Autor Tema: The Strain  (Posjeta: 72922 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sceka222

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
    • LinkedIN
Odg: The Strain
« Odgovor #150 : 23.07.2015. 21:54:17 »
izbrisan je zahvaljujući susretljivosti jednog prevoditelja, još jednom mu se zahvaljujem.  drinks
A jel uspeo da vidi/otkrije ko je postavio prevod? Bilo bi korisno jer se ovako svi osecaju "okrivljenim/sumnjivim"!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
 audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: sceka@sbb.rs
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Strain
« Odgovor #151 : 23.07.2015. 21:58:24 »
Nije bitno tko, bitno je da ga je kolega slaks izbrisao s tog sajta... Ne shvaćam što je dotični imao od tog postavljanja.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Sceka222

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
    • LinkedIN
Odg: The Strain
« Odgovor #152 : 23.07.2015. 22:02:12 »
Ma bitno je nama koji smo imali srece da dobijemo prevod, pa se osecamo nelagodno, bar ja se osecam nelagodno. Razumes?!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
 audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: sceka@sbb.rs
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: The Strain
« Odgovor #153 : 23.07.2015. 22:14:51 »
Pogledala sam prvu sezonu i nisam sigurna da cu gledati drugu. Neke epizode su bile interesantne, ali celokupni utisak mi je mlak. Mozda sam ocekivala vise, ne znam.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #154 : 23.07.2015. 22:18:15 »
Ti si ziva?

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: The Strain
« Odgovor #155 : 23.07.2015. 22:23:06 »
Sad.. to je veoma kompleksno pitanje, zahteva vise razlicitih uglova gledanja na pojam "zivot".. ali recimo da jesam  :najbolja:
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #156 : 23.07.2015. 22:28:47 »
navukla na dop?

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: The Strain
« Odgovor #157 : 24.07.2015. 20:03:03 »
 thumb-down 
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Strain
« Odgovor #158 : 31.07.2015. 14:08:31 »
Pogledana prva i druga  :)

I dalje je glavni problem što pokušavaju biti previše ozbiljni, a glumci to ne mogu ponuditi. Uhvatio sam se pet, šest puta da se smijem glumcima koliko su loši. Pogotovo Nora hahahahha.

A Vasiliy i ona mala užas. Nepotrebno napravljeno. Jedino mi se svidjelo u ove prv edvije epizode vraćanje u prošlost, to su ustvari i najzanimljivije scene. Tako je bilo i u prvoj sezoni.

Zoka, hvala na najboljim prijevodima  smileyNO1

Offline Mythrit

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Odg: The Strain
« Odgovor #159 : 31.07.2015. 16:59:48 »
Loša im je ova druga sezona, čak i kraj prve mi je bio loš, novi mali isto tako iritantan, prva epizoda serije im je bila vrh zbog nje sam nastavio gledat ali sam se nadao nečim sasvim drugim a dobili smo trash maškare.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #160 : 07.08.2015. 19:06:06 »
Obnovljeno za treću sezonu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Strain
« Odgovor #161 : 14.08.2015. 05:01:24 »
Pogledana treća i četvrta  :)

Nastavljaju oni dalje sa prevelikom ozbiljnošću. Ono vraćanje u prošlost mi je prilično loše. Glumac koji glumi Abrahama nije dobar iako mu je fizički sličan. Ne znam, nema puno stvari koje mi se sviđaju. Nije bilo ni u prvoj sezoni mnogo toga, ali barem je bilo zanimljivo.

Zoka, hvala na najboljim prijevodima  smileyNO1

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: The Strain
« Odgovor #162 : 23.08.2015. 20:50:54 »
Odlična serija. :) Još su mi 2 epizode ostale iz 1. sezone. Nadam se da neće zeznuti kraj. Je li povezana priča u 2. sezoni ili potpuno nova priča, kao American Horror Story?
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #163 : 23.08.2015. 21:35:32 »
Nastavlja se ondje gdje je stala u prvoj sezoni.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Strain
« Odgovor #164 : 02.09.2015. 21:00:42 »
Pogledana peta, šesta i sedma  :)

Od ovog gluplje ne može. Jebote, ovaj se pretvorio u Hitmana  rofl rofl

Ne sviđa mi se novi izgled Mastera.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Strain
« Odgovor #165 : 03.09.2015. 15:37:37 »
Konačno sam sustigao aktualnu epizodu s02e08. Radnja se dobro odvija i ima puno kvalitetno napisanih likova, najbolji mi je starac Setrakian. U ovoj drugoj sezoni su odlučili malo podebljati mitologiju, tako da zasad znamo pozadinske priče Gospodara, Setrakiana, Eldritcha Palmera i Thomasa Eichorsta. Vjerojatno će do kraja sezone biti još vraćanja u prošlost.
Jedini slab lik mi je Zach Goodweather, vidim da se promijenio glumac. Iskreno, ne sjećam se puno oko njega iz prve sezone, ali ovaj Zach iz druge mi je naporan.
Spoiler for Hiden:
Vidjet ćemo što će sada biti između njega i povampirene majke.

Hvala za prijevod.
Mrzim lopatare i limune

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: The Strain
« Odgovor #166 : 03.09.2015. 21:54:34 »
Konačno sam sustigao aktualnu epizodu s02e08. Radnja se dobro odvija i ima puno kvalitetno napisanih likova, najbolji mi je starac Setrakian. U ovoj drugoj sezoni su odlučili malo podebljati mitologiju, tako da zasad znamo pozadinske priče Gospodara, Setrakiana, Eldritcha Palmera i Thomasa Eichorsta. Vjerojatno će do kraja sezone biti još vraćanja u prošlost.
Jedini slab lik mi je Zach Goodweather, vidim da se promijenio glumac. Iskreno, ne sjećam se puno oko njega iz prve sezone, ali ovaj Zach iz druge mi je naporan.
Spoiler for Hiden:
Vidjet ćemo što će sada biti između njega i povampirene majke.

Hvala za prijevod.

Meni je najiritantniji lik njegova majka
Spoiler for Hiden:
pretvorena u vampira
. Baš je ne podnosim, kao ni
Spoiler for Hiden:
ona mala čudovišta koja se kreću brzinom svjetlosti  :neverovatno:
. Inače mi je serija odlična. Obnovljena je i za 3. sezonu? Zanimljivo kako od priče od 300 i nešto stranica naprave 3. sezone.
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Strain
« Odgovor #167 : 03.09.2015. 22:16:31 »
Meni je najiritantniji lik njegova majka
Spoiler for Hiden:
pretvorena u vampira
. Baš je ne podnosim, kao ni
Spoiler for Hiden:
ona mala čudovišta koja se kreću brzinom svjetlosti  :neverovatno:
.
Nisu meni oni loši. Majka se ponaša kao i većina vampira
Spoiler for Hiden:
, samo što joj je sada povraćena svijest pa je malo drukčija. A malci su uzgojeni posebnom metodom, koliko sam shvatio.
A mali Goodweather mi je najviše išao na živce do prije 2-3 epizode kad se ponašao kao moralna vertikala i smarao oca.

Zanimljivo kako od priče od 300 i nešto stranica naprave 3. sezone.


Kakvih 300 i nešto strana? To je trilogija, i samo prva knjiga ima 425 stranica. http://www.knjizara.com/Trilogija-Soj-1-Soj-Giljermo-del-Toro-Cak-Hogan-126660

Mrzim lopatare i limune

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: The Strain
« Odgovor #168 : 04.09.2015. 13:19:55 »
Kakvih 300 i nešto strana? To je trilogija, i samo prva knjiga ima 425 stranica. http://www.knjizara.com/Trilogija-Soj-1-Soj-Giljermo-del-Toro-Cak-Hogan-126660

Da, sad vidim da je to samo 1. knjiga.  :facepalm
« Zadnja izmjena: 11.03.2023. 22:50:34 zkarlov »
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #169 : 08.09.2015. 10:27:21 »
zamolio bih admine ako mogu samo promijenit naziv 9te epizode ove sezone, nije:  The Battle for Red Rock vec  The Battle for Red Hook.
http://www.imdb.com/title/tt4247350/?ref_=ttep_ep9
i u epizodi je mjesto navedeno kao red hook. znam, sitnicarim  :facepalm unaprijed zahvalan.
edit:
promijenjeno, hvala!
« Zadnja izmjena: 08.09.2015. 12:32:40 coadj »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
2x9 - The Battle for Red Hook
« Odgovor #170 : 12.09.2015. 15:35:02 »

Zahuktalo se, strigoji su krenuli u akciju. Vjerojatno će biti još napada. Čudno mi od scenarista je da su ovdje izgubili sve bitke.
Mrzim lopatare i limune

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #171 : 15.09.2015. 09:48:59 »
precerali su vala sa
Spoiler for Hiden:
onom plavusom justin ili justice, ne znam tacno kako se zove. mora ona odrzat 2-3 motivaciona govora po ep. pa nek gori sve.  :facepalm non-stop forsiraju neke ljubavne muke, palmera su totalno unistili. od nemilosrdnog biznismena koji je zrtvovao covjecanstvo zarad eternal life, pretvorio se u matoru placipi*ku koja presmijeno izgleda kad krene da se unosi sa onim svojim emo tripovima. taman se ponadah da je coco zavrsila svoje, ali oces k. uzas. totalno su pretumbali sve, nidje veze sa drugom knjigom, batalili flesbekove, uveli gomilu novih likova, ma... bas sam razocaran ovim zadnjim epizodama. toliko dobrog materijala imaju a fokusiraju se na gluposti tipa ko ce s kim zavrsit, a napolje vampirska apokalipsa svaki minut sve veca i veca. mislio sam da ovo ne moze omanut jer ide na fx cije serije bas pratim, ali ovo ka da ide na saj faj kanal i slicno. ispratice se svakako, ali bas se smaram dok gledam onu usiljenu glumu i totalno razvucenu radnju. no ajde to je 40min nedjeljno, dako mi nista ne bude.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Strain
« Odgovor #172 : 22.09.2015. 03:46:48 »
Pogledana osma i deveta :)

Coco  rofl rofl kad ovaj izgovara takvo ime, umirem.

Nego, hoće li se više riješiti
Spoiler for Hiden:
njegove žene to jest majke od klinac. Stalno preživljava nemoguće. Samo sapunicu rade i sad ona plavuša ljubavni trokut. Svašta. A tek borba u desetoj i gradenačelnica  :facepalm

