seriju i naravno sebe samog tu izuzima jer eto on je ne gleda zbog serije, nego samo zbog price...?!?

e pa sad slobodno, ti meni sve to skupa objasni, meni tu nista nije jasno...

i btw
vrijedjanje smatram potezom ocajnika u nedostatku argumenata (nesto slicno kao i ispravljanje necijeg pravopisa po forumima ili news grupama), tako da mi ne pada na pamet ici nekog vrijedjati...
Greške u pravopisu su činjenica. Takođe i vaš neprimeren ton, gospodine.  8)
« Zadnja izmjena: 23.04.2013. 20:43:57 Khevenhiler »
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Revolution
« Odgovor #232 : 14.11.2012. 13:06:03 »
td i m malo se relaksirajte prije nego što dođete na forum. Danas je lijep i sunčan dan. Ako sljedeća epizoda bude dobra, pohvalit ću je, ako loša, popljuvat ću je. Moje pravo.

Citat:
i zbilja ne provociram, ozbiljno te pitam, jer evo sad malo razmisljam i fakat mi ne pada na pamet sta bi mene moglo natjerati da gledam, pratim neku seriju koja mi ne svidja i u kojoj su mi svi likovi mrski, pa sve kad bi i imao toliko vremena na bacanje i sve kad i ne bi znao sta cu sa sobom u zivotu, pa brijem da bi si ipak nasao neku zanimaciju koja mi se barem koliko toliko svidja?!
Po treći put - pratim radnju. Iako ne znam što sam ti se dužan pravdati :facepalm
Nije toliko loša da imam grčeve u želucu od nje, ali je definitivno loša. I nije mi svaki lik mrzak. Dobar mi je onaj mazohistički crnac i solidna mi je majka od Bon Jovia.

Citat:
a on u apsolutno svakom svom postu, prakticki nam govori da smo maloumni kad mozemo gledat ovako debilnu seriju i naravno sebe samog tu izuzima jer eto on je ne gleda zbog serije, nego samo zbog price...?!?
Mislim da sam svugdje napisao da se meni ne sviđa, ako sam izostavio, nije namjerno. To je subjektivan stav, ako se ti prepoznao u tome, mislim da to nije moja krivica.
« Zadnja izmjena: 14.11.2012. 13:14:05 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Revolution
« Odgovor #233 : 14.11.2012. 18:34:01 »
Postavljen prevod za novu epizodu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Revolution
« Odgovor #234 : 14.11.2012. 18:59:53 »
Hvala gordane drinks .
Mrzim lopatare i limune

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
Odg: Revolution
« Odgovor #235 : 14.11.2012. 19:29:43 »
td i m malo se relaksirajte prije nego što dođete na forum. Danas je lijep i sunčan dan. Ako sljedeća epizoda bude dobra, pohvalit ću je, ako loša, popljuvat ću je. Moje pravo.

Mi da se relaksiramo  rofl rofl rofl
sudeći po tvojim postovima i komentarima make a wild guess tko si dolazi ovdje liječit frustracije ;)

Offline Tony M.D.

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #236 : 14.11.2012. 20:19:38 »
Hvala na prevodu. Smajlicvece

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #237 : 14.11.2012. 22:29:12 »
Hvala Gordone.

Offline Dzoole

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 215
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #238 : 14.11.2012. 22:29:58 »
Spoiler for Hiden:
Znaci valjda onaj koji drzi ona crnkinja je predizvikao sve ovo oko isklucivanje struja, za da bi vladao sa svetom? Ja bar tako sam svatio od one flasbacks, kada su prikazali da Carlievi mama i tata su napravile te stvarcice za njega.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Revolution
« Odgovor #239 : 15.11.2012. 14:11:17 »
Spoiler for Hiden:
Već na početku rupa u logici, oni na mostu i trče nazad, prema njima puca 10-ak kalašnjikova i svi živi u_jeeeeeeeeee . Bilo je još par šupljaka, kad su postavili klopku sa sestrom, oni se sakrili od vojnika doslovno 20 m, akcijske scene su im dosta šuplje.
Osim toga solidna epizoda, jer nije nikako bilo onog Bon Jovia i njegovog oca, koji mi je čak i gori.
Mrzim lopatare i limune