Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226939 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1861 : 27.04.2017. 13:14:12 »
Tacno covek da ne poveruje kakvi debili igraju ovu igru...


Sarah  rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl




Spoiler for Hiden:
Odmah da se razumemo,  navijao sam da se ovih 6 odmah raspadne, ali sa realne strane, ne mozes biti toliko glupa. Nadjes mogucnost da ukrades nekome glas do top5, znaci maltene u top6 imas najvecu prednost za koju niko ne zna i mozes svasta da napravis. Na kraju krajeva, uopste nije bila na dnu te top6 alijanse, pre bih rekao da je Troyzan po rangiranju broj 6 ili Tai. Izuzetno glup potez. Ovako u startu gubis glasove u finalu ako do njega dodjes od 5 osoba koje si prodala i nemas sansu za pobedu. Amaterski zaista.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1862 : 27.04.2017. 17:53:41 »
Uzasan, ali zanimljiv za gledanje, potez
Spoiler for Hiden:
Sare
.
I odlican potez
Spoiler for Hiden:
Obri. Uspela je da okupi glasove za Debi i da pomogne Sari da donese pogresnu odluku.  :mafija
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1863 : 27.04.2017. 21:45:55 »
Dosadili su vise guranje "emotivnih trenutaka", ispovedanja,pricanja prica,plakanja i   td , hocu da gledam Survivor, a ne spansku seriju.Definitvino reunion show se nece gledati ni za zivu glavu.
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1864 : 28.04.2017. 22:19:03 »
Jos jedna solidna epizoda,dobro je sto se ovih 6 nece zadrzati jer koliko mi se cini sad ce tek da pocne prava igra.Sto se tice Sarinog poteza vidjecemo da li je bio dobar ili ne posto smo u ovoj epizodi vidjeli da moze da odradi dobru kontrolu stete :D Drago mi je sto je Debbie izglasana,postala je teska.

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1865 : 04.05.2017. 02:50:51 »

Spoiler for Hiden:
Imam utisak kao da smo propustili veliki deo desavanja jer ja ne kapiram sta se desilo ove epizode i kako su ljudi glasali. ???
 Zao mi je Ozzyja, mada sam pretpostavila da ce im biti meta. Zao mi je jer nikad nece osvojiti taj Survivor, a ja sam nekako uvek gotivila Cook Islands sezonu jer mi je to jedini survivor gde se ne bih ljutila i da je Ozzy uzeo pare umesto Yula.  Nazalost, njegova prica da nece imati sta da jedu koju je pokusao da profura je zastareli argument koji novom talasu igraca apsolutno nista.
Ne mogu da verujem da je Tai opet u najboljoj poziciji. On je osoba koja moze da napravi savez sa bilo kim tamo i niko ne vidi kolika je on pretnja. Na stranu idoli- njegovi dobri odnosi sa svima nikome ne pale lampicu.
Michaelina starteska igra je precenjena- nju su i dovde dovele Sandra i Cirie.
Slažem se za Michaelu. Prve sezone mi je bila bolja. Ne zna kako započeti razgovor, a ovo kad je sjedila na izazovu i nije vidjela da je nešto zavezano je zbilja smiješno.

Inače, po meni Sarah napravila dobar potez. Nije mi nešto simpatična igračica, ali vidi kako ih ostali precipiraju. Cirie joj je isto rekla da svi vide kako glavno kolo vode Siera i Brad što je točno. I postoji ona scena u epizodi kad se dogovoraju i onda dolazi Sarah kod njih i kažu joj za koga će glasati i to je to. Samo joj kažu, ne pitaju je za mišljenje. I onaj razgovor između Siere i Sarah kada joj je Siera obećala da će ići sa Debbie i sa njom u final 3 hahahha. Pa di ćeš većeg dokaza koliko ne računaju na njih jer zna Siera da će Debbie lako pobijediti, a Sarah dotad nikad nije bila glavna i evo im ga sad. Odlučila je napraviti potez.

Uskoro nova izlazi.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1866 : 04.05.2017. 19:00:57 »
cekajte  :facepalm 
Spoiler for Hiden:
Brad,Troyzan i Siera su glasali za Taia ? dok su Tai i Zeke glasali za Sieru , a svi ostali za Zekea?
Cycling 4 life

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1867 : 05.05.2017. 05:19:40 »
@Entourage


Ne znam sta ti je tu cudno...


Spoiler for Hiden:
Ovo cetvero su bili na dnu, ocito Tai nije toliko bio blizak sa ostatkom alijanse pa su i njemu rekli kao i Zekeu da glasaju za Sierru kako je i bio inicijalni dogovor, a ovih 5 je znalo to i znali su da ce biti dovoljno da izbace osobu koju hoce, u ovom slucaju Zekea. Ovo troje je odlucilo da glasa za Taia verovatno jer su ciljali da moze doci do neke podele glasova zbog HIIa.


-Game Changers
-Idiots


 rofl rofl rofl rofl




Realno odlican potez
Spoiler for Hiden:


Andree, uspela je da se resi Zekea, po editingu sam mislio da ce Sierra ispasti. Opet Cirie iz pozadine kontrolise igru, neverovatna je. Ona bi i u H vs V kontrolisala igru, ali je zeznuo tada Tomov HII. Ima uz sebe Andreu, sada je i Sierra tu kao neko ko ocajnicki treba vecinu. A i Aubry je uz njih.


Sa druge strane imamo Troyzana i Brada. Tai je negde u sredini, a Michaela i Sarah ce opet biti presudni glasovi.


Sve u svemu, otvoreno je sve, a velika prednost je sto Tai ima 2 HIIa i verujem da od sledece epizode i vidimo neki na TC. Mene je iskreno iznenadilo da se Troy oseca sigurno, pa ne vadi HII nikako, cak ni ne razmislja o tome.

Offline HeisenbergNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1868 : 05.05.2017. 09:00:25 »
Spoiler for Hiden:
Nemoj biti siguran da nije razmišljao ili nije pominjao, ipak postoji samo 43 minuta, što nije dovoljno za kompletan pregled situacije. A obzirom da nekad i zaboravim da postoji koliko je upadljiv u sezoni, ni nema poente prenositi na ekran bilo kakvu priču o tome.

Nemam favorita ove sezone. Sem Cirie, ali sumnjam da ode u finale.

Čini li mi se, ili je editing imao više smisla i bolje bio razrađen u starijim epizodama, ili je ipak to do kvaliteta igrača?

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1869 : 05.05.2017. 14:25:07 »
Mislim da su ranije nekako malo vise prikazivali desavanja po kampu :)
Cycling 4 life

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1870 : 05.05.2017. 23:10:41 »
Imam utisak da polako isplivava "winner's edit" i da su informacije koje su procurele oko finalne trojke ipak tačne. Ne mogu da oprostim sebi što sam previše njuškao i pokvario sebi sezonu jer to nikad nisam radio do sada (očigledno mi je bilo previše dosadno :)) pa apel na ostale da ne prave istu grešku. Ostaje samo neuzvesnost oko pobednika, a rekao bih da "winner's edit" ide u prilog:

Spoiler for Hiden:
Ženskoj osobi iz finalne trojke.
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1871 : 05.05.2017. 23:36:36 »
Ja srecom nisam vidio tu finalnu trojku, ali cenim da je tacna.


Po meni pobednicki editing ima


Spoiler for Hiden:
Brad
Otvoricu ovu kad zavrsi sezona pa cemo videti je l' to to.

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1872 : 06.05.2017. 00:46:31 »
Neću komentarisati tvoju prognozu da ne bih kvario priču u bilo kom smislu. Elem navodno je izvor survivorleaks-a Sandra Diaz-Twine. Zlikovac :) (iz sezone heroji protiv zlikovaca)  ;D
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1873 : 11.05.2017. 01:45:50 »
Dobar potez Andree jer kao sto je i Zeke rekao krenuo bi da on nju izglasa ako ova nije prva.Zeke jeste pametan igrac ali ima on jos dosta da uci.Sad je kao 5vs4 ali ovi su puni prednosti tako da ce biti uzbudljivo.

I ja sam sebi pokvario sezonu sto sam pogledao F3 i najvjerovatnije je tacan i slazem se sa Makom za njegovu pretpostavku,takoodje sam iznenadjen u slucaju da je tacno da je Sandra izvor survivorsucksa.

Nocas je nova ali je necu gledati uzivo.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1874 : 11.05.2017. 05:03:50 »
Idemo Sarah,strasan potez,jednostavno mora daleko da dogura clapp  ShotGun5    Eliza Orlins na reanimaciji  rofl   Mogu da kazem da Troyzan igra vrlo dobru under the radar igru..
Cycling 4 life

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1875 : 11.05.2017. 13:19:59 »
Mala uteha za nas Survivor džankije koji smo pokvarili sebi ovu USA sezonu, krenuo je Survivor New Zealand. Neka bude u rangu Australije i Južne Afrike i ja ću biti zadovoljan.
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1876 : 11.05.2017. 18:01:25 »
Nema sta
Spoiler for Hiden:
Siera je odigrala lose i zasluzeno ispala. Prva greska, rekla je Sari za advantage iako nije morala, drugo rekla je Sari da ce da joj da advantage ako ispadno  :facepalm i treca rekla je Sari za Mikejlu iako su vec imali potrebne brojeve.
I naravno. odlicna igra
Spoiler for Hiden:
Sare
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1877 : 11.05.2017. 18:25:36 »
Osoba koja je ispala potpuno zasluzila. Kakav debilan potez, sama sebe izbacila.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1878 : 14.05.2017. 21:11:19 »
Još jedna bzvz epizoda. Brad među boljima prije mergea, a sad nije među boljima već je to Sarah. Netko od njih dvoje pobjednik budemo vidjeli iako naravno volio bih da Cirie dobije.

Ja samo čekam onu epizodu za koju su rekli da će biti
Spoiler for Hiden:
kad će se igrati 5 idola ili 3 idola i dva onaj vote, legacy ili što već.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1879 : 15.05.2017. 02:56:57 »
Još jedna bzvz epizoda. Brad među boljima prije mergea, a sad nije među boljima već je to Sarah. Netko od njih dvoje pobjednik budemo vidjeli iako naravno volio bih da Cirie dobije.

Ja samo čekam onu epizodu za koju su rekli da će biti
Spoiler for Hiden:
kad će se igrati 5 idola ili 3 idola i dva onaj vote, legacy ili što već.

I bez problema ti spoilujes nama finale, jebi ga Mulderu... Ima nas koji nismo citali F3 spoiler.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1880 : 15.05.2017. 03:07:58 »
Kakav F3 spoiler, govorim za winner editing i već je to stavljeno tek kad je počela sezona pisalo se o tome kao što svatko uključujući tebe piše o svojim favoritima ili winner editingu ali to nije spoiler jer je to samo teorija kao da sad netko kaže prije ove sezone pogleda i analizira igrače i odabereš final 2 ili final 3

Sandra je bila moj favorit pa je ispala tako da možda i Brad/Sarah ispadnu iako imaju takav editing. Cirie mi je sad favorit ali ne vjerujem da će pobijedit jer će je sigurno riješit prije ulaska u finale.

Idemo još jednom. Teorija, teorija, teorija, teorija, teorija.

Sve je to špekulacija.

Idemo još jednom. Špekulacija, špekulacija, špekulacija, špekulacija...

Možda još nije jasno, ali vjerujem da će biti sada. Teorija/špekulacija je nešto što nikad nije potvrđeno/dokazano prije F3 tako da F3 nije DOKAZAN od strane CBS-a, Probsta, producenata, medija i slično već je samo špekulacija na trolerskom forumu zvanom survivor sucks gdje 99% toga je uvijek pogrešno, ali isto tako 1% se pogodi (zakon velikih brojeva).

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1881 : 15.05.2017. 08:39:16 »
Još jedna bzvz epizoda. Brad među boljima prije mergea, a sad nije među boljima već je to Sarah. Netko od njih dvoje pobjednik budemo vidjeli iako naravno volio bih da Cirie dobije.

Ja samo čekam onu epizodu za koju su rekli da će biti
Spoiler for Hiden:
kad će se igrati 5 idola ili 3 idola i dva onaj vote, legacy ili što već.

I bez problema ti spoilujes nama finale, jebi ga Mulderu... Ima nas koji nismo citali F3 spoiler.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1882 : 16.05.2017. 00:55:11 »
Prosjecna ova nova

Spoiler for Hiden:
Ocekivano izglasana Sierra nije nista novije pokazala ni ovaj put.Sarah je odlicno odradila Sierru i za sad igra dobro.Pored nje tu je i Brad mada je mnogo manje aktivan sad nadam se da ce malo bolji biti kako se kraj primice.Cirie cini mi se bez sansi kako se kraj blizi.

Spoiler for Hiden:
I ja cekam taj TC sa 5 idola a i receno je kako je neko od igraca igrao agresivnije i od Tonija i Russella ali ja to ne vidim,ali se nadam da ce mozda krenuti od sledece epizode.

I ja sam pogledao Australian Survivor i bio je ok i zasad je i ovaj New Zealand ok.

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1883 : 16.05.2017. 03:33:53 »
Pogledaj Survivor South Africa ako si u prilici, odličan je bio. Odličan odabir ljudi, a posebno lika koji je bivši obaveštajac čija je igra na momente bila jeziva.
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1884 : 16.05.2017. 12:29:42 »
Da gledam svih 5 sezona ili neku odredjenu?

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1885 : 16.05.2017. 19:46:05 »
To je 5. sezona, jedina dostupna na torentima.
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1886 : 18.05.2017. 06:03:05 »
Spoiler for Hiden:
Cirie  rofl bleh   jos jedan u nizu lud TC  ;D

Tai definitivno je sada u finalna 4 posto ima 2 idola..Bice zanimljivo finale kada pocnu da se igraju 4 idola  8)
Cycling 4 life

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1887 : 18.05.2017. 13:16:32 »
S34e11
Zavrtelo mi se u glavi od ovog poslednjeg plemenskog saveta. Morao sam dva puta da odgledam poslednjih 10 minuta da rastumačim šta se desilo :)

Spoiler for Hiden:
Originalni plan po Sari je bio da se izbaci Obri. Verovala je da će Tai sa njom, Siri i Mikelom biti u 4 glasa dovoljna za izbacivanje Obri. Tu stupa na scenu Siri koja ne veruje Tai-u i želi da uzme glas Sari (koristeći njenu prednost datu na čuvanje) kako bi izbacila Tai-a uz pomoć Mikele i Obri i svoja dva glasa. Onda nastaje haos gde na kraju ispada Mikela koja pri odlasku na kraju pita Saru "kako sad ovo ima smisla"?? Znači Sara na kraju glasa u bloku sa Bredom i Trojzanom sa kojima po montaži do sada ima najmanji kontakt i izbacuje Mikelu sa kojom je preko Siri bila bliskija nego sa ostalima?? I pri svemu tome Tai ne koristi skriveni imunitet iako mu je oduzet glas?? I zašto Mikela od svih, a ne Obri ili Trojzan? Da se oslabi Siri jer su njih dve ultra bliske kao Afro Amerikanke i predstavljaju jedan um - dva glasa?
Ne sećam se zamršenijeg izbacivanja do sada :)
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1888 : 18.05.2017. 15:24:08 »
Sledeci put Muldere svoje spekulacije pisi u spoilere, jer sam ti vec govorio da je taj forum i ranije pogodio ko kako ispada, meni si unistio zanimljivost finala, jer mogu da pretpostavim da ce Aubry ispasti sledeca, ali tu su je l' tako, samo spekulacije... Pa onda i peto i cetvrto mesto. Zajebi tu pricu u buducnosti.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1889 : 18.05.2017. 17:57:03 »
http://www.reactiongifs.com/wp-content/gallery/wtf/wtf%20%282%29.gif
Spoiler for Hiden:
Kakva dva izbacivanja.
Prvo potpuno pogresna odluka da se izbaci Andrea. Ona je bila ubedljivo najlaksa za izbacivanje, nisu smeli da propuste Bred-a.
Drugo, sta je Cirie mislila? Sto da uzima glas Sari, ako je mogla Tai-u, kome ne veruje.
Tai je ili najbolji igrac idola, ili je idot sa mnogo srece.U takvoj situaciji da ne odigras idol, gde svi pominju tvoje ime, jos ti uzeli glas!!!
Iako ima zagarantovano 4. mesto, nesto mi se cini da ce da zezne nesto

Capone, ne komentarisi Molderove spojlere, nismo ih svi citali. Spojlujes komentarom na spojler.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Tags: