Autor Tema: This Means War (2012)  (Posjeta: 927 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
This Means War (2012)
« : 10.01.2016. 18:05:49 »

Opis:
Agenti CIA-e, Frank (Chris Pine) i Tuck (Tom Hardy) nalaze se u Hong Kongu kako bi zaustavili međunarodnog kriminalaca Karla Heinricha (Til Schweiger) u kupnji oružja za masovno uništenje. No misija pođe po zlu i Heinrichov brat Jonas pogine, a Heinrich se zaklinje na osvetu. Kada se agenti vrate u Ameriku, šefica (Angela Bassett) daje im posao u uredu kako bi ih zaštitila od opasnosti na terenu. Preko internetske stranice koja spaja samce Tuck se sprijatelji s Lauren (Reese Witherspoon) i izvede je na spoj. Nešto kasnije Lauren upozna Franka, koji joj se također svidi. Kada prijatelji doznaju da im se sviđa ista djevojka, u borbi za nju spremni su ići do kraja.

Izvor: rtl.hr

Drugi nazivi: Target / Black & White
Žanr: akcija, komedija, romantika
Zemlja: SAD
Jezik: engleski, njemački, japanski, srpski
Trajanje: 103 min
Režija: McG
Scenarij: Timothy Dowling, Simon Kinberg, Marcus Gautesen
Glumci: Reese Witherspoon, Chris Pine, Tom Hardy, Til Schweiger, Chelsea Handler, John Paul Ruttan, Abigail Spencer, Angela Bassett, Rosemary Harris, George Touliatos...

IMDb

« Zadnja izmjena: 11.01.2016. 08:42:20 zkarlov »
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: This Means War (2012)
« Odgovor #1 : 10.01.2016. 18:06:56 »
Bio danas na TV-u i uhvatio sam ga malo poslije početka. Ima puno zabavnih fora, najjača mi je scena Tom Hardy na igralištu za paintbal. I Chris Pine mi se dopao. Reese Witherspoon je solidna.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: This Means War (2012)
« Odgovor #2 : 10.01.2016. 18:16:17 »
Bezveze film. Čudo je uopće što je tu Hardy pristao da glumi, ali zna se zašto je to napravio. Witherspoon slatka kao i uvijek.