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #173 : 22.09.2015. 11:15:40 »
Ricard Samel Bog i batina ove serije. (ima spojlera iz druge knjige pa ko nije citao nek ne otvara)
Spoiler for Hiden:
svidjeo mi se njegov flesbek, red je bio da saznamo i njegovu pozadinsku pricu pa nek je bila onakva  ;D , konacno epizoda dje je bilo horora, onaj hotel sa sazidanim ulazima/izlazima je bio pun pogodak i imao mi je neki the shining vibe, plus malo bolestine sa ajkhorstom i dutch. zbilja mi je bilo sjebano gledat one scene sa karminom, ananasom i kad joj je reka da rasiri noge  :o . jos dvije epizode su ostale i ako je vjerovat nazivu zadnje onda ce se vratit pracenju knjige-keli konacno otima zaka. naravno, nece bit nista od eksplozija nuklearnih elektrana sto znaci unistavanje drevnih plus zavrsni setrakijanov fajt sa the masterom. no su to izgleda ostavili za trecu sezonu.
sve u svemu dobra epizoda.
Spoiler for Hiden:
najvise jer je bila ajkhorst centric. i dalje ljubavni tripovi, ne shvatam zasto je bitno za vampirsku apokalipsu s kim ce bi plavusa zavrsit i emo strana biznismena koji je prodao covjecanstvo da bi ozdravio. kikseva na sve strane, no ajde...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #174 : 28.09.2015. 19:13:28 »
bez premca najgora ep. serije.
Spoiler for Hiden:
sve ono sto sam naveo da ne valja u prethodnim upisima se ponovilo u ovoj ep. koja je jos predzadnja ep. sezone. znaci mia maestro je nevidjeno losa glumica, za ne vjerovat. ni ostali nista nijesu bolji, ali ona...  :facepalm dalje, sramota me bilo gledanja epizode. toliko je losa bila. flesbek  :facepalm sto je ono... who cares!? totalno je posla po k.... serija, ni ranije nije bilja bolja ali je u ovoj drugoj sezoni pokazivala neke naznake boljitka, sarduov flesbek, kvinlanov... ali ovo sapunicarenje stvarno nijesam ocekivao. ovako sa strane reka bi neko da ove veze nema sa vampirskom apokalipsom.
ucinite sebi uslugu, ne gledajte epizodu. bezebancije.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Strain
« Odgovor #175 : 29.09.2015. 23:15:34 »
Svi koji nisu dobili titl dobit će ga ujutro jer nisam doma.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #176 : 05.10.2015. 19:58:49 »
da se ja jos nocas izpricam sam sa sobom  ;D
pa dobro finale, kamo srece da je makar 10ep bilo ovakvo. plus, ako je vjerovati razvoju, po meni 2 najbitnija dogadjaja   clapp u finalu, imacemo dobru trecu sezonu - masivni spojleri:
Spoiler for Hiden:
koko fakin sanel je zavrsila.  clapp u trenutku dok je srala ajkohrstu (standardno briljantan) naglas sam izgovorio kill that fuckin' bitch please, par sekundi kasnije her svaba zove d mastera koji mi ispunjava zelju, hvala mu.
ajmo dalje:
nora je zavrsila  :o da, nora koja je prezivjela trilogiju knjige je roknuta u seriji. fuckin' nice! hrabro od autora nema sto. velika muda.  :naklon: train figth ni blizu onome u knjizi. nebitno, samo sam zelio sto manje zeka, efa i nore.
konacno nije bilo plavuse koja drzi motivacione govore-veeeeliki plus. nadam se da ce i nju razrijesit vrlo brzo.
pocetni i zavrsni kadrovi jako bitni-ljudska farma, sjebano skroz, kavezi i kuke i jebeni jezivi ajkhorstov osmjeh...
sve u svemu, nije bila dobra sezona, par dobrih ep. par dobrih FB, samel koji je realno izvuka sezonu, kvinlan koji je pogodjen i kojeg MORA bit vise, d master je stvarno jeziv od kad je preuzeo bolivara sto je veliki plus.
necu o minusima. pomenuo sam ih 850x. nadam se da ce ljudima koji rade na seriji doc iz glave u guzicu i da ce prestat da rade vamirsku SAPUNICU. toga ima dovoljno danas, ne moramo jos jednu gledat. imaju gomilu vremena da posloze stvari i isprave nedostatke kojih ima vise od pozitivnih stvari.
pozdrav do sljedece sezone.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Strain
« Odgovor #177 : 06.10.2015. 14:01:01 »
Titl za zadnju epizodu Šaljem iza 19 h jer nisam doma

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Strain
« Odgovor #178 : 15.10.2015. 21:43:53 »
Pogledano finale  :)

Puno akcije ni za što.
Spoiler for Hiden:
opet se svi spasili, sve je divno krasno. Pa dokad više jebote. Jedino ona na kraju umrije i najpatetičnijoj smrti koju sam vidio na televiziji unazad 10-ak godina.

Offline BlackIce

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Ženski
Odg: The Strain
« Odgovor #179 : 17.10.2015. 19:45:15 »
 kokicekola uz zkarlov-e prijevode i laganini da se odgleda cijela sezona...hvala  :majstore  :naklon: