Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226945 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1680 : 19.05.2016. 04:59:50 »
Opa, Millennials vs Gen x  ;D

Millennialsi su od 80-ih do nultih dok su Gen X od 60-ih do 80-ih. jde da i to vidimo.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1681 : 19.05.2016. 05:19:04 »
Kriza i u Americi , prvo ukinulo dodele automobila , pa posete rodbine , sad nema ni spint glasanje ko ce pare da  dobije ..
Cini mi se da nije jedan kadar ove sezone nije bio kako spremaju ili jedu pirinac ili sta vec..a ni surivor aukcija nije bila  :-X Sve u svemu kakva sezona , takav i pobednik :D

Naredna sezona verovatno nece da se gleda live , ceka se 34. sezona, februar 2017  8)

se ya
Cycling 4 life

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1682 : 19.05.2016. 16:42:36 »
Kakva sezona, takvo i finale - za premotati i preskociti.


Pobedi na kraju osoba koja nikakav potez u sezoni nije napravila.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1683 : 19.05.2016. 18:55:23 »
Pogledah i ja finale,nije nesto ali je bio odlican onaj twist.

Spoiler for Hiden:
Michelle pobijedila bila je solidna a eto taman mozda i najbolja od ovo 3,Aubry nije bila nista specijalno.

Ovu sezonu su obiljezili teski uslovi i one evakuacije i par zanimljivih licnosti.

Jeff rece da ce sledeca sezona biti dobra.


Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1684 : 19.05.2016. 19:46:35 »
 :dash :dash :dash
Spoiler for Hiden:
Ne mogu da verujem, opet ode nagrada onom ko je plakao u finalu. Dajte ljudi, Michell nikakav potez nije napravila. Kad bi se napravila analogija sa Kumom, Michell dodje Fredo, dok je Obri Majkl. Obri  je igrala dosta dobro u svim aspektima igre, drzala sve konce u rukama, uvek na pravoj strani glasova i onda dodje ozlojedjena porota i da nagradu uplakanoj devojcici.
Nesto mora da se menja u vezi glasanja
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1685 : 19.05.2016. 20:26:56 »
 clapp
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1686 : 19.05.2016. 20:40:33 »
Pogledah i ja finale,nije nesto ali je bio odlican onaj twist.

Spoiler for Hiden:
Michelle pobijedila bila je solidna a eto taman mozda i najbolja od ovo 3,Aubry nije bila nista specijalno.

Ovu sezonu su obiljezili teski uslovi i one evakuacije i par zanimljivih licnosti.

Jeff rece da ce sledeca sezona biti dobra.
Slažem se. Michelle je imala konstantu. Nije bila odlična pa ni ne znam kak dobra, ali čisto solidno se držala i dobro je rekla za generaliziranje oko beuty plemena. Vidjelo se da je porota odlučila prije nego što su rekli završne govore. Pogotovo Scott, a gdje je Scott tu je Jason tako da je na kraju bilo očito tko je pobijedio.

Aubrey je u ovakvoj slaboj sezoni bila uvijek glasna, ali realno nije ništa veliko napravila. Jedna od onih glasnih igrača koji stalno pričaju o strategiji a ništa ne naprave i onda se dobije dojam da je odigrala kvalitetno, a realnost je sasvim drugačija. Tai je najslabiji od njih, ali je kao što sam rekao karakterni igrač koji će se pamtit i siguran sam da će ga zvati za neku sezonu sa povratničkim igračima.

Uglavnom, jedna od najslabijih modernih Survivor sezona. Nije razočaravajuća sezona jer takve sezone su one od kojih se mnogo očekuje kao sa povratničkim igracima, a takva mi je bila FvF 2 to mi je bilo razočaranje. Ova sezona je samo slaba.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1687 : 20.05.2016. 04:26:03 »
Ja uvek sacekam da se sezona zavrsi, pa da odgledam u cugu.
Sezona 32 je iznedrila par interesantnih likova koje bih gledala u sledecim sezonama:
Spoiler for Hiden:
Cydney mi je bila odlican igrac, fenomenalno opaza i cita ljude, ali mi se nekako prestala boriti pred kraj kad su svi pojacali igru. Mislim da bi se pokazala bolje kad bi joj dali jos koju sansu.
Tai i njegovo pile su bili super za gledanje i koliko god pljuvali njegovu igru, meni su nekako njegovi potezi bas bili u skladu s njegovim karakterom, pa otuda i razlog zbog kojeg je izbacio Scotta mi je bio totalno logican iz njegovog ugla. Interesantan za gledanje.
Aubrey je neko ko ocigledno ima jaku socijalnu igru sto mozda glasanje nije pokazalo, ali par igraca iz drugog plemena su za nju rekli da je super lik i s njom su pricali dok su bili u igri: Tai, Scott je rekao u jednom momentu da je ok, Nick da bi se sa njom druzio van igre... Ocigledno je imala neku zicu, ali to nije dovoljno pokazano. Sto se tice strategije: mnogo analiziranja, ali malo zapravo pravih poteza. Nije bila moj favorit, ali me njeno mesto u finalu nije iznenadilo.
Moram da priznam da mi je duo Jason/Scott bio apsolutno odbojan jos otkako su se ponasali bas seksisticki prema Alecia-i. Ja nisam bas osetljiva na te stvari toliko i ona mi nije bila neko za koga navijam, ali taj nivo testosterona i busanja u grudi je bio too much. Ono kad te nateraju da ne budes na njihovoj strani. Scott mi je ostao mali covek i zlopamtilo i los gubitnik i mrzela sam kod god otvori usta do samog kraja. Jason mi je bio bolji bez njega (i u stvari, ima dobar smisao za humor i dobru pricu), ali nazalost definitivno pod Scottovim uticajem. Jasona bih gledala ponovo.
Debbie- ekscentricna, ali meni nije bila nepodnosljiva kao sto su neki igraci tvrdili da jeste. I stvarno dobra u izazovima s obzirom na njene godine.
Buba u uvu je jedna od najstrasnijih stvari koju sam videla u Survivoru.  :o
Peter- jedan od najprepotentnijih i najnepodnosljivijih igraca ikada. Potpuno me podsetio na prvi put kad su napravili isti eksperiment sa podelom plemena: oni koji misle da su mnogo pametni, ispadnu previse glupi da ukapiraju da im je socijalna igra truba. Mnogo los lik...
O pobednici zaista nemam neko posebno misljenje.Nije bila moj favorit, ali mi je ok sto je dobila. Mislim da je dobila pare jer su Scott (i Jason po defaultu) bili vrlo zapeti sto su nadmudreni od ovo dvoje, da nisu hteli u inat da im daju pare, ali njena igra pri kraju i solidni odgovori na poslednjem plemencu donekle opravdavaju titulu jedine prezivele. Licno, meni bi bila poslednji izbor...
I konacno, moram da spomenem Caleb-a. Pre nego sto je usao, ja sam odgledala neki snimak o njegovom uvrnutom ponasanju u Big Brother-u. Kako su ga tamo predstavili, ocekivala sam nekoga kao onog Russellovog necaka. Nije bio kontrash, nije se svadjao, ginuo je u izazovima (da ne kazem, bio glavni razlog sto su Beauty osvojili sve imunitete do tog trenutka) i kao gledaocu, bilo mi je krivo sto je morao da napusti igru. Cekala sam neku dramu...

Sve  u svemu, ok sezona. Tema nove sezone je meh, ali kapiram da ostati relevantan posle toliko godina zahteva da se stalno reinventisu.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1688 : 31.05.2016. 22:22:22 »
lol  :facepalm

For 12 of the cast members, this will be their second chance at the game.
Six of the cast members will be playing for a third time.
Two people will be playing for a fourth time.

http://insidesurvivor.com/survivor-season-34-cast-12288

Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1689 : 02.06.2016. 03:13:03 »
Najveci je jos jednom bio gost na Cesterninovom podcastu http://robhasawebsite.com/news-af-31-boston-rob-mariano-is-news-af-wednesday-may-25-2016/ bio je i Tyson. Odlicno. Samo stisnite na strelicu.

I dva dana kasnije http://robhasawebsite.com/run-it-up-reno-live-podcast/ kakva ekipa, kakav podcast. Promijeni ti nacin gledanja na igru  clapp

Citat:
This was really fun having everyone on. BRob and Tyson together were hilarious, Stephen was terrific as always, and Anna had some nice insights into the past season. Nice job all the way around!
Citat:
Boston Rob was amazing; the way he thinks about the game is rare and always great for the podcast.
Citat:
This might be my favourite Survivor podcast you've done. I loved the rapport between the group, and hearing the different opinions and jokes. I think it's really fun when people who played together talk about the show in this case and the live Know It Alls, like Tyson/Rob, Stephen/Tyson, Jeremy/Natalie and Jeremy/Stephen.

Vidio sam igrace za 34. sezonu i ne mogu vam reci koliko sam nahajpan. Dugo ovako nisam bio, jos od 20. i 22. sezone. Bas sam sretan sto se dosta meni dragih igraca vracau pa ajmo to malo proanalizirati i staviti im statuse. Sto su status pitate se? Statusi su tipa legende ili potencijal da postane legenda ili nesto trece. Pa ajmo vidjeti http://www.mjsbigblog.com/survivor-season-34-cast-spoilers-all-stars.htm

Andrea Boehlke - prvi put se pojavila u 22. sezoni i nakon toga u FvF gdje je pokazala dobre vjestine u igri. Ono sto je naucila od Robfathera uspijela je koliko toliko prenijeti na svoju drugu sezonu. Dobra socijalna i strateska igracica. STATUS: femme fatale.

Brad Culpepper - pokazao se dobrim u izazovima, ali jako los u socijalnoj igri. Ne vjerujem da ce daleko. STATUS: ponizavajuc.

Aubry Bracco - najnovija igracica koja se pokazala kao dobra socijalna i strateska igracica  vrlo teskoj sezoni sto se tice vremenskih uvjeta i izgubila je nekoliko igraca zbog kojih je bila pod velikim pritiskom. U zadnjih par epizoda zakazala. STATUS: potencijal za odlicnu igracicu.

Caleb Reynolds - isto najnoviji igrac koji je nazalost onako zavrsio. Ako ga analiziriamo prije toga, vdijet cemo da je dominirao u izazovima i to stvarno dosta mocno. Pokazao se odmah kao alfa muzjak, dobar voda i solidan socijalni igrac. Strategije nismo vidjeli. STATUS: dark horse za visoku poziciju.

Ciera Eastin - volio sam je u njezinoj prvoj sezoni i nisam je previse volio u njezinoj drugoj sezoni gdje je sam asebe unistila sa previse razmisljanja o strategiji. Nesumnjivo dobra strateska igracica, ali je kao bomba koja ce svaki put eksplodirati pod pritiskom. STATUS: potencijal da svoju igru unisti do kraja ili ju odvede do perfekcije.

Jeff Varner - volim Jeffa. U svojoj drugoj sezoni uopce nije bio los. Neke krive odluke, krivi igraci, ali sve u svemu oni razno razni mergeovi su ga unistili. U drugoj sezoni, Australiji je bio solidan. Vidjelo se da ima potencijal za nesto vise, ali nije islo. STATUS: iskusan stari lisac.

Cirie Fields - ne mogu vam opisat srecu sto nju vidim. Jedna od najdrazih igracica u uvjerljivo najbolji socijalni igrac u povijesti Survivora. Sjetimo se njezine prve sezone, 12. ako se ne varam kad nitko nije nista ocekivao od nje pa je svima pokazala sto cini socijalna igra. Sjetimo se njezine 16. sezone i sa kakvim je igracima igrala. U toj sezoni je bila u rangu Parvati, ali odlucivale su sitnice. Njezino trece pojavljivanje je brzo zavesilo, ali nije ni mogla previse pokazati. Sada dolazi cetvrti put, igracica koju svi vole i koju svi cijene. Dobro dosla natrag. STATUS: Legendaran.

J.T. Thomas - ah JT, jedan od najvecih heroja u povijesti Survivora koji je u svojem drugom pojavljivanju postao villain. Kakva sudbina. I dalje ce sigurno biti simpatican, dobar u izazovima ali mislim da ce ovaj put biti nekako po strani. STATUS: potencijal da postane legendaran.

Debbie Wanner - najnovija igracica. Pisao sam o njoj i njezinom karakteru zbog cega ce se pamtiti. Volim takve igrace. STATUS: potencijal da postane legendarni karakter. Ne igrac vec karakter/lik poput Shanea, Coacha i slicnih iako je Coach i legendaran igrac.

Malcolm Freberg - njemu je ovo biti ili ne biti. Mislio sam da ce malo dalje u svojem drugom pojavljivanju gdje mi se cinilo kako je dosao trenutak u kojem uopce nije sve shvacao ozbiljno i igrao samo iz zabave. STATUS: potencijal da postane legendaran.

Hali Ford - iznenadio sam se s njom jer kad sam je vidio, mislio sam da i nije previse pametna, ali vidjelo se da nije bas tako. U svojoj prvoj sezoni je bila vrlo dobra socijalna igracija i vrlo lukava po pitanju strategije. STATUS: femme fatale.

Ozzy Lusth - uh, dragi Ozzy. Ovo mi je stvarno nestvarno da se on opet pojavljuje. Top 3 igraca sto se tice izazova, ali nazalost socijalna i stratska igra mu nisu dobre. Vidjeli smo u njegovoj prvoj sezoni da je samo pomocu izazova dosao di finala. Drago mi je da se vraca, ali nekako imam osjecaj da ce svoju ostavstinu jos vise unistiti. Sto se tice samog cistog prezivljavanja, Ozzy je taj jedan od ultimativnih Survivor igraca, ali jebiga, Survivor je ponajprije socijalna i strateska igra. STATUS: potencijal da prestane biti legendaran.

Tai Trang - drag mi je Tai, ali nema pojma o igri i to se vidjelo sa svakom novom epizodom. Mislim da ide daleko upravo zbog toga. STATUS: potencijal da postane legendaran karakter.

Tony Vlachos - hahahahha kako ga jedva cekam vidjeti. Vec ga svi znaju i sto je u stanju napraviti tako da ce mu sada biti uzasno tesko. Opet ce biti paranoje, spijunaze, legendarnih one linera. Kakav je to lik i odmah nakon svoje prve sezone je postao senzacija i legendaran igrac. Sto se tice novih sezona, to se tako rijetko dogada. STATUS: legendaran.

Sarah Lacina - hahaha pa to je ova kaj je isto bila policajka i Tony ju je vrtio oko malog prsta. Ma daj bjezi. STATUS: nikakav.

Troyzan Robertson  - bio je u uzasnoj sezoni, ali postao je pamtljiv. Drago mi je da se vraca. Vjerujem da ce u jednom trenutku puknuti, ali mislim da sad nece imati sve zene protiv sebe. STATUS: potencijal da postane legendaran karakter.

Sierra Dawn-Thomas - uvijek mi se cinilo da moze ponuditi dosta vise tako da bih volio vidjeti nju u glavnj ulozi. STATUS: potencijal da postane odlicna igracica.




Malo razmaka...

Jer glavno jelo ostavljam za kraj...

Sandra Diaz-Twine - jer sto reci o njoj nego jedna od najvecih. Top 5 igraca u Survivor povijesti. Perfect score. Najbolja under the radar igracica i vjerujte mi da ce i tako sad igrati, ali jos suptilnije, jos umjerenije. Ona je trebala igrati prvi All Stars, ali nije mogla kakva steta. Svi ce ju zeljeti izbaciti jer mislim da sad nitko ne zeli riskirati, ali molim Saturnovom Bogu da samo dode do mergea pa da opet magija proradi. STATUS: Legendaran.



I nadam se da ce biti dosta vodenih izazova za Ozzya  ;D



« Zadnja izmjena: 02.06.2016. 03:16:11 Mulder »

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1690 : 03.06.2016. 09:50:03 »
Boze, ovo se jedva cekaaaaa!

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1691 : 03.06.2016. 10:52:00 »
lol  :facepalm

For 12 of the cast members, this will be their second chance at the game.
Six of the cast members will be playing for a third time.
Two people will be playing for a fourth time.

http://insidesurvivor.com/survivor-season-34-cast-12288
Sandra Diaz-Twine a.k.a Ciganka sa pijace  :facepalm. Da li su oni normalni!?
Zenska ekipa, osim Cirie i Aubrey, ocajna.
Od muskaraca, ne znam sta tu trazi Culpepper.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1693 : 03.06.2016. 13:30:39 »
lol  :facepalm

For 12 of the cast members, this will be their second chance at the game.
Six of the cast members will be playing for a third time.
Two people will be playing for a fourth time.

http://insidesurvivor.com/survivor-season-34-cast-12288
Sandra Diaz-Twine a.k.a Ciganka sa pijace  :facepalm. Da li su oni normalni!?
Zenska ekipa, osim Cirie i Aubrey, ocajna.
Od muskaraca, ne znam sta tu trazi Culpepper.

Ekipa je za ne znam kako nazvati sezonu ali tesko da ce sezona da se zove allstars2.. ja sam ocekivao neku allstart ili legends sezonu  :)

Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1694 : 03.06.2016. 14:08:21 »
Citat:
Ekipa je za ne znam kako nazvati sezonu ali tesko da ce sezona da se zove allstars2.. ja sam ocekivao neku allstart ili legends sezonu  :)
Ako je budu nazvali HvsV 2, onda su ga stvarno ugasili.
Ali lici mi na nesto takvo:
Villains: Tony, Culpepper, Malcom, JT, Troyzan, Sandra, Sarah,Ciera, Cirie, Andrea
Heroes:Jeff, Ozzy, Tai, Caleb, i taj novi, Sierra, Hali, Aubrey, Debbie, ta nova.
« Zadnja izmjena: 07.06.2016. 12:53:47 nebojsa66 »
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1695 : 21.06.2016. 22:37:50 »
Premijera 33. sezone je 21. 9. 2016.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1696 : 05.07.2016. 15:32:51 »
Theme and title for Survivor Season 34 will be – Survivor: Game Changers – The Mamanuca Islands. The theme is said to be based around players that “changed the game” in some shape or form in their previous season(s)

lol lal lel

gasi univerzum
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1697 : 08.07.2016. 21:08:10 »
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Ilideon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1698 : 05.08.2016. 15:52:17 »
Moze li mi neko postaviti ili poslati u inbox neki torrent sa prethodnim sezonama koji radi, hvala :)

Offline Ilideon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1699 : 07.08.2016. 14:06:42 »
Posto nisam skontao kako da editujem prethodni post pisem novi/
Naime, nasao sam torrent pa ako mi neko moze reci koje sezone vredi gledati, trenutno su mi na spisku sve sezone gde ucestvuju Russel, Parvati, Rob( obojica) Ozzy.
Markezas i Amazon sam gledao ranije.

Pa ako ima nekih sezona da su stvarno vredne gledati bez nabrojanih napisite mi, hvala :)

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1700 : 07.08.2016. 21:23:02 »
Posto nisam skontao kako da editujem prethodni post pisem novi/
Naime, nasao sam torrent pa ako mi neko moze reci koje sezone vredi gledati, trenutno su mi na spisku sve sezone gde ucestvuju Russel, Parvati, Rob( obojica) Ozzy.
Markezas i Amazon sam gledao ranije.

Pa ako ima nekih sezona da su stvarno vredne gledati bez nabrojanih napisite mi, hvala :)

Moji favoriti su China, Tocantins, HvV, Cagayan, Cambodia, Kaoh Rong.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1701 : 09.08.2016. 23:09:54 »
Posto nisam skontao kako da editujem prethodni post pisem novi/
Naime, nasao sam torrent pa ako mi neko moze reci koje sezone vredi gledati, trenutno su mi na spisku sve sezone gde ucestvuju Russel, Parvati, Rob( obojica) Ozzy.
Markezas i Amazon sam gledao ranije.

Pa ako ima nekih sezona da su stvarno vredne gledati bez nabrojanih napisite mi, hvala :)

Moji favoriti su China, Tocantins, HvV, Cagayan, Cambodia, Kaoh Rong.
All Stars

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1702 : 10.08.2016. 20:03:04 »
Australijski Survivor počinje 21. 8. 2016.

Takmičari će biti na Samoi, a voditelj je glumac Jonathan LaPaglia.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1703 : 18.09.2016. 23:38:12 »
Još samo par dana do nove ludnice  navijacica



Evo što Jeff kaže o novim igračima.


Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1704 : 22.09.2016. 00:16:49 »
Postoji streaming za večeras/jutros i kada počinje točno?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1705 : 22.09.2016. 01:08:14 »
Evo linka

U 2 počinje. Ovaj put ne gledam live pa će se kasnije ujutr pogledati ili prije podne.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1706 : 23.09.2016. 13:28:10 »
Ja skorz zaboravila da ovo treba da pocene pa nisam live gledala nego ovako reglularno. Mana, fali to neko dodatno uzbudjenje, prednost nema reklama. Uglavnom mislim da ne moze da bude gore od prosle sezone. Ako nista drugo imam utisak da ce vreme da se pobrine za to
Spoiler for Hiden:
Da  mi je znati ko je dobio srcku

Inace pratim i  Australiju. Zaosta su dobro odradili posao. I vizuelno i po scenariju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1707 : 23.09.2016. 14:44:09 »
Solidan početak. Naravno, ovi stariji podcjenjuju mlađu ekipu. Onaj tv pisac kako je samo paranoičan  rofl rofl

Spoiler for Hiden:
Srčani je vjerojatno imao netko od debelih iz gen x

Zasad nemam nikoga izdvojiti. Onaj model shvaća čisto preživljavanje koliko vidim. Ona lijepa četvorka iz mlađeg plemena oni pak ne shvaćaju previše, ali dobra mi je ona s naočalama iz njihovog plemena. Ona bi mogla bizi dobar strateg. Treba još pričekat.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1708 : 23.09.2016. 21:03:37 »
Pogledao i ja prvu epizodu nove sezone,solidna epizoda nista sprecijalno sem te evakuacije i ludog Dejva.  :)

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1709 : 24.09.2016. 03:22:45 »
Ne volim ovakve najave za sledecu epizodu jer u startu znas otprilike ko je u pitanju.


Ima zanimljivih likova u oba plemena, kod mladjih
Spoiler for Hiden:


mi je ova crnka Biblija fazon prelepa i mislim da ce daleko dogurati, ovi svi ostali ne razmisljaju svojom glavom.


Kod starijih


Spoiler for Hiden:
Ako policajca srce nije opalilo, on i advokat mogu daleko dogurati i ova sto je nasla "adventage". Mada glupo mi je sto su ovo uveli, kakva prednost moze biti na dan 36? Kad ih ostane cetvoro da dobije imunitet? Bezveze.

Tags: