Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226953 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1770 : 16.12.2016. 19:55:33 »
Cinjenica je da sledece sezone bar jedno pile  vise ima sansu da prezivi :D

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1771 : 23.12.2016. 19:54:50 »
Koje bi igrace voleo da vidim koji su igrali samo jednom

Brian Heidik  - sezona 5 - Thailand
Chris Daugherty - seona 9 - Vanuatu
Shane Powers - sezona 12 - Panama
Yul Kwon - sezona 13 - Cook Islands
Earl Cole - sezona 14 - Fiji
Todd Herzog - sezona 15 - China
Ken Hoang - sezona 17 - Gabon
Marty Piombo - sezona 21 - Nicaragua
Fabio Birza sezona 21 -  Nicaragua
Sophie Clarke - sezona 23 - South Pacific
Kim Spradlin - sezona 24 - One World
Denise  Stapley - sezona 25 - Philippines
Hayden  Moss - sezona 27 - Blood vs. Water
Natalie Anderson - sezona 29 - San Juan del Sur
Rodney Lavoie - sezona 30 - Worlds Apart
Dan Foley - sezona 30 - Worlds Apart
Alecia Holden-  sezona 32 - Kaoh Rong
Jay Starrett - sezona 33 - Millennials vs. Gen X
David Wright sezona 33 - Millennials vs. Gen X


 ;D ;D ;D




Cycling 4 life

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1772 : 24.12.2016. 06:06:01 »
..
Spoiler for Hiden:
Us survivor sezona 33.. ocekivao sam da Dave pobjedi..a pobjedi lik kojem je majka na samrti.. Pa jbt ako je na samrti valjda bi netko normalan ostao uz nju a ne isao igrat neke igre - Survivor je igra.

Spoiler for Hiden:
Preporuka za Australijski survivor sezona 3! Uz sami vrh svih najboljih sezona americke verzije.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1773 : 24.12.2016. 17:04:43 »
Dobra je Australijska svaka epizoda po sat i 10min , neke ima i po sat ipo :D tako da se dosta vise vidi desavanja u kampu , scrambling-a  itd :D  Trebali ameri da povecaju na 1h , mislim da bi bio pun pogodak  :)
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1774 : 10.02.2017. 01:32:02 »
Zanimljivo  ;D

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:
[/img]
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1775 : 10.02.2017. 01:37:58 »
Spoiler for Hiden:
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1776 : 25.02.2017. 03:27:20 »
Kako sam se nabrijao. Ne mogu dočekati ovu sezonu nakon ovakvog videa. Jedino mi je glup naziv sezone jer većina njih nisu nikakvi game changeri, ali jako mi je drago kad vidim legendarne igrače poput Sandre, Cirie, Ozzya, Tonija. Vjerojatno su prvo birali igrače i onda tek kasnije izmislili naziv sezone.



Jedinp što je netko dobro primijetio nedostatak igrača iz prvih 17 sezona.

Old School (Seasons 1-17)
Cirie
Ozzy
Jeff Varner
Sandra

New School (Seasons 18-34)
Andrea
Brad
Debbie
J.T
Sarah
Sierra
Tai
Zeke
Aubry
Caleb
Ciera
Hali
Malcolm
Michaela
Tony
Troyzan

Dobro, očekivano je da će biti više ovih iz zadnjih 10-ak sezona pošto su igrali samo jednom.

Svi će očekivano ići na Sandru i željet će nju izbaciti jer je najveća prijetnja i Cirie isto, ali nadam se da preživjeti prvih par epizoda i onda će biti Sandra/Cirie show do samoga kraj. Inače su im dali da napišu na papir kojeg bi igrača odmah izbacili i većina napisali Sandra. Joj, samo da izdrži.

Razgovor sa igračima.






https://twitter.com/SandraDTwine/status/831187883520303104  ;D Brian skroz desno ne mogu vjerovat da se pojavio  :o koliko legenda na jednoj slici.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1777 : 25.02.2017. 19:18:01 »
Ala se ugojili Ozzy i JT , tesko da ce da dominiraju u izazovima  ;D

Tonijev pre interview je objasnio  rofl ;D pogotovo na kraju ;D ;D

http://survivingtribal.com/2017/02/10/survivor-game-changers-everyone-targeting-tony-vlachos/
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1778 : 28.02.2017. 22:32:12 »
Zanimljiv twist, ima i snimak 2 minuta prvog challengea  ;D

http://ew.com/tv/2017/02/28/survivor-jeff-probst-game-changers-revote/
Cycling 4 life

Offline Dusty1994

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1779 : 01.03.2017. 15:31:16 »
Koji hype posle svih ovih klipova...

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1780 : 04.03.2017. 20:18:24 »
Svi će očekivano ići na Sandru i željet će nju izbaciti jer je najveća prijetnja i Cirie isto, ali nadam se da preživjeti prvih par epizoda i onda će biti Sandra/Cirie show do samoga kraj. Inače su im dali da napišu na papir kojeg bi igrača odmah izbacili i većina napisali Sandra. Joj, samo da izdrži.

Mislim da je malo više osoba ipak stavilo Tonija. Mada bih voleo da i on ostane duže...

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1781 : 05.03.2017. 16:38:52 »
Jos malo pa pocetak nove sezone.Zestoko sam nahajpan,sve klipove sam pogledao u vezi najave za ovu sezonu i jos je samo ostao intro :D.Navijam za Tonija ali mrka kapa da ce predugo opstat,mislim da ce pobijedit neko od manje poznatih jedino dajem sansu od vecih imena JT-u i Malkomu jer mislim da se mogu provuci nekako.Uglavnom jedva cekam da pocne i gledat cu je uzivo.Pocinje u cetvrtak u 2 ujutro?Evo jedan klip koji najavljuje ovu sezonu

https://www.youtube.com/watch?v=nGC0oGZUA8k

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1782 : 05.03.2017. 22:50:42 »
Koje bi igrace voleo da vidim koji su igrali samo jednom

Brian Heidik  - sezona 5 - Thailand
Chris Daugherty - seona 9 - Vanuatu
Shane Powers - sezona 12 - Panama
Yul Kwon - sezona 13 - Cook Islands
Earl Cole - sezona 14 - Fiji
Todd Herzog - sezona 15 - China
Ken Hoang - sezona 17 - Gabon
Marty Piombo - sezona 21 - Nicaragua
Fabio Birza sezona 21 -  Nicaragua
Sophie Clarke - sezona 23 - South Pacific
Kim Spradlin - sezona 24 - One World
Denise  Stapley - sezona 25 - Philippines
Hayden  Moss - sezona 27 - Blood vs. Water
Natalie Anderson - sezona 29 - San Juan del Sur
Rodney Lavoie - sezona 30 - Worlds Apart
Dan Foley - sezona 30 - Worlds Apart
Alecia Holden-  sezona 32 - Kaoh Rong
Jay Starrett - sezona 33 - Millennials vs. Gen X
David Wright sezona 33 - Millennials vs. Gen X


 ;D ;D ;D

Slažem se sa dosta tvojih pickova: Yul Kwon, Brian Heidik, Kim Spradlin i naročito za učesnike iz poslednje sezone koja je generalno imala zanimljive učesnike, ali Jay-a i David-a bih i ja najviše volela da vidim opet.
Todd-a Herzoga, koji je meni ostao u pamćenju kao neprikosnoven na završnom plemencu, nažalost teško da ćemo videti opet u Survivoru. Kad je izbio skandal sa onim ogavnim Dr. Philom jer je iskoristio loše mentalno stanje glumice iz Isijavanja zbog rejtinga, navedeno je da je nešto slično uradio i sa Toddom koji je nažalost spao na niske grane i u lošem je stanju. Mnogo mi je bilo krivo, Todd je bio odličan igrač.
Radujem se novoj sezoni. Super im je tema, ali kao fanu Survivor-a, ne mogu da ne primetim da za sezonu sastavljenu od Game Changers-a, izostanak jednog čoveka je primetan. Russel Hanz, čiji ja i nisam bila neki fan, je definitivno uticao na igru i zauvek je promenio.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1783 : 06.03.2017. 01:30:31 »
Jos malo pa pocetak nove sezone.Zestoko sam nahajpan,sve klipove sam pogledao u vezi najave za ovu sezonu i jos je samo ostao intro :D.Navijam za Tonija ali mrka kapa da ce predugo opstat,mislim da ce pobijedit neko od manje poznatih jedino dajem sansu od vecih imena JT-u i Malkomu jer mislim da se mogu provuci nekako.Uglavnom jedva cekam da pocne i gledat cu je uzivo.Pocinje u cetvrtak u 2 ujutro?Evo jedan klip koji najavljuje ovu sezonu

https://www.youtube.com/watch?v=nGC0oGZUA8k

Da , prva epizoda 02h posle ponoci , dok ce posle biti 01h , jer ce u medjuvremenu u Americi poceti letnje racunanje vremena  :mafija
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1784 : 06.03.2017. 17:31:04 »
Prvih 7 minuta prve epizode :D

http://ew.com/tv/2017/03/06/survivor-game-changers-premiere-video/

Nisu morali da stave Debbie u otvaranju kad su nabrajali igrace i njihove poteze xD
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1785 : 06.03.2017. 17:57:28 »
Hvala entourage na odgovoru,posl ovoga videa jos veci hype.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1786 : 06.03.2017. 21:27:37 »
Jos malo pa pocetak nove sezone.Zestoko sam nahajpan,sve klipove sam pogledao u vezi najave za ovu sezonu i jos je samo ostao intro :D.Navijam za Tonija ali mrka kapa da ce predugo opstat,mislim da ce pobijedit neko od manje poznatih jedino dajem sansu od vecih imena JT-u i Malkomu jer mislim da se mogu provuci nekako.Uglavnom jedva cekam da pocne i gledat cu je uzivo.Pocinje u cetvrtak u 2 ujutro?Evo jedan klip koji najavljuje ovu sezonu

https://www.youtube.com/watch?v=nGC0oGZUA8k
Odlično!

Samo mi još uvijek upada u oči naslov sezone game changersi kada više od pola igrača nisu nikakvi game changersi što samo pokazuje koliko su novi igrači lošiji od starijih po pitanju revolucije u Survivoru. Tony je izuzetak.

Evo i Cesternina priča sa svojom ženom o igračima http://robhasawebsite.com/survivor-2017-game-changers-preview-rob-nicole-cast-preview/ i ovdje odličan podcast o najvećoj http://robhasawebsite.com/survivor-2017-game-changers-sandra-diaz-twine-season-preview/ jedino su za nju i Tonija napravili zasebno.

http://insidesurvivor.com/wp-content/uploads/2017/02/108340_D3597b.jpg

Lijevo pleme mi se čini jače. Više kvalitetnih stratega dok kod desnog plemena samo Zeke i Cirie. Iako, imaju Ozzya za izazove. Bit će zanimljivo.



I ovo je zanimljivo opening confessional...

S31 : Kelly, Andrew, Spencer, Kimmi, Kelley, Ciera, Tasha, Varner, Joe, Kass, Abi, Jeremy (Everyone made Merge, but Varner 11/12)

S32: Peter, Debbie, Scot, Jason, Anna, Nick, Caleb, Joe, Tai (6/9 made merge)

S33: Taylor, Mari, Zeke, Chris, Sunday, David (5/6 made merge)

S34: Tony, Malcolm, Sandra, Cirie, Debbie, Brad (?)

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1787 : 07.03.2017. 15:59:25 »
Prvih 7 minuta prve epizode :D

http://ew.com/tv/2017/03/06/survivor-game-changers-premiere-video/

Nisu morali da stave Debbie u otvaranju kad su nabrajali igrace i njihove poteze xD

Osim ako je Debbie pobednik? :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1788 : 07.03.2017. 21:32:23 »
Obožavam je  ;D ona, Sandra ili Tony neka pobjede. Cirie, jedna od najboljih strateških i socijalnih igračica u povijesti. Kako je bila blizu u prvim FvF, tamo je bila al pari sa Parvati. Da je išla do kraja, dobila bi.



Neloša lista https://themastermindsite.com/2016/05/25/top-50-survivor-players-of-all-time/ pogotovo zbog 50 igrača pa je normalno da ima škakljivih odabira, ali sve u svemu nije loše.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1789 : 08.03.2017. 10:25:33 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1790 : 08.03.2017. 12:35:39 »
Aaaaaaaaaaaaaaaa, sutra počinje. Ne mogu dočekat. Nakon 17 godina Survivora, još sam uz ovo čudo od televizije. Toliko nostalgije, sjećanja, legendarnih igrača, poteza, epizoda, Jeff Probsta naše legende i svega ostaloga.

Hahahha, najviše se boje Sandre, Cirie i Tonija.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1791 : 08.03.2017. 17:05:20 »
To break Rob Mariano's record for days played on Survivor.....

Cirie needs to last 33 days

Ozzy needs to last 14 days


Vamos Ozzy  :murija:
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1792 : 08.03.2017. 21:49:17 »
Jos malo...
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1793 : 08.03.2017. 22:10:37 »
Vidim na tviteru postavljalju omiljene momente iz Survivora #Survivor500

Jedan ne bih mogao da izdvojim, zato evo tri (bez nekog reda):

- pobeda Cochrana
- Russell namagarcio Tajsona
- izabrani momenti boljeg Rob-a
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Dusty1994

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1794 : 09.03.2017. 01:57:58 »
Jel ima neko link streama?

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1796 : 09.03.2017. 15:28:33 »
haahhaha hahhahahah  ahahhahahaha    uzivajte ljudi u Probstovim favoritima  :vid-ga:  pozz svima
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1797 : 09.03.2017. 15:45:06 »
Gledao sinoc premijeru uzivo i nisam mogao sinoc komentarisat bio sam pod utiscima,pa da pocnemo

Spoiler for Hiden:
Odlicna premijera i jedva cekam dalje bit ce ovo ja mislim odlicna sezona.Prva epizoda i odma ludi Tony trci po plazi i svima govori da ide da trazi idol,pa sta radi ovaj covjek,obozavam ga.Onda njegovo kopanje spybunkera  i onda Troyzan komentarise  rofl rofl . U izazovu su bili katastrofalni i zasluzeno izgubili.Svi su se slozili da treba Cieru da izglasaju jer je prva pocela da pokazuje prstom,steta stvarno mi je zao jer je bila dobra u 27 ali vec u 31 previse napadna i sad u ovoj sezoni niko joj nije vjerovao plus slaba u izazovima i ode,a Jeff je nju prognozirao za pobjednika.Pocinje druga epizoda i Tony i Sandra saradjuju pa nije moglo bolje od ovoga skupili su 5 ljudi i sve top ali onda Tony nemiran u 4 ujutro se glupira onuda se sunja  rofl i malo je sav onaj razgovor izmedju Sandre i Troyzana nekako zbrzan i Tony mislio da ce Sandra ici protiv njega i tu je sve propalo kako mi je zao bilo je potencijala za dobar nastavak sa njih dvoje na celu.Borba izmedju njih dvoje odlicna i na kraju ode Tony pi pi pi.Malo je nepotrebno bilo ono Sandrino na kraju a i kod nje mi samo smeta sto je previse napadna sa ja sam kraljica itd itd.Sto se tice Varnera odlican je bio sem u izazovima.Nesto smo vidjeli i od Caleba.Sto se tie ovoga plemena vrlo sam zadovoljan,Troyzan takoodje dobar.Malcolm mi se najvise svidja od svih ostalih i sada cu njega da pratim sta ce uraditi.

Sto se tice drugog plemena necu o njima mnogo jer nisu bili u centru paznje.JT dobro stoji,Tai katastrofa ne znam sto su ga vratili.Ozzy i Cirie nastavljaju duel od prije 8 godina,Cirie pokusava nesto da uradi ali jednostavno je oznacena kao legenda i svi je se plase i mislim da nece daleko.

To bi bilo to za sad i jedva cekam dalje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1798 : 09.03.2017. 18:02:40 »
I što reći Zemljani moji osim da Kraljica ostaje Kraljica. Ovo su epizode zbog kojih je Sandra među top 3 najbolja igrač koja su ikad kročila ovom prekrasnom igrom. Tony je all time igrač i obožavam ga. Atraktivniji je igrač od Sandre, ali ali ali protiv Sandre se ne igra tako. To je najveća greška koju neki igrač mogao napraviti. To je i Russell saznao kad ga Sandra nije jebala ni pol posto. To je i i jedan od najvećih villaina ikada saznao, legendarni Fairplay.

Zašto se ne igra tako? Zato što se SWandra nikoga ne boji, doslovno se nikoga ne boji. Neustrašiva, taktički genijalac bez dlake na jeziku i opet nekako joj to prolazi. Novak kaže

Gledao sinoc premijeru uzivo i nisam mogao sinoc komentarisat bio sam pod utiscima,pa da pocnemo

Spoiler for Hiden:
Odlicna premijera i jedva cekam dalje bit ce ovo ja mislim odlicna sezona.Prva epizoda i odma ludi Tony trci po plazi i svima govori da ide da trazi idol,pa sta radi ovaj covjek,obozavam ga.Onda njegovo kopanje spybunkera  i onda Troyzan komentarise  rofl rofl . U izazovu su bili katastrofalni i zasluzeno izgubili.Svi su se slozili da treba Cieru da izglasaju jer je prva pocela da pokazuje prstom,steta stvarno mi je zao jer je bila dobra u 27 ali vec u 31 previse napadna i sad u ovoj sezoni niko joj nije vjerovao plus slaba u izazovima i ode,a Jeff je nju prognozirao za pobjednika.Pocinje druga epizoda i Tony i Sandra saradjuju pa nije moglo bolje od ovoga skupili su 5 ljudi i sve top ali onda Tony nemiran u 4 ujutro se glupira onuda se sunja  rofl i malo je sav onaj razgovor izmedju Sandre i Troyzana nekako zbrzan i Tony mislio da ce Sandra ici protiv njega i tu je sve propalo kako mi je zao bilo je potencijala za dobar nastavak sa njih dvoje na celu.Borba izmedju njih dvoje odlicna i na kraju ode Tony pi pi pi.Malo je nepotrebno bilo ono Sandrino na kraju a i kod nje mi samo smeta sto je previse napadna sa ja sam kraljica itd itd.Sto se tice Varnera odlican je bio sem u izazovima.Nesto smo vidjeli i od Caleba.Sto se tie ovoga plemena vrlo sam zadovoljan,Troyzan takoodje dobar.Malcolm mi se najvise svidja od svih ostalih i sada cu njega da pratim sta ce uraditi.

Sto se tice drugog plemena necu o njima mnogo jer nisu bili u centru paznje.JT dobro stoji,Tai katastrofa ne znam sto su ga vratili.Ozzy i Cirie nastavljaju duel od prije 8 godina,Cirie pokusava nesto da uradi ali jednostavno je oznacena kao legenda i svi je se plase i mislim da nece daleko.

To bi bilo to za sad i jedva cekam dalje.

I shvaćam zašto misliš da je to nepotrebno. To bi bilo nepotrebno da je bilo koji drugi igrač tako nešto rekao, ali ovo je Sandra. Ona od prve svoje sezone legendarne sedme sezone se tako ponaša. Ona će ti reći sve u facu pred svima ma kako to ružno zvučalo i izvući će se s time i doći do kraja. Ma da i ove sezone ne dođe do kraja, Tonija je satrala kao nitko prije. Zdrobila ga je sa svojom igrom. Pa jeste vi ovo vidjeli što Kraljica napravi. Prvo vrhunski onlineri "ima stara izreka Kralj si sve dok ne dođe Kraljica. E pa sad sam ja ovdje"  ;D a tek face ostalih na TC-u. Neprocjenjivo kada Aubrey, Malcolm, Caleb i ostali shvate sa kakvom igračicom igraju i što je upravo napravila.

Sandra je takva. Savršena under the radar igračica, ali čim joj staneš na žulj pa makar bio igrač poput Tonija, ti si prošlost što je još jednom dokazala. Prošlost ma da si bog isus nisi joj ravan. Ta volja, želja da te slomi, da bude bolja od tebe je neviđena u Survivoru. Michaela je takva, ali se još nije dokazala. Meni je Michaela draga igračica i nadam se da će daleko dogurati, ima jako sličnu igru kao Sandra i ne boji se nikoga. Njih dvoje ako se spoje uz Troyzana, Hali i Jeffa to će biti jedan od najjačih alliancea ikada viđenih, ali nažalost vidimo u promou za iduću epizodu da već razmontiraju plemena.

No, dosta o Kraljici Sandri, ajmo malo o drugom plemenu. Prije nego što počnem o drugom plemenu, pohvalit ću i Tonija i jako mi je žao što je ispao. Toni je kao što sam rekao all time igrač i da je dogurao ovu sezonu daleko, ja bih ga odmah stavio u mojih prvih 5 igrača. Ovako mi je izmedu 6. i 8. mjesta. Stvar je u tome da i mi stariji gledatelji koji prate Survivor od samih početaka znamo što su sposobni old school igrači poput Sandre. I zato nije slučajno da su najbolji igrači ikada (Robfather, Sandra, Parvati, Brian, Ritch, Cirie) oni koji su old school i koji će se uvijek naći prvi na listama od survivor stručnjaka i običnih gledatelja. Razlog tome leži jer su oni šrošli sve, ne govori se bez razloga u svim aspektima života da je old school uvijek bolje jer osobe koje su prošle tako nešto su tvrđi, odlučniji u životu. Tony je fantastičan igrač, ali nije prošao to što su oni prošli. Ipak, uživao sam s njim kroz ove dvije epizode. Opet se ponašao ludo, paranoično, gradio bunkere hahahahaha, ali jebiga bio je preekstreman.

Drugo pleme. Ozzy očekivano odličan u izazovima, taman da im da prednost tako da ovi na kraju završe posao. Ljuti se na Cirie zbog onog štop se dogodilo prije 8 godina, ali ovo je nova igra. Cirie nije villain i to Ozzy mora shvatiti, ali pošto znamo da se radi o lošem strateškom i socijalnom igraču sumnjam da će on to shvatiti. Svaka mu čast na izazovima, ali ovo ostalo nula bodova. Vidjet ćemo kako će Cirie uspjeti jer nije uspjela ono što je Sandra uspjela u svojem plemenu, ali opet Sandra je bila prisiljena jer su dvaput gubili tako da tek trebamo vidjeti potez od Cirie. Ako idući put idu na TC Ozyy, mislim da bi on mogao letjeti. Ili čak Caleb jer je na ivici.

Evo i recap od Cesternina


Koliko Sandra može daleko? Bez obzira što je napravila u ove dvije epizode, skeptičan sam jer je iapk pobijedila dvaput i ne vjerujem da će baš tako daleko. Nadam se da nisam u pravu.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1799 : 09.03.2017. 21:33:02 »
Koje s*anje od editinga...
Spoiler for Hiden:
Ajde sto su glasali za Tonija i ako je vecina, po prikazanom, bila uz njega, ali sto je Tony glasao za Aubrey?

Uzas od prve epizode, nadam se da ce ciganka skoro napolje- ne mogu da je podnesem
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Tags: