Autor Tema: Bates Motel  (Posjeta: 41759 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #90 : 16.01.2015. 20:08:35 »
Nenade, pogledaj drugu sezonu pa javi dojmove. Mišljenja o istoj su podijeljena; po meni nije baš na razini prve sezone.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #91 : 13.03.2015. 01:04:04 »
Počela treća sezona. Pogledana prva  :)

Prva epizoda naslućuje da bi ovo moglo biti bolje od druge sezone. Šerif i Dylan su mi i dalje najbolji likovi, a Norma i Norman samo to nadopunjuju sa svojim neugodnim scenama, a bilo ih je u ovoj prvoj epizodi na bacanje
Spoiler for Hiden:
Dylan se probudi i vidi Normana kako pajki sa starom. Kaže joj da je čudno kako momak od 18 godina spava sa majkom, a ova to ne shvaća. Nije da nismo znali koliko je i ona luda. I na kraju opet su spavali zajedno. Ma i sami njihovi zagrljaji su jako neugodni tako da su scenaristi u svojoj naumi u tome uspjeli. Što se tiče kraja prve epizode, nekako ne vjerujem da ju je ubio. Možda ju je oteo i negdje zarobio ili mu je ona dala auto da se vrati pa će doći po nju, ali mislim da je ovo zamka scenarista.

Dobar početak.

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #92 : 13.03.2015. 01:20:28 »
I meni se svidela epizoda.  Hvala na prevodu.

Spoiler for Hiden:
Norman me razocao zato sto je ostavio Emu na kraju i otisao sa ovom ali to je i bilo logicno jer ona mnogo utice na njega.
Sve scene izmedju njega i majke su mi kul, bas lepo pokazuju koliko su ludi oboje.
Ne verujem ni ja da je ubio, mislio sam da ce prikazati neki detalj na kolima da jeste, poput krvi ili neceg slicno.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #93 : 24.03.2015. 00:51:57 »
Pogledana druga  :)

Spoiler for Hiden:
Ipak su nas prevarili. Norman, sram te bilo. Drago mi je da su odlučili zadržati Lema. Sad me i taj dio dosta zanima između njega i Dylana.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Bates Motel
« Odgovor #94 : 26.03.2015. 12:26:38 »
Imate prevod za trecu na BS playeru.
Odlicna epizoda. Scene sa Normanom i Normom su remek felo.Sva radnja oko prostitutki, marihuane je dosadna, ali odnos izmedju majke i sina i njihove scene su sjajne.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #95 : 30.03.2015. 00:49:24 »
Pogledana treća  :)

Aaaaaaaaaaa
Spoiler for Hiden:
dvaput su nas zeznuli. Svaka čast. Na kraju nije ubio, ali je u ovoj epizodi eksplodirao. Baš mi je drago zbog toga. Ove sezone je posebno lud.

Ajd, Dylan je valjda napokon shvatio da mu otac želi pomoći iako još do kraja nisam siguran u njegove namjere.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #96 : 04.04.2015. 00:25:05 »
Pogledana četvrta  :)

Norma je vrhunska ove sezone. Ali Norman kakva ljiga  rofl rofl
Spoiler for Hiden:
joj sad će otkucat brata jer je ljubomoran na njega. Razmaženko. Sve što je Dylan gradio će propasti. Baš šteta, ali znalo se da će to tako biti da mogu ići dalje, ali se nadam kako će Dylan svim silama objasniti Normi kako stvari stoje. Neće slušat, ali nadam se da će biti tako.

A što se tiče diska. Vjerojatno orgije visokopozicioniraih ljudi od političara do bankara. Ono što se u stvarnosti događa. Svi odreda pedofilčine.

Offline Jasna Grahić

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #97 : 05.04.2015. 19:14:16 »
Pogledana četvrta  :)

Norma je vrhunska ove sezone. Ali Norman kakva ljiga  rofl rofl
Spoiler for Hiden:
joj sad će otkucat brata jer je ljubomoran na njega. Razmaženko. Sve što je Dylan gradio će propasti. Baš šteta, ali znalo se da će to tako biti da mogu ići dalje, ali se nadam kako će Dylan svim silama objasniti Normi kako stvari stoje. Neće slušat, ali nadam se da će biti tako.

A što se tiče diska. Vjerojatno orgije visokopozicioniraih ljudi od političara do bankara. Ono što se u stvarnosti događa. Svi odreda pedofilčine.

+1

Norma briljira, Norman je prati u stopu s glumom...koji lik, taman pomislih da je dao svoj maximum u 3. epizodi a on me iznenadi, opet   clapp

Moj prvi post i koristim priliku da se zahvalim svim prevoditeljima što ste mi olakšali gledanje serija u posljednjih, uhm, MNOGO godina:D..   :naklon: i veliko hvala

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Bates Motel
« Odgovor #98 : 07.04.2015. 20:23:42 »
Kakva epizoda. Kakvih poslednjih 10 minuta. Uzivao sam. Posebno sam uzivao u jos jednoj Verinoj genijalnosti.
Spoiler for Hiden:
Normin izraz lica nakon sto Mr. Paris prihvata dogovor je neverovatan, savrsen. Divno je izgledala.
A potom izraz lica kada joj Dylan i Norman govore da je Caleb u gradu... Covece, usrao sam se. Izgledala je tako kao da ce im u narednih dva minuta jesti utrobu. Obuzimala me je jeza dok je cutala za stolom i slusala njih dvojicu.
I na kraju, naravno, njen bes. Jos jednom je briljirala, a tu se i najbolje snalazi.
Te tri emotivne reakcije u poslednjih 20 minuta su me potpuno impresionirale.
« Zadnja izmjena: 07.04.2015. 20:25:48 iTransformerZ »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #99 : 10.04.2015. 02:43:10 »
Pogledana peta  :)

Ovo je bila najbolja epizoda u ove dvije i pol sezone i najbolja Verina uloga u ovoj seriji. I prije je bila smiješna, zabavna i emocionalno slomljena u isto vrijeme, ali ovaj put je to udvostručila i nije pretjerala u svemu tome što je jako važno. Velik je problem kod ovakvih uloga over the top gluma koja stvara kontraefekt.
Spoiler for Hiden:
Uspjela od početka do kraja. Zabavna i zabrinuta sa onim novim likom. Ljuta i bijesna sa Romerom u sobi. Šarmantna i zavodljiva sa onim pedofilom s kojim je uspjela sklopiti dogovor iako mislim da je to daleko od sklopljenog dogovora. I na kraju emocionalno slomljena na kraju gdje za stolom nije rekla ništa, ali je s izrazima lica dovoljno pokazala svu voju raskoš.

I Freddie kao Norman je imao u ovoj epizodi dovoljno izvrsnih momenata sa bratom u podrumu gdje pokušava biti odrastao, ali Freddie glumi toliko UVJERLJIVO da je njegov lik Norman NEUVJERLJIV, a takav i treba biti. To je gluma. I ta scena s njim i Dylanom koliko god izgledala normalna, toliko je neugodno za gledati zbog Freddieve glume jer osjetiš tu napetost u zraku.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Bates Motel
« Odgovor #100 : 17.04.2015. 02:51:22 »
Dobra epizoda. Nastavljaju odlicno, kvalitet uopste ne pada.
Ovu epizodu su izneli Norman i Dylan, i apsolutno zasenili Normu.
Spoiler for Hiden:
Scena na kraja, kada Norma place u zagrljaju svog brata, a Norman i Dylan to posmatraju. Scena je bila savrsena, i nadmasila sve prethodne. Imamo srecnog Dylana i ljubomornog Normana. Njihovi izrazi lica i emocije koje pokazuju bez izgovorene reci. Savrseno.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #101 : 21.04.2015. 12:22:09 »
Pogledana šesta  :)

Spoiler for Hiden:
Mogao bi Norman na kraju ubiti starog od Dylana. To mi je sad dosta predvidljivo, ali po Normanovim pogledima sve je moguće.

Norma razvalila.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #102 : 25.04.2015. 20:57:33 »
Pogledana sedma  :)

Spoiler for Hiden:
Cijela obitelj na okupu  ;D baš bolesnjava. Incest. Dijete iz incesta. I šećer na kraju Norman psihopat. Ono u podrumu kad reže pticu, ovaj ulazi. Ma sve je to normalna situacija  rofl rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #103 : 06.05.2015. 16:15:17 »
Pogledana osma  :)

A stvarno koja rupetina  rofl rofl

Spoiler for Hiden:
Ipak je Chick tražen. Skoro su poginuli radi njega. Sad se Dylanov otac dokazao njemu i ne vjerujem da će on išta zamjeriti. Sigurno će htjeti da ostane do kraja. Samo će Norman predstavljati problem.

I volim vidjeti kad je Norma sretna  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #104 : 13.05.2015. 01:03:54 »
Pogledana deveta  :)

Jadna Norma.

Spoiler for Hiden:
Toliko je očita kemija između Dylana i Emme. Bilo bi dobro da završe zajedno pa bi me zanimala Normanova reakcija.

Finale sutra gledam.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Bates Motel
« Odgovor #105 : 13.05.2015. 18:50:04 »
Da se pridružim usamljenom Mulderu  ;D i da kažem da sam odgledao finale koje je bilo odlično.
Najbolja sezona do sada, sa izvanrednom glumom.
Eto, kratko i jasno. :P
Jedva čekam sledeću sezonu!
Top 5, definitivno!

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #106 : 13.05.2015. 19:21:09 »
Gledam i ja ali ne komentiram. ;D
Spoiler for Hiden:
Koja luda epizoda, pogotovo zadnjih nekoliko minuta. Norman je skroz poludio, nadam se da će naručiti 4. sezonu jer to će morati biti zanimljivo. Nego, samo sam čekao da se on i imaginarna Norma poljube na kraju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #107 : 14.05.2015. 07:08:51 »
Pogledano finale  :)

Spoiler for Hiden:
Šerif opet ubija  ;D izgleda da ne može bez toga. Jebote, na kraju je jedini Dylan normalan iako je on izašao iz incesta. Bilo bi dobro da dobiju četvrtu sezonu jer tu sad ima više priča, a jedna je Emma i Dylan zajedno i Normanova reakcija. Norman i Dylan ove sezone nisu imali scena kao Norman i Norma gdje su se stalno svađali. To vjerojatno ostavljaju za četvrtu sezonu.

Mali ubio ulogom ove sezone.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #108 : 15.06.2015. 19:22:25 »
Serija je obnovljena za dve sezone.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Bates Motel
« Odgovor #109 : 15.06.2015. 19:31:53 »
opa! nisam još pogledao treću, ali dobra vijest  smileyNO1

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Bates Motel
« Odgovor #110 : 17.06.2015. 02:45:10 »
Sjajne vesti. Sad mnogu jos opustenije i kvalitetnije da rade.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Bates Motel
« Odgovor #111 : 02.07.2015. 14:02:27 »
odlična treća sezona! bolja od druge, u rangu prve. svi glumci odlični, dvojac norma(n) fenomenalan, po običaju  clapp

Spoiler for Hiden:
ono kad Norman u svom blackoutu postane mama je totalno ludo, kao i Normini  mood swingovi  clapp

malo mi je smetalo
Spoiler for Hiden:
što su vratili Bradley, ali dobro je na kraju ispalo. to sam i očekivao.

sljedeća sezona
Spoiler for Hiden:
trojac Ema-Norman-Njegov brat, bit će zanimljivo. a mislim i da bi Norman mogao

amiS, upamti da ovo uvrstiš u anketu!!

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #112 : 06.01.2016. 21:18:07 »
Četvrta sezona počinje 7. 3. 2016.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #113 : 17.01.2016. 22:42:25 »
 :majstore


Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #114 : 14.03.2016. 00:21:54 »
Odlican pocetak sezone.  clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #115 : 19.03.2016. 22:48:22 »
Pogledan početak nove sezone  :)

Fakat dobar početak, a tek kraj
Spoiler for Hiden:
ubio ju je. Jebote, ovo bih očekivao kao finale, a ne završetak prve epizode. Sad jedva čekam pogledati drugu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #116 : 22.03.2016. 21:50:03 »
Pogledana druga  :)

Jebote, prva epizoda mi je izgledala kao finale i sad druga isto. Nekako imam dojam da će se sad malo smiriti jer
Spoiler for Hiden:
jer je Norman otišao. Možda će i tamo ubijat tko zna.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #117 : 28.03.2016. 22:30:14 »
Pogledana treća  :)

I napokon je počeo
Spoiler for Hiden:
tretman za Normana. Neka im je sretno  ;D ne znam kuda će sad ići. Norma i šerif oženjeni. Dylan i ona zajedno.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #118 : 05.04.2016. 03:51:45 »
Pogledana četvrta  :)

Među najboljim epizodama u seriji.
Spoiler for Hiden:
Bijeg iz doma pa onaj striptiz bar i kad vidimo Normana kako zamišlja da je Norma i zadnja scena u autu kad skroz pukne.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Bates Motel
« Odgovor #119 : 05.04.2016. 16:55:08 »
Treba prepraviti datume za 4. sezonu i imdb i wiki linkove staviti da se otvaraju u novom tabu. :)