Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226936 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1830 : 06.04.2017. 13:41:46 »
Pogledana nova :D

Spoiler for Hiden:
Ode Sandra nista cudno to se i ocekivalo,morala je da ide previse je opasna.Zamalo da se sve zaokrene i da ode Tai ali ipak ona.Tai je bas los igrac ali oce ga ovi idoli.Cochran dosao da savjetuje Debbie mada nece to pomoci,svidio mi se twist,drago mi je vidjet Cochrana,vidjecemo da li ce ostati Exile.Sandra je samo pojacala svoju zaostavstinu sa ovom sezonom.Idemo dalje

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1831 : 06.04.2017. 16:50:56 »
Sandra konacno pocela da igra survivor u svojoj trecoj sezoni  i vidimo kako se to zavrsilo   :mafija
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1832 : 06.04.2017. 18:07:55 »
Hahahahahahah Adios
Da citiram jednog mudrog coveka:
Kao neko ko je pogledao obe Sandrine sezone, mogu da kazem da se njena igra tada i sada razlikuje kao nebo i zemlja. Zato ce i da ispadne ove sezone, mozda cak i pre merge-a.

Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1833 : 07.04.2017. 00:00:37 »
Pogledana nova :D

Spoiler for Hiden:
Ode Sandra nista cudno to se i ocekivalo,morala je da ide previse je opasna.Zamalo da se sve zaokrene i da ode Tai ali ipak ona.Tai je bas los igrac ali oce ga ovi idoli.Cochran dosao da savjetuje Debbie mada nece to pomoci,svidio mi se twist,drago mi je vidjet Cochrana,vidjecemo da li ce ostati Exile.Sandra je samo pojacala svoju zaostavstinu sa ovom sezonom.Idemo dalje
Baš to.

Jebiga, Svi Sandru poštuju stari/novi igrači, gledatelji, ali uvijek će biti hejtera uglavnom Russellovi ljubitelji koji je dokazani fašist, rasist, šovinist i zato ga nitko ni ne ferma pol posto, a Sandra ga je dobro izbila u HvV  ;D tako da tko oni koji ne mogu objektivno gledati, ni ne zaslužuju gledati Survivor, ali je zanimljivo kako su to uvijek Russellovi navijači. Ni Probst ga više ne ferma pol posto. Sandrina ostavština top 3 igrača ikada. Baš me zanima jel bi ti hejteri imali hrabrosti tako razgovarati sa jednim Cesterninom javno. Naravno da ne bi jer lako na forumu iza izmišljenog nadimka. Tako je uvijek lakše.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1834 : 07.04.2017. 00:09:35 »
Hahahahahahah Adios
Da citiram jednog mudrog coveka:
Kao neko ko je pogledao obe Sandrine sezone, mogu da kazem da se njena igra tada i sada razlikuje kao nebo i zemlja. Zato ce i da ispadne ove sezone, mozda cak i pre merge-a.


 Dobro da je neko uvideo   clapp     samo koja njena igra u prve dve ?   ;D
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1835 : 07.04.2017. 14:45:34 »
Dobro da je neko uvideo   clapp     samo koja njena igra u prve dve ?   ;D

"Under the radar"
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1836 : 07.04.2017. 18:41:00 »
O kvalitetu Sandrine igre najbolje govori komentar Aubry na pocetku poslednje epizode.


Ja nemam dilemu da bi Sandra


Spoiler for Hiden:
opet daleko dogurala da je bila normalna sezona, ona se u dva razlicita plemena opet pozicionirala na samom vrhu, treci put joj nije uspelo kao sto ne bi nikome, jer prostor za manevar je bio minimalan. Ona je ove sezone izbacila Tonija i JTa, dva velika skalpa.


Prosto je neverovatno da


Spoiler for Hiden:
Tai nalazi 3 HIIa u 4 dana, to je pisanje produkcije po svima. Ne znam da li je do editinga ili ne, ali ko god krene traziti HII, glat ga nadje u poslednjih par sezona. Ja sam navijao da on ispadne u ovoj epizodi, otici kuci sa 2 HIIa u dzepu bi bilo maestralno, a covek je realno glup igrac. U najmanju ruku.


Meni nesto ova sezona ne obecava vise, mislim da je previse bezveznih povratnika poput Aubry, Andree, Hali, Sarah, Taia i Jeffa koji su smesni igraci i nista ne mogu poduzeti na svoju odgovornost.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1837 : 08.04.2017. 21:33:21 »
Spoiler for Hiden:
Ne znam da li je do editinga ili ne, ali ko god krene traziti HII, glat ga nadje u poslednjih par sezona.

Mozda zato sto nemaju vremena da prikazu one koji su trazili, a nisu nasli.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1838 : 08.04.2017. 21:54:15 »
Sve je to OK, ali nije normalno da


Tai koji nema gram mozga nadje 3 HIIa za 4 dana. Sto je mnogo mnogo je. I nisam uopste siguran da ostali traze u toj meri. Znalo se desiti da prikazuju i one sto traze pa ne uspeju pronaci.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1839 : 09.04.2017. 09:47:20 »
Inace Mulder me ubedjivao pre mozda pola godine ili godinu, cak i sprdao da nisu postojali spoileri i da se nije znalo unapred ko ce ispadati u Heroes vs Villains, rece da je nemoguce bilo da to neko zna...




Reprizirao sam ovih dana H vs V, pa uzeo da citam neke komentare sa najveceg HR foruma, pa moze da nadje temu i postove mesec dana pre pocetka sezone gde je maltene sve ispisano sta ce se i kako desiti  :)




Sto se same sezone tice, inace uzeo sam da gledam zbog Sandre i njene igre, da se podsetim kako je to izgledalo:


Spoiler for Hiden:
Russell je tu takticki razbio Roba, bez obzira na HII, pogodio je kojeg igraca moze obrlatiti 2 puta, prvo Tyson pa JT tako da ta prica da zna igrati samo kad ima HII ne funkcionise. Isto tako je glat okrenuo Jerri na svoju stranu, a uverio je i Coacha sasvim dovoljno da mu se ne nadje na putu izbacivanja Roba koji nije zadrzao svoju alijansu na okupu. Da jeste, ne bi ispao.


Sandra se provukla kroz veci deo sezone, mogla je u 2-3 navrata bez problema da ispadne i da se nista ne pita, jednostavno imala je srecu.


Russell svejedno ne moze da udje u top5 najboljih, u top10 je svakako. Covek je u 2 finala dobio ukupno 2 glasa za pobedu. Smesno, koliko god je porota prezirala Roba u All-Staru, Russella su jedno 3 puta vise u H vs V. Parvati je recimo bolje igrala po meni. Mada je Russell presao kad je izbacio Danielle.


Sve u svemu, Sandra je iskoristila situaciju, sigurno je zasluzila pobedu manje nego Parvati recimo.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1840 : 09.04.2017. 16:37:55 »
Inace Mulder me ubedjivao pre mozda pola godine ili godinu, cak i sprdao da nisu postojali spoileri i da se nije znalo unapred ko ce ispadati u Heroes vs Villains, rece da je nemoguce bilo da to neko zna...




Reprizirao sam ovih dana H vs V, pa uzeo da citam neke komentare sa najveceg HR foruma, pa moze da nadje temu i postove mesec dana pre pocetka sezone gde je maltene sve ispisano sta ce se i kako desiti  :)




Sto se same sezone tice, inace uzeo sam da gledam zbog Sandre i njene igre, da se podsetim kako je to izgledalo:


Spoiler for Hiden:
Russell je tu takticki razbio Roba, bez obzira na HII, pogodio je kojeg igraca moze obrlatiti 2 puta, prvo Tyson pa JT tako da ta prica da zna igrati samo kad ima HII ne funkcionise. Isto tako je glat okrenuo Jerri na svoju stranu, a uverio je i Coacha sasvim dovoljno da mu se ne nadje na putu izbacivanja Roba koji nije zadrzao svoju alijansu na okupu. Da jeste, ne bi ispao.


Sandra se provukla kroz veci deo sezone, mogla je u 2-3 navrata bez problema da ispadne i da se nista ne pita, jednostavno imala je srecu.


Russell svejedno ne moze da udje u top5 najboljih, u top10 je svakako. Covek je u 2 finala dobio ukupno 2 glasa za pobedu. Smesno, koliko god je porota prezirala Roba u All-Staru, Russella su jedno 3 puta vise u H vs V. Parvati je recimo bolje igrala po meni. Mada je Russell presao kad je izbacio Danielle.


Sve u svemu, Sandra je iskoristila situaciju, sigurno je zasluzila pobedu manje nego Parvati recimo.

Apsolutno se slazem  smileyNO1

P.S
ko jos cita Mulderove postove ?  :facepalm
Cycling 4 life

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1841 : 13.04.2017. 13:57:37 »
S34E06

Ukratko:
Spoiler for Hiden:
Bilo bi urnebesno da je Varner posle onog ludila pred kraj izvuko iz džepa HII.  ;D Cenim da bi to i uradio da ga je imao.
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1842 : 13.04.2017. 17:43:46 »
Nakon što je jedna od najvećih igračica ispala, došla je jedna od najgorih epizoda u povijesti Survivora. Šteta propagande, nije im to trebalo. Varner ispao glup, vidim da se htio i ubiti nakon što je izašao.

Drago mi je da Ozzy i dalje dominira u izazovima. Šteta što nema nikog u plemenu ko ga može pratiti. Sad merge tako da je Ozzy target, ali budemo vidjeli. Trenutno se navija za Cirie, jednu od najboljih strateških i socijalnih igračica ikada. Probst je jednom rekao kako je Cesternino najbolji/najpametniji igrač koji nikad nije osvojio, a poslije FvF to je rekao za Cirie koja je tu sezonu igrala jednako odlično kao Parvati. Vidjet ćemo kako će to ispasti, ali neka samo odigra dobro u mergeu.

Baš gledam sve igrače kroz povijest prije mergea i definitivno je Sandra i tu najbolja igračica koja je ispala prije mergea. Nitko tako nije dominirao. Eventualno Robfather u HvV kad je dominirao u izazovima, palio vatru. Tu ga je sjebao Coach, inače bi išao do kraja. Sandra i Robfather u finalu  ;D


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1843 : 13.04.2017. 18:18:18 »
 ;D rofl rofl Sandra Jedi Master


Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1844 : 13.04.2017. 22:21:49 »
Hahahaha, bio bi to najbolje odigran HI svih vremena.
S34E06

Ukratko:
Spoiler for Hiden:
Bilo bi urnebesno da je Varner posle onog ludila pred kraj izvuko iz džepa HII.  ;D Cenim da bi to i uradio da ga je imao.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1845 : 13.04.2017. 23:43:36 »
Inače promo za iduću djeluje zanimljivo. Osim što je merge, ima dosta idola, extra vote. Pričalo se da se u ovoj sezoni odigralo na jednom TC-u
Spoiler for Hiden:
pet idola  ;D
tako da prve dvije epizode sa mergeom su uvijek napete i zanimljive. Sad kreće totalno drugačiji Survivor.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1846 : 14.04.2017. 02:45:08 »
Probst menja pravila igre zbog jedne izgovorene recenice ?  :facepalm  Neverovatno je to da nisu isli da glasaju  :facepalm  Tako je to kad Probst nekog favorizuje , pre ove sezone  u intervjuima je govorio kako mu je Zeke favorit i td..Mogli su tu scenu da izedituju ali ne CBS je alav na pare..Sad je definivno jasno da je Probst gurao Boston Roba da igra sve  dok ne pobedi , tako je to kada on nekog voli i favorizuje..Nadamo se da nece pobediti Zeke zbog toga sto je TG kao Adam u prosloj sezoni..Ocekujem da reunion epizoda bude barem pola sata o Zekeu..

Ozzy prvi igrac koji je cetiri puta stigao do mergea  ti_si_Bog
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1847 : 14.04.2017. 13:33:46 »
Probst menja pravila igre zbog jedne izgovorene recenice ?  :facepalm  Neverovatno je to da nisu isli da glasaju  :facepalm  Tako je to kad Probst nekog favorizuje , pre ove sezone  u intervjuima je govorio kako mu je Zeke favorit i td..Mogli su tu scenu da izedituju ali ne CBS je alav na pare..Sad je definivno jasno da je Probst gurao Boston Roba da igra sve  dok ne pobedi , tako je to kada on nekog voli i favorizuje..Nadamo se da nece pobediti Zeke zbog toga sto je TG kao Adam u prosloj sezoni..Ocekujem da reunion epizoda bude barem pola sata o Zekeu..



WOO WOOO WOOO! Bro! You are telling that Zeke is not real life hero, bro!! Zeke is handsome man and he is the best survivor player ever, BRO!!!                 
You need your privilege checked, BRO!! :murija:
 
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1848 : 14.04.2017. 20:58:44 »
Nema se sta komentarisati za ovu epizodu a sto vec nije receno.Sto se tice sledece epizode ide merge i bit ce luda voznja do kraja.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1849 : 16.04.2017. 13:46:37 »
 ??? :facepalm :o :\) :-X :'(
E to je moje misljnje o epizodi.

Nego sta mislite koliko kamermana ima na ostrvu.
Uglavnom ako svako od njih nema svog licnog onda bi oni i po tome gde su kamere i koga prate  mogli da naslute  da li neko trazi idol, ili se desava nesto specificno.  A opet postoji jedan ili dva kamermana kako  je uvek snimljen momentat pronalaska idola.  I tako.

 Srecan vam praznik.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1850 : 16.04.2017. 13:55:36 »
Sve ti je to editinga. Baš o tome govore bivši i sadašnji igrači da svi traže skrivene idole, ali oni odluče samo prikazat nekad kad netko ne nađe ili u većini slučajeva kada netko nađe. Tako da koliko god nam se činilo da je Tai imao sreće, to je zbog editinga gdje dobijemo dojam da nitko drugi ne traži osim njega. Sve je u percepciji. Jedino namještanje je bilo kad je kamerman koji je poslije toga dobio otkaz namjestio/rekao Russellu gdje su idoli u Russellovoj prvoj sezoni. To je bila baš mrlja nad mrljama.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1851 : 16.04.2017. 14:13:29 »
To za editovanje epizode to je ok.. Nego npr. ja se ne secam  (ne kazem da toga mozda nije bilo, jednostavno se ne secam) da se desilo da je neko izvadio da iskoristi idol a da nije prikazano kada  ga je i kako ga je pronasao. Ono, sta ako neko pronadje idol bez  kamermana koji ga prati? Da li ih teraju da  malo glumataju i ponovo pokazu ispred kamera kako su pronasli idol?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1852 : 16.04.2017. 14:17:16 »
Aha, na to misliš. Da, za takve stvari se i ja ne sjećam. A gle, opet bi bilo do editinga. Najbolji primjer lažnog namještanja su glasovi. Znači, tipa 7 ih je TC-u i tri glasa za Brada, četiri sa Sieru. Ono što tada producenti rade je da naprave što napetiju situaciju tako da Probst neće odmah pročitati svih četiri glasa za Sieru, neće ni jedan glas za Brada pa četiri za Sieru već će skoro pa uvijek biti 1:0 - 1:1 - 2:1 - 2:2 - 3:2 - 3:3 i onda napetost raste i odlučujući glas 4:3

I to mi je u redu. Glasove su zbilja dali natjecatelji, ali ekipa iza Survivora je samo namjestila redoslijed čitanja da bude što napetije.

Baš sam gledao itnervjuje gdje govore kako na TC-u prije glasanja, razgvoora oni tamo sjede doslovno satima  ;D vjerojatno se i tamo dogovaraju. Mi to kao gledatelji si ne možemo predočiti. Vidimo samo ono što nam daju gdje opet dolazimo do editinga. Editing je sve. Tko ima winner editing mi je najzanimljivije pratiti.
« Zadnja izmjena: 16.04.2017. 14:20:06 Mulder »

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1853 : 16.04.2017. 21:48:14 »
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1854 : 20.04.2017. 19:04:05 »
 ??? Cudne dve epizode
Spoiler for Hiden:
Kako losa igra Zeke-a u drugoj epizodi,strasno. Sto se tice ispalih, zao mi je Hali mogla je daleko da dogura. Za Ozzy-ja se znalo da ce da ispadne kad tad, on je i najlaksi za izbacivanje, ne znam sto su morali sad da to urade. Malo je nepravedno, zato sto je izbacen zbog Zekeove lose igre, ne zbog svoje
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1855 : 21.04.2017. 01:56:02 »
Nisu mi jasne


Spoiler for Hiden:
Sarah, Mikayle i Cirie... Kakvi promaseni glasovi i kakvo elementarno nepoznavanje igre.


Imas potencijalnu vecinu Ozzie-Andrea-Cirie-Sarah-Aubry-Michaela i ti nisi u stanju to eksploatisati, znaci svih 6 osoba nije solidarisalo sebe u tu alijansu. Sad ce svi redom da lete, imbecili.


Ali nikad mi nece biti jasno opravdanje "najbolji je u igrama" i to na 12 ljudi u igri, pa nece osvojiti sve imunitet, pa evo prva dva nije osvojio, nego Tai i Andrea. Strasno glupe predrasude.


Gledaj sad vamo, Brad-Troyzan-Sierra-Debbie-Tai... Ako se ovi skupe opet svaka im cast, ali cisto sumnjam. Zeke je isto flopnuo iako je glasao za Aubry. Dosta cudan plemenski.


Mislim da ni rezija to nije najbolje pokazala.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1856 : 21.04.2017. 03:47:42 »
Pogledane nove epizode.

Koliko moraš imati sreće kao Michaela  ;D da ju školuje dvije all time top igračice. Prije mergea Sandra, a poslije mergea Cirie. I još su je spasile. Nevjerojatno je koliko su njih dvoje ispred drugih. ova Siera kad je rekla "novi šerif je ugradu" samo sam se nasmijao. Cirie ju je educirala. Ali po običaju uvijek sjebe neki tamo igrač kao u drugoj epizodi. Zeke, jebeni Zeke. Opet mi je to problem sa modernim igračima što se previše trude. Zeke je nesumnjivo dobar strateg, ali baš zbog toga što se previše trudi, napravit će loš potez kad tad što smo i vidjeli.

Ne znam za vas, ali jako mi fale neka stara plemena u starim vremenima Survivora kad su imali čvrstu poveznicu. Evo, zadnjih 15-ak sezona Survivora mi ne može reći neko pleme koje će se pamtiti. Ili ih izmješaju već u trećoj epizodi ili nisu čvrsti. Gdje su nestala plemenas kao Chapera iz All Stars na čelu sa Robfatherom ili nepobjedivo pleme Koror iz Palau na čelu sa Tom Westmanom. Jebote, da se radi lista top 10 najboljih plemena, bili bi skoro pa svi iz prvih 15 sezona. Fale mi te neke sitnice. Mislim, lijepo je gledati sve ove igrače kako se trude igrati, ali kao što sam mnogo puta pisao, ne smije se toliko previše truditi jer ćeš izgoriti. Pogledate li danas Cirie kako igra, pa koja je to mirnoća sa smiješkom na licu. Trudi se i ona, ali ne izgori kao Zeke koji je tipičan primjer modernog Survivor playera čast izuzetcima.

Kao, moramo raditi velike poteze. Ne, ne trebate. Ovi moderni igrači su ovisni o tome da svaki jebeni TC naprave neki veliki potez. Velikih poteza kod pobjedničkog igrača ili nekog igrača koji dođe među zadnja četiri morqa biti svega par. Sve ostalo laganini.

Fali mi rite of passage na kraju. Fali mi i intro. Fale mi i izazovi jedenja svakakvih živina iako su to pokušali ubaciti prije par godina, ali i dalje toga više nema. Pa zašto? Čemu? Ovo je jebeni Survivor i koliko god Ozzy failao u strateškoj igri, budite sigurni da je on jedan od rijetkih igrača koji jesu stvoreni za ovu igru koja se zove Survivor. I jebeno sam ljut kada takav igrač ispadne, koji je sad oborio rekord kao igrač koji je najviše dana proveo u Survivoru. Kralj izazova, koji voli ovu igru, ostao joj je vjeran i onda bude izbačen od strane Debbie. Tužan sam. Nisam navijao za Ozzya, ali kad vidim kako ispadne tužan sam.

Prije je i u ovoj igri bilo nekog respecta, danas na kapaljku. Svi nešto žele raditi velike poteze. Evo, jedino je Brad ove sezone od ovih modernih igrača koji pokušava igrati na old school način i zato ima šansu za pobjedom. Kontrolira svoje pleme na jedan suptilan način radeći poteze tu i tamo, a opet ovi iz drugog plemena vide tko je najvćea prijetnja. Brad je ime koje su govorili. Ne Debbie koja je napravila ovaj velik potez. Ne Debbie već Brad.

Igra se promijenila, evoluirala je to je sigurno, ali po meni ne na bolji način. Previše je tih jebenih skrivenih idola, trebaju to malo smanjiiti. Idoli sužavaju opcije i daju ti manje paranoje. Ajmo vratiti jednu sezonu bez idola pa ćete vidjeti koliko će se socijalna igra promijeniti. Čitao sam statistiku na onoj australskoj Survivor stranici OZ da su old school Survivori u prosjeku bili najuspješniji oni socijalni igrači. Radi čega? Nije bilo idola ili u početku poslje 11. sezona nije bilo toliko puno idola.

Ima toliko toga stvari u ovoj igri koje volim i koje polako nestaju. Definitivno se treba nešto promijeniti. Trebaju te sitne stvari vratiti da se vrati stari šarm ove igre. Trebaju nekako početi stavljati igrače koji će cijeniti staru igru i vratiti gdje joj je mjesto. Jeremy u onoj sezoni kad je pobijedio. Iako moderan igrač, pravi je primjer starog Survivor igrača. Koliko bi samo bilo dobro da je u sezoni što više takvih igrača. Plemena bi opet postala pamtljiva i svašta nešto.

Haha, jebena Debbie...
« Zadnja izmjena: 21.04.2017. 03:49:35 Mulder »

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1857 : 21.04.2017. 17:17:22 »
Solidne ove dvije epizode

Spoiler for Hiden:
Zao mi je Hali i Ozzija ali sta da se radi.Cirie je bila odlicna dok Zeke je bio veoma los.Jasno mi je zasto se nisu mogli sastaviti Cirie,Hali,Ozzy,Michaela,Zeke,Andrea i Aubry protiv ovih sest,jer pretpostavljam da racunaju da njihova saradnja od 6 se nece dugo zadrzati,to je neko jedino objasnjenje.Idemo dalje nadam se poboljsanju.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1858 : 21.04.2017. 19:21:54 »
Nisu mi jasne


Spoiler for Hiden:
Sarah, Mikayle i Cirie... Kakvi promaseni glasovi i kakvo elementarno nepoznavanje igre.


Imas potencijalnu vecinu Ozzie-Andrea-Cirie-Sarah-Aubry-Michaela i ti nisi u stanju to eksploatisati, znaci svih 6 osoba nije solidarisalo sebe u tu alijansu. Sad ce svi redom da lete, imbecili.


Ali nikad mi nece biti jasno opravdanje "najbolji je u igrama" i to na 12 ljudi u igri, pa nece osvojiti sve imunitet, pa evo prva dva nije osvojio, nego Tai i Andrea. Strasno glupe predrasude.


Gledaj sad vamo, Brad-Troyzan-Sierra-Debbie-Tai... Ako se ovi skupe opet svaka im cast, ali cisto sumnjam. Zeke je isto flopnuo iako je glasao za Aubry. Dosta cudan plemenski.


Mislim da ni rezija to nije najbolje pokazala.

Sad je fora u Survivoru da se igrac "pokaze" i napravi neki "potez" i sad se cela igra svodi na to ko ce pre da napravi neki "potez" i da se "pokaze" igraci specijalno zbog toga dolaze u Survivor nebitno je gde ce da doguraju i td,Da ostanu upamceni kao neki 'game changersi" haha ,doslo je vreme da se ljudi u Survivoru trkaju i guraju za neki "move" a ne da igraju najbolju igru za sebe..Mene je bas smorila ova sezona  thumb-down
Cycling 4 life

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1859 : 21.04.2017. 23:41:24 »
@Mulder

Spoiler for Hiden:
I meni je Brad mnogo bolji ove sezone nego u BvW. Kad je Andrea pricala kako je Ciera glavna i da ona govori Bradu sta da radi, ja sam se zacudila jer uopste nisam stekla takav utisak. Milslim da je on naucio iz prosle sezone da vuce konce iz pozadine. Ciera ce bas zbog njenog "new sheriff in town" da izleti pre njega.


Spoiler for Hiden:
Imam utisak kao da smo propustili veliki deo desavanja jer ja ne kapiram sta se desilo ove epizode i kako su ljudi glasali. ???
 Zao mi je Ozzyja, mada sam pretpostavila da ce im biti meta. Zao mi je jer nikad nece osvojiti taj Survivor, a ja sam nekako uvek gotivila Cook Islands sezonu jer mi je to jedini survivor gde se ne bih ljutila i da je Ozzy uzeo pare umesto Yula.  Nazalost, njegova prica da nece imati sta da jedu koju je pokusao da profura je zastareli argument koji novom talasu igraca apsolutno nista.
Ne mogu da verujem da je Tai opet u najboljoj poziciji. On je osoba koja moze da napravi savez sa bilo kim tamo i niko ne vidi kolika je on pretnja. Na stranu idoli- njegovi dobri odnosi sa svima nikome ne pale lampicu.
Michaelina starteska igra je precenjena- nju su i dovde dovele Sandra i Cirie.

Tags: