Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226942 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1560 : 29.03.2016. 16:08:45 »
U inat dusmanima  bleh

Russell Hantz ‏
Brandon and I having some serious survivor talk
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1561 : 29.03.2016. 17:48:48 »
Pogledana 31.sezona

Spoiler for Hiden:
U proslom postu sam zaboravio da kazem steta kako se zavrsila ova sezona za Terryja ali dobro.
U 12. Joe pao od umora i nije uzeo imunitet,iskoristili su priliku i izglasali ga,malo mu fali jace strategije.U 13. Abi otisla i dobro je sto je posla jer je mogla nekom ugroziti igru.U finalu odlican prvi TC potpuno ludilo,idoli,i na kraju Kimmi ode.Logican potez ali su je prozreli SPencer i Tasha,ja mislim da bi je Jeremy odveo do kraja.U drugom TC-u otisao Keith bio je dobar i zabavan.U trecem TC-u otisla Wentworth bila je odlicna ovu sezonu dala je sve od sebe.Malo se Spencer zeznuo sa onim govorom,tu dobio dosta minusa od zirija.Na kraju Tasha,Spencer i Jeremy,mozda je bolje da je bila Wentworth umjesto Tashe,bilo bi glasanje neizvjesnije ja mislim.Tasha je dobra socijalna igracica,solidna je i strateski ove sezone je bila malo slabija u izazovima dosla je do kraja i to joj je mnogo ali ajde.Spencer se stvarno promijenjio promijenio je nesto u svojoj igri od proslog puta uspio je doci do kraja ali je imao par pogresnih poteza i to ga je kostalo.Jeremy je odigrao odlicno,imao kontrolu svo vrijeme,socijalno odlican,i na kraju dobar govor i lagana pobjeda.
Upravo to.

Spoiler for Hiden:
Jeremy je još jedan dokaz da socijalna igra je sve. Moraš stvarati komunikaciju pa makar i ne volio tu osobu kraj sebe. Moraš stalno razgovarati. Zato svi govore za Robfathera da nevjerojatno dobro komunicira sa svima. Matt, Coach i ostali su mu se divili koliko dobro drži pleme. Zato i je završio stipendiju za psihologiju.

Socijalna igra je tu sve i Jeremy bi bio dobar i u starijim težim sezonama bez HIIa.

Spencerov najveći minus te sezone je
Spoiler for Hiden:
na počektku onaj alliance sa Shirin i sjećam se da sam mu za tu epizodu dao jako malu ocjenu i tad je doživio meltdown, a poslije te epizode se samo dizao dok je Jeremy bio konstantan. Imao je tu jednosmjernu strategiju koja je bila vrlo efektivna kao Joe i Stephen štit i sve ostalo socijalno odlično kontrolirao.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1562 : 29.03.2016. 18:03:36 »
Spoiler for Hiden:
Da.Svi su ga obozavali i nikom se nije zamjerio,glasovi sve govore 10-0-0.On i Mike definitivno heroji :D

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1563 : 29.03.2016. 21:33:23 »
U inat dusmanima  bleh

Russell Hantz ‏
Brandon and I having some serious survivor talk

Pretpostavljam da je taj razgovor isao nekako ovako:

Brendon: Uncle, you are the greatest villain ever. Your strategic game is a work of a genius. I am nothing compared to you.
Russell: There, there little Brendon, you were good too. You were pissing on that rice like a real man.

 drinks
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1564 : 30.03.2016. 04:04:54 »
hm

Cycling 4 life

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1565 : 31.03.2016. 02:05:53 »
Pocinjeeeee :)

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1566 : 31.03.2016. 15:06:28 »
Bas sam razocaran, ne samo zbog igraca koji je izbacen, nego zbog cinjenice kako ce ovo uticati dalje na igru.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1567 : 31.03.2016. 17:30:29 »
Spoiler for Hiden:
Bilo je zanimljivo ko ce s kim da se udruzi i ja msm da bi bio zanimljiv TC ali Neal zbog infekcije izvucen,steta,bio mi je prvi favorit.Vidjecemo za dalje,dako se digne malo sezona.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1568 : 31.03.2016. 18:31:18 »
Malo me razocaralo sto


Spoiler for Hiden:
Neal nije ustupio HII nekome iz brain plemena, mnogo bi im pomogao.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1569 : 31.03.2016. 18:34:59 »
Kakva jebena šteta. Baš sam se ponadao dobrom TC-u kad šok i ovo je jedna od najčudnijih intervencija koje sam vidio, ali ipak na kraju zdravlje je najvažnije.

Malo me razocaralo sto


Spoiler for Hiden:
Neal nije ustupio HII nekome iz brain plemena, mnogo bi im pomogao.
I mene, ali baš sam gledao di je mogao i svi su gledali. Bilo bi čudno ako bi to napravio jer bi sigurno netko od suparničkih igrača vidio. Jedini način da je nekom dao je izravno pa što bude bude. Sad će idol opet biti negdje vani.

Ali ono što se meni sad sviđa je igra Nicka. U početku je bio nevidljiv zbog Caleba, ali sad zadnje dvije epizode uživa u igri. I dalje zna biti antipatičan, ali baš dobro igra trenutno i nitko ga zasad ne vidi kao prijetnju jer je trenutno Brawns vs Brains.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1570 : 31.03.2016. 20:30:13 »
Steta
Spoiler for Hiden:
za Neal-a, steta za idol.
Ali mozda nije mogao da ga prenese na druge, osim na TC?
A mozda je i zaboravio u celoj toj situaciji.
Obri je morala makar da mu sapne za idol, ipak je milionce u pitanju.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1571 : 31.03.2016. 22:09:52 »
http://robhasawebsite.com/survivor-2016-kaoh-rong-exit-interview-neal-gottlieb-neil-voted-off-medical-podcast/

Spoiler for Hiden:
Ipak nije dao, zato sto je kreten.U tom slucaju, bolje on nego Obri.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Jessy

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1572 : 31.03.2016. 23:03:41 »
Spoiler for Hiden:
Skoro mi nije bilo zao ovoliko za jednog igraca sto je ispao kao za Nila. Sto se tice idola, moguce da u tom trenutku ocajan sto je izvucen iz igre je i zaboravio da ima idol. Ostaje da se navija za Obri i Debru jer su mi Nick, Jason i Scot i previse antipaticni.
« Zadnja izmjena: 31.03.2016. 23:05:24 Goran88 »

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1573 : 31.03.2016. 23:16:27 »
To se odma znalo :)  I ja bi cuvao kao suvenir  ;D

Spoiler for Hiden:
Jeff Probst

Re idol - yes Neal could have given anyone the idol up until he stepped onto the boat to head to hospital.  Guess he wanted a souvenir?

Spoiler for Hiden:

 rofl
Cycling 4 life

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1574 : 01.04.2016. 15:10:04 »
Za ocekivati je da ga pozovu da igra opet.


Sto se Nicka tice
Spoiler for Hiden:


On je u najboljoj poziciji trenutno od svih igraca. Zna za HII, prelazni je glas...
"Brain" igraci su bas na dnu trenutno i mislim da svima ovima odgovara sada da ih izbace jedno po jedno. Brawn ce na tome zahtevati a i ovima ostalima je pametno da to ucine i onda mogu "Beauty" da ostanu u vecini 4 na 3. Mada Tai je priklonjen Scottu.


Cak je mozda najpametnije za Nicka i Michelle da izbace 1-2 igraca iz Brain plemena i onda ovoga ko ostane priklone na svoju stranu ali sve u svemu ne deluje da ce biti zanimljivo previse do kraja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1575 : 01.04.2016. 15:28:05 »
Michelle mi se čini dosta prevrtljivom. Iako je u grupi sa Nickom, rekla je i sama
Spoiler for Hiden:
da ga baš ne voli i da će mu dopustiti da vodi kolo. Samo se nadam kako će Nick na vrijeme to shvatiti, ali u jebenoj je poziciji. Brawn i Brains će se potuč dok je Nick u sredini i još zna da Tai ima idol jer mu je Scott rekao, a Scott i Jason mu očito vjeruju, a isto tako iz Brawns plemena mu prilaze. Ono što bi sad bilo najbolje za njega da nađe taj HII od Neila jer će ga sigurno vratiti na otok. Jer je sad u čvrstoj poziciji, a sa HII-om bi bio još u čvršćoj i ako kojim slučajem se okrenu protiv njega, ima idol.

Uglavnom, Nick zadnje dvije epizode ima winner editing. U početku nije imao ništa zbog Caleba, a pošto se editing radi tek kad završi snimanje
Spoiler for Hiden:
to znači da je Nick možda u finalu jer da nije, onda bi on dobio već bolji editing od početka, a ovako je dobio Caleb jer su znali da Caleb odlazi zbog ozljede. I baš kad je otišao, nastupa Nicka.

Baš ću to popratit.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1577 : 05.04.2016. 21:24:36 »
3 pogresna  ;D
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1578 : 07.04.2016. 04:35:38 »
Biggest mystery of tonight's Survivor : Tai's vote at Tribal Council.

Spoiler for Hiden:

 rofl  :facepalm  :facepalm

Spoiler for Hiden:

lele  rofl  ;D
Cycling 4 life

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1579 : 07.04.2016. 13:01:10 »
Eh da je samo to


Spoiler for Hiden:




Zanimljiva epizoda, Mulder pogresio po pitanju
Spoiler for Hiden:


winner editinga, Nick glat izletio. Taiov glas je poprilicna misterija, pogotovo kad se uzme u obzir da je on trebao glasati za Debbie, da je sve islo po planu bilo bi 3-3-3-1 zbog Taiovog glasa, kakav bi to tek kurslus bio.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1580 : 07.04.2016. 16:22:24 »
Pa imao je zadnje dvije epizode winner editing. I ovu epizodu je imao dobar editing, a ti si pogriješio što si rekao da je u najboljoj poziciji  :P ali ustvari nitko nije pogriješio jer ja nisam napisao da će pobijediti već sam napisao da je imao winner editing u zadnje dvije epizode što je imao isto kao što ti nisi napisao da će pobijediti već si napisao da je u najboljoj poziciji a bio je. No
Spoiler for Hiden:
ispao je bez obzira što je imao winner editing i što je bio u najboljoj poziciji.

Izgleda da će sad biti ženske protiv muških. Znači, dosadno.
Spoiler for Hiden:
Jason iako je loš u scoijalnoj igri kao prevara Russell, ipak je uspio ispričati onu patetičnu pričicu  rofl rofl rofl rofl rofl
« Zadnja izmjena: 07.04.2016. 16:32:56 Mulder »

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1581 : 07.04.2016. 17:57:12 »
Odlicna epizoda. Svidja mi se smer u kome ide sezona.
You go girls


Spoiler for Hiden:
Malo mi je zao zbog Nick-a, posto volim da gledam uobrazene ljude u Survivor-u. Ali obrt u igri koji se desio sa ovim glasanjem  moze biti prilicno zanimljiv. Navijam za devojke, jos kad bi samo uspele Joa da naprave u spijuna medju muskarcima, glave bi letele na sve strane.
Sta se desilo sa Tai-em?
Spoiler for Hiden:
Izgleda da je imao neki toplotni udar od onolikog stajanja na suncu. Nije bio u svu pamet. Prvo izbrblja ono za idol, a posle glasa za Jasona  :neverovatno: ??? jedinog coveka koji moze da ga spase superidolom.  u_jeeeeeeeeee

Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1582 : 07.04.2016. 18:30:32 »
Da, da, to za izjavu Taija na TC niko nije prokomentarisao. Jedna od najglupljih ikada svakako.


Pa sada su na jednoj strani


Spoiler for Hiden:
Drvosece i Tai


na drugoj


Spoiler for Hiden:
Brain pleme


na trecoj


Spoiler for Hiden:
Ove dve iz beauty i Cydney




E sada, ono sto ja mislim je


Spoiler for Hiden:
da Cyndia ili kako se vec zove nece preci, reci ce da joj se Nick nije svidjao, da je glup i verujem da ce ostati sa Taiom i ovom dvojicom. I opet brain na jednoj strani i dve cure presudni glasovi.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1583 : 07.04.2016. 18:37:10 »
Jesi pogledao preview za sledecu epizodu. Cini mi se da su prilicno jasno naglasili da ce da dodje do podele Muskarci-Zene. Jedino ako nije neka teska prevara od editinga.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1584 : 07.04.2016. 18:39:31 »
Obicno bude prevara kada je u pitanju najava za sledecu epizodu.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1585 : 07.04.2016. 19:24:57 »
Ja nikad ne gledam najavu za narednu epizodu , necu da znam ni jedan detalj iz sledece epizode  :)
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1586 : 07.04.2016. 19:56:10 »
Sto se Nicka tice
Spoiler for Hiden:


On je u najboljoj poziciji trenutno od svih igraca. Zna za HII, prelazni je glas...
"Brain" igraci su bas na dnu trenutno i mislim da svima ovima odgovara sada da ih izbace jedno po jedno. Brawn ce na tome zahtevati a i ovima ostalima je pametno da to ucine i onda mogu "Beauty" da ostanu u vecini 4 na 3. Mada Tai je priklonjen Scottu.


Cak je mozda najpametnije za Nicka i Michelle da izbace 1-2 igraca iz Brain plemena i onda ovoga ko ostane priklone na svoju stranu ali sve u svemu ne deluje da ce biti zanimljivo previse do kraja.


Uglavnom, Nick zadnje dvije epizode ima winner editing. U početku nije imao ništa zbog Caleba, a pošto se editing radi tek kad završi snimanje
Spoiler for Hiden:
to znači da je Nick možda u finalu jer da nije, onda bi on dobio već bolji editing od početka, a ovako je dobio Caleb jer su znali da Caleb odlazi zbog ozljede. I baš kad je otišao, nastupa Nicka.

Baš ću to popratit.
Poanta je da nitko nije pogriješio jer ti si rekao da je on u najboljoj poziciji (točno), ja sam rekao da je imao zadnje dvije epizode winner editing (točno). Ni ti, ni ja nismo rekli da ide do kraja zbog toga već smo samo zaključili očito. Dakle, nismo ništa u tom trenutku (prošle epizode) pogriješili već samo zaključili očito  :)

Mene Tai fascinira. Ima duha, meditacija i ovako igra. Psihički nevjerojatan igrač. Samo se nadam da neće sad biti žene protiv muških. Rađe bih da bude mješano.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1587 : 07.04.2016. 21:14:19 »


Uglavnom, Nick zadnje dvije epizode ima winner editing. U početku nije imao ništa zbog Caleba, a pošto se editing radi tek kad završi snimanje
Spoiler for Hiden:
to znači da je Nick možda u finalu jer da nije, onda bi on dobio već bolji editing od početka, a ovako je dobio Caleb jer su znali da Caleb odlazi zbog ozljede. I baš kad je otišao, nastupa Nicka.

Baš ću to popratit.
Poanta je da nitko nije pogriješio jer ti si rekao da je on u najboljoj poziciji (točno), ja sam rekao da je imao zadnje dvije epizode winner editing (točno). Ni ti, ni ja nismo rekli da ide do kraja zbog toga već smo samo zaključili očito. Dakle, nismo ništa u tom trenutku (prošle epizode) pogriješili već samo zaključili očito  :)

Mene Tai fascinira. Ima duha, meditacija i ovako igra. Psihički nevjerojatan igrač. Samo se nadam da neće sad biti žene protiv muških. Rađe bih da bude mješano.

Mulder citira Muldera... Mulderseption  :ceska:
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1588 : 07.04.2016. 22:29:17 »
Spoiler for Hiden:
Najbolja epizoda do sada zbog blindside na kraju ali kad se sve sabere nije ni ova bila epizoda nesto.Malo se pricalo o strategiji,Nick je nervirao svakoga sa svojom arogancijom i samopouzdanjem ali meni je bio simpatican,na kraju se djevojke okrenue protiv njega,vidjecemo oce li tako biti u nastavku ali svejedno su muskarci u prednosti imaju 2 idola na svojoj strani.Jason i Scot da su imalo pametniji bili mogli su sve ovo mnogo bolje odradit.Dosta glupih poteza,za sad nije neka sezona,nista specijalno sem eto tih teskih uslova i povreda.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1589 : 07.04.2016. 22:41:52 »
I meni je ova sezona za sada bas dosadna i losa  :-\
Cycling 4 life

Tags: