Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226935 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1740 : 24.11.2016. 14:47:22 »
Odlicne 10 i 11 posebno 11   :neverovatno:

Spoiler for Hiden:
U 10 se svasta izdogadjalo toliko momenata,scena,zabave je bilo i na kraju Chris je izvukao deblji kraj.Dobar je bio zao mi je sto je ispao ali je u ovome slucaju svu moc imao Zeke.
U 11 odma ludilo Zeke i David odmah krenuli na Breta i Sunday a oni su izabrali Zekea.Vrhunski duel izmedju njih dvoje,slabo iskoristen idol od strane Davida ali na kraju kamenja i ode Jessica omg kakav nacin da se ode.Svasta ce tu jos biti jer Zeke nema jaku saradnju jer Jay i Will vjerujem nece sjedjeti mirno.Jay je iz svega ovoga najbolje prosao.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1741 : 24.11.2016. 17:00:11 »
Odlicne 10 i 11 posebno 11   :neverovatno:

Spoiler for Hiden:
U 10 se svasta izdogadjalo toliko momenata,scena,zabave je bilo i na kraju Chris je izvukao deblji kraj.Dobar je bio zao mi je sto je ispao ali je u ovome slucaju svu moc imao Zeke.
U 11 odma ludilo Zeke i David odmah krenuli na Breta i Sunday a oni su izabrali Zekea.Vrhunski duel izmedju njih dvoje,slabo iskoristen idol od strane Davida ali na kraju kamenja i ode Jessica omg kakav nacin da se ode.Svasta ce tu jos biti jer Zeke nema jaku saradnju jer Jay i Will vjerujem nece sjedjeti mirno.Jay je iz svega ovoga najbolje prosao.

Spoiler for Hiden:
Neverujem da ce Will da izda Zekea samo pogledaj na Zekeovom twitteru da je naslovna fotografija zagrljeni Zeke i Will :D Ko je lud da stavi zajednicku fotografiju ako te je neko izdao :D  #Justsaying
Voleo bi da pobedio Ken , jeste da nista lik nije uradeo , dobijao idole od drugih sad dobio i prednost ,lik ceka da dodje David da mu kaze za kog da glasa i to je to :D Verovatno ce jos neki licni imunitet da osvoji , verovatno do kraja ide  8)
Cycling 4 life

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1742 : 24.11.2016. 17:49:22 »
U ove dve epizode mix vrhunskih poteza i povracanja...


Spoiler for Hiden:
Sto se prvog glasa tice, rezonska odluka da se izbaci Chris, neko ko je bio zaista opasan igrac i nadam se da cemo dobiti priliku opet da ga gledamo.


Sto se druge epizode tice, ne bi Survivor bio Survivor da nisu jos jednog pedera ubacili, malo im valjda jedan. Navijao sam da ispadne Zeke u ovoj epizodi, ali nista manje mi nije zao ni da je Hanna ispala ili Jessica, mada 'ajde draze mi je sto je Jessica ispala, drama queen. Umisljena previse.


Od preostalih navijam za Davida samo jos, videcemo sta ce biti. Ne bih imao nista protiv ni da Ken dobije.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1743 : 24.11.2016. 20:22:48 »

Spoiler for Hiden:
Uh, kakva 11. Zao mi je Jessice, ali takva joj sreca. Ken i Dejvid su u teskoj situaciji ali bar su tu. Navijam za njih, Dejvid je oba idola odigrao za druge, treba imati hrabrosti za to. Jay zadrzao imunitet :neverovatno:. Ko bi reko da je Bret gejsa, jos i bully :murija:.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1744 : 24.11.2016. 21:33:14 »
Zanimljivo je za sada ima jedan igrac visak nego obicno , dakle 9 igraca jos 3 epizode do kraja..Videcemo da li ce imati jos jedna dupla epizoda ili ce u jednoj epizodi biti dva TC-a ili pak mozda ce ove sezone  biti cetvoro u finalu :)
Cycling 4 life

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1745 : 24.11.2016. 22:09:03 »
Bude li cetvoro u finalu to ce biti bas sranje. Meni je i troje puno. Ne bi bilo lose da bude jos jedna dupla epizoda.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1746 : 28.11.2016. 03:47:51 »
Pogledana šesta, sedma, osma i deveta  :)

Pričekao sam da vidim jel Jay zbilja tako mudar i dobar igrač ili ne. Jay je bez sumnje odličan igrač i radi velike poteze. Sami editing ove sezone je dosta kamufliranja tako da pola toga ne shvatimo, ali Jay je zasad napravio vrhunske poteze
Spoiler for Hiden:
pogotovo izbacivanje Michaele koja iako se pokazala kao dobrom igračicom u izazovima i strategiji, ipak kao da nije svjesna drugih ljudi oko sebe. Ne pita nikog za savjet, ne sluša nikoga i to joj je prolazilo, ali u svakoj sezoni Survivora postoji igrač poput Jaya koji želi izbaciti takve igrače. Neki izbace, neki ne. Jay spada u ovu prvu grupu igrača. To je odličan potez jer da se dogodio merge, Jay bi imao manje šanse za F3 i to sad može nekome biti čudno jer je on izbacio Michaele (millenials) plus ispala je još jedna Millenials i Taylor (Millenials) pa kako onda ima veće šanse. Zato što bi i u toj situaciji bili na dnu, ali ovako iako su na dnu, Jay se spasio i sad može stvarati veze koje je htio. To se dobro vidi u ovom zadnjem njegovom potezu kad kaže za Taylora je je glup surfer, a da on ima ciljeve u životu. Zato i nije odigrao taj idol jer je znao da Taylor ispada i da on ostaje. Sad je izgubio troje najvernijih igrača, ali nemojte gledati kao Michaele da ne vidi okolinu oko sbee i što se događa. Jay to vidi, a to je da je Adam sad u skroz zeznutoj situaciji i da Jay sada nejde sto posto doma. Kod Gen X ima nekoliko dobrih veza u vidu Davida i one plavuše, a samim time je tu i Chris. David se isto razočarao u Adama. 

Uz Jaya i Chrisa do kraja jer osim Jaya što sam obrazložio, Chris je jedan od onih igrača poput Chrisa Daughertya (koje li slučajnosti imaju isto ime), a Chris Daughtery je najpodcjenjeniji survivor igrač u povijesti. Kao i ovaj Chris iz ove sezone izgledao je na prvi pogled glupo i zbunjeno. To su jedni od igrača koji jednostavno imaju takvu facu, ali Chris iz ove sezone je vrlo ugodno iznenađenje. Po meni najbolji strateg iz Gen X

Što se tiče Adama, lik je glup igrač. On je pak jedan od onih fanova koji su previše zabrijali na strategiju i da se moraju raditi veliki potezi pa nije svjestan kako drugi gledaju na sve to.

Kao što sam rekao. Pratim Survivor od samih početaka i uz sve analize ove igre odat ću vam jednu najveću tajnu u Survivoru zbog koje ćete drugačije razmišljati o samoj igri ako shvatite. NISU BITNI TOLIKO IGRAČI KOLIKO SAMA IGRA!!!

Što to znači? Lijepo sam napisao da Jay nakon onakvih poteza ima veće šanse za F3 ili što će već biti nego da je ostalo više millenialsa iz razloga jer je sad više Gen x pa će se zato početi izbacivati što se i dogodilo u 10. epizodi. To je taj psihološki utjecaj igre i niti jedan igrač to ne može promijeniti. To je logičan slijed igre.

Dvije izvrsne epizode, odlična sezona zasad.

Zeke i David. Stvara se tu neko rivalstvo i drago mi je zbog toga jer dugo nismo imali ovako nešto, ali David je u krivu kad kaže da je Zeke trenutno najbolji kad je tu još uvijek Jay. Lik je postao kameleon. Mnogi to ne vide što i ne čudi jer ove dvije epizode je igrao Sandrinu poznatu strategiju under the radar, a prije toga bio agresivan kao najveći od svih, Robfather. Kompletan je igrač i to David ne vidi. Idemo dalje... Znate zašto to David ne vidi? Ne zato što je slab igrač jer nije (igra on dobru igru) već zato što ga je taj utjecaj igre zaslijepio i svi su zaboravili na Jaya jer više nije tako agresivan i smirio je svoju igru. Zato je sad bio rat među Gen X te između Davida i Zekea.

Ajmo pokušat ući u Jayovu glavu i zašto je on taj koji igra najbolje i zašto treba pobijediti. Zato što zna kada treba napraviti velike poteze, a opet je imao i u 10. epizodi i u 11. epizodi. Glavna tajna ove vrste strategije je da se pokušaš stavit u poziciju gledatelja/fanova. Dakle, svih nas koji pratimo. Primijetit ćete da je zbog te under the radar igre Jay upravo bio u toj poziciji. Mogao je u 10. epizodi iskoristiti idol za sebe, nitko mu nije prišao da razgovaraju o nekakvoj strategiji već je sam zaključio usprkos svoj toj paranoji koja zahvati svakog igrača. Jay je bio gledatelj te dvije epizode. Tako njegov um razmišlja. NEOGRANIČENO gdje postoji uvijek ta zadnja opcija. Najzadnja koja može biti. Ovo se sve čini jako nadrealno, ali Survivor je takva igra. Dok u 11. epizodi Jay osvoji HI bez ikakvih problema jer je tako odlučio uz svu tu volju i ciljeve koju ima. Agresivnost mu se na trenutak vratila, ali samo za taj izazov i pustio da se sve opet odigra kao u 10. epizodi. Dobro, bila je to spojena epizoda kao dvije pa je iduća ustvari 11., ali dobro svejedno ustvari.

A sad se vratimo na ono što sam gore napisao, a to je da NISU BITNI TOLIKO IGRAČI KOLIKO SAMA IGRA!!! U 99% slučajeva to je zbilja točno, ali postoji onaj 1% koji prkosi nekoj zdravoj logici, prkosi toj psihologiji mase, prkosi tom silnom paranoičnom utjecaju igre. U taj 1% spada upravo Jay. I zato on igra najbolju igru i zato bih volio da on bude sole survivor ove sezone. No, Survivor je prevrtljiva igra, treba i malo sreće ali vidjet ćemo. Jesate skužili da se dosta epizode zove što je Jay izgovorio. Zasad: im the kingpin, still throwing punches, million dollar gamble...

Jay radi upravo ono što je Probst rekao u jednom intervjuju, a to je da treba znati kada napraviti velik potez i kada se treba malo stišati i smanjiti strategiju. To Jay ove sezone radi izvrsno. Jeff je to rekao ovdje od 4:12 to jest od 4:40



Inače da, Chris je bio stvarno zanimljiv igrač i volio bih da se vrati u idućim sezonama.

Baš gledam malo neke govore od jury i sjetio se Davidovog govora iz S22 o Boston Robu. I dan danas se naježim  ti_si_Bog


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1747 : 30.11.2016. 22:57:41 »
Gledao sam trecu sezonu Australian survivor i mogu reci da zadnja epizoda gdje se birao pobjednik, zadnji plemenski savjet gdje finalisti drze svoje govore i odgovaraju na pitanja porote ostavilo me u kompletnom soku!!  :o Odgledao sam sve sezone Usa survivor, Juzna Afrika survivor, nas survivor ... nigdje onakav obrt ne vidjeh kod jednog takmicara  :naklon: Topla preporuka svima da pogledaju Australian survivor sezona 3  smileyNO1

Iskreno meni je sezona onaka osrednja , imalo je bas dosta losih igraca , koji nikako da naprave neki potez , sto se tice idola i prednosti tu je tek katastrofalna sezona bila..Tek mi se sezona dopala zadnje 4-5 epizode , dobro i u startu sam mislio da ce da bide extra sezona,a pobednikom naravno nikako nisam zadovoljan.

Da li vredi gledati taj Juznoafricki survivor recimo ovu zadnju sezonu emitovanu 2014god ? :)
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1748 : 01.12.2016. 00:19:08 »
Zaboravih da dodam , sto se tice Austalijskog survivora  produkcija je  veoma dobra kao i voditelj koji je dosta iskopirao Jeffa , na momente sam mislio da Jeff host :D
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1749 : 01.12.2016. 14:08:11 »
Dobra 12. epizoda

Spoiler for Hiden:
Dobar TC sve se fino zakuvalo prije njega.Will me zestoko nervira,sad je tek nepodnosljiv.Ode Zeke nisam to ocekivao mislio sam da ce nekako da se izvuce i mislio sam da ce da ide do kraja jer je u sezoni 34,ipak nije,dobar potez Adama fino su provalili da je Hannah meta.Jay je vrlo dobar on i njegova igra idu uzlaznom putanjom za razliku od Kena koji je sve gori i gori.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1750 : 01.12.2016. 15:23:32 »
Na kraju ipak glupost Adama


Spoiler for Hiden:
jer je Will glasao za Zekea. Interesantna epizoda, drago mi je da je Zeke ispao. Bice zanimljivo do kraja.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1751 : 01.12.2016. 18:54:47 »
Odlicna epizoda... Odlicna :D

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1752 : 01.12.2016. 21:12:26 »
Sad posle Australijske sezone ove epizode od 40min mi dodju prekratke  ;D   Ne mogu da verujem da je Zeke bio smiren i fakticki nista nije pokusao kad je saznao da Will hoce da ga izglasa , ovamo u Australiji bi se poklali  ;D ;D  Sad po svemu sudeci Sunday i Brett su na dnu  :)
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1753 : 06.12.2016. 00:40:04 »
Zavrsio SouthAfruca survivor petu sezonu ,iskreno nisam ocekivao nesto od sezone medjuim afrikanci su iznenadili , dobri twistovi , ne znam ko je smisljao chellenge ali 90% nisu nikad bili u US verziji :D ;D ;D dobra sezona , jedino sto mi se nije svidelo to sto
Spoiler for Hiden:
mozes da ukradnes idol od nekog  :facepalm
   preporuka za pogledali , malo je nezgodno dok se covek ne navikne na akcenat  :)
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1754 : 08.12.2016. 17:15:28 »
Pogledao 13-tu

Spoiler for Hiden:
Dobra epizoda,duplo izbacivanje dugo se cekalo na to :D . Drago mi je sto je Will otisao u prvoj polovini jer je stvarno presrao,i ocekivao sam da ce on izaci cim je govorio ja sam u najboljoj poziciji itd itd.U drugoj epizodi otisla Sunday,misilm da je slab potez jer su tu i dalje David i Jay ali se slazem sa Hannah u tome da neko ne odvede Sunday kao goat.Adam je dobar poboljsao se veoma,u pocetku je bio dobar u sredini los i sada je dobar.Od ovo 6 pobjedjuje Jay,David ili Adam mozda ovo nece biti F3 ali neko od ovo 3 ce pobjediti.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1755 : 08.12.2016. 17:18:30 »
Spoiler for Hiden:
Zaboravio sam da kazem da je i Jay svoj idol bacio tako da su sva 3 idola bacena.Ostaje tu jos Kenova prednost,vidjecemo sta je to.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1756 : 08.12.2016. 23:41:06 »
Spoiler for Hiden:
Kao sto sam i ocekivao duplo izbacivanje  ;D 6 u finalnoj epizodi ? bas me zanima sta su nam spremili  :)  Zasto ne bi Ken pobedio ? jos ima sad i tu prednost , videcemo sta je..nervira me  to sto se stalno potencira i Jeff i sve ostali pricaju unapred kao da mora da pobedi onaj ko je igrao igru i vukao neke poteze , nidje veze samo treba da se setimo ko je pobedio u prosloj sezoni xD  Nego sad sam vremenom poceo da navijam za Jaya , steta sto je prokockao idol ali ebg nikad se ne zna..
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1757 : 09.12.2016. 01:16:34 »
Sad se nesto razmiljam ne znam da li se primetili kako
Spoiler for Hiden:
svako kaze svoj plan na Hannah , na kraju pobednik ?:P
Cycling 4 life

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1758 : 10.12.2016. 13:24:22 »
Jos jedna dobra epizoda i generalno dobra sezona.  Uglavnom ispadanje je bilo po mojoj meri.
Spoiler for Hiden:
Mali mi izaziva porast agresije, a ona je nekako neprimetna. Mozda  njeno izbacivanje nije najbolji strateski potez ali su bar finalisti oni koju su aktivni na ovaj ili onaj nacin. Neki za nijansu vise zasluzuju pobedu jer su se vise igrali ali mi stvarno ne bi bilo zao da bilo ko od ovih pobedi.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1759 : 14.12.2016. 16:06:24 »
Tonight is the night  ;D
Spoiler for Hiden:
   Hannah , Ken ,  Brett do pobede kao po obicaju  :'(
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1760 : 15.12.2016. 02:04:27 »
Evo linka


Krećemo uskoro u još jedno finale!!! Šest igrača, bit će jako zanimljivo. Troje imaju velike šanse za pobjedu, a troje baš i ne. Ako Adam prođe, on će dobiti na emocije zbog mame, a realno ništa posebno nije odigrao.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1761 : 15.12.2016. 02:18:49 »
Hahahaha, Jay  ti_si_Bog

Bravo za Davida, ali vidjet ćemo
Spoiler for Hiden:
hoće li ga Jay iskoristiti.

EDIT:

Koja komedija. Kakva borba za IC. Fantastičan David što se tiče
Spoiler for Hiden:
izazova i lažnog idola
Jay se sjebo, dobro nije znao za idol, ali u izazovu nije prekrio one brojeve. No, opet fantastično odigrano i od njega što je ukrao nagradu i još pozvao Adama. Stvarno njih dvoje jebeno igraju. David nešto bolji sad. Mislim da sad i da Adam prođe u finale, neće pobijediti pokraj ovakvog Davida i Jaya. Ali ako njih dvoje budu, David pobjeđuje radi lažnog idola. Dakle, Jay se mora riješiti Davida.

EDIT 2:

Jay  rofl rofl rofl rofl rofl ali sve u svemu odlična igra. Bravo i za Kena. Uglavnom,
Spoiler for Hiden:
David bi trebao pobijediti. Ajmooo!!!

Fantastično.

EDIT 3:

Čovječe  clapp
Spoiler for Hiden:
bravo za Kena. Prvo legacy, sad ovaj imunitet. E sad ima razloga da bi mogao i on pobijediti jer iako jako dobar socijalan igrač i jako dobar igrač za izazove, ipak je sjebao ono oko Willa kad se ponio jako razmaženo, ali sad uz Davida ima šanse. Samo da Adam ne dobije na temelju emocija.

EDIT 4:

Ma joooj, kako me živcira što ima idola još u igri. Stvarno uništavaju igru s time. Dobro je 2, 3 idola imati tijekom cijele sezone, ali jebote što je ovo. Šteta, pati igra i to jako. Sad uopće nema nikakvog truda da se uvjeri i govori o strategioji, ali svaka čast Adamu što je našao. Samo, toliko idola je baš previše. Jebote, za 5 sezona će biti 15 idola po sezoni.

EDIT 5:

 :o

Hahahahah, kakvi glupsoni. Mislim, drago mi je što je
Spoiler for Hiden:
David dalje u igri jer će sad sigurno dobiti
ali da su Ken i Hanna toliko glupi to je strašno. STRAŠNOOO!!! Brett je na kraju kakav god da je ispao pametniji i ovo što je rekao na kraju. Davide, čestitam, ostali upravo ste izgubili milijun dolara. David je mačka sa 9 života i on pobjeđuje osim ako Adam isto ne prođe i iskoristi majku kao štit. E onda u poroti neće biti bistre glave pa će se voditi emocijama.
« Zadnja izmjena: 15.12.2016. 03:13:55 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1762 : 15.12.2016. 03:26:55 »
Ken  :o pa zemljani što je ovo. Ajme meni kakav zadnji IC. Jedan od najboljih i najnapetijih u povijesti Survivora. Wooow!!! Sad i Ken ima dobre šanse, ali vidjet ćemo kako će David i Adam sve to odigrati.

Spoiler for Hiden:
Ken ipak izbacio Davida. Sad ćemo vidjeti kako će biti.
« Zadnja izmjena: 15.12.2016. 03:58:08 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1763 : 15.12.2016. 04:17:10 »
I tak,
Spoiler for Hiden:
Adam dobio.

Sad reunion.

EDIT:

Katastrofa. Daj ne da mi se više slušati
Spoiler for Hiden:
ovog Adama.
Već se dosta fanova buni da je ovo namješteno za njega, čak i neki igrači po twiteru isto to pišu jer kako se to sve poklopilo. Hollywoodska priča i sve to oko njega. Evo, reunion već traje 15 minuta i 15 minuta pričaju
Spoiler for Hiden:
o njegovoj majci.
a ne možeš ništa reći jer će ispasti da si nemoralan. Mislim, svaka m,u čast što je izdržao, ali dajte me nemojte jebat s ovim namještenim pričama.

EDIT 2:

I naravno,
Spoiler for Hiden:
sad Brett i kako je on rekao svima da je gay. Jebeno, umjesto da pričaju o strategiji, oni pričaju o tome.
« Zadnja izmjena: 15.12.2016. 04:39:32 Mulder »

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1764 : 15.12.2016. 06:18:18 »
Spoiler for Hiden:
sta sam reko Ken i Hannah do kraja hahaha , klasika..razocarao Jay kako nije video da to nije pravi idol ,pa takve idole produkcija ne radi deceniju unazad , sve su u obliku medaljona , epic fail..Brett objasnio izjavama xD u covece koliko kukanja na zavrsnom TCu , Adam po meni zasluzena pobeda 10-0  :o , nije odigrao brilijanto ali je dobro odigrao nema sta  ,verovatno je doprinelo pobedi plakanje i izjava za njegovu majku,ali sto sam primetio do sada u svim sezonama kada neko od jury ustane i kaze za koga treba da se glasa i objasni razloge taj je na kraju i pobedio  ;D  konacno da pobedio neko ko nije vucen do kraja..izgleda da ce i to da se promeni na bolje dosta je bilo  :)e sad pitanje da li bi pobedio Adam je bio s Davidom u finalu,verovatno bi nakog onakvog TCa , samo bi mozda bilo gusto xD  a da reunion epiozda je bila cringey..sve su svemu dobra sezona , ceka se naredna povratnicka tj 8 mart  8)
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1765 : 15.12.2016. 18:03:19 »
Već se dosta fanova buni da je ovo namješteno za njega, čak i neki igrači po twiteru isto to pišu jer kako se to sve poklopilo. Hollywoodska priča i sve to oko njega.

Jel moze linkovi od tih bivsih igraca sta su pisali ?





 ;D ;D
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1766 : 15.12.2016. 18:44:43 »
Pogledao finale

Spoiler for Hiden:
Na prvom TC-u ode Jay,dobar je bio ali ipak je bio prevelika prijetnja.Cudno mi je bilo sto je pao na onaj lazni idol ali izgleda previse se bio uzbudio.Na drugom ode Bret bio je on dobar,racionalno je razmisljao ali jebiga nije uspio da sprovede to sve u dijelo.Na trecem ode David bas mi je zao jer je zasluzio da pobjedi ovu sezonu,ali Ken ga je izdao na kraj,ipak on.Ken je u medjuvremenu bio dobar odlican u izazovima dobar socijalno ali nije neki strateg.Na kraju F3 Ken,Hannah i Adam,pretpostavljao sam da ce Adam pobijediti ali ne 10-0-0 steta jer su i Ken i Hannah zasluzili po koji glas.Adam je odigrao solidnu igru bilo je tu uspona i padova i ishitrenih reakcija i poteza ali nekako se provukao i relativno sam zadovoljan pobjednikom ali mogao je tu lako biti i David.Pobjeda od 10-0-0 je nezasluzena.Jedan govor mi se urezao i to onaj Chrisov kad je prakticno posrao Kena.Uglavnom dobra sezona jedan od najboljih castova,bit ce iz ove sezone masu povratnickih igraca u sledecim sezonama.Sezona 34. ima vrhunskih igraca ali ima i dosta vrana,ali ipak ocekujem dobru sezonu.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1767 : 15.12.2016. 21:40:24 »
Zao mi je prvo sto posle ko zna koliko sezona nisam finale gledala live. Ali sta je  tu je.
Sa sezonom sam zadovoljna. Svidjala mi se ta neka obojensto, da je bilo dosta rivaliteta ali ne i mrznje bar ne ocigledne. Samo da je Adam malo manje plakao. A sta da radi kada oni vole takve tuzne price.
Spoiler for Hiden:
Ne mislim da mu je pobeda namestena zbog toga ai su iskoristili taj momenat
. Uglavnom dobra sezona i ako nisam imala nekog za koga navijam  svim srcem. Eto drago mi je samo sto neki nisu pobedili i to je to.

Muldere sta ocekujes od sledece sezone i povratnika?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1768 : 16.12.2016. 00:30:01 »
Evo, ovdje sam baš pisao o povratničkim igračima i o idućoj sezoni https://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,6564.msg436751.html#msg436751

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1769 : 16.12.2016. 14:44:02 »
Slabo finale po meni


Spoiler for Hiden:
David je apsolutno zasluzio pobedu. Mislim da mi se nikada nije desilo otkad pratim Survivor da sam zgotivio nekog takmicara a da mi se u prvih par epizoda gadio. Stvarno je lik mnogo napredovao u svakom pogledu tokom igre. Plus lazni HII  rofl rofl Bogotac. Verujem da ce biti opet prilike da igra.


Finalni TC sam po sebi


Spoiler for Hiden:
Bezveze. Znalo se ko ce pobediti pa neizvesnosti u tom pogledu nije ni bilo.

Tags: