Autor Tema: Potreban naziv filma B produkcije!!!  (Posjeta: 1438 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nevidljive Boje

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Potreban naziv filma B produkcije!!!
« : 06.06.2024. 21:12:18 »

Mislim da je u pitanju film B produkcije. Na početku filma jedan čovek sa bradom kuva ručak i kaže njegovoj sestričinoj koja je malo dete da će da dovede njene roditelje. Kad ode kod njih kući pronađe svog zeta mrtvog. Uđe u sobi i vidi kako ubica njegovoj sestri je prislonio nož na vrat i traži od njega da mu da pismo. On kaže da ne zna o kakvom je pismu reč. Ubica njegovoj sestri prereže vrat i ubije je. Kasnije prijatelji od čoveka sa bradom pronađu privatnog detektiva koji bi mogao da pronađe ubicu. On ode kod tog detektiva kući i ponudi mu 2000 dolara da pronađe ubicu ali detektiv odbije da radi za toliko malo para. Čovek sa bradom i njegovi prijatelji ukradu detektivu stvari iz kuće i kažu da će ih vratiti kad pronađe ubicu. Kasnije se prijatelji od čoveka sa bradom obračunaju sa kriminalcima ali većina od njegovih prijatelja pogine. Ubica na kraju bude pronađen i čovek sa bradom ga izudara palicom. Ubica na kraju sam sebi prereže vrat i ubije se. Jel zna neko koji je to film?

Offline Nino Jajčinović

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: Potreban naziv filma B produkcije!!!
« Odgovor #1 : 07.06.2024. 23:03:57 »
Ne znam pomoglo bi da znam tkp su glavni gliumci kloiko je film star i na kojem je jeziku.

Tags: