Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226935 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1800 : 16.03.2017. 17:32:46 »
Dobra i druga epizoda

potencijalan spojler za F3 otvarajte na svoju odgovornost

Spoiler for Hiden:
Dosta smijesnih i dobrih scena,zadovoljan sam prikazanim.Zao mi je sto je Caleb ispao volio bih da smo jos malo njega vidjeli ali mi je takoodje milo sto je Hali ostala bila je vrlo dobra na TC-u.Brad  clapp sjajno je Taia preokrenuo,mada je to Tai ali ipak sjajan potez.Sto se tice Troyzana milo mi je sto je nasao idol,zamalo zaplaka kad je nasao trag koliko to njima sve znaci.Dobar preview za trecu,jedva cekam  ;D

Sad da se nadovezem na ovaj F3 i treba kao da budu troyzan,brad i sarah i posle ove epizode kako je Brad odigrao i kako do sada igra i kako Troyzan igra sve mi se vise cini da ce se ostvariti mada opet ne mora da znaci nego eto cisto da povezem.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1801 : 16.03.2017. 19:53:37 »
 :)

Spoiler for Hiden:
Ako idući put idu na TC Ozyy, mislim da bi on mogao letjeti. Ili čak Caleb jer je na ivici.

Dobra i druga epizoda

potencijalan spojler za F3 otvarajte na svoju odgovornost

Spoiler for Hiden:
Dosta smijesnih i dobrih scena,zadovoljan sam prikazanim.Zao mi je sto je Caleb ispao volio bih da smo jos malo njega vidjeli ali mi je takoodje milo sto je Hali ostala bila je vrlo dobra na TC-u.Brad  clapp sjajno je Taia preokrenuo,mada je to Tai ali ipak sjajan potez.Sto se tice Troyzana milo mi je sto je nasao idol,zamalo zaplaka kad je nasao trag koliko to njima sve znaci.Dobar preview za trecu,jedva cekam  ;D

Sad da se nadovezem na ovaj F3 i treba kao da budu troyzan,brad i sarah i posle ove epizode kako je Brad odigrao i kako do sada igra i kako Troyzan igra sve mi se vise cini da ce se ostvariti mada opet ne mora da znaci nego eto cisto da povezem.
To si ti povezao ili su čitao reddit/survivor sucks?  ;D tamo je F3 spoiler i svi govore iz provjerenih izvora da će tako biti baš kako si napisao.

Dobra epizoda. Pamtljive scene sa kozom, JT-om i kako ih je ostavio hahahahah. Ozzy i Cirie će možda surađivati. No, mislim da će sezona razočarat jer se ne osim par igrača ne radi o nikakvim povijesnim game changersima. I zbog Troyzana mi je drago kad vidim kako je netko tako sretan zbog nečeg.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1802 : 16.03.2017. 20:13:17 »
Procitao na survivor sucks,pa mi nekako tesko povjerovat ali nakon ove epizode ne znam bas  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1803 : 16.03.2017. 20:21:52 »
I meni isto. Bit će čudno, ali nikad ne znaš. Ako ništa, bit će mi drago
Spoiler for Hiden:
zbog Troyzana, ali onda se nadam da je i pobjednik.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1804 : 18.03.2017. 01:09:02 »
samo navratih da kazem ,

Survivor hit new low

Premijera nove sezone je imala pad od 2miliona gledaoca, sto je najnizi rejting u istoriji Survivora.. stvarno dobar naziv za sezonu  :vid-ga:
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1805 : 23.03.2017. 05:48:56 »
Pogledana treća epizoda  :o :o :o :o :o

Je li ovo bio jedan od najluđih tribal councila ikada? JEST!!!

Onaj trenutak kad su se svi digli i počeli razgovarati svako sa svakim to nikad nisam vidio. Još Probstova faca i ne vjeruje mogu si misliti kako je tek njemu. Ali jebote, kako mi je žao
Spoiler for Hiden:
što je Malcolm ispao. Ne volim ovakva ispadanja kada je neopravdano. Jebote JT da te jebo. Kakav lik, nije imao loše namjere, ali nejde se kod drugog plemena i to još kod Brada i kažeš im mi mislimo izbaciti Sierru. Al dobro, barem nije Sandra i trebali su Sandru jer svakom epizodom što je duže ostavljaju ona je opasnija. Imaš igračicu koja je dvaput pobijedila i još je ovdje. To je čudo!!!

Brad igra opako ovu igru iako je njihovo glasanje
Spoiler for Hiden:
ne tako dobro. Riješiti se još jednog igrača koji je dobar u izazovima je pogreška. Jer tako ti (Brad) postaješ glavna prijetnja jer si sad jedini uz Ozzya i eventualno JT-a fizička prijetnja. Oni su ti trebali biti kao štit. Ali on je rekao Taiu da da Sieri idol. Igra čovjek dobru igru.
Brad igra kao Robfather. VGjerojatno je pročitao njegovu knjigu kako se igra. Svi mu vjeruju, utjecaj je ostvario i izvan svojeg plemena tako da ovi iz ostalog plemena znaju tko je glavni. Nevjerojatno. Baš kao i Robfather u All Stars kad mu je Lex prišao i vjerovao mu i kao u RI.

Ja sam još u šoku kako se ovo odigralo. Drago mi je da sam opet svjedočio povijesti i tribal councilu o kojem će se pričati godinama kasnije.

I pričajmo malo o novom ujedinjenom plemenu. Brad, Sierra, Tai i Debbie. Tu je još Hali. Drže se zajedno i imaju povjerenje iako sam vidio promo za iduću kad Debbie poludi.

I pogledajte ludilo koliko Survivor utječe na ljude. SPOILER
Uglavnom vrlo kontroverzna epizoda što se i vidi po reakciji fanova jer igrač koji je izbačen nije ni dobio priliku da pošteno zaigra i ovaj twist je prebrz tako da nije fer prema bilo kojem igraču.

Spoiler for Hiden:



https://twitter.com/CandiceCodyMD/status/844722976381702144  ;D

Nakon ove epizode
Citat:
Survivor the second highest trending topic on Twitter in the United States.

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1806 : 23.03.2017. 13:42:19 »

Je li ovo bio jedan od najluđih tribal councila ikada?



Da. Ovo je ludilo... Samo mi nije jasno
Spoiler for Hiden:
zar nije jt rekao Bradu da glasaju za Sandru?

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1807 : 23.03.2017. 14:04:59 »
Posle ovog TC-a i svi komentari su suvisni,kakvo ludilo.

Spoiler for Hiden:
Sve sto cu da kazem zao mi je Malkoma jer mi se bas svidja kao igrac i mislim da mu ovo nije poslednji put da igra.Lud twist ali nepravedno ali sta da se radi.Bravo Brad,bravo Sandra,iako mi malo smeta sto je bahata ali moze joj se a bravo za nju jer ima 0 glasova za nju do sada.Ipak i dalje mislim da ce brzo otic.

Hali je lutka.Idem sad da slusam Konow it alls.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1808 : 23.03.2017. 16:20:25 »
Obnovljeno za 35. sezonu.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1809 : 23.03.2017. 19:21:53 »
Koja papazjanija od plemenskog
Spoiler for Hiden:
Steta za Malkoma. Koliko je stvari moralo da se poklopi, da on ispadne:
1.Jeff ispustio sigurnu pobedu
2. Tai nasao idol
3. JT rekao Bred-u za Sierru
4. Tai odigrao idol za Sieru
Stvarno baksuz, ali najveci krivac je JT. Mada mislim da je imao bas suprotnu nameru, da skrene ove sa glasanja za Malkoma, a na kraju mu se to obilo o glavu. Mogao je jednostavno da kaze Bredu, nemoj za Malkoma, glasaj za Sandru i ja cu za nju da glasam. :ccc:
Gde je Rob-v podcast?
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1810 : 23.03.2017. 19:36:28 »
Naljudji TC od pocetka Survivora. Odlican i editing, nisam ocekivao da ce ispasti


Spoiler for Hiden:
Malcolm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1811 : 23.03.2017. 20:16:29 »

Da. Ovo je ludilo... Samo mi nije jasno
Spoiler for Hiden:
zar nije jt rekao Bradu da glasaju za Sandru?
Je
Spoiler for Hiden:
ali brad je još prije tribal councila htio Malcolma zato što je fizička prijetnja. I svi slušaju Brada, toliko dobro igra.

Posle ovog TC-a i svi komentari su suvisni,kakvo ludilo.

Spoiler for Hiden:
Sve sto cu da kazem zao mi je Malkoma jer mi se bas svidja kao igrac i mislim da mu ovo nije poslednji put da igra.Lud twist ali nepravedno ali sta da se radi.Bravo Brad,bravo Sandra,iako mi malo smeta sto je bahata ali moze joj se a bravo za nju jer ima 0 glasova za nju do sada.Ipak i dalje mislim da ce brzo otic.

Hali je lutka.Idem sad da slusam Konow it alls.

Spoiler for Hiden:
Sandra sigurno ispada. Nitko sretniji od mene da opet pobijedi, ali već je ovo čudo samo po sebi da je još ovdje. I kakvu kontrolu ima, dobro pokazuje to što su svi tamo glasali za Sieru jer je Sandra rekla da želi Sieru van i svi glasaju za nju. Strašno. Baš kao i Brad u onom plemenu.

Evo, ovdje vam je Cesterninov podcast http://robhasawebsite.com/survivor-know-it-alls-game-changers-episode-3-recap-live-from-carolines-on-broadway/ nije jučer išao jer su imali live ovaj put pred publikom.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1812 : 24.03.2017. 12:44:00 »
Uglavnom krenem ja da gledam epizodu, pogledam prvih par minuta i nesto mi iskrslo a nisam prekinula . Vracam se pre sam kraj.
Spoiler for Hiden:
Gomila njih sedi na onoj klupi i Malkom koji govori da ce da povrati. U soku sam bila... Krenula ponovo da gledm, pokusala sam da vidim da li ce mozda da nagoveste da on moze da leti tokom epizode, ali nista...  Ja se Sandre inace ne secam od ranije. Moguce je da te sezone nisam gledala. Ali ako je imala ovakav stav, nije mi jasno kako je pobedjivala. Uopste mi nije simpaticna sa tim nadobudnim stavom. Najverovatnije imaju prema njoj strahopostovanje umesto postovanja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1813 : 24.03.2017. 19:01:37 »
Spoiler for Hiden:
Imaju poštovanja prema njoj. Pogledaj intervjuje igrača prije počtka sezone kako govore o kraljici Sandri

Sandra ti je osvojila Pearl Island (sedma sezona u kojoj se pojavljuju po prvi puta Rupert i Fairplay). I osvojila je Heroes vs Villains (20. sezona). Njezina teorija je ta da moraš imati stav i ne glumatati previše. Ta teorije joj se dosad isplatila, ali isto tako ona je igračica koja je usavršile under the radar igru. Njezin moto je "sve dok nisam ja". Dakle, smatram da ima pravo se tako ponašati. I ja bih se ponašao na taj način da sam osvojio dvaput. Ponašao bih se tako jer bi sve oko sebe smatrao budalama jer me kaj imaš držati tamo ako sam osvojio dvaput. Ona tako razmišlja. Al zar nije u pravu? Dvaput igrala, dvaput osvojila i umjesto da se svi udruže protiv nje oni ne samo da ju drže već ona ih trenutno kontrolira. Presmiješno koliko je bolja od njih. Svejedno, mislim da će brzo ispasti, ali već ovoliko dana je čudo.

Evo, pogledaj ovaj kratki video. Kao što vidiš u ovom videu genijalne poteze ako si pogledala. To je video koji najbolje opisuje Sandru. Prva je počela sa špijunažom (nešto slično kao Tony u cagayanu9, prva je digla pravu revoluciju protiv zastrašujućeg villaina (Firplay) koji je lagao da mu je baka umrla. Nitko prije nje se nije tako ponašao prema bullyima. Moraš biti bully prema drugom bullyu. Ima odlične one linere pa ovo kad se zakunila nad svojom djecom haha.


Recimo, ona ti nikad nije odigrala na razini Robfathera (All Stars, RI), na razini Tonya (Cagayan), Parvati (FvF) i još nekih, ali baš zbog toga što je dvaput pobijedila, dvaput odigrala savršenu under the radar igru koja nije atraktivna već moraš pomno pratiti kako se igra. Ima konstantu. Statistički, najbolja je i zato se uvijek nalazi visoko na listama najboljih. Zadnja lista najboljih igrača ikada u kojoj su sudjelovali preko Cesterninovog podcasta gdje su glasali fanovi i stručnjaci bila je treća iza Robfathera i Parvati.
« Zadnja izmjena: 24.03.2017. 19:11:00 Mulder »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1814 : 25.03.2017. 13:26:54 »
Naravno, taktiku koja  dobija i koja je odraz licnosti ne treba menjati. Mozda nekada po potrebi ubaciti mali tvist da bi se zbudnili protivnici. Uglavnom ovako gledajuci samo ovu sezonu  u ovoj fazi mi jednostavno ne deluje simpaticno. Ali dobro na kraju krajeva  to je igra izmedju njih a ne odabir publike...Oni ipak vagaju po nekim svojim kriterijumima, odnosima, emocijama.  Dobro sezona i to je to. A to je najvaznije.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1815 : 30.03.2017. 05:50:12 »
Majice draga, jel vidiš sad zašto je Sandra toliko visoko  ;D

Mislim da nakon ove epizode i magije koju je odigrala Sandra tko nema Sandru u top 3, ne zaslužuje gledati Survivor. Ona nakon ovoga može nekome biti broj 1, broj 2 ili broj 3 jer sve dalje od top 3 ne zaslužuje. Ovo je jedna od najboljih Sandrinih epizoda. To je ta under the radar igra. Gleda sve kao promatrač, traži nešto što bi mogla zakuhati, a ona jako voli zakuhati frku (za to najbolje pogledati Pearl Island) i našla je oko šečera haha.
Spoiler for Hiden:
JT okrivi Michaelu, Aubrey nema pojma što se događa uopće nije u igri ove sezone, a Jeff neće ništa reći jer je dobrica. I tako ode JT, Michaela dobije povjerenje od Sandre, a Michaela je uz Debbie najteža osoba ove sezone s kojom moraš radit. I to je Sandra uspjela. Baš bih volio vidjeti njih dvoje do kraja.

Sandra je imala izvrsne one linere ovu epizodu. Znači, u ovih 5 epizoda bila je na 4 tribal councila kao igračica koja je osvojila dvaput i preživjela. Neki budu na 4 TC vijelu sezonu, a Sandra to bila u prvih 5 i preživjela. ponavljajte si to u sebi jer je to čudo. I još izbacila Tonija i JT-a jer je odradila svoju magiju. Dva bivša pobjednika samo tako. Kraljica ostaje Kraljica.

Debbie  rofl rofl kako luda žena. Hahahha kad su dodali onu tužnu muziku, a ona priča kao da se radi o životu i smrti, a ne o tome što ne može preći preko onog drveta. Kaos Kass all over again.

Ozzyu čestitke kao igraču koji je najduže igrao Survivor. Svaka čast + opet odličan u izazovima. I zato se ovi novi igrači koji su dobri u izazovima (Malcolm, Joe) ne mogu mjeriti s njim u tom području. Samo oni stariji koji su imali i iskustvo vođe kao što su Colby, Robfather i Tom. Tako je Ozzy srušio rekord, još Cirie.

Evo i recap od cesternina. Gostovao mu je David.


Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1816 : 30.03.2017. 12:41:09 »
Hahahaha kako vrhunksa epizoda sto zbog igre sto zbog raznih ludosti

Spoiler for Hiden:
Debbie je najludji igrac Survivora ikad hahaaaha,kako je luda i na 18ti minut mozete vidjet kako se bolesno smije haahaha.Sto se tice Mana plemena,fantasticno kako je Sandra ono odradila svaka cast,zadobila JT-a i zeznula ga,a JT nasao idol i nije ga ponio na TC pa jadan moras ga odigradi ne mozes vjerovati Sandri,i Michaela je bila dobra u glumi ali je teska kao igracica,Varner odlican.Cudno mi je sto je Aubry olako povjerovala da ce Michaelu ostavit ali izgleda da je je spasit ovaj novi swap.Zao mi je sto je JT ispao meni je on i dalje drag,jeste da je pogrijesio u vezi poslednjeg TC-a ali je imao sansu da prezivi ovaj i da udje u swap sa novom sansom.Najava za sledecu me zainteresovala vraca se Exile plus bivsi igrac i kakvu ce taj igrac imati ulogu,bas zanimljivo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1817 : 30.03.2017. 13:00:36 »
Postoji teorija za tog exile igrača, a to je da će Ozzy otići na taj otok, a doći će nitko drugi nego najveći, Robfather kako bi mu čestitao što je postao igrač sa najviše dana u Survivoru. Analiziran je i Robfatherov twiter i baš ga nije bilo u vrijeme kad se ta epizoda snimala. Vrlo zanimljivo.

Pearl Island (7. sezona). Sandra igra svoju igru i bace sve ribe koje su ulovili. Njezina reakcija http://i.imgur.com/hbOsafa.png
Heroes vs Villains (20. sezona). Sandra igra svoju igru i baca Russellovu kapu u vatru. Njezina reakcija http://i.imgur.com/VQihXtz.jpg
Game Changers (34. sezona). Sandra igra svoju igru i jede sav šećer, JT krivi Michaelu. Njezina reakcija http://i.imgur.com/GW7qPSX.gif

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1818 : 30.03.2017. 13:05:21 »
A pa to ima i najvise smisla,vidio sam to za twitter vidjcemo kako ce to ispasti.I definitivno moram opet pogledati Pearl Islands.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1819 : 30.03.2017. 13:20:19 »
A inače što se tiče Debbie. Definitivno spada među najluđe igrače, ali po meni još nije u top 3 najluđih igrača jer nije igrala tako dugo kao Philip, Coach i Shane.

Ovo je neprocjenjivo kad odmah na početku počne klasičnu muziku pjevat  rofl rofl

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1820 : 30.03.2017. 13:34:52 »
Slazem se ali jednostavno kako je reagovala u ovoj epizodi je nevjerovatno,a nije imala razloga.Kako se hvalila da se prva spustila ili kad je radila sklekove,presmjesno.

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока


Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1821 : 30.03.2017. 18:09:32 »

Mislim da nakon ove epizode i magije koju je odigrala Sandra tko nema Sandru u top 3, ne zaslužuje gledati Survivor. Ona nakon ovoga može nekome biti broj 1, broj 2 ili broj 3 jer sve dalje od top 3 ne zaslužuje.
Nidje veze nema. Ovo izbacivanje je 10% njenog ucesca i 90%
Spoiler for Hiden:
idiotske greske JT da ne odigra idol. Koji bi iole normalan Survivor igrac, ma neko ko je gledao 2 sezone Survivora, napravio takvu gresku, da u situaciji u kojoj je, cak ne ponese idol na TC
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1822 : 30.03.2017. 18:53:56 »
Hahahahaha, 10% njezinog učešća. Da, svi koji prate Survivor i svi igrači na twiteru koji čestitaju Sandri, ovi u recapu analitičari su vjerojatno glupi, ali je Doof u pravu. Ti prejednostavno gledaš ovu igru. Ne pratiš je dovoljno. Sandra je uvjerila JT-a da će sve biti u redu. Malo pročitaj od Varnera twiter što govori. Od Malcolma što govori. Varner je rekao da je sve bila gluma. Michaela je znala da će ostat, zato i šalica na kraju. Sandra je toliko uvjerila JT-a da svi oni idu izbaciti Michaelu da je povjerovao. Prvi genijalan potez je ono sa šećerom. I JT okrivi Michaelu. JT kao i svaki nromalan survivor igrač bi pomislio da je to naživciralo i druge igrače što je i pomislio.

10%  rofl a napravila 99% toga. U tome je stvar, sam sebi si odgovorio. Baš zato što nije ponio idol je potez Sandre još genijalniji. Osjećao se presigurno što se i vidjelo u njegovim izjavama. I da dodam još Aubrey koja je isto mislila da Michaela odlazi. U tome je i glavna bit Survivora. Da pokušaš onog igrača kojeg želiš izbaciti uvjeriti da ga ne želiš izbaciti. Pa to su osnove Survivora i još neki to ne znaju. Od prve sezone kad je Richard sklopio pakt odtad je to počelo. Nekad se ide direktno igrač protiv igrača, a nekad ovako da uvjeriš kako ga nećeš izbaciti i da si s njim. To je izvrsna socijalna igra, izvrsna laž (šećer) i izvrsna strategija. To Sandra radi iz sezone u sezonu.

https://twitter.com/MalcolmWHW/status/847244630005395456
« Zadnja izmjena: 30.03.2017. 18:57:08 Mulder »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1823 : 30.03.2017. 19:10:28 »
Kakav igrac sunce ti poljubim, kakav mastermind, koliko god je ne volim, moras navijati za ovakvog igraca  clapp clapp
Spoiler for Hiden:


Ali covek nije poneo HII na TC, auuu jbt... Oplakao sam kad je Michaela izvadila soljicu. Znao sam da ce JT izleteti, znalo se od pocetka TCa, sa uzivanjem sam pratio i odgovore...


Isto tako smo saznali i da je


Spoiler for Hiden:
JT


najgluplji igrac u istoriji Survivora.


Spoiler for Hiden:
Mislio sam da nakon H vs V tesko neko moze ponoviti onakvu glupost, ali opet je Sandra tu da ga izjebe maksimalno. Bez obzira na bolesnu predstavu Sandre, morao je odigrati HII, moras da znas protiv kakvog igraca igras i kakva se igra sprema. Ovo Sandri sigurno ne bi proslo protiv ozbiljnih igraca, ali JT to nije. Mada, to ni iz bliza ne umanjuje genijalnost koju smo videli.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1824 : 30.03.2017. 19:38:13 »
Nemojmo podcjenjivati JT-a jer je u svojoj pobjedničkoj sezoni odigrao fantastično. Sandra je i to radila protiv ozbiljnijih igrača. Pearl Island, HvH i sad ova sezona. Pa ona je upravo Tonija sjebala kao nitko dosad. Kontrolira cijelu igru i sve igrače. Jel vama logično da igračica koja je pobijedila dvaput, u prvih 5 epizoda ide 4 puta na TC i skoro svaki TC kontrolira koga će izbaciti i niti jedan glas ne primi. Kako je to moguće. Koja je vjerojatnos za to. Pa ne radi se o najglupljim igračima ikad već se radi o dobrim do odličnim igračima. Nije da je ona nepoznanica. Dvaput igrala, dvaput pobijedila i svi je znaju i svi znaju kakva je prijetnja. 4/5 TC-a, niti jedan glas protiv sebe. Strašno i samo po sebi fascinantno. I da sad ispadne iduću epizodu, svoju ostavštinu si je samo povećala radi ovakvih 15 odličnih dana.

Mi 90% toga ne vidimo što se događa. Samo editing i ono što odluče nam prikazati. Zato je tu Panderosa i twiteri da se malo bolje upoznamo i onda tek shvatiš kako su pojedini igrači veliki.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1825 : 30.03.2017. 20:04:54 »
Ne menja cinjenicu da je JT glup igrac. To je pokazao u H vs V, to je potvrdio sada.


Opet, to ne umanjuje Sandrinu majstoriju, ali da li mozes zamisliti da uradi ovako nesto


Spoiler for Hiden:
jednom Robu, Russellu i slicnim mastermind igracima. JT je klasican idiot koji ne razmislja. Izbacio je i Malcolma svojom gluposcu.

Offline HeisenbergNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1826 : 31.03.2017. 13:04:04 »
Survivor sam pratio od 16. do 19. sezone, pa tek od 32. redovno. Nisam imao prilike da gledam Sandru, ovde sam se informisao o njoj, a mišljenja sam da je genijalan igrač, neverovatno prepredena i "mudra".
JT je sebe video kao jedinog jakog muškarca i oslonac plemena, stoga nije ni zamišljao da je pretnja, verovatno bismo se svi toliko osilili na njegovom mestu.

Ali sumnjam da će izgurati do treće pobede, a nadam se da ću je što duže gledati.  clapp

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1827 : 31.03.2017. 18:35:08 »
Kao neko ko je pogledao obe Sandrine sezone, mogu da kazem da se njena igra tada i sada razlikuje kao nebo i zemlja. Zato ce i da ispadne ove sezone, mozda cak i pre merge-a.
Sto je tice poslednjeg izbacivanja, ona tu nije imala nekog udela, jer sta da je
Spoiler for Hiden:
JT odigrao idol. Sva njena igra bi pala u vodu.

Za ovo ispadanje je u potpunosti kriv sam
Spoiler for Hiden:
JT
. Kazes Sandra ga izmanipulisala da ne ponese idol. Pa to samo pokazuje da je
Spoiler for Hiden:
JT
malouman, a ne da je Sandra neki mastermind.
Pa da licno Dzizs Krajst licno sidje, i u toj situaciji, ti kaze da si siguran, opet bih poneo imunitet na TC.

Spoiler for Hiden:
JT
je idot.
Sandra je otkrivanjem da je ona zasluzna za secer, pokazala, da je kontrolise njen sopstveni ego, sto je odlika losih igraca.
Tako nesto se cuva za kraj.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1828 : 06.04.2017. 05:09:48 »
queen  plazijezik

Cirie jos uvek nije bila na TC-u koji je rekord za to ? Tai da nadje jos jedan idol i da izjednaci Russelov rekord :D   Sezona skroz zaguljena s bas dosta twista  koji pre nikada nisu vidjeni  :) Cocharn bogotac  ;D  Debbie s extra glasom i Tai s 2 idola , is this real life ?  :pevusi:
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1829 : 06.04.2017. 11:29:44 »
Survivor sam pratio od 16. do 19. sezone, pa tek od 32. redovno. Nisam imao prilike da gledam Sandru, ovde sam se informisao o njoj, a mišljenja sam da je genijalan igrač, neverovatno prepredena i "mudra".
JT je sebe video kao jedinog jakog muškarca i oslonac plemena, stoga nije ni zamišljao da je pretnja, verovatno bismo se svi toliko osilili na njegovom mestu.

Ali sumnjam da će izgurati do treće pobede, a nadam se da ću je što duže gledati.  clapp
smileyNO1

Zbogom Kraljice  :najbolja: kako sam se naježio kad je izlazila. Evo, ono što sam govorio prošli put. Svi priznaju bivši/stari igrači koliko je genijalan potez napravila prošli put. Aubrey, Zeke kaže da najopasnija igračica u povijesti. Nezaboravan trenutak. Bila jew najbolja ovih 16 dana, ali je izbačena što se opet potvrđuje da uglavnom najopasnije igrače se izbacuje prije mergea. Nevjerojatno da je pobijedila dvaput i izdržala 16 dana treći put igrajući. Mislim da si definitivno nije upropastila ostavštinu. Da je ispala odmah i nije odigrala ništa, onda bi si malo upropastila, ali nakon ovavkih izvrsnih 16 dana definitivno si je učvrstila poziciju. Sad tko god je imao u top 3 ikad, zasluženo. Mjesto nije važno. Može biti prva, druga ili treća. Sve osim toga je neobjektivnost.

I što je najbolje da nije bilo sitcha, Sandra bi ostala i dalje. Nevjerojatno. Nije ništa kriva, sjebao ju je switch.

Citat:
Sandra's gameplay has been a thing of beauty, working both behind the scenes, but also right out there in front of everybody. As I've said before, this season probably presented two goals for Sandra: Winning another million bucks and/or getting everybody to publicly acknowledge that she's the best the game has ever seen.

Tai je skoro sjebao hahahahhaha. Koja je to zbunjola od igrača. Debbie na otoku, a precijenjeni Cochran u posjeti  rofl rofl

I ne pamtim kad sam zadnji put vidio pljesak za nekog igrača kad je bio izbačen. Zbilja povijesni događaj. Ona je došla i obavila svoje. Izbacila dva pobjednika i sad više nitko nije pobjednik tako da nitko ne može osvojiti dvaput. Tony je dobio po nosu, JT po nosu i još njih par. Išla na 4 TC-a do ovog i niti jednom primila glas. Nestvarno. Ljudi nisu ni svjesni što je napravila. https://twitter.com/SandraDTwine/status/849810077666226176  ;D

Citat:
Sandra been to 28 tribals & has only had 1 vote counted against her?

Citat:
“Clearly, Sandra is running the show and I feel like she’s cutting my legs out from under me like a slow death and that was one hell of a play,” she says. “She is the queen of this game and I need to learn a thing or two from her.” - Aubrey

Citat:
As a die hard Sandra fan I'm okay with this. While in my opinion I still definitely feel like Tai or Ozzy should've gone home tonight (Ozzy if Tai played his idol,) I love the way she went out. She played a hell of a game and survived pretty much every tribal of the game up until now, her torch being snuffed was a ceremonious moment, she went out because people were scared of what she could do instead of going out because she misplayed, and she didn't have one of those fake blindside edits. As much as I wanted her to take it to the end again, this is everything I could've wanted out of a Sandra boot episode. The Queen definitely stays Queen.

Citat:
Sandra played fucking incredible this season. She controlled a majority of the pre-merge until she got swapped into a minority tribe. How can you fault her record? It's impressive that she made it through one tribal council.

Also even though she went home this episode, she did everything she could to stay. She lured Tai to whisper a name to her at TC (which she knew would inflate Tai's target), getting the rest of the tribe to consider voting him out over her.

Yes, she still went home over her but the fact that she got them all to at least CONSIDER voting out Tai in that spot is impressive.

The queen stays queen, ADIOS.

Citat:
Like Richard Hatch she went in knowing she had a 0.01% chance of winning. She didn't see getting booted as losing a million dollars she simply saw it as ending her time on the show and starting her time on vacation.

Citat:
What a gorgeous, beautiful ending for one of the greatest Survivor players and characters of all time. She was the easiest vote-off on that tribe, and the fact that she was so aware that they were all lying to her and still managed to almost flip the vote? That's insane. I feel like her short time on Game Changers was specifically to show to people that have doubted her in the past that no, she is actually really fucking good at this game.

Queen stays Queen.

Citat:
She came so close, too! I think if she'd had a few more minutes she could've made something work, I think she really had them close to voting out Tai. Regardless, making it 16 days as the biggest threat in the game is pretty amazing. She played to the last possible second and she's still clearly an amazing player.

Evi i Recapa  :)


Poslušajte što kaže Cesternino od 0:50 do 1:30
« Zadnja izmjena: 06.04.2017. 11:34:34 Mulder »

Tags